Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 31.01.2015 18:41 hod. | |||
|
Tak teda tady byla metelice pořádná, cesta nebyla moc dobrá, ale naštěstí s námi jel syn k mamce. Všechny co jste nemocné, nebo na vás útočí chřipka tak ať je lépe. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc. ![]() Věrušce děkuji za seznam. |
||||
| 2baculka | Také půjdu | Datum vložení: 31.01.2015 18:33 hod. | |||
|
na televizi na Zpívá celá rodina. Snad se bude líbit. Perník hotový s tmavou čokládou a jen nahoru bílá, abych ji vyzkoušela. Té hnědé byla malá vrstva. Filipi, Jakub má jiný režim a garsonka je maličká. Snad se dohodnete. |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 31.01.2015 18:14 hod. | |||
|
My měli dopoledne nečekanou, ale příjemnou návštěvu..k obědu jsem udělala tresku s hranolkama..po odpoledním kafíčku jsme šli ven..tady bylo nádherně..říkala jsem jako na horách.. Přečetla jsem všechno... Blani, snad už bude lépe..i ostatním co na ně jde chřipajzna, ať je brzy dobře přeji.. Aničko Filipi.. Snad Jakub brzy zase práci najde. Je to svízel..![]() Věruško, na emailech jsem ještě nebyla.. Ten sen byl bezvadný..měla jsi nás voskovky![]() Mně se dnes zdálo, že jsme byli na houbách,ale v létě a našli jsme ![]() Děvčátka, už se loučím, půjdu na emailíky, včera jich bylo tři stránky a dnes jistě ještě něco přibylo a pak bych se večer chtěla dívat na ten pořad co nám avizovala Maru-Hali..![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 31.01.2015 18:12 hod. | |||
|
venku dnes celý den zataženo, ale nesněží,ani neprší, teplota 1 st. nad 0.Neklouže to, silnice jsou suché. Věrko,seznam se mi líbí, i ta modrá barva mu sluší. Večer se chci také dívat na "Zpívá celá rodina" , bude to zase příjemná změna. Kynout těsto v ledničce jsem taky už zkoušela, ale je to už dávno,dělala jsem z něho koláčky.Moje mamka je dělala často. Chřipka se začíná rozšiřovat,tak se opatrujte a první náznaky nachlazení, pokud to je možné,vyležte. Regi, hlavně,že jsi si nic nezlomila. Muž včera také spadl, ale na blátě.Byla už tma,kdyby sám nedošel, kdoví jak dlouho by tam ležel.Měl prostě štěstí. |
||||
| Anicka59 | já | Datum vložení: 31.01.2015 17:33 hod. | |||
|
moc děkuji za nádherný seznam. Věruško jsi prostě šikulka, myslíš na nás měsíc co měsíc se seznamem. Baculko, tak snad to bude jen ta modřina z dnešního pádu. Zemská přitažlivost existuje |
||||
| filipi | Věrko | Datum vložení: 31.01.2015 17:18 hod. | |||
|
Díky za seznam-Je nádherný Jakub jede domů.Néjsem moc nadšená.V garsonce 4,5 na 4,5 je nás plno.Potom on ponocuje,já zase brzo vstávám.Jsem vždy když odjede jak po koťatech![]() Dnes se s váma rozloučím a přejí dobrou noc ![]() |
||||
| slunickoka | Dobrý večer, | Datum vložení: 31.01.2015 17:12 hod. | |||
|
Věruško, děkuji za seznam. | ||||
| 2baculka | Věrko, | Datum vložení: 31.01.2015 15:56 hod. | |||
|
díky za seznam. I modrá je pěkná. Jino, tak jsi se dostala na lymfu, bylo by na čase. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 31.01.2015 15:36 hod. | |||
|
Věruško, děkuji za seznam, je moc pěkný. Já teď jezdím jen po doktorech, nemám na nic náladu. Ale každý večer si přečtu všechny vaše příspěvky a podívám se na pár fotek. Všechny Vás zdravím,a už aby mi bylo líp. ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Tak , | Datum vložení: 31.01.2015 15:27 hod. | |||
|
čaj je ve sklínkách, 4 ks a perník se peče. Jen až dodělám polevu umyju nádobí. Nespěchám na to, dcera jde dnes na noční 12, bude dříve jíst.Odchází ji před 17 hodinou na autobus. Zase bude náročný týden na klid v domácnosti. Budu dělat šití a pletení, popřípadě čtení.Mám mnoho nepřečtených knih a je venku zima. Vlastně na mne čeká jedna várka pračky na pověšení. Ach jo,není kdo by pracoval. |
||||