Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 31.01.2015 09:10 hod. | |||
|
Přesně v 8 hodin vyskočilo sluníčko nad naše kopečky a v 8,40 už bylo po sluníčku. Těšila jsem se na pěknou procházku.![]() ![]() AničkoF, po dlouhém hledání se mi povedlo najít Kubovu fotku. Jste pěkná děvčata! Kuba tě přijel ošetřovat a teď byste potřebovali ještě někoho třetího, aby ošetřoval vás oba. Přeji brzké uzdravení! Jaruško, ty jsi také kočka. Moc hezká ikonka. ![]() Věrko, ať ti ouško brzo přestane bolet! O kynutí těsta v ledničce jsem slyšela, ale nevěřila tomu. Děkuji, že jsi to potvrdila! ![]() Vladěnko, pomazánku z avokáda neznám, nemohla bys napsat recept? Děkuji! ![]() Regi, také se mi nechtělo jít pro chleba ale muž byl ochotný, tak jsem ho vyslala. Ani nevím, zda to u nás klouže, ale silnice i chodníky jsou černé. Zdeničko, dobře dojeďte! Irenko-ijo, snaž se léčit bez ATB! Vařit moc nebudu. Polévku udělám bramboračku s houbami, v mrazáku máme vepřové na paprice, tak k tomu udělám těstoviny. Dnes se budu zabývat různými resty, které stále odkládám. Pěkný den! |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 31.01.2015 09:03 hod. | |||
|
Tak jsem si myslela,že neodešla moje diskuze.Stále se to točilo.Tak jsem noťas restartovala a koukám,že tam můj příspěvek je. Věruš opravují-fotka je vložena do dětí a dospělí ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata! | Datum vložení: 31.01.2015 09:02 hod. | |||
|
Máme pocukrováno, ale sluníčko už svítí, tak to nebude mít dlouhého trvání. Nebudu teď nic psát,v noci mi bylo zle a ještě mi je na nic, tak až později. |
||||
| Hali | Dobré ráno a hezký celý den! | Datum vložení: 31.01.2015 08:58 hod. | |||
|
Na valašských kopcích hodně nachumelilo,-4°C,před chvílí dědinou projel rozhrňák..je to taková akorátní příjemná zima-ale dnes ještě ven nepůjdeme,ať se nám chřipka nevrátí.Přečetla jsem si jen poslední zprávičky,s některými z Vás si píšeme,takže o sobě víme trochu víc... Únoroví oslavenci-také jednoho máme,23.2.před padesáti roky se narodil náš nejstarší synek.Děvčata,pokud budete mít večer čas a náladu,na ČT 1 je pořad "Zpívá celá rodina".Jedna ze tří soutěžících rodin jsou naši hodně blízcí příbuzní.Další členové naší početné rodiny byli v Brně na natáčení pořadu,moc se jim to líbilo-těšíme se,co z toho v televizi uvidíme.ČT Brno natáčela také ve Val.Mez.,v bydlišti soutěžící rodiny.Děvčata,ať se Vám sobota vydaří,ať Vás nic moc netrápí,potěšte se se svými blízkými,ať se Vám vydaří všechny cesty,výlety,nákupy. |
||||
| filipi | dobré ráno | Datum vložení: 31.01.2015 08:48 hod. | |||
|
Krásnou sobotěnku ženičky.Já jsem od Jakuba chytla kašel.Celou noc jsem štěkala Usnula jsem až k ránu.Přes noc jsem 2x venčila psa.Jednou něco po 1hod a potom kolem 3 ranní.Jemu se moc nechtělo,ale mě se venku líp dýchalo![]() Ráno jsem vydržela v posteli do 8 hod.To už se mě nestalo několik let. ![]() Věruš Kuba vložil fotku aniž bych věděla z vánoc do děti a rodina. Co budete vařit? Já vůbec nevím.Ani nemám na nic chuť.Dusí mě kašel.Zatím pápá jdu na fotečky a články ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 31.01.2015 08:34 hod. | |||
|
děvčata,Věrka měla dalamánky,Vladka pomazánku s chlebíčkem a já ještě nic,teprve jsem vylezla z pelíšku,dala prát prádlo.Pomazánku s avokáda také dělám,máme jí rádi.Holky zase na mě něco leze,tento rok vedu 3x antibiotika a ted to vypadá,že navštívím doktorku v pondělí.Máme také únorového syna22.2.bude mu už 42 let,to to letí.U nás svítí sluníčko a je modro.Jaruš jsi kočka.Jsem také ve zkluzu,jak dočíst článečky,tak v mejlíkách.No a na Aničku se také musím podívat,holka kde tě najdu?Nikde nejsi.Přeji hezký den.![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 31.01.2015 08:31 hod. | |||
|
Tady také namrzlo, ale začíná chumelit.Bertice -hezká ikonka i s borůvčím Dnes pojedeme opět k mamce, ale cesta nebude v tom počasí pěkná. Mějte pěknou sobotu a opatrujte se ať jste zdravé.![]() |
||||
| 2baculka | Kuk | Datum vložení: 31.01.2015 08:24 hod. | |||
|
Máme namrzlo -2,5 st. začíná se klubat slunko. Betice má pěknou ikonku, Aničkujsem také nenašla. Věrko snad neodstnáš kadeřnici. Musím na nákup, dochází chleba. Jen jsem nerada na kluzkém, snad to přežiju. |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 31.01.2015 08:09 hod. | |||
|
máme už zase sobotu, utíká to..![]() Věruško, já bych asi šla domů..já jsem rozmazlená a v takové zimě bych nebyla ![]() Bertice, máš hezkou borůvkovou ikonku ![]() |
||||
| vlavod | Dobré ráno, | Datum vložení: 31.01.2015 07:43 hod. | |||
|
ještě jsem nepřečetla vše a jdu vás pozdravit.Věrka měla k snídaní dalamánky a já budu mít cleba s pomazánkou z avokáda už se těším moc mi to chutná.Jdu si vše dočíst. Mějte všechny pěkný a ničím nerušený den![]() ![]() ![]() |
||||