Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Marti, | Datum vložení: 06.12.2013 19:56 hod. | |||
|
děkuji,nemohla jsem si to zařádit a pátrat po strankách se mi už nechtělo Máš veselo, když máš vnučku![]() Sari jsi šikulka,já už dneska mám kokosky Jani jsem taky viděla ve foto,že se činí.Zdenička se nám taky už vrátila od maminky.Regi už taky má rodinku pokupě.Snad bude mít více klidu.... |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 06.12.2013 19:45 hod. | |||
|
Tak něco napečeno, zítra slepím banánky a ještě linecké udělat. Máme tady příšerně, sněhovou bouři snad. Ani lampy už venku nesvítí.Mějte poklidný večer všechny, Blance obzvlášť pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 06.12.2013 19:42 hod. | |||
|
Kristýnko, Koudy je Maruška, mám dojem je Květuška je batole.Já tu mám nocležnici, rodiče už jsou v Krkonoších, už poslali 10 fotek je tam sněhu dost. Jsou na hotelu a tak si aspoň odpočinou.My jsme už po večeři a Verunka se bude dívat po umytí na ČT1 je tam pohádka. Já si počkám na klikačku na řetězy a potom půjdu teprve se umývat a za ní.Přeji pěkný večer a hezky se vyspěte. ![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 06.12.2013 19:35 hod. | |||
|
jdu se rozloučit přeji pěkný večer a dobrou noc![]() Měla jsem návštěvu dceru s vnučkami,jsou to takové moje cácorky Zeť je se zájezdem ve Vídni Byl ještě Mikuláš![]() Vše jsem si přečetla ,ale mám z toho guláš,tak nereaguji Akorát vím,že Blani šla na tanečky ať si to užije![]() Lidka má dobré výsledky,supr! Alča má vyžehleno pilňousek.Alči včera jsem Ti mávala,jak jsme jeli přes město![]() ![]() Květuška to jsi Ty Koudy,já pořád dumám která pak kočka to je ?? Pěkně se všechny vyspěte,ať jste na zítra fit![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 06.12.2013 19:09 hod. | |||
|
Tak jsme doma. Nakoupeno, ale dovezla jsem si i bolest hlavy. Vše co jste napsaly si přečtu zítra. Sníh tu nemáme. Fouká, ale studený vítr. Nejlepší je doma. Jdu se dívat na TV na zprávy.![]() |
||||
| fanypol | Holky..ahojky | Datum vložení: 06.12.2013 19:02 hod. | |||
|
Tak Blanička už je na plese, jsem ráda, že mohla jít, ono to moc nevypadalo, když ji koleno bolelo. Syn už běžel a já začnu žehlit.. ![]() Koudy - to jsi šikula 30 stromků..já mám 8 kousků nazdobených ![]() Květuš,ta nemoc, to je prevít, člověk neví jak pomoci cítím s tebou ale věř, že medicína hodně pokročila, že s mužem nad ní zvítězíte ![]() Děvčata, přeji hezký večer a možná i dobrou noc ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 06.12.2013 18:42 hod. | |||
|
Tak krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 06.12.2013 17:48 hod. | |||
|
Tak jsem si všechno přečetla. Brn68, hezký večer.![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | ještě | Datum vložení: 06.12.2013 17:47 hod. | |||
|
pořád myslím na to,co jsem psala...jenže tenkrát nebyly ještě tak dobré léky a nenedávali ani chemo...Květo,pořád je naděje a ta umírá poslední...![]() ![]() ![]() a Blani,hezky si to užij... ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 06.12.2013 17:34 hod. | |||
|
Tak nám městský rozhlas před dvěma hodinami oznámil, že z důvodu havarie na vodovodním potrubí bude celé město bez vody minimálně do rána do sedmi hodin. Zatím teče, tak uvidíme.![]() ![]() |
||||