Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | * | Datum vložení: 07.12.2013 11:37 hod. | |||
|
MAKUŠKA MÁ PRAVDU..JÁ AŽ NĚCO VELMI MÁLO PO NEDĚLI mne by to lákalo..![]() ![]() tak ať je méně pokušení jen jsem myslela, že bude mít synek odpolední a on noční..tak snad bude vyspávat a nebudu muset od toho pečení odbíhat,to by byli černoši..já peču nerada, neumím to čančat, tak jen aby to trošku u nás vonělo vanilkou 2-3 těsta a hotovo |
||||
| fanypol | Holky..ahojky | Datum vložení: 07.12.2013 11:32 hod. | |||
|
jdu popřát dobré chutnání Vařím česnekovou omáčku s knedlíkem...syn mne asi nepochválí..ale co stále vymýšlet ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Maruš, | Datum vložení: 07.12.2013 11:31 hod. | |||
|
v jednom příspěvku jsi říkala, že jsi poslední, kdo nepeče. Nejsi. Já budu asi odpoledne dělat těsta, ale napřed musím navařit i na zítra, pak bych zítra dopoledne pekla.Maso na zítra jsem si naložila na svíčkovou, takže by to nebyl problém to upéct a pak jenom přecedit, rozmixovat a zahustit. Aspoň by se naležela.Knedlíky mám v mrazáku. Dnes máme rýžu, pečená prsa z kuřete a přidané koupené prsní řízky na másle rozmarýnua k tomu rajčatový salát.Takže nejsi poslední, myslím, že i Alenka s námi drží basu. Pokud ti přijedou synové, užij si s vnoučaty, ostatní počká. Já bych na dvoře zametla, kam chodíš a ostatní nech, však si to synátor rozmyslí a nebo to sejde na jaře. Nehoň se tak, protože, kdybys lehla, kdo by pomohl tobě?Pěkné odpoledne a už se netrap, ať ti není špatně, beztak je to od nervů, já to znám.![]() ![]() ![]() |
||||
| hela52 | slunickoka | Datum vložení: 07.12.2013 09:57 hod. | |||
|
tak si tu bandu raubířů - nájezdníků užij |
||||
| koudy | ještě | Datum vložení: 07.12.2013 09:56 hod. | |||
|
jsem se tu zasekla...chtěla jsem se aspoň na soutěže podívat,ale jsem nervozní,ta mito nejde,musím to nechat...![]() Regi,sluníčko tu prosvicuje,ale je kapánek pod nulou,tak to moc nepovolí...půl dvora máme stejně ve stínu...taky hlásí rádio,že má dnes ještě padat... ![]() ![]() Marti,u mě je to stejné,ráno nejprve pejsci,pak dva pánové a já obvykle až obědvám... ![]() ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | dobré trochu pozdní ránko přeji, | Datum vložení: 07.12.2013 09:55 hod. | |||
|
jsem Irena -Hodkovice nad Mohelkou I u nás nasněžilo, manžel to vyházel , i lávku přes řeku, chodí tam s pejsánkem. Dneska nemusím vařit, asi bych měla zaskočit o ulici dál k švagrové, jinak se mi ten zadek tady ještě zdvojnásobí. Klárinka měla na dnešek ve škole čertovské skotačení, sakra, už jsou u mně. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 07.12.2013 09:43 hod. | |||
|
Maruško Koudy, nám tu vysvitklo slunko, třeba doputujie i Tobě a sníh roztaje. Vlastně ono tam už mrzne, tak to stejně zbude na něko z vás. | ||||
| koudy | krásné sobotní ráno, | Datum vložení: 07.12.2013 09:36 hod. | |||
|
hlásí se koudy - Marie Olšany-Vyškov-64![]() ![]() ![]() u nás se navalil sníh, kluk odjel na závody,hned ráno jsme se chytli,že prý jestli je pro mě problém uklidit tu trochu sněhu...je toho před barákem a celý dost velký dvůr,kde už to mají psi celé ušlapané...ať je to tak...už takhle jsem na vše sama,dělám,co stihnu...ruce mám jen jedny... ![]() ![]() mám zaděláno ne knedle,budu vařit okurkovou omáčku,vejce a dělat štrůdl a štolu,kdyby přijeli synové z Brna... ![]() ![]() děti mají u mě Mikuláše...![]() ![]() tak jdu na to...dnes je mi zas špatně od žaludku... Blani,tak ples byl krásný,máš zážitek... Regi,ty se holka taky drž... Věruško,snad jsi spala,a je ti dnes líp Marti,babičko,...užívej si Verunky... ostatní mějte klidnou sobotu... snad budu mít chvilku aspoň nakouknout,moc by mi to chybělo... ![]() ![]() ahojky![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | U nás se projasňuje. | Datum vložení: 07.12.2013 09:31 hod. | |||
|
Blanka si užila dobře ples, má plno zážitků. Děvčata, s úklidem to nepřeháním, spíše se odreagovávám. Ono se mi připadá, že je vše už ve starých kolejích. Bráška sice sehnaldo WC k našim takovou opěru, vypadá konstrukcí,jak chodítko,ale má opěrky. Nemusí se tedy schánět madlo a vrtat kamkoliv do zdi. Ničemu nepřekáží a mamina se může dobře opřít. Ale ostatní jen zčásti udělá a pak nechá být,- vyprané deky a župan (ve ST)ve čt nechal být a ukízela jsem stejně až včera asi spěchal. Z toho co si mamina přála, aby zařídil on, už mohu dělat i já. Jsme blíž, ale pomoc by se hodila. Na muže asi nyní spoléhat nemohu,potřebuje oddech a čas na své uklidnění. |
||||
| Bm68 | Holky, | Datum vložení: 07.12.2013 09:31 hod. | |||
|
tak taneček nebyl a docela mě to mrzelo, měla jsem docela chuť si skočit. Ale chyběl tanečník. Syn tancoval pořád se snachou, myslím, že když jsem si stěžovala na nohu, tak ho ani nenapadlo, že bych chtěla tancovat. Starší vnuk s přítelkyní se u nás jen mihli a pak už ke stolu nepřišli. Mladší ještě netančí, ale máma ho jednou vytáhla proti jeho vůli. A snachy brácha netancuje. Tak nic. Ale bylo i plno programu a během celého plesu promítali na plátno blízko našeho stolu různé okamžiky ze života ve škole, docela zajímavé. A mám i nějaké kousky z tomboly. | ||||