Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak teda tady byla metelice pořádná, cesta nebyla moc dobrá, ale naštěstí s námi jel syn k mamce.
Všechny co jste nemocné, nebo na vás útočí chřipka tak ať je lépe. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Věrušce děkuji za seznam.
Obrázek uživatelky
profil
na televizi na Zpívá celá rodina. Snad se bude líbit.
Perník hotový s tmavou čokládou a jen nahoru bílá, abych ji vyzkoušela. Té hnědé byla malá vrstva.
Filipi, Jakub má jiný režim a garsonka je maličká. Snad se dohodnete.
Obrázek uživatelky
profil
My měli dopoledne nečekanou, ale příjemnou návštěvu..k obědu jsem udělala tresku s hranolkama..po odpoledním kafíčku jsme šli ven..tady bylo nádherně..říkala jsem jako na horách..

Přečetla jsem všechno...
Blani, snad už bude lépe..i ostatním co na ně jde chřipajzna, ať je brzy dobře přeji..
Aničko Filipi.. Snad Jakub brzy zase práci najde.Smajlík Je to svízel..Smajlík

Věruško, na emailech jsem ještě nebyla..SmajlíkTen sen byl bezvadný..měla jsi nás voskovkySmajlík
Mně se dnes zdálo, že jsme byli na houbách,ale v létě a našli jsmeSmajlík
Děvčátka, už se loučím, půjdu na emailíky, včera jich bylo tři stránky a dnes jistě ještě něco přibyloSmajlík a pak bych se večer chtěla dívat na ten pořad co nám avizovala Maru-Hali..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
venku dnes celý den zataženo, ale nesněží,ani neprší, teplota 1 st. nad 0.Neklouže to, silnice jsou suché.
Věrko,seznam se mi líbí, i ta modrá barva mu sluší.
Večer se chci také dívat na "Zpívá celá rodina" , bude to zase příjemná změna.
Kynout těsto v ledničce jsem taky už zkoušela, ale je to už dávno,dělala jsem z něho koláčky.Moje mamka je dělala často.
Chřipka se začíná rozšiřovat,tak se opatrujte a první náznaky nachlazení, pokud to je možné,vyležte.
Regi, hlavně,že jsi si nic nezlomila. Muž včera také spadl, ale na blátě.Byla už tma,kdyby sám nedošel, kdoví jak dlouho by tam ležel.Měl prostě štěstí.
Obrázek uživatelky
profil
moc děkuji za nádherný seznam. Věruško jsi prostě šikulka, myslíš na nás měsíc co měsíc se seznamem. Baculko, tak snad to bude jen ta modřina z dnešního pádu. Zemská přitažlivost existuje Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Díky za seznam-Je nádhernýSmajlíkJakub jede domů.Néjsem moc nadšená.V garsonce 4,5 na 4,5 je nás plno.Potom on ponocuje,já zase brzo vstávám.Jsem vždy když odjede jak po koťatechSmajlík
Dnes se s váma rozloučím a přejí dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, děkuji za seznam.
Obrázek uživatelky
profil
díky za seznam. I modrá je pěkná.
Jino, tak jsi se dostala na lymfu, bylo by na čase.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, děkuji za seznam, je moc pěkný.
Já teď jezdím jen po doktorech, nemám na nic náladu. Ale každý večer si přečtu všechny vaše příspěvky a podívám se na pár fotek. Všechny Vás zdravím,a už aby mi bylo líp.

SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
čaj je ve sklínkách, 4 ks a perník se peče. Jen až dodělám polevu umyju nádobí. Nespěchám na to, dcera jde dnes na noční 12, bude dříve jíst.Odchází ji před 17 hodinou na autobus. Zase bude náročný týden na klid v domácnosti. Budu dělat šití a pletení, popřípadě čtení.Mám mnoho nepřečtených knih a je venku zima.
Vlastně na mne čeká jedna várka pračky na pověšení. Ach jo,není kdo by pracoval.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles