Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
gratuluji rodince k výhře ve Zpívá celá rodina, když zpíval Jonášek, tak jsem byla úplně dojatá.Smajlík
Věru, děkuji za seznam. Jako vždy vypadá moc hezky.Smajlík
Jindři, věř že se to bude lepšit.Smajlík
Marodi hezky se vypoťte, ať je bacil pryč.
Jaru, recept mám uložený.
Hezky se vyspěte, dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Právě jsem dokoukala Zpívá celá rodina. Moc se mi to líbilo.
Majko, gratuluji tvým příbuzným k výhře. Bylo to velice vyrovnané.SmajlíkSmajlík

Všem nemocným přeji brzké uzdravení.
Irenko, je to hrůza, kam na ty virózy chodíš. Nemáš oslabenou imunitu? Držím palce, aby ti zítra bylo lépe.Smajlík

Regi, ráno se ti bude asi špatně vstávat. Naraženina bolí víc než zlomenina. Bude to chtít nějakou mastičku!Smajlík

Jindřiško, také na tebe myslím, kdy už konečně s tebou něco udělají.Smajlík

Děvčátka, omlouvám se, že na všechno nereaguji, ale dnes jsem hodně četla a bolí mi oči. Zítra snad to všechno doženu.
Přeji vám klidnou dobrou noc, ať vás nic netrápí!Smajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem přeju dobrou noc, ať vás nic nebolí a netrápí.SmajlíkSmajlík

Koukala jsem na Zpívá celá rodina, bylo to moc hezké. Valaši vyhráli, to jim přeju. Nebyl tam Majky bratr?



Obrázek uživatelky
profil
budu bdít sice v pelíšku,klikat budu,kluka musíme držet.Kristínko,myslíš že zůstane?Před chvilkou mi řekl,že mě v těch hadrech ani nenajde.Plenu kolem krku,košile až na zem,teplé fusky,svetr,no holka jako lusk,hvězda jak má býtSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, Filipovi jsem klikla, přeji mu výhru.Smajlík
Děvčata začínáý zpívání v TV, tak jdu koukat.
Obrázek uživatelky
profil
Věruško moc děkuji za seznamek,moc se mi líbí.
Marodi ať se vám daří líp.Ijo co by utíkal však je rád ,že tě máSmajlíkSmajlík
Jinuško pořád se trápíš,snad už brzy bude lípSmajlíkSmajlík
Jiřinko dík za recept,někdy vyzkoušímSmajlíkSmajlík
Regi byl držkopad,toho se v zimě bojím ať neupadnu,to by byla katastrofaSmajlíkSmajlíkAť tě to nebolíSmajlíkSmajlík
Děvčátka mějte všechny pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Děkuji za komentikySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,jak tady čtu,tak marodná nejsem jenom já,mě snad nabral na rohy vůl,vše mě bolí,polknout se nedá,co mám na sobě-jsem hvězda 15Otiletá,divím se že ten můj děda ode mě neuteče.SmajlíkVěruško,děkuji za seznámek,jsi šikula vždy to načinčáš.Regi zítra tě ta naraženina bude víc bolet.Jinuš,držím ti palce at ta léčba konečně zabereSmajlíkužila sis té bolesti dost.AničkoF snad si Jakub něco najde a bude zase líp.Jeruš,bábovku jsem si uložila díky.Kdo marodíte holky šupky dupky víte kam.Hezký večer
Obrázek uživatelky
profil
http://m.denik.cz/kutnohorsky_denik/c/sportovec-roku-hlasovani-jednotlivci-do-12-let-20150104.html?_fid=oto6#anketa http://m.denik.cz/kutnohorsky_denik/c/sportovec-roku-hlasovani-jednotlivci-do-12-let-20150104.html?_fid=oto6#anketa

prosím do dnešní půlnoci co nejvíce hlasů na jméno Filip Kotva, celou dobu byl první a nyní klesl na druhé místo, pomůžete mi, prosím? díky

jde každou hodinu
Obrázek uživatelky
profil
padala jsem pomalu, není to tak hrozné, ale děkuji za radu, již jsem to mazala.
Dík za komentky u foteček. Saritko, tady dělá chutě každá z nás, ať vyfotí nebo napíše co vařila. Ještě, že se pak můžeme inspirovat.
Jdu na telku, vypnu PC. Dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
nakukuji a sem tam něco dočtu. Regi, počkej až to přijde k sobě, naraženina bolí víc jak zlomenina...Na modřinu si dej aspoň studený obklad, pokud nemáš nějakou mast na výrony a podobně, aby se krev vstřebala...Jaruško/bertice/ receptík jsem si zkopírovala, vše mám doma, zítra udělám. Budu péct maso a trouba bude horká, tak toho využiji a udělám k tomu i ořechovou z hery....Měla jsem dlouhý hovor se starší dcerou, řešily jsme její zuby, už několik let má paradentozu a teď se domlouvá s Dr. jak a co s tím, jedná se i o přední nahoře...Denně mluví se spoustou lidí, je to její povoílání a tak by to chtělo být brzy hotové...Večer se kouknu také na to zpívání...Přeji pěknou dobrou noc a hlavně bezbolestnou....SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles