Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Hali | Krásné nedělní ráno Vám všem! | Datum vložení: 01.02.2015 08:56 hod. | |||
|
Máme krásný slunečný den,-6°C,sníh jiskří.Únor jak má být-jen kdyby to vydrželo...Děvčata,díky za Vaše poznámky ke zpívajícím Valachům.Je to rodina manželovy sestry-zpíval a guláš vařil náš švagr.V obecenstvu byl často vidět i náš nejmladší s rodinou,starší snacha a samozřejmě manželova sestra a jejich děti.Bylo to příjemné je takto vidět.My jsme na natáčení v Brně nebyli,jsem špatný cestovatel a cestu bych nezvládla-tak jsme hlídali malého čiperu a mladí jeli fandit.Tak jsme zase o jeden zážitek bohatší a v létě na rodinném setkání u manželova rodného domu si všichni společně zazpíváme naživo .Děvčata,všem Vám přeji co nejhezčí den a marodůmbrzké uzdravení. |
||||
| badysek | Krásné nedělní ránko, | Datum vložení: 01.02.2015 08:49 hod. | |||
|
u nás konečně sluníčko![]() Děvčátka už druhý den spim bez prášku![]() Dneska moc nevařím,bude nějaká lehká omeletka ![]() Taky jsem fandila Valachům ![]() Dneska přijedou děvčata tak tady budou 4 vnoučátka,chlapi jdou na hokej ![]() Všem marodum brzké uzdravení ![]() Přeji krásnou ,klidnou nedělí ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno děvčátka. | Datum vložení: 01.02.2015 08:43 hod. | |||
|
Nevím proč je to tak, ale ráno sluníčko a během chvilky mračna.![]() Věruško, hurááá, ouško se uzdravilo. Také mi to psalo, že anketa byla ukončena. ![]() Janičko, ahóóóóój. Ráda tě tady zase vidím. ![]() Irenko, přeji ti brzké uzdravení! Stázko, u nás bude, jako každou neděli, hovězí polévka - dnes s kapáním - a knedlo, zelo, vepřo, to už nebylo dlouho. Vnuci přijdou na oběd.Všem přeji pěkný den a marodům rychlé uzdravení. ![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 01.02.2015 08:34 hod. | |||
|
příjemnou neděli přeji,marodi se uzdravujte.U nás mráz jen -5 st., i to je dost, nejsme na to zvyklí. Irenko,jen se nabal, to já preventivně jsem nabalená pořád, muž to už ani nekomentuje. Včera se mi nejvíc líbil Jonáš,zpíval přirozeně, písničku si vybral dětskou a to se mi moc líbilo. Vůbec nevím co vařit, přišla jsem si tu pro inspiraci,asi to vyhrál guláš, jen s chlebem, je to jednoduché a rychlé. |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 01.02.2015 08:00 hod. | |||
|
děvčátka,Aničko,anketu ukončili nějak brzo.Jdu vás jen pozdravit a lezu zpět do pelíšku,není to k tomu něco dělat,je mi pěkně šoufl.Muž bude vařit guláš s kolínkama,Jdu do hajan papa. | ||||
| vlavod | Krásné nedšlní ráno, | Datum vložení: 01.02.2015 07:53 hod. | |||
|
taky jsem se dívala na Zpívá celá rodina.Bylo to hezké. Přeji všem hezký den ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 01.02.2015 07:47 hod. | |||
|
Krásnou neděličku.U nás je taky -5stJakub donesl stoptusin tak jsem dnes spala až do 7hod![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 01.02.2015 07:41 hod. | |||
|
![]() dobré ráno. I my koukali na Zpívá celá rodina a fandili. Jak píše Regí, všichni měli nějakou zkušenost s vystupováním. U nás je mrazík -5°C. Půjdeme vyvenčit a muž pak na cvičák a já vařit. Nechte si dařit a kdo je marod, tak odpočívejte. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 01.02.2015 07:10 hod. | |||
|
Přeji hezké nedělní ránko![]() ![]() Taky jsem Valachům fandila ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Už jsem vyspršená. | Datum vložení: 31.01.2015 22:10 hod. | |||
|
Na Zpívá celá rodina jsem též koukala a Valaši se mi moc líbili. Souboj byl dost vyrovnaný, byl znát, že měli zkušenosti s vystupováním všichni. Jesště kouknu na Hrabě Monte Christo. |
||||