Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
my jsme do rána zapadlí vlastenci, napadl nám snížek asi 10 i více cm.Já teprve snídám, u nás je pravidlem napřed zvířátka, potom páníček a poslední jehomanželka. Dnes přibyloa ještě Verunka.Dívá se u toho na pohádku, mluví tam i zvířátka a tak je nadšená.Manžel šel odmetat schody do sposchodi venkovní , dvůr a ost.Vylézá ale sluníčko, asi to sejde a bude voda. Blani, hlavně že jsi se potěšila podívat na krásu mladých při tanci a určitě sis zavzpomínala.Vytáhla kuře a nevím co s ním udělám.Na zítra mám naplánovanou svíčkovou a tak něco s rýží nebo těstovinou. Dvojčata jsou u jiné babičky, byly na disco. Jsem zvědavá, jak přijedou nadšení.Všem moc pěknou sobotuSmajlík Smajlík

MaKuShKa - Marta od Slavkova u Brna
Obrázek uživatelky
profil
tak fajn..a taneček byl?? Nebo jen koukaná??

Věruško, snad se spalo dobře...my máme zdravotní madrace i polohovací rošty taky..a na jiné posteli se mi již těžce usíná..už je tělo zvyklé na tu zdravotníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak já jsemSmajlík fanypol- Alena
SmajlíkZvědavá Fanča a jinak AlčaSmajlík
Holky, u nás opět svítí sluníčko, je na nule..včera u pohádky jsem vyžehlila -já se těšila na Sanitku a už skončila
Budu se muset vydat na pečivo do města..táta má volný víkendek a na můj stesk, že budu muset na pečivo nereaguje, asi půjdu samaSmajlík
Květuško, držím pěstičky a palečky, at´ léčba mužovi zabere...SmajlíkJá taky byla zařazena do výzkumuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jani, na plese bylo fajn, jsem ráda, že jsem byla. Měli to moc pěkně zorganizované a ples byl nekuřácký. Moderovala to herečka, co hrála v Obchoďáku dceru T. Kostkové. Ona to byla jejich spolužačka a pak odešla na Damu. Ještě tam měla být Linda z Ordinace, ta chodila na stejnou školu a nechala ji. Jestli tam ale byla, nevím, bylo tam strašně lidí a když měla být jen jako účastník, tak bych ji stejně nepoznala.
A děvčata měly nádherné šaty, všechny. Jediné,co mi trochu vadilo, byla hlučná hudba, nebylo slova slyšet.
Věrko, takhle jsem to mívala já, ono to poleví, ale zase se to může vrátit. Mě tenkrát řekl doktor že musím dávat bacha i na nachlazení. Nad tou matrací jsem taky přemýšlela, ale když mě to teď tolik netrápí, tak je nákup odsunut.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
I u nás je poprašek sněhu a drobně poletuje.Vítr ještě nezeslábl a fučí.
Já také si jdu udělat kafíčko
a jdu lepit cukrovíčko.SmajlíkSmajlík

Blani, jak bylo na maturitním plese? Určitě dobře.Smajlík

Regí, trochu musíš polevit a nehonit se tak.Zdraví je přednější.Úklid nemusí být v takové situaci v jaké jsi nutný. Vás oba, rodiče budou ještě hodně potřebovat i když to nechtějí přiznat.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teda sněhu přibilo a nepatrně padá stále, ale vítr už tak velký není. Baculko není to jednoduché, ale ty se drž , abys vydržela vše.
Jdu si dát kafíčko a pak se uvidí coi dál.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všemSmajlíkSmajlíkSmajlík
Koukám, že je tu nějaká modernizace.

Tak Bm68 - Blanka, Horažďovice



Obrázek uživatelky
profil
Regi Helča má pravdu,nedivoč ať jsi v pořádku,víš že musíš fungovat.Máš toho teď hodně,ale snad se to pomalu nějak uloží.A najede do starých koleji.Ale v pohotovostí už budeš muset být pořád.
Já dneska mám v plánu další cukrovíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
vocjan - Jana Litovel
Obrázek uživatelky
profil
s úklidem to nepřeháněj, víš, že se Ježišek narodil ve chlévě - já už mnoho roků uklízím po svátcích - jak chodí návštěvy, hodně se jí a nadělá se nepořádek, tak to potom vezmu najednou. Jinak díky za zprávu. Dobruška je pěkná, v Opočně mám kamarádku a dokonce v Dobrušce spolužačky.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles