Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | ... | Datum vložení: 07.12.2013 07:01 hod. | |||
|
Včera jsem doma pomalu uklidila, vycídila co se dalo. 2 pračky se zadařily a skoro prádlo uschlo. Ze sušárny bylo přeneseno domů na sušáček. Alespoň nepřekážím v sušárně. Ve čtvrtek jsem u žehlení ztvrdla 2 hodiny a už je další. Se jmény asi bojuji také, jste tu i nové a nechodím jsem tak často a tím si hned nevybaví ke každé křestní jméno. Pak reaguji špatně. Karofko, snad bolesti ustoupí a nová matrace dovolí se vyspat. Máš trápení. Pečení se u mě asi letos nebude konat, nějak není čas, dcera mi nepomůže, ji to nebaví a nejí toto cukroví. |
||||
| hela52 | - | Datum vložení: 07.12.2013 07:01 hod. | |||
|
hela52- Hela, Pardubice | ||||
| 2baculka | ... | Datum vložení: 07.12.2013 06:42 hod. | |||
|
Baculka = Regina, Rychnov | ||||
| 2baculka | Zdravím všechny. | Datum vložení: 07.12.2013 06:39 hod. | |||
|
Máme nasněženo,fučí stále. Tato kombinace se mi nelíbí, jsem teplomilka. Blani moje mamina si ani nezavolá, to mi přijde trochu horší. Večer mi řekla, že ten lék co má už k vyzvednutí, ji stačí přinést až v úterý. Má prý zásobu. Mne spíš děsí, že nic nechce a pak se nedostavíme ani bratr ani já a ono bude pozdě. Není to poprvé, kdy potřebovala pomoc a my nevěděli a nikdo nezavolal, nedal vědět. |
||||
| Anicka59 | *** | Datum vložení: 07.12.2013 00:25 hod. | |||
|
Anicka59 = Anicka, Holešov | ||||
| badysek | *** | Datum vložení: 07.12.2013 00:24 hod. | |||
|
Badysek = Krista ,Třinec | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 07.12.2013 00:06 hod. | |||
|
Děvčat co kdyby jste se každá znova představila asi takto: Avemor = Eva Havířov |
||||
| badysek | Květuško | Datum vložení: 06.12.2013 22:34 hod. | |||
|
už si Tě budu pamatovat a držím Ti moc a moc pěstí![]() ![]() ![]() |
||||
| batole | fanypol. badýsku | Datum vložení: 06.12.2013 22:07 hod. | |||
|
díky, ono je to tak, že ani transplace krve, ani bioláčba-ty novinky, nezabraly. Teď je součástí výzkumu a jestli ani to nezabere, bude nevyléčitelný. Poslední chemoterapie je v lednu. Proto mám tak rozpoluplné pocity co se týká vánoc. Ale kluci tu budou, staršího přítelkyně- atmosféra se navodí. Badýsek- jsem batole, Květuška( děkuji) protože se občas jako batole chovám. Tak zítra dobrou noc ![]() 2baculka- děkuju, mám i přítelkyně, sousedku, která nedávno prožívala to samé. Můžu k ní kdykoli. Už jsem byla 3x. Člověk by nečekal, soucítění od někoho, s kým jsme se jen pozdravily. |
||||
| vocjan | Pěkný večer | Datum vložení: 06.12.2013 20:50 hod. | |||
|
![]() přeji. ![]() ![]() Kristýnko, já už mám další tři upečené druhy. ![]() ![]() Zítra dvoje dodělám a nakrájím si ovoce na marokánky.S pečením budu pomalu končit.Měla jsem co dělat, abych to stihla na klikání ve 20 hodin. Přeji dobrou ničím nerušenou noc. ![]() ![]() |
||||