Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přesně v 8 hodin vyskočilo sluníčko nad naše kopečky a v 8,40 už bylo po sluníčku. Těšila jsem se na pěknou procházku.SmajlíkSmajlík

AničkoF, po dlouhém hledání se mi povedlo najít Kubovu fotku. Jste pěkná děvčata! Kuba tě přijel ošetřovat a teď byste potřebovali ještě někoho třetího, aby ošetřoval vás oba. Přeji brzké uzdravení!

Jaruško, ty jsi také kočka. Moc hezká ikonka.Smajlík

Věrko, ať ti ouško brzo přestane bolet! O kynutí těsta v ledničce jsem slyšela, ale nevěřila tomu. Děkuji, že jsi to potvrdila!Smajlík

Vladěnko, pomazánku z avokáda neznám, nemohla bys napsat recept? Děkuji!Smajlík

Regi, také se mi nechtělo jít pro chleba ale muž byl ochotný, tak jsem ho vyslala. Ani nevím, zda to u nás klouže, ale silnice i chodníky jsou černé.

Zdeničko, dobře dojeďte!

Irenko-ijo, snaž se léčit bez ATB!

Vařit moc nebudu. Polévku udělám bramboračku s houbami, v mrazáku máme vepřové na paprice, tak k tomu udělám těstoviny. Dnes se budu zabývat různými resty, které stále odkládám.
Pěkný den!
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si myslela,že neodešla moje diskuze.Stále se to točilo.Tak jsem noťas restartovala a koukám,že tam můj příspěvek je.
Věruš opravují-fotka je vložena do dětí a dospělíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme pocukrováno, ale sluníčko už svítí, tak to nebude mít dlouhého trvání.
Nebudu teď nic psát,v noci mi bylo zle a ještě mi je na nic, tak až později.
Obrázek uživatelky
profil
Na valašských kopcích hodně nachumelilo,-4°C,před chvílí dědinou projel rozhrňák..je to taková akorátní příjemná zima-ale dnes ještě ven nepůjdeme,ať se nám chřipka nevrátí.Přečetla jsem si jen poslední zprávičky,s některými z Vás si píšeme,takže o sobě víme trochu víc...
Únoroví oslavenci-také jednoho máme,23.2.před padesáti roky se narodil náš nejstarší synek.Děvčata,pokud budete mít večer čas a náladu,na ČT 1 je pořad "Zpívá celá rodina".Jedna ze tří soutěžících rodin jsou naši hodně blízcí příbuzní.Další členové naší početné rodiny byli v Brně na natáčení pořadu,moc se jim to líbilo-těšíme se,co z toho v televizi uvidíme.ČT Brno natáčela také ve Val.Mez.,v bydlišti soutěžící rodiny.Děvčata,ať se Vám sobota vydaří,ať Vás nic moc netrápí,potěšte se se svými blízkými,ať se Vám vydaří všechny cesty,výlety,nákupy.
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou sobotěnku ženičky.Já jsem od Jakuba chytla kašel.Celou noc jsem štěkalaSmajlíkUsnula jsem až k ránu.Přes noc jsem 2x venčila psa.Jednou něco po 1hod a potom kolem 3 ranní.Jemu se moc nechtělo,ale mě se venku líp dýchaloSmajlík
Ráno jsem vydržela v posteli do 8 hod.To už se mě nestalo několik let.Smajlík
Věruš Kuba vložil fotku aniž bych věděla z vánoc do děti a rodina.
Co budete vařit? Já vůbec nevím.Ani nemám na nic chuť.Dusí mě kašel.Zatím pápá jdu na fotečky a článkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Věrka měla dalamánky,Vladka pomazánku s chlebíčkem a já ještě nic,teprve jsem vylezla z pelíšku,dala prát prádlo.Pomazánku s avokáda také dělám,máme jí rádi.Holky zase na mě něco leze,tento rok vedu 3x antibiotika a ted to vypadá,že navštívím doktorku v pondělí.Máme také únorového syna22.2.bude mu už 42 let,to to letí.U nás svítí sluníčko a je modro.Jaruš jsi kočka.Jsem také ve zkluzu,jak dočíst článečky,tak v mejlíkách.No a na Aničku se také musím podívat,holka kde tě najdu?Nikde nejsi.Přeji hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady také namrzlo, ale začíná chumelit.Bertice -hezká ikonka i s borůvčímSmajlíkDnes pojedeme opět k mamce, ale cesta nebude v tom počasí pěkná. Mějte pěknou sobotu a opatrujte se ať jste zdravé.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme namrzlo -2,5 st. začíná se klubat slunko.
Betice má pěknou ikonku, Aničkujsem také nenašla.
Věrko snad neodstnáš kadeřnici.
Musím na nákup, dochází chleba. Jen jsem nerada na kluzkém, snad to přežiju.
Obrázek uživatelky
profil
máme už zase sobotu, utíká to..Smajlík
Věruško, já bych asi šla domů..já jsem rozmazlená a v takové zimě bych nebylaSmajlík
Bertice, máš hezkou borůvkovou ikonkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem nepřečetla vše a jdu vás pozdravit.Věrka měla k snídaní dalamánky a já budu mít cleba s pomazánkou z avokáda už se těším moc mi to chutná.Jdu si vše dočíst. Mějte všechny pěkný a ničím nerušený denSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles