Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 07.12.2013 19:09 hod. | |||
|
![]() dobrý večer. I mě nikdo doma neostříhá ![]() ![]() musím chodit ke kadeřnici ta, ale půjde do důchod a tak si musím najít novou.Sama to neumím.Muže beru seřezávačem doma. Tak ušetříme a já to pak dám té mé. Lidko, také budu držet palečky.Bude to dobré. ![]() Pěkně si užijte večerní zábavu každá podle svého. Sladké sny a žádné bolesti v noci. ![]() |
||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 07.12.2013 19:06 hod. | |||
|
Holky přeji hezký večer...byli jsme asi dvě hodiny venku..pak táta udělal svařáček...už koukáme na Zprávy..vše jsem přečetla![]() LYDIE: taky na tebe budu moc myslet....vše dobře dopadne a za pár dnů jsi tu za námi zpět ![]() ![]() |
||||
| hela52 | Lydie950 | Datum vložení: 07.12.2013 18:58 hod. | |||
|
Děkuji za pozdrav - budu držet palcei na nohou, drž se jsme statečné pardubické holky. Budu na tebe moc myslet. | ||||
| koudy | Dobrý večer přeji, | Datum vložení: 07.12.2013 18:57 hod. | |||
|
děvčátka moje...![]() tak už mi rodina ojela,měla jsem tu všechny krom prostřední snachy...předala jsem Mikuláše,Lucince dárek dopředu ke svátku...s Verunkou jsme upekly košíčky,děti pak zdobily perníčky ,povídali jsme a bylo hezky...![]() jen ten dvůr zůstal tak...![]() ![]() Liduško,též ti držím palce a strach mít nemusíš,já jsem se taky bála,ale není to nic strašného a uvidíš,všechno bude dobré... ![]() Blani,já nerozumím tomu,že radši nedávat svůj věk do veřejné diskuse...mě je 64,uvádím to všude a se za to nestydím...možná jsou to jiné důvody,kterým nerozumím... během žvota jsem vystřídala spoustu střihů,účesů i délky vlasů...už npár let chdím nakrátko,chodí nás stříhat známá kadeřnice a barvím se sama... ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 07.12.2013 18:46 hod. | |||
|
Blani, mě také nikdo neostříhá. Někdy mě nabarví v zimě dcera, ale to je málokdy. To už musím být jako tříbarevná kočka, až to bije do očí, že by to chtělo změnu.Já nikam nechodím a v zimě vezmu hučku a je to-. jen k Dr. se trochu upravím....Za chvíli jde malá do vany, oni mají sprchový kout dost velký s vaničkou, ale to není ono.Tak se už těší. Maso mám na svíčkovou upečené a nechám ho do rána na verandě i se zeleninou. Už dnes toho vaření mám dost a těším se na Stardanc....Liduško, budu vzpomínat a držet palce, vše dobře dopadne. jsi bojovnice..Přeji vám všem pěkný zbytek večera a hezky se vyspěte na II.adventní neděli....Dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Liduško | Datum vložení: 07.12.2013 18:41 hod. | |||
|
Určitě i já budu držet pěstičky, a přeji brzké uzdravení | ||||
| Bm68 | Hezký podvečer, | Datum vložení: 07.12.2013 18:20 hod. | |||
|
děvčata. Liduško, budeme ti všechny držet palce, bude to dobré a budeš ráda, že už to máš za sebou. Věruš, myslím, že kdo chce věk dát do seznamu, může ti poslat soukromku, vím že i v minulosti to některá děvčata nenapsala.Já bych to do otevřené diskuze raději už taky nepsala. Tak Karkulka se neozývá ani na soukromku ani na mejl, tak asi už nepřijde. Aničko, to se máš. Mě doma nikdo neostříhá a neobarví. |
||||
| sape | já | Datum vložení: 07.12.2013 18:19 hod. | |||
|
ahojky, nebyla jsem tu celý den, pekla jsem a ve ván. klikačce jsem se propadla o 47 míst, takže to už vzdávám, bavíte se o kadeřnici, já chodím tak 2až3x do roka, ostříhat melír nový střih, jsem moc spokojená,dostanu vždy od dcer poukaz do salonu, kde jsou moc hodné holky.které poradí |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČÁTKA | Datum vložení: 07.12.2013 18:01 hod. | |||
|
BAVÍTE SE TADY O KADEŘNICÍCH. JÁ JSEM BYLA U KADEŘNICE KDYŽ JSEM SE VDÁVALA, PAK KDYŽ JSEM BYLA S PRVNÍM SYNEM VE 4. MĚSÍCI, PAK, KDYŽ JSEM POTŘEBOVALA SJEDNOTIT VLASY PO CHEMOTERAPII. VŽDY CKY JSEM SE STŘÍHALA SAMA A STŘÍHÁM SE SAMA. DOKONCE JSEM DĚLALA KADEŘNICI I SVÝM ZNÁMÝM. PSALA JSEM O TOM TADY TAKOVÝ ČLÁNEK. JINAK SE MI TO KRÁTÍ. POKUD UDRŽÍM SVÉ ZDRAVÍ SCHOPNO NASTOUPIT NA OPERACI, TAK TO MÁM UŽ ZA 2 DNY- ASI BUDU PŮSOBIT HYSTERICKY, ALE ZAČÍNÁM SE BÁT. VENKU JE HNUSNĚ, MOC FOUKÁ. JÁ JSEM SCHOVANÁ V POSTELI A POPÍJHÍM HEŘMÁNKOVÝ ČAJ. VŽDY JEN UVAŘÍM, UKLIDÍM, VYTŘI PODLAHY A HUP DO PELECHU. SYN MÁ RÝMU, TAK JÁ NOSÍM ROUŠKU. PŘEJI VÁM HEZKÝ VEČER DĚVČÁTKA A DÁVEJTE NA SEBE POZOR. ZDRAVÍM HELENKU Z PARDUBIC ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 07.12.2013 17:47 hod. | |||
|
Já také k holiči nechodím. 1x nebo 2x za rok mě vlasy doma (i táta) zastřihnou a obarvěj. Já moc nešedivím. Asi jsem po mamce. Ta začla šedivět kolem 70-ti let. Tak se všichni mějte hezky. ![]() ![]() ![]() |
||||