Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dlouhá léta, až do loňského října jsem pravidělně chodila na barvení ke kadeřníkovi. Ale co jsem doma, tak je mi líto osmi stovek.
Tak jsem naspala bříško a padají mi klapky.
V noci jsem koukala na telku, do čtvrt na dvě běžel krásný film.
Obrázek uživatelky
profil
Irenka je krásná,nová...SmajlíkSmajlíkjá jsem si ráno umyla vlasy,jinak to zatím mám slušné...SmajlíkSmajlík

budu krášlit manžela,už má namočené nožky na pedikúru a musím ho oholit...chci to stihnout,než přijedou brňáci...

pap,pa...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
teda dámy vy mě šokujete - každá pečete jako divé - já si tím vzpomenula na již dávno zesnulého pana gynekologa Kleisla - Pardubandy znají- jak říkal, že orgasmus ženy je, když peče cukroví.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem krásná, dcera mi obarvila vlasy, už to bylo ošklivé, ostříhala ofinu , vyfoukala.Již jsou pryč.Ani jsem jim nemohla dát najíst, neb máme od včera a co bylo navíc jim včera manžel dovezl.
Ale oni dojedou zítra, tak když budu péct kačenku, upeču i něco s jablky.
Já cukroví nepeču již několik let, suroviny jsem nakoupila a darovala dceři.Ona upeče a zase mi to nacpe. Já to nechci, jsem tlustá dost.I tak se děsím , o kolik budu mít po tom celozimním sezení u noťasu víc.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť všem, dělala jsem játra a bramborySmajlíkBlani vše doženeš, já mám jen van, rohlíčky, perníčky, pracny a banánky.
Ale zítra udělám těsto na linecké a moka a ještě udělám pusinky. Pak už nepeču jen nepečené, hlavně vosí hnízda.
Nakukuje sluníčko, ale fouká Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
my máme těstovinový salát. A polévku ze zmrzlého hrášku.
Holky, nemám pečeno ani ň. Jednou jsem tu napsala, že si zadělám na perníčky, ale pak jsem zjistila, že nemám koření, tak se to nekonalo. Teď už koření mám,ale raději si neplánuju. Vždycky jsem pekla ráda, hlavně mladým, ale letos nemám ani jednu chuť.
Obrázek uživatelky
profil
já dneska dietně,šopský salát a zapečený hermelín.Udělala jsem si těsta na další cukroví a nahlasíla se kamarádka na návštěvu tak musím kmitatSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
k sobotnímu obědu...SmajlíkSmajlík
tak jsem to stihla,navařeno,štrůdl upečen,muž strouhal jablíčka,abych ho taky zapojila,štola se mi peče...SmajlíkSmajlík

Marti,chodník venku je zametený a dvůr je tak...odpolední program mám zajištěn,volala Verunka,že přijedou a jsetli bych s ní neupekla košíčky,že si je pak doma nazdobí...babi přece neřekne,že ne...Smajlík Smajlíktak se snad toho Smajlíkzametení někdo chopí...SmajlíkSmajlík
tak já začnu cukroví až po neděli,pořád jsem ještě gruntovala...ale,myslím,že je čas...mám dobrou prádelku,kde mito krásně změkne a vydrží...SmajlíkSmajlík
musím péct vícatero,kvůli mužovi a vnoučatům hlavně...Smajlík
Alenko,já jsem taky na sladké,ale hlavně to musím schovávat před mužem...on sní,na co přijde anejhotší je že si to nepamatuje a zapírá jak malé děcko...SmajlíkSmajlík
Helo,já zas dělám chlebíčky,ty mají kluci rádi a musí být nějaká to uzené...dřív muž udil,teď kupuji...
musíme si říkat...klid,všechno bude
dobré a všechno dobře dopadne...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nene, já taky nepeču a stále se přesvědčuji, že bych měla něco udělat - vůbec se i do toho nechce. asi budu dělat jenom nepečené, já o to vůbec nestojím tak jenom něco na stůl, kdyby byl zájem. Každý je nslazený o svátcích, takže to bude lepší s jednohubkama. ty si dá každý - dělá je manžel a vyhraje si s nimi. Zapichovátka má dle barev vždycky řádek stejných druhů a to je krása na podívání.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobrou chuť k obědu.
Já udělala králičí játra s rýží okurkou.
SmajlíkSmajlík
Peču,že
mi zas rychleji uteče čas.Vy máte zábavu a mazlení s vnoučaty.Já už ty vnučky mám dospělé a s těma už se nedá mazlit.

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles