Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobrý večer.

I mě nikdo doma neostříhá SmajlíkSmajlík
musím chodit ke kadeřnici ta, ale půjde do důchod a tak si musím najít novou.Sama to neumím.Muže beru seřezávačem doma.
Tak ušetříme a já to pak dám té mé.

Lidko, také budu držet palečky.Bude to dobré.Smajlík

Pěkně si užijte večerní zábavu každá podle svého.

Sladké sny a žádné bolesti v noci.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky přeji hezký večer...byli jsme asi dvě hodiny venku..pak táta udělal svařáček...už koukáme na Zprávy..vše jsem přečetlaSmajlík
LYDIE: taky na tebe budu moc myslet....vše dobře dopadne a za pár dnů jsi tu za námi zpětSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji za pozdrav - budu držet palcei na nohou, drž se jsme statečné pardubické holky. Budu na tebe moc myslet.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka moje...SmajlíkSmajlíktak už mi rodina ojela,měla jsem tu všechny krom prostřední snachy...předala jsem Mikuláše,Lucince dárek dopředu ke svátku...s Verunkou jsme upekly košíčky,děti pak zdobily perníčky ,povídali jsme a bylo hezky...SmajlíkSmajlíkjen ten dvůr zůstal tak...SmajlíkSmajlík

Liduško,též ti držím palce a strach mít nemusíš,já jsem se taky bála,ale není to nic strašného a uvidíš,všechno bude dobré...Smajlík
Blani,já nerozumím tomu,že radši nedávat svůj věk do veřejné diskuse...mě je 64,uvádím to všude a se za to nestydím...možná jsou to jiné důvody,kterým nerozumím...
během žvota jsem vystřídala spoustu střihů,účesů i délky vlasů...už npár let chdím nakrátko,chodí nás stříhat známá kadeřnice a barvím se sama...
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani, mě také nikdo neostříhá. Někdy mě nabarví v zimě dcera, ale to je málokdy. To už musím být jako tříbarevná kočka, až to bije do očí, že by to chtělo změnu.Já nikam nechodím a v zimě vezmu hučku a je to-. jen k Dr. se trochu upravím....Za chvíli jde malá do vany, oni mají sprchový kout dost velký s vaničkou, ale to není ono.Tak se už těší. Maso mám na svíčkovou upečené a nechám ho do rána na verandě i se zeleninou. Už dnes toho vaření mám dost a těším se na Stardanc....Liduško, budu vzpomínat a držet palce, vše dobře dopadne. jsi bojovnice..Přeji vám všem pěkný zbytek večera a hezky se vyspěte na II.adventní neděli....Dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Určitě i já budu držet pěstičky, a přeji brzké uzdravení
Obrázek uživatelky
profil
děvčata.
Liduško, budeme ti všechny držet palce, bude to dobré a budeš ráda, že už to máš za sebou.
Věruš, myslím, že kdo chce věk dát do seznamu, může ti poslat soukromku, vím že i v minulosti to některá děvčata nenapsala.Já bych to do otevřené diskuze raději už taky nepsala. Tak Karkulka se neozývá ani na soukromku ani na mejl, tak asi už nepřijde.
Aničko, to se máš. Mě doma nikdo neostříhá a neobarví.
Obrázek uživatelky
profil
ahojky, nebyla jsem tu celý den, pekla jsem a ve ván. klikačce jsem se propadla o 47 míst, takže to už vzdávám,
bavíte se o kadeřnici, já chodím tak 2až3x do roka, ostříhat melír nový střih, jsem moc spokojená,dostanu vždy od dcer poukaz do salonu, kde jsou moc hodné holky.které poradí
Obrázek uživatelky
profil
BAVÍTE SE TADY O KADEŘNICÍCH. JÁ JSEM BYLA U KADEŘNICE KDYŽ JSEM SE VDÁVALA, PAK KDYŽ JSEM BYLA S PRVNÍM SYNEM VE 4. MĚSÍCI, PAK, KDYŽ JSEM POTŘEBOVALA SJEDNOTIT VLASY PO CHEMOTERAPII. VŽDY CKY JSEM SE STŘÍHALA SAMA A STŘÍHÁM SE SAMA. DOKONCE JSEM DĚLALA KADEŘNICI I SVÝM ZNÁMÝM. PSALA JSEM O TOM TADY TAKOVÝ ČLÁNEK. JINAK SE MI TO KRÁTÍ. POKUD UDRŽÍM SVÉ ZDRAVÍ SCHOPNO NASTOUPIT NA OPERACI, TAK TO MÁM UŽ ZA 2 DNY- ASI BUDU PŮSOBIT HYSTERICKY, ALE ZAČÍNÁM SE BÁT. VENKU JE HNUSNĚ, MOC FOUKÁ. JÁ JSEM SCHOVANÁ V POSTELI A POPÍJHÍM HEŘMÁNKOVÝ ČAJ. VŽDY JEN UVAŘÍM, UKLIDÍM, VYTŘI PODLAHY A HUP DO PELECHU. SYN MÁ RÝMU, TAK JÁ NOSÍM ROUŠKU. PŘEJI VÁM HEZKÝ VEČER DĚVČÁTKA A DÁVEJTE NA SEBE POZOR. Smajlík ZDRAVÍM HELENKU Z PARDUBIC Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já také k holiči nechodím. 1x nebo 2x za rok mě vlasy doma (i táta) zastřihnou a obarvěj. Já moc nešedivím. Asi jsem po mamce. Ta začla šedivět kolem 70-ti let.
Tak se všichni mějte hezky.
SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles