Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
prší a také trochu chumelilo. Nevytahla jsem dnes paty zdomu. Dost jsem brobrala meily adalších dost mi přibylo. Ale potřebuji konečně žehlit, tak se odsunu od počítače. Do guláškujsem nedala česnek, bylo to dost slané, tak k večeři byla čsnečka.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, ty zuby zlobí už od malička.
Irenko Sluničko, máš moc hezké zprávy.Smajlík
Vysvědčení vnoučat vám udělalo všem radost.Smajlík
Maru, nemáš to jednoduchý, ještě nakonec ucpaný WC.
V Lídlu jsem si koupila brýle na kolo. Měli různé druhy, tak jsem vzala troje a vymyslím doma, které si nechám. Mají na výměnu 3 sklíčka, jedno z nich je čiré, což mi vyhovuje. UV mají. Už jsem je měla, ale ulomila jsem nožičku a spravit to nešlo.
Aničku s Kubou jsem nenašla.
Mrazák u lednice jsem musela rozmrazit předevčírem. Špatně jsem zastrčila šuplík a nevšimla si toho. Bylo to tak asi 2 dni pootevřený. Šuplíky úplně přimrzly ke sklu mezi nima. Dalo mi to docela zabrat.
V únoru má narozeniny zeť. Koupila jsem mu ve městě Becherovku, ale nevím jestli pojedeme zítra gratulovat do Brna. Jsme domluveni s dcerkou napůl, tak až večer půjde z práce, tak zavolá, jak je na tom. Nějak ji nebylo dobře.
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji Krstínce i Marušce za pochvalu mé maličkosti.Děvčata přiznám se,že nepoužívám žádný krém(vetšinou jsem se opsypala)Ani vlasy si nebarvím.Někdy tam hřebenem dám melír,ale také už dlouho né.
Maruško oni jsou po mě všichni jak přes kopirák.
Děvčátka u nás sněží.Také čekám až se vnučky pochlub s vysvědčením.Zatím pápá
Obrázek uživatelky
profil
holky.. my jsme před polednem zmokly do niti.. Holky se u nás posušily po radiátorech, pak se liják změnil ve sněžení, tak před chvilkou odešly... Ale je nad nulou, tak to roztává.. Děti mají prázdniny, ale počasí, tak sedět u telky..Smajlík

Já taky zapomínám pít...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
oběd jsem nestihla,tal příjemné kavičkováníSmajlíkSmajlík
Ijo tobě až to v práci utíkáSmajlíkSmajlík
Maru,tak to bude dietka,já už jsem cukr trochu stáhla.....Držím pěstí ať se daříSmajlíkSmajlík Taky málo piju a to je velká chybySmajlíkMaru já mám 2 unoráčky ,Robínek je Valentýnek SmajlíkSmajlík
Taky jsem viděla AničkuF i Kubíka moc jim to všem slušíSmajlíkSmajlík
Taky čekám na větší mráz,ať můžu odledit mrazákSmajlíkSmajlík
Jiřinko dobře nakupSmajlíkSmajlíkSmajlík
Blani já to mám ,jeden 1 a druhý 10 let :-D
Obrázek uživatelky
profil
a příjemné kafíčkování.Smajlík Měla jsem tu teď vnuka s vysvědčením, no, má 2 trojky ve druháku na gymplu, přece jen polevil. Ale pořád dobré.
Ali, Kristi a Maru, taky mám v únoru oslavence, staršímu vnukovi bude už dvacet, to to letí.
Maru, když budeš hodně pít, tak snad se ti ty škodliviny vyplaví. Teď, když jsem to četla, tak jsem si uvědomila, že já jen ráno zapila prášky a pak jsem měla jen jedno kafčo, dál nic. Musím to hned napravit.
Obrázek uživatelky
profil
Dívám sem že Vaše vnoučátka většinou "bodovala" s hezkými známkami na vysvědčení. Naše první a zatím i poslední vnučka půjde do školy až za 4-5 let. Je listopadová, tak nevím, kdy nastoupí.
Dnes jsme s ní byla u dětské lékařky, zkontrolovat průdušky, už týden ji zlobí nachlazení. Za kapičky a sirupy- 4 ks jsem tam nechala 510 Kč a to jsem měla na 2 preparáty recept!
Začalo pršet a sníh se trochu topí. Píše syn z Bratislavy, že je tam sněhová kalamita.
Obrázek uživatelky
profil
kafíčkování po obídku,Kristínko ještě dnes jdu do práce na třetí hodinu,přijdu kolem 9.Máme 3 stupně,padá sníh s deštěm,je hnusně,jestli to umrzne,to bude hrůza.Irenko tady ve školce a škole také řádí vši,kde se ta havěd bere.MaruK,musíš se snažit pít,at to vyplavíš.Mě se to pěkně říká,sama piju málo a to je chyba.Regi,také potřebujeme odmrazit mrazáky,čekám,až bude větší mráz.Jo škvarky máme také rádi,vždy koupím sádlo a škvařím,už dochází.Tak děvčata,jdu se připravit,udělat sváču a mazat.Mějte se tu fajn a zítra ahoj.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka,jen nakukuji a jdu pozravit...Smajlík
u nás chumelí jako blázen...ráno jsem vyvezla ze dvora sníh na zahradu,tak je místo na nový...
taky jsem musela vyčerpat jímku, ucpal se nám WC...
měla jsem v plánu vysávat,tím je vše jinak a teprv dovařuju oběd...Smajlík
Volala jsem o výsledky ..no, nic moc...cholesterol máme dobrý,asi tím pitím zdravého nápoje z řepy...muž má krev v moči a dost vysoký cukr...já mám cukr na hraně,ale mám nějaké škodlivé látky v ledvinách ,které se neodplavují, prý málo piju...Smajlík
a mám po čokoládách...Smajlík
Děti mají prázdniny,tak mám na skypu Lucinku,má 4 dvojky a Tomáš 1...přijedou podle toho,jestli nebude sněhová kalamita...
Ali a Kristi, taky mám v únoru oslavence...Smajlík
Aničkof. tak už vím jak vypadáš...šikovná holka a dcera je celá ty...Smajlík
Děvčata, přeji pohodový a klidný pátek...mě čeká zametání...chumelí se chumelí....Smajlík




Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť k pátečnímu obídku.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles