Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Celé odpoledne | Datum vložení: 30.01.2015 18:10 hod. | |||
|
prší a také trochu chumelilo. Nevytahla jsem dnes paty zdomu. Dost jsem brobrala meily adalších dost mi přibylo. Ale potřebuji konečně žehlit, tak se odsunu od počítače. Do guláškujsem nedala česnek, bylo to dost slané, tak k večeři byla čsnečka. | ||||
| jimas | Hezký podvečer. | Datum vložení: 30.01.2015 17:25 hod. | |||
|
Děvčata, ty zuby zlobí už od malička. Irenko Sluničko, máš moc hezké zprávy. ![]() Vysvědčení vnoučat vám udělalo všem radost. ![]() Maru, nemáš to jednoduchý, ještě nakonec ucpaný WC. V Lídlu jsem si koupila brýle na kolo. Měli různé druhy, tak jsem vzala troje a vymyslím doma, které si nechám. Mají na výměnu 3 sklíčka, jedno z nich je čiré, což mi vyhovuje. UV mají. Už jsem je měla, ale ulomila jsem nožičku a spravit to nešlo. Aničku s Kubou jsem nenašla. Mrazák u lednice jsem musela rozmrazit předevčírem. Špatně jsem zastrčila šuplík a nevšimla si toho. Bylo to tak asi 2 dni pootevřený. Šuplíky úplně přimrzly ke sklu mezi nima. Dalo mi to docela zabrat. V únoru má narozeniny zeť. Koupila jsem mu ve městě Becherovku, ale nevím jestli pojedeme zítra gratulovat do Brna. Jsme domluveni s dcerkou napůl, tak až večer půjde z práce, tak zavolá, jak je na tom. Nějak ji nebylo dobře. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 30.01.2015 14:47 hod. | |||
|
Děkuji Krstínce i Marušce za pochvalu mé maličkosti.Děvčata přiznám se,že nepoužívám žádný krém(vetšinou jsem se opsypala)Ani vlasy si nebarvím.Někdy tam hřebenem dám melír,ale také už dlouho né. Maruško oni jsou po mě všichni jak přes kopirák. Děvčátka u nás sněží.Také čekám až se vnučky pochlub s vysvědčením.Zatím pápá |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 30.01.2015 14:16 hod. | |||
|
holky.. my jsme před polednem zmokly do niti.. Holky se u nás posušily po radiátorech, pak se liják změnil ve sněžení, tak před chvilkou odešly... Ale je nad nulou, tak to roztává.. Děti mají prázdniny, ale počasí, tak sedět u telky..![]() Já taky zapomínám pít... ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 30.01.2015 13:48 hod. | |||
|
oběd jsem nestihla,tal příjemné kavičkování![]() ![]() Ijo tobě až to v práci utíká ![]() ![]() Maru,tak to bude dietka,já už jsem cukr trochu stáhla.....Držím pěstí ať se daří ![]() Taky málo piju a to je velká chyby Maru já mám 2 unoráčky ,Robínek je Valentýnek ![]() ![]() Taky jsem viděla AničkuF i Kubíka moc jim to všem sluší ![]() ![]() Taky čekám na větší mráz,ať můžu odledit mrazák ![]() ![]() Jiřinko dobře nakup ![]() ![]() ![]() Blani já to mám ,jeden 1 a druhý 10 let :-D |
||||
| Bm68 | Dobré odpoledne | Datum vložení: 30.01.2015 13:43 hod. | |||
|
a příjemné kafíčkování. Měla jsem tu teď vnuka s vysvědčením, no, má 2 trojky ve druháku na gymplu, přece jen polevil. Ale pořád dobré.Ali, Kristi a Maru, taky mám v únoru oslavence, staršímu vnukovi bude už dvacet, to to letí. Maru, když budeš hodně pít, tak snad se ti ty škodliviny vyplaví. Teď, když jsem to četla, tak jsem si uvědomila, že já jen ráno zapila prášky a pak jsem měla jen jedno kafčo, dál nic. Musím to hned napravit. |
||||
| bertice | Vysvědčení | Datum vložení: 30.01.2015 13:42 hod. | |||
|
Dívám sem že Vaše vnoučátka většinou "bodovala" s hezkými známkami na vysvědčení. Naše první a zatím i poslední vnučka půjde do školy až za 4-5 let. Je listopadová, tak nevím, kdy nastoupí. Dnes jsme s ní byla u dětské lékařky, zkontrolovat průdušky, už týden ji zlobí nachlazení. Za kapičky a sirupy- 4 ks jsem tam nechala 510 Kč a to jsem měla na 2 preparáty recept! Začalo pršet a sníh se trochu topí. Píše syn z Bratislavy, že je tam sněhová kalamita. |
||||
| ija1 | Dobré | Datum vložení: 30.01.2015 12:53 hod. | |||
|
kafíčkování po obídku,Kristínko ještě dnes jdu do práce na třetí hodinu,přijdu kolem 9.Máme 3 stupně,padá sníh s deštěm,je hnusně,jestli to umrzne,to bude hrůza.Irenko tady ve školce a škole také řádí vši,kde se ta havěd bere.MaruK,musíš se snažit pít,at to vyplavíš.Mě se to pěkně říká,sama piju málo a to je chyba.Regi,také potřebujeme odmrazit mrazáky,čekám,až bude větší mráz.Jo škvarky máme také rádi,vždy koupím sádlo a škvařím,už dochází.Tak děvčata,jdu se připravit,udělat sváču a mazat.Mějte se tu fajn a zítra ahoj. | ||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 30.01.2015 12:27 hod. | |||
|
Děvčátka,jen nakukuji a jdu pozravit...![]() u nás chumelí jako blázen...ráno jsem vyvezla ze dvora sníh na zahradu,tak je místo na nový... taky jsem musela vyčerpat jímku, ucpal se nám WC... měla jsem v plánu vysávat,tím je vše jinak a teprv dovařuju oběd... ![]() Volala jsem o výsledky ..no, nic moc...cholesterol máme dobrý,asi tím pitím zdravého nápoje z řepy...muž má krev v moči a dost vysoký cukr...já mám cukr na hraně,ale mám nějaké škodlivé látky v ledvinách ,které se neodplavují, prý málo piju... ![]() a mám po čokoládách... ![]() Děti mají prázdniny,tak mám na skypu Lucinku,má 4 dvojky a Tomáš 1...přijedou podle toho,jestli nebude sněhová kalamita... Ali a Kristi, taky mám v únoru oslavence... ![]() Aničkof. tak už vím jak vypadáš...šikovná holka a dcera je celá ty... ![]() Děvčata, přeji pohodový a klidný pátek...mě čeká zametání...chumelí se chumelí.... ![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 30.01.2015 11:50 hod. | |||
|
Dobrou chuť k pátečnímu obídku.![]() |
||||