Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčátka, | Datum vložení: 08.12.2013 07:37 hod. | |||
|
krásnou neděličku! Koukám jako blázen, večer sníh a ráno ani ň. Počasí si s náma hraje. Evi, tak toho máš za sebou... Tolik operací. Já měla čtyři a myslím si, co toho bylo. Kristo, to jsi dobrá. Já začnu určitě dneska. Alespoň těsta. Peču kvůli mladým, kluci to mají rádi a snacha taky, ale sama nepeče, nemá čas. Regi, taky jsem koukala na Star Dance, mně zase překvapuje Anička Polívková. Hezky tancuje a je i milá. Hlavně, že tatínek nikde neupadl. Je pořád starost, viď. Jo, Květo, jsi Květa nebo Květoslava? Jestli Kětoslava, tak vše nejlepší k svátku. |
||||
| 2baculka | * | Datum vložení: 08.12.2013 07:27 hod. | |||
|
Pročítám co jste večer nebo i navečer dělala děvčata. Lydie nemusí mí strach, operace dopadne dobbře a vánoce proběhnou v klidu. Budu s ostatními držet pěsti pro štěstí. Včera jsme dohodly s kolegyní poslední den zástupu v prosinci, přečasový příplatek nám platí jen z určeného počtu hodin, aby donutily se hodiny vybírat. Stále drobně chumelí, sněku připadlo tak 5 cm. Odhraba jsem z dvorku od schodů k brance. Otec si už zase vytahl ty klouzavé boty a včera v nich někde byl. Ptala jsem se, ale neuvědomil si kam šel a proč, až mamina zjistila, že došel do krámu, když spala. Sledovala jsem Star Dance, docela mě překvapila podpora Bugára od jeho příznivců. Je to dost zápřah trénovat nové tance. Uvidíme kdo vyhraje. Mě se hodně líbí kometíky Marka Ebena, má svůj osobitý humor. Vlastněse mi líbí celý popřad. ![]() |
||||
| badysek | * | Datum vložení: 07.12.2013 23:48 hod. | |||
|
Teprve teď jsem Vás dočetla.Dopekla jsem cukroví a na zítra mám nachystané ze tři dávek linecké a jednu dávku už mám.Holky nepekla jsem asi 4 roky na Vánoce nic,abych nepřibrala a taky jsem měla cukrovku.A letos jsem se rozhodla ,že napeču dceři a snaše a také mamince od snachy.![]() Docela mně to baví![]() ![]() ![]() Lidko držím palečky a budu na Tebe myslet ![]() ![]() Uvidíš vše bude v pořádku![]() ![]() Odpoledne jsem tu měla kamarádku,tak jsme si popovídaly.Chudák holka pořád platí nějaké dluhy za dceru a teď už i za vnučky. ![]() Ty si žiji nad poměry a je jim jedno,že babička v 64 letech po dvou operacích páteře pracuje aby splatila jejich dluhy![]() ![]() Ale taky si sama za to může,jak je blbá!!!!Je to moc dobrá naše kamarádka,ale není ji pomoci.Pěkně se vyspěte ,do růžová![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 07.12.2013 22:55 hod. | |||
|
Ani já do kadeřnictví nechodím. Barvila jsem se naposledy na dceřinu svatbu a oni už oslavili 21 výročí.Nemohu i kdybych chtěla, protože mám ve vlasech lupénku. Na to napatlat na to trvalou nebo barvu? to bych se asi zbláznila. A krom toho i finance. Lydko ničeho se neboj jsem tu a je mi celkem fajn mám za sebou 10 operací 2x lokty 3xklíční kost 2x břicho 1x žaludek 2x kyretáž a 3x interupce.Vždy pod narkózou. Jen jeden loket mi dělali s lokálním umrtvením. |
||||
| vocjan | Věrko, | Datum vložení: 07.12.2013 20:02 hod. | |||
|
děkuji za radu a telefon.Vyzkouším. ![]() Poutač v Litovli jsem viděla. |
||||
| koudy | Blaničko, | Datum vložení: 07.12.2013 19:56 hod. | |||
|
děkuji za vysvětlení,já myslela,že je za tím něco horšího...![]() přeji všem pěkný večer,pokojnou noc.....ahojky.... ![]() ![]() ![]() |
||||
| batole | Změna | Datum vložení: 07.12.2013 19:56 hod. | |||
|
Tak mám pro vás nové téma: ZLATÉ SLEVY: prostě se nemohu dopočítat. Když se dostanu na dětská pyžama 40% neodpovídá 179,- A v diskusi se jedna slečna ptala na kalhotky, které byly levnější než sleva. 139,- Kč. Odepsali ji, že se slevou stojí 89,- Kč. Pak, to co píšou 179,- se vztahuje jen k nějakému konkrétnímu zboží. No, jsem z toho jelen. Kdyby vás napadlo, že blbnu, dejte vědět osobně. Lydie, držím pěstičky, hlavně se neboj, dobře to dopadne. Se strachem jde všechno hůř. Vymysli nadhled- dobře to dopadne, když se budu bát, neovlivňím nic, tak strach nemá cenu. Často panikařím, mám se strachem zkušenosti, víc tě podpořit nedokážu. Tak se drž!!! ![]() |
||||
| Bm68 | Koudy, | Datum vložení: 07.12.2013 19:47 hod. | |||
|
já se za svůj věk taky nestydím, už jsem ho tu uváděla několikrát. Jen si myslím, že když ho někdo nechce uvádět, tak nemusí, nebo ho napíše Věrce jen do soukromky, aby to mohla uvést na seznam a abychom to znaly jen my, co sem chodíme. Je to každého věc. Děvčata, dobrou noc, dneska už nepřijdu. |
||||
| alenasilha | Příjemný večer | Datum vložení: 07.12.2013 19:21 hod. | |||
|
Já taky muže stříhám,vůbec k holiči nechodí,ale mě ostříhat neumí, protože mám hustý vlasy ,ale barvit hlavu tam kam nemůžu mě barví | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 07.12.2013 19:16 hod. | |||
|
Lidko tak brzké uzdravení, počasí je tady hrozné, sněhu máme už dost.Děvčátka mějte pohodový večer a klidnou noc. ![]() |
||||