Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| batole | --- | Datum vložení: 07.12.2013 17:01 hod. | |||
|
Díky holky, už jsem se postavila nohama na zem. Vzhledem k tomu, že by se mi nahoře upálily ( z toho měla moje kadeřnice strach) objednám se hned v pondělí na ostříhání. To už jsme sehrané, stříhá ( i trvalou dělala-tenkrát hit= podélnou prstýnkovou) mě 20 let. Tak nevím, není blbost ptát se synátora vydělávajícího, co chce pod stromeček? Bez toho, jsme ,,za kolik,, mohli určit sami. Řekli jsme -drobnost- a bude za 1 000,- necelých. Já vím, že je to asi normál.... ![]() Karofko, tak ty mě máš na liště? Věk jsem právě popsala, díky vlasům. Tak kdybys chtěla potvrdit, napiš soukromku. Fakt se mi to celé číslo nechce psát |
||||
| hela52 | karofka | Datum vložení: 07.12.2013 16:47 hod. | |||
|
ano to jsem já je to foto cca 7 let staré ze svatby mého syna | ||||
| 2baculka | vlasy | Datum vložení: 07.12.2013 16:25 hod. | |||
|
Probíráte účesy. Dříve jsem si nechala dělat trvalou. Naštěstí mě to přešlo. Sama jsem si barvila vlasy a vzadu byla nenanešená barva. Pak mě už barvily odbornice, naštěstí nemám tak drahou. Za barvení,ostříhání a foukání mě počítá 520,- Kč a ještě nabídne čajík, kávičku. Jinde počítala děvčata už před lety přes 700,- korun tenkrát jsem platila 400,. | ||||
| Anicka59 | Ahojte holky, | Datum vložení: 07.12.2013 15:43 hod. | |||
|
Přeji hezký zbytek soboty. Včera jsem si udělala linecké, tak dnes jsem upekla na 3 druhy, a na další 3 druhy už má na zítřek nachystáno. A na oběd jsem dělala houbovou omáčku, která bude i na zítřek. Jinak já vlasy neřeším také vůbec, mám je na krátko, protože v Čokoládovnách musí být každý chlup schovaný a mám klid. Jen občas hodím barvu a tím úprava hlavy u mně končí | ||||
| fanypol | Holky..ahojky | Datum vložení: 07.12.2013 14:57 hod. | |||
|
já nosila 100 různých účesů a nejvíc mi posledních asi 20 let vyhovují rovné vlasy, něco jako mikádo..za uši..![]() Holky..muž projevil přání jít ven..no půjdu, ale dopoledne se mu nechtělo, už mohl být vyvětraný.. ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 07.12.2013 14:49 hod. | |||
|
Tak s kadeřníkem jsem na tom stéjně, je mi líto dát tolik peněz![]() Snach ma barvila a na ostříhání si teda někdy zajdu k holičce. Holky tady chumelí zase pořádně. Muž byl venku a klouže to tam, tak nikam ven se nechystám. Udělala jsem mladým těsta na perníčky, ale budou si to pést sami ![]() |
||||
| batole | vlasy | Datum vložení: 07.12.2013 14:21 hod. | |||
|
Kadeřnici řeším taky a to tím, že tam vůbec nejdu. Vlasy mám rovné a vypadám jak vodník. Tak jsou dlouhé, ne zelené![]() Chtěla bych jako tenkrát ,,mokrou trvalou,, Prý na to už nemám vlasy, no na vršku....říkala kadeřnice při odskočení na stříhání ofiny- zas je to čtvrt roku. Tak co vy na to? Romantické lokny naposled, než mi v létě bude -sát? |
||||
| batole | Ahoj už po obě u kafe | Datum vložení: 07.12.2013 14:04 hod. | |||
|
Jak se vám všem v kuchyni daří. Na mě orgasmus v této místnosti neplatí. Jsem spíš na zbláznění z toho všeho. Například dnes se mi podařilo zalít ptáčky octovou vodou, neb jsem zapomněla, že jsem se jala čistění konvice od vodního kamene. Já mám dost ![]() Teď zachraňuju, masíčko ještě dodělávám a všelijak ochucuju, ![]() To si pochutnají ![]() Ani guláš, ani rajská, ale šlo to. Reakce manžela. ˇˇCekala jsem větší smršť ![]() |
||||
| 2baculka | Kuk, | Datum vložení: 07.12.2013 13:48 hod. | |||
|
kdo pečete nepřipalte. Ať se daří. | ||||
| fanypol | Jéééé | Datum vložení: 07.12.2013 13:04 hod. | |||
|
holky, já jsem taky krásná..od narození![]() ![]() ![]() ale jinak i asi 2týdny nabarvená a pár dnů ostříhaná..já se přes zimu svěřuji manželovi, nemusím ke kadeřnici, až na jaře ![]() Mějte hezké odpoledne.. ![]() budu plést svetýrek pro vnučku.. první by byl malý, bude pro mimino, uvařím kafíčko a načnu nový , více oček ![]() příze je dost na oba..![]() IRČO..to já mám ve 22hod půlnoc ![]() do čtvtr na dvě možná na Silvestra![]() ![]() |
||||