Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěknou sobotěnku | Datum vložení: 07.12.2013 09:06 hod. | |||
|
my jsme do rána zapadlí vlastenci, napadl nám snížek asi 10 i více cm.Já teprve snídám, u nás je pravidlem napřed zvířátka, potom páníček a poslední jehomanželka. Dnes přibyloa ještě Verunka.Dívá se u toho na pohádku, mluví tam i zvířátka a tak je nadšená.Manžel šel odmetat schody do sposchodi venkovní , dvůr a ost.Vylézá ale sluníčko, asi to sejde a bude voda. Blani, hlavně že jsi se potěšila podívat na krásu mladých při tanci a určitě sis zavzpomínala.Vytáhla kuře a nevím co s ním udělám.Na zítra mám naplánovanou svíčkovou a tak něco s rýží nebo těstovinou. Dvojčata jsou u jiné babičky, byly na disco. Jsem zvědavá, jak přijedou nadšení.Všem moc pěknou sobotu ![]() MaKuShKa - Marta od Slavkova u Brna |
||||
| fanypol | Blani, | Datum vložení: 07.12.2013 08:56 hod. | |||
|
tak fajn..a taneček byl?? Nebo jen koukaná?? Věruško, snad se spalo dobře...my máme zdravotní madrace i polohovací rošty taky..a na jiné posteli se mi již těžce usíná..už je tělo zvyklé na tu zdravotní ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 07.12.2013 08:53 hod. | |||
|
tak já jsem fanypol- Alena Zvědavá Fanča a jinak Alča![]() Holky, u nás opět svítí sluníčko, je na nule..včera u pohádky jsem vyžehlila -já se těšila na Sanitku a už skončila Budu se muset vydat na pečivo do města..táta má volný víkendek a na můj stesk, že budu muset na pečivo nereaguje, asi půjdu sama ![]() Květuško, držím pěstičky a palečky, at´ léčba mužovi zabere... Já taky byla zařazena do výzkumu![]() |
||||
| Bm68 | Dočteno, | Datum vložení: 07.12.2013 08:49 hod. | |||
|
Jani, na plese bylo fajn, jsem ráda, že jsem byla. Měli to moc pěkně zorganizované a ples byl nekuřácký. Moderovala to herečka, co hrála v Obchoďáku dceru T. Kostkové. Ona to byla jejich spolužačka a pak odešla na Damu. Ještě tam měla být Linda z Ordinace, ta chodila na stejnou školu a nechala ji. Jestli tam ale byla, nevím, bylo tam strašně lidí a když měla být jen jako účastník, tak bych ji stejně nepoznala. A děvčata měly nádherné šaty, všechny. Jediné,co mi trochu vadilo, byla hlučná hudba, nebylo slova slyšet. Věrko, takhle jsem to mívala já, ono to poleví, ale zase se to může vrátit. Mě tenkrát řekl doktor že musím dávat bacha i na nachlazení. Nad tou matrací jsem taky přemýšlela, ale když mě to teď tolik netrápí, tak je nákup odsunut. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 07.12.2013 08:42 hod. | |||
|
![]() I u nás je poprašek sněhu a drobně poletuje.Vítr ještě nezeslábl a fučí. Já také si jdu udělat kafíčko a jdu lepit cukrovíčko. ![]() ![]() Blani, jak bylo na maturitním plese? Určitě dobře. ![]() Regí, trochu musíš polevit a nehonit se tak.Zdraví je přednější.Úklid nemusí být v takové situaci v jaké jsi nutný. Vás oba, rodiče budou ještě hodně potřebovat i když to nechtějí přiznat. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 07.12.2013 08:24 hod. | |||
|
Teda sněhu přibilo a nepatrně padá stále, ale vítr už tak velký není. Baculko není to jednoduché, ale ty se drž , abys vydržela vše. Jdu si dát kafíčko a pak se uvidí coi dál. ![]() |
||||
| Bm68 | Krásné ráno | Datum vložení: 07.12.2013 07:48 hod. | |||
|
všem![]() ![]() ![]() Koukám, že je tu nějaká modernizace. Tak Bm68 - Blanka, Horažďovice |
||||
| badysek | Dobré ránko všem, | Datum vložení: 07.12.2013 07:47 hod. | |||
|
Regi Helča má pravdu,nedivoč ať jsi v pořádku,víš že musíš fungovat.Máš toho teď hodně,ale snad se to pomalu nějak uloží.A najede do starých koleji.Ale v pohotovostí už budeš muset být pořád. Já dneska mám v plánu další cukroví ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 07.12.2013 07:43 hod. | |||
|
![]() přeji všem. vocjan - Jana Litovel |
||||
| hela52 | 2baculka | Datum vložení: 07.12.2013 07:14 hod. | |||
|
s úklidem to nepřeháněj, víš, že se Ježišek narodil ve chlévě - já už mnoho roků uklízím po svátcích - jak chodí návštěvy, hodně se jí a nadělá se nepořádek, tak to potom vezmu najednou. Jinak díky za zprávu. Dobruška je pěkná, v Opočně mám kamarádku a dokonce v Dobrušce spolužačky. | ||||