Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Maru Hali, | Datum vložení: 31.01.2015 21:41 hod. | |||
|
gratuluji rodince k výhře ve Zpívá celá rodina, když zpíval Jonášek, tak jsem byla úplně dojatá.![]() Věru, děkuji za seznam. Jako vždy vypadá moc hezky. ![]() Jindři, věř že se to bude lepšit. ![]() Marodi hezky se vypoťte, ať je bacil pryč. Jaru, recept mám uložený. Hezky se vyspěte, dobrou noc. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 31.01.2015 21:36 hod. | |||
|
Právě jsem dokoukala Zpívá celá rodina. Moc se mi to líbilo. Majko, gratuluji tvým příbuzným k výhře. Bylo to velice vyrovnané. ![]() ![]() Všem nemocným přeji brzké uzdravení. Irenko, je to hrůza, kam na ty virózy chodíš. Nemáš oslabenou imunitu? Držím palce, aby ti zítra bylo lépe. ![]() Regi, ráno se ti bude asi špatně vstávat. Naraženina bolí víc než zlomenina. Bude to chtít nějakou mastičku! ![]() Jindřiško, také na tebe myslím, kdy už konečně s tebou něco udělají. ![]() Děvčátka, omlouvám se, že na všechno nereaguji, ale dnes jsem hodně četla a bolí mi oči. Zítra snad to všechno doženu. Přeji vám klidnou dobrou noc, ať vás nic netrápí! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 31.01.2015 21:27 hod. | |||
|
všem přeju dobrou noc, ať vás nic nebolí a netrápí.![]() ![]() Koukala jsem na Zpívá celá rodina, bylo to moc hezké. Valaši vyhráli, to jim přeju. Nebyl tam Majky bratr? |
||||
| ija1 | Aničko | Datum vložení: 31.01.2015 20:19 hod. | |||
|
budu bdít sice v pelíšku,klikat budu,kluka musíme držet.Kristínko,myslíš že zůstane?Před chvilkou mi řekl,že mě v těch hadrech ani nenajde.Plenu kolem krku,košile až na zem,teplé fusky,svetr,no holka jako lusk,hvězda jak má být![]() |
||||
| jimas | Nakukuji | Datum vložení: 31.01.2015 20:04 hod. | |||
|
Aničko, Filipovi jsem klikla, přeji mu výhru.![]() Děvčata začínáý zpívání v TV, tak jdu koukat. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 31.01.2015 19:56 hod. | |||
|
Věruško moc děkuji za seznamek,moc se mi líbí. Marodi ať se vám daří líp.Ijo co by utíkal však je rád ,že tě má ![]() ![]() Jinuško pořád se trápíš,snad už brzy bude líp ![]() ![]() Jiřinko dík za recept,někdy vyzkouším ![]() ![]() Regi byl držkopad,toho se v zimě bojím ať neupadnu,to by byla katastrofa ![]() Ať tě to nebolí![]() ![]() Děvčátka mějte všechny pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() Děkuji za komentiky ![]() |
||||
| ija1 | hezký večer | Datum vložení: 31.01.2015 19:40 hod. | |||
|
děvčátka,jak tady čtu,tak marodná nejsem jenom já,mě snad nabral na rohy vůl,vše mě bolí,polknout se nedá,co mám na sobě-jsem hvězda 15Otiletá,divím se že ten můj děda ode mě neuteče. Věruško,děkuji za seznámek,jsi šikula vždy to načinčáš.Regi zítra tě ta naraženina bude víc bolet.Jinuš,držím ti palce at ta léčba konečně zabere užila sis té bolesti dost.AničkoF snad si Jakub něco najde a bude zase líp.Jeruš,bábovku jsem si uložila díky.Kdo marodíte holky šupky dupky víte kam.Hezký večer |
||||
| Anicka59 | prosba | Datum vložení: 31.01.2015 19:19 hod. | |||
|
http://m.denik.cz/kutnohorsky_denik/c/sportovec-roku-hlasovani-jednotlivci-do-12-let-20150104.html?_fid=oto6#anketa http://m.denik.cz/kutnohorsky_denik/c/sportovec-roku-hlasovani-jednotlivci-do-12-let-20150104.html?_fid=oto6#anketa prosím do dnešní půlnoci co nejvíce hlasů na jméno Filip Kotva, celou dobu byl první a nyní klesl na druhé místo, pomůžete mi, prosím? díky jde každou hodinu |
||||
| 2baculka | Marti, | Datum vložení: 31.01.2015 18:55 hod. | |||
|
padala jsem pomalu, není to tak hrozné, ale děkuji za radu, již jsem to mazala. Dík za komentky u foteček. Saritko, tady dělá chutě každá z nás, ať vyfotí nebo napíše co vařila. Ještě, že se pak můžeme inspirovat. Jdu na telku, vypnu PC. Dobrou noc. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 31.01.2015 18:42 hod. | |||
|
nakukuji a sem tam něco dočtu. Regi, počkej až to přijde k sobě, naraženina bolí víc jak zlomenina...Na modřinu si dej aspoň studený obklad, pokud nemáš nějakou mast na výrony a podobně, aby se krev vstřebala...Jaruško/bertice/ receptík jsem si zkopírovala, vše mám doma, zítra udělám. Budu péct maso a trouba bude horká, tak toho využiji a udělám k tomu i ořechovou z hery....Měla jsem dlouhý hovor se starší dcerou, řešily jsme její zuby, už několik let má paradentozu a teď se domlouvá s Dr. jak a co s tím, jedná se i o přední nahoře...Denně mluví se spoustou lidí, je to její povoílání a tak by to chtělo být brzy hotové...Večer se kouknu také na to zpívání...Přeji pěknou dobrou noc a hlavně bezbolestnou....![]() ![]() |
||||