Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 07.12.2013 12:56 hod. | |||
|
Dlouhá léta, až do loňského října jsem pravidělně chodila na barvení ke kadeřníkovi. Ale co jsem doma, tak je mi líto osmi stovek. Tak jsem naspala bříško a padají mi klapky. V noci jsem koukala na telku, do čtvrt na dvě běžel krásný film. |
||||
| koudy | takže | Datum vložení: 07.12.2013 12:42 hod. | |||
|
Irenka je krásná,nová...![]() já jsem si ráno umyla vlasy,jinak to zatím mám slušné...![]() ![]() budu krášlit manžela,už má namočené nožky na pedikúru a musím ho oholit...chci to stihnout,než přijedou brňáci... pap,pa... ![]() ![]() |
||||
| hela52 | všem | Datum vložení: 07.12.2013 12:19 hod. | |||
|
teda dámy vy mě šokujete - každá pečete jako divé - já si tím vzpomenula na již dávno zesnulého pana gynekologa Kleisla - Pardubandy znají- jak říkal, že orgasmus ženy je, když peče cukroví. | ||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 07.12.2013 12:17 hod. | |||
|
Tak jsem krásná, dcera mi obarvila vlasy, už to bylo ošklivé, ostříhala ofinu , vyfoukala.Již jsou pryč.Ani jsem jim nemohla dát najíst, neb máme od včera a co bylo navíc jim včera manžel dovezl. Ale oni dojedou zítra, tak když budu péct kačenku, upeču i něco s jablky. Já cukroví nepeču již několik let, suroviny jsem nakoupila a darovala dceři.Ona upeče a zase mi to nacpe. Já to nechci, jsem tlustá dost.I tak se děsím , o kolik budu mít po tom celozimním sezení u noťasu víc. |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 07.12.2013 12:16 hod. | |||
|
Dobrou chuť všem, dělala jsem játra a brambory Blani vše doženeš, já mám jen van, rohlíčky, perníčky, pracny a banánky. Ale zítra udělám těsto na linecké a moka a ještě udělám pusinky. Pak už nepeču jen nepečené, hlavně vosí hnízda. Nakukuje sluníčko, ale fouká ![]() |
||||
| Bm68 | Dobrou chuť, | Datum vložení: 07.12.2013 12:12 hod. | |||
|
my máme těstovinový salát. A polévku ze zmrzlého hrášku. Holky, nemám pečeno ani ň. Jednou jsem tu napsala, že si zadělám na perníčky, ale pak jsem zjistila, že nemám koření, tak se to nekonalo. Teď už koření mám,ale raději si neplánuju. Vždycky jsem pekla ráda, hlavně mladým, ale letos nemám ani jednu chuť. |
||||
| badysek | Přeji dobrou chuť , | Datum vložení: 07.12.2013 12:09 hod. | |||
|
já dneska dietně,šopský salát a zapečený hermelín.Udělala jsem si těsta na další cukroví a nahlasíla se kamarádka na návštěvu tak musím kmitat![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | dobré chutnání | Datum vložení: 07.12.2013 11:59 hod. | |||
|
k sobotnímu obědu...![]() ![]() tak jsem to stihla,navařeno,štrůdl upečen,muž strouhal jablíčka,abych ho taky zapojila,štola se mi peče... ![]() ![]() Marti,chodník venku je zametený a dvůr je tak...odpolední program mám zajištěn,volala Verunka,že přijedou a jsetli bych s ní neupekla košíčky,že si je pak doma nazdobí...babi přece neřekne,že ne... tak se snad toho zametení někdo chopí...![]() ![]() tak já začnu cukroví až po neděli,pořád jsem ještě gruntovala...ale,myslím,že je čas...mám dobrou prádelku,kde mito krásně změkne a vydrží... ![]() ![]() musím péct vícatero,kvůli mužovi a vnoučatům hlavně... ![]() Alenko,já jsem taky na sladké,ale hlavně to musím schovávat před mužem...on sní,na co přijde anejhotší je že si to nepamatuje a zapírá jak malé děcko... ![]() ![]() Helo,já zas dělám chlebíčky,ty mají kluci rádi a musí být nějaká to uzené...dřív muž udil,teď kupuji... musíme si říkat...klid,všechno bude dobré a všechno dobře dopadne... ![]() ![]() |
||||
| hela52 | všem | Datum vložení: 07.12.2013 11:56 hod. | |||
|
nene, já taky nepeču a stále se přesvědčuji, že bych měla něco udělat - vůbec se i do toho nechce. asi budu dělat jenom nepečené, já o to vůbec nestojím tak jenom něco na stůl, kdyby byl zájem. Každý je nslazený o svátcích, takže to bude lepší s jednohubkama. ty si dá každý - dělá je manžel a vyhraje si s nimi. Zapichovátka má dle barev vždycky řádek stejných druhů a to je krása na podívání. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 07.12.2013 11:44 hod. | |||
|
![]() dobrou chuť k obědu. Já udělala králičí játra s rýží okurkou. ![]() ![]() Peču,že mi zas rychleji uteče čas.Vy máte zábavu a mazlení s vnoučaty.Já už ty vnučky mám dospělé a s těma už se nedá mazlit. Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||