Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Díky holky, už jsem se postavila nohama na zem. Vzhledem k tomu, že by se mi nahoře upálily ( z toho měla moje kadeřnice strach) objednám se hned v pondělí na ostříhání. To už jsme sehrané, stříhá ( i trvalou dělala-tenkrát hit= podélnou prstýnkovou) mě 20 let.
Tak nevím, není blbost ptát se synátora vydělávajícího, co chce pod stromeček? Bez toho, jsme ,,za kolik,, mohli určit sami. Řekli jsme -drobnost- a bude za 1 000,- necelých. Já vím, že je to asi normál....Smajlík
Karofko, tak ty mě máš na liště? Věk jsem právě popsala, díky vlasům. Tak kdybys chtěla potvrdit, napiš soukromku. Fakt se mi to celé číslo nechce psát
Obrázek uživatelky
profil
ano to jsem já je to foto cca 7 let staré ze svatby mého syna
Obrázek uživatelky
profil
Probíráte účesy. Dříve jsem si nechala dělat trvalou. Naštěstí mě to přešlo. Sama jsem si barvila vlasy a vzadu byla nenanešená barva. Pak mě už barvily odbornice, naštěstí nemám tak drahou. Za barvení,ostříhání a foukání mě počítá 520,- Kč a ještě nabídne čajík, kávičku. Jinde počítala děvčata už před lety přes 700,- korun tenkrát jsem platila 400,.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký zbytek soboty. Včera jsem si udělala linecké, tak dnes jsem upekla na 3 druhy, a na další 3 druhy už má na zítřek nachystáno. A na oběd jsem dělala houbovou omáčku, která bude i na zítřek. Jinak já vlasy neřeším také vůbec, mám je na krátko, protože v Čokoládovnách musí být každý chlup schovaný a mám klid. Jen občas hodím barvu a tím úprava hlavy u mně končí
Obrázek uživatelky
profil
já nosila 100 různých účesů a nejvíc mi posledních asi 20 let vyhovují rovné vlasy, něco jako mikádo..za uši..Smajlík
Holky..muž projevil přání jít ven..no půjdu, ale dopoledne se mu nechtělo, už mohl být vyvětraný..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak s kadeřníkem jsem na tom stéjně, je mi líto dát tolik penězSmajlík
Snach ma barvila a na ostříhání si teda někdy zajdu k holičce. Holky tady chumelí zase pořádně.
Muž byl venku a klouže to tam, tak nikam ven se nechystám. Udělala jsem mladým těsta na perníčky, ale budou si to pést samiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kadeřnici řeším taky a to tím, že tam vůbec nejdu. Vlasy mám rovné a vypadám jak vodník. Tak jsou dlouhé, ne zelenéSmajlík
Chtěla bych jako tenkrát ,,mokrou trvalou,, Prý na to už nemám vlasy, no na vršku....říkala kadeřnice při odskočení na stříhání ofiny- zas je to čtvrt roku.
Tak co vy na to? Romantické lokny naposled, než mi v létě bude -sát?
Obrázek uživatelky
profil
Jak se vám všem v kuchyni daří. Na mě orgasmus v této místnosti neplatí. Jsem spíš na zbláznění z toho všeho.
Například dnes se mi podařilo zalít ptáčky octovou vodou, neb jsem zapomněla, že jsem se jala čistění konvice od vodního kamene.
Já mám dostSmajlík
Teď zachraňuju, masíčko ještě dodělávám a všelijak ochucuju,Smajlík
To si pochutnajíSmajlík
Ani guláš, ani rajská, ale šlo to. Reakce manžela.
ˇˇCekala jsem větší smršťSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
kdo pečete nepřipalte. Ať se daří.
Obrázek uživatelky
profil
holky, já jsem taky krásná..od narozeníSmajlíkSmajlíkSmajlík
ale jinak i asi 2týdny nabarvená a pár dnů ostříhaná..já se přes zimu svěřuji manželovi, nemusím ke kadeřnici, až na jařeSmajlík
Mějte hezké odpoledne..Smajlík
budu plést svetýrek pro vnučku.. první by byl malý, bude pro mimino, uvařím kafíčko a načnu nový , více očekSmajlíkSmajlíkpříze je dost na oba..Smajlík
IRČO..to já mám ve 22hod půlnocSmajlíkSmajlíkdo čtvtr na dvě možná na SilvestraSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles