Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 01.02.2015 16:17 hod. | |||
|
byli jsme na procházce u nás je na nule a na sluníčku tálo tam kde není sníh, jsou již zase sedmikrásky![]() Dopletám vnučce na doma takové mini šatičky...už jen kolem krku a bude hotovo..měla jsem malé průramky, tak jsem tohpo kousek vypárala a dělala večer znovu..dnes to dodělám. ![]() MARUNKO..když to půjde, tak lež, ať jsi brzy čiperná i vy ostatní.. ![]() Irčo- sluníčko, díky za tip..nudle s mákem dlouho nebyly, jestli bude mít v úterý muž zase dobré výsledky na cukrovku, tak si uděláme, to máme rádi oba. ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré odpoledne, | Datum vložení: 01.02.2015 15:44 hod. | |||
|
Vrátili jsme se z procházky, bylo nádherně. Sluníčko krásně hřálo, ale jak jsme sešli do stínu, bylo chladno. Nesli jsme do lesa do krmelce velkou tašku sušeného chleba, měli tam i seno, tak mně to potěšilo. Ale jak má Mumíšek dlouhou srst, tak se mu dělají velké sněhové koule na nožičkách, je to, jako by si na každé nožce nesl ještě činku. Dneska byl bezmasý den, jenom domácí nudle s mákem. Měla bych to maso nějak omezit. Ráno jede manžel na rehabku, tak musím do kauflandu, nemám z čeho dělat šťávu a to jsem v pondělí kupovala asi 12 kg zeleniny. Marodi, vyležte to. Blani, pořád nevíš, proč je stále špatně? Regi, naraženina je velmi bolestivá a to nám není dvacet. Aničko F. to by mně u tebe dnes nechutnalo , nesnáším pálivá jídla a téměř nekořením. Ale stane se. |
||||
| jimas | Dobré odpoledne. | Datum vložení: 01.02.2015 13:58 hod. | |||
|
Je mi líto, že vám některým není dobře. Snad to nynější trochu mrazivé počasí spálí bacily. Blani, tobě přeji ať dietka rychle pomůže. K obědu jsme měli česnečku, bramborový salát a kapra na másle. Včera jsem nic nepekla, jelikož toho pak sním nejvíc. Udělala jsem místo toho mrkvový/jablkový salát, ledový salát s okurkou a salát z vařené červené řepy a mrkve. Dneska ale synek škemral, že nebyla žádná buchta, tak něco upeču. Užíjte si hezky něděli. ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré chutnání k obědu, | Datum vložení: 01.02.2015 12:00 hod. | |||
|
děvčata. Já uvařila hovězí, jako že bude rajská, ale nakonec držím dietku, tak maso necháme. Pepík si vzal jen polívku a sulc. Už máme zataženo a bez sněhu. Regi, dík, už jsem si to našla na internetu. Maru, odpočívej, ať se vyléčíš. Všem přeju krásné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobré poledne | Datum vložení: 01.02.2015 11:50 hod. | |||
|
a pěknou neděli...![]() jdu jen pozdravit,marodím... ![]() Zatím jsem nemohla přečíst vše napsané,tak navím,jak se komu daří... ![]() Mějte pohodový den...pa... ![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 01.02.2015 11:36 hod. | |||
|
Přejí dobrou chuť k nedělnímu obídku Mi jsme si udělali česnečku a drubeží na leču.Já jsem to přichucovala a dala jsem tam víc čili omáčky tak Jakub k rýži přikusoval i rohlík![]() |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 01.02.2015 11:31 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání...my máme něco jako guláš, ale mnou vařený takže spíše kostky na šťávě![]() tak dobrý gulášek jako muž neumím až odejde synek, tak půjdu ven, možná mužovi naproti....je nádherný zimní den![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím všechna děvčata. | Datum vložení: 01.02.2015 09:42 hod. | |||
|
Blani tu písničku co si vybral Jonášek znám v podání Jakuba Smolíka a jeho malé dcery. Skoro jsem čekala, že budou zpívat s tatínkem. Pravidla soutěže to asi nedovolovala. Ráno bylo trochu pdo nulou, ale již se otepluje. Snížek pěkně svítí díky sluníčku. Mám připravené masíčk na špízy, Jen mi chybí paprika, ale zatím se mi nechce do marketu. Včera mě nedšlo, žejiž doma nemám. |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 01.02.2015 09:11 hod. | |||
|
přeju krásný den. Máme mrazík a sluníčko, ale jak píše Marcel, za chvilku se to zatáhne jako včera. Ještě se vrátím k tomu včerejšku. Jonášek měl moc pěknou písničku, tu jsem slyšela prvně. A je moc šikovný. Majko, máš skvělé příbuzné. Kristi, dobře, že už je ti líp. Užij si vnoučátka -čtyři, tak to bude cvrkot. Holky, taky jsem šla včera hlasovat a bylo už pozdě, škoda. Irenko,máš zřejmě chřipajznu, v JČ je epidemie. Jen lež a kurýruj se. Mně je taky furt blbě,snad se z toho nevyhrabu. Věruš,hlavně, že už ucho nebolí. A jáhly hlídej, já je minule připálila, na plynu je to raz dva. Holčičky, mějte fajn neděli. ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 01.02.2015 09:01 hod. | |||
|
Tady i sluníčko nakukuje je -3st.Bady je fajn že nemusíš brát prášky na spaní. Dnes si den užijte a hlavně nemocným ať je dobře. ![]() |
||||