Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
MAKUŠKA MÁ PRAVDU..JÁ AŽ NĚCO VELMI MÁLO PO NEDĚLISmajlíkmne by to lákalo..SmajlíkSmajlíkSmajlíktak ať je méně pokušeníSmajlíkjen jsem myslela, že bude mít synek odpolední a on noční..tak snad bude vyspávat a nebudu muset od toho pečení odbíhat,to by byli černoši..já peču nerada, neumím to čančat, tak jen aby to trošku u nás vonělo vanilkouSmajlík2-3 těsta a hotovo
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát dobré chutnání

Vařím česnekovou omáčku s knedlíkem...syn mne asi nepochválí..ale co stále vymýšletSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
v jednom příspěvku jsi říkala, že jsi poslední, kdo nepeče. Nejsi. Já budu asi odpoledne dělat těsta, ale napřed musím navařit i na zítra, pak bych zítra dopoledne pekla.Maso na zítra jsem si naložila na svíčkovou, takže by to nebyl problém to upéct a pak jenom přecedit, rozmixovat a zahustit. Aspoň by se naležela.Knedlíky mám v mrazáku. Dnes máme rýžu, pečená prsa z kuřete a přidané koupené prsní řízky na másle rozmarýnua k tomu rajčatový salát.Takže nejsi poslední, myslím, že i Alenka s námi drží basu. Pokud ti přijedou synové, užij si s vnoučaty, ostatní počká. Já bych na dvoře zametla, kam chodíš a ostatní nech, však si to synátor rozmyslí a nebo to sejde na jaře. Nehoň se tak, protože, kdybys lehla, kdo by pomohl tobě?Pěkné odpoledne a už se netrap, ať ti není špatně, beztak je to od nervů, já to znám.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak si tu bandu raubířů - nájezdníků užij
Obrázek uživatelky
profil
jsem se tu zasekla...chtěla jsem se aspoň na soutěže podívat,ale jsem nervozní,ta mito nejde,musím to nechat...Smajlík
Regi,sluníčko tu prosvicuje,ale je kapánek pod nulou,tak to moc nepovolí...půl dvora máme stejně ve stínu...taky hlásí rádio,že má dnes ještě padat...SmajlíkSmajlík

Marti,u mě je to stejné,ráno nejprve pejsci,pak dva pánové a já obvykle až obědvám...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem Irena -Hodkovice nad Mohelkou
I u nás nasněžilo, manžel to vyházel , i lávku přes řeku, chodí tam s pejsánkem.
Dneska nemusím vařit, asi bych měla zaskočit o ulici dál k švagrové, jinak se mi ten zadek tady ještě zdvojnásobí.
Klárinka měla na dnešek ve škole čertovské skotačení, sakra, už jsou u mně.
Obrázek uživatelky
profil
Maruško Koudy, nám tu vysvitklo slunko, třeba doputujie i Tobě a sníh roztaje. Vlastně ono tam už mrzne, tak to stejně zbude na něko z vás.
Obrázek uživatelky
profil
hlásí se koudy - Marie Olšany-Vyškov-64SmajlíkSmajlíkSmajlík

u nás se navalil sníh, kluk odjel na
závody,hned ráno jsme se chytli,že prý jestli je pro mě problém uklidit tu trochu sněhu...je toho před barákem a celý dost velký dvůr,kde už to mají psi celé ušlapané...ať je to tak...už takhle jsem na vše sama,dělám,co stihnu...ruce mám jen jedny...SmajlíkSmajlík

mám zaděláno ne knedle,budu vařit okurkovou omáčku,vejce a dělat štrůdl a štolu,kdyby přijeli synové z Brna...SmajlíkSmajlíkSmajlíkděti mají u mě Mikuláše...SmajlíkSmajlík

tak jdu na to...dnes je mi zas špatně od žaludku...

Blani,tak ples byl krásný,máš zážitek...
Regi,ty se holka taky drž...
Věruško,snad jsi spala,a je ti dnes líp
Marti,babičko,...užívej si Verunky...
ostatní mějte klidnou sobotu...
snad budu mít chvilku aspoň nakouknout,moc by mi to chybělo...SmajlíkSmajlíkSmajlíkahojkySmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blanka si užila dobře ples, má plno zážitků.
Děvčata, s úklidem to nepřeháním, spíše se odreagovávám. Ono se mi připadá, že je vše už ve starých kolejích. Bráška sice sehnaldo WC k našim takovou opěru, vypadá konstrukcí,jak chodítko,ale má opěrky. Nemusí se tedy schánět madlo a vrtat kamkoliv do zdi. Ničemu nepřekáží a mamina se může dobře opřít. Ale ostatní jen zčásti udělá a pak nechá být,- vyprané deky a župan (ve ST)ve čt nechal být a ukízela jsem stejně až včera asi spěchal. Z toho co si mamina přála, aby zařídil on, už mohu dělat i já. Jsme blíž, ale pomoc by se hodila. Na muže asi nyní spoléhat nemohu,potřebuje oddech a čas na své uklidnění.
Obrázek uživatelky
profil
tak taneček nebyl a docela mě to mrzelo, měla jsem docela chuť si skočit. Ale chyběl tanečník. Syn tancoval pořád se snachou, myslím, že když jsem si stěžovala na nohu, tak ho ani nenapadlo, že bych chtěla tancovat. Starší vnuk s přítelkyní se u nás jen mihli a pak už ke stolu nepřišli. Mladší ještě netančí, ale máma ho jednou vytáhla proti jeho vůli. A snachy brácha netancuje. Tak nic. Ale bylo i plno programu a během celého plesu promítali na plátno blízko našeho stolu různé okamžiky ze života ve škole, docela zajímavé. A mám i nějaké kousky z tomboly.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles