Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
byli jsme na procházceSmajlík u nás je na nule a na sluníčku táloSmajlíktam kde není sníh, jsou již zase sedmikráskySmajlík
Dopletám vnučce na doma takové mini šatičky...už jen kolem krku a bude hotovo..měla jsem malé průramky, tak jsem tohpo kousek vypárala a dělala večer znovu..dnes to dodělám.Smajlík

MARUNKO..když to půjde, tak lež, ať jsi brzy čiperná i vy ostatní..Smajlík
Irčo- sluníčko, díky za tip..nudle s mákem dlouho nebyly, jestli bude mít v úterý muž zase dobré výsledky na cukrovku, tak si uděláme, to máme rádi oba.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vrátili jsme se z procházky, bylo nádherně. Sluníčko krásně hřálo, ale jak jsme sešli do stínu, bylo chladno. Nesli jsme do lesa do krmelce velkou tašku sušeného chleba, měli tam i seno, tak mně to potěšilo. Ale jak má Mumíšek dlouhou srst, tak se mu dělají velké sněhové koule na nožičkách, je to, jako by si na každé nožce nesl ještě činku.
Dneska byl bezmasý den, jenom domácí nudle s mákem. Měla bych to maso nějak omezit.
Ráno jede manžel na rehabku, tak musím do kauflandu, nemám z čeho dělat šťávu a to jsem v pondělí kupovala asi 12 kg zeleniny.
Marodi, vyležte to. Blani, pořád nevíš, proč je stále špatně? Regi, naraženina je velmi bolestivá a to nám není dvacet. Aničko F. to by mně u tebe dnes nechutnalo Smajlík, nesnáším pálivá jídla a téměř nekořením. Ale stane se.
Obrázek uživatelky
profil
Je mi líto, že vám některým není dobře. Snad to nynější trochu mrazivé počasí spálí bacily.
Blani, tobě přeji ať dietka rychle pomůže.
K obědu jsme měli česnečku, bramborový salát a kapra na másle.
Včera jsem nic nepekla, jelikož toho pak sním nejvíc. Udělala jsem místo toho mrkvový/jablkový salát, ledový salát s okurkou a salát z vařené červené řepy a mrkve. Dneska ale synek škemral, že nebyla žádná buchta, tak něco upeču.
Užíjte si hezky něděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata. Já uvařila hovězí, jako že bude rajská, ale nakonec držím dietku, tak maso necháme. Pepík si vzal jen polívku a sulc.
Už máme zataženo a bez sněhu.
Regi, dík, už jsem si to našla na internetu.
Maru, odpočívej, ať se vyléčíš.
Všem přeju krásné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a pěknou neděli...Smajlík

jdu jen pozdravit,marodím...Smajlík

Zatím jsem nemohla přečíst vše napsané,tak navím,jak se komu daří...Smajlík
Mějte pohodový den...pa...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobrou chuť k nedělnímu obídkuSmajlíkMi jsme si udělali česnečku a drubeží na leču.Já jsem to přichucovala a dala jsem tam víc čili omáčky tak Jakub k rýži přikusoval i rohlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnání...my máme něco jako guláš, ale mnou vařenýSmajlík takže spíše kostky na šťávěSmajlíkSmajlíktak dobrý gulášek jako muž neumímSmajlíkaž odejde synek, tak půjdu ven, možná mužovi naproti....je nádherný zimní denSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Blani tu písničku co si vybral Jonášek znám v podání Jakuba Smolíka a jeho malé dcery. Skoro jsem čekala, že budou zpívat s tatínkem. Pravidla soutěže to asi nedovolovala.
Ráno bylo trochu pdo nulou, ale již se otepluje. Snížek pěkně svítí díky sluníčku.
Mám připravené masíčk na špízy, Jen mi chybí paprika, ale zatím se mi nechce do marketu. Včera mě nedšlo, žejiž doma nemám.
Obrázek uživatelky
profil
přeju krásný den. Máme mrazík a sluníčko, ale jak píše Marcel, za chvilku se to zatáhne jako včera.
Ještě se vrátím k tomu včerejšku. Jonášek měl moc pěknou písničku, tu jsem slyšela prvně. A je moc šikovný. Majko, máš skvělé příbuzné.
Kristi, dobře, že už je ti líp. Užij si vnoučátka -čtyři, tak to bude cvrkot.
Holky, taky jsem šla včera hlasovat a bylo už pozdě, škoda.
Irenko,máš zřejmě chřipajznu, v JČ je epidemie. Jen lež a kurýruj se.
Mně je taky furt blbě,snad se z toho nevyhrabu.
Věruš,hlavně, že už ucho nebolí. A jáhly hlídej, já je minule připálila, na plynu je to raz dva.
Holčičky, mějte fajn neděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady i sluníčko nakukuje je -3st.Bady je fajn že nemusíš brát prášky na spaní.SmajlíkDnes si den užijte a hlavně nemocným ať je dobře. Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles