Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Zase nakukuji poslední. | Datum vložení: 30.01.2015 11:11 hod. | |||
|
Dnes se mi dbře spalo až do 8mé hodiny. Pak jen přebrat cibuli, poslední moji napěstovanou a velkou část jsem ji nakrájela do guláše. Našla jsem ještě srnčí a bude ho hodně. Ujela mi ruka se solí, ale dáme vařit těstoviny a méně je osolím. Včera jsem zjistila moc naražený mrazák, tak ještě před osmou jej honem vyrovnala na balkon a nejevyšší díl musela doslova fénem uvolnit. Nic mi naštěstí nerozmrzlo a fén mi pomohl urychlit práci.Při růžovce jsem do první reklamy nechala vše vyschnout a pak narovnala zpět. Mám klid. Snížek nám drží i když je stále kolem 0 i maličko napadlo. Děvčata máte šikovná vnoučata, dělají radost s vysvědčením. Dárečky od vás jim jistě dělají také radost. Na zip u riflí používám zakalenou jehlu, jen nevím zda ji mám, také se lámou. V galanterii jsem si ji nevzala. |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 30.01.2015 10:06 hod. | |||
|
Pustila jsem kvůli letákům počítač. Pojedem do města nakoupit. U nás začalo pršet a je na 0. Dočtu vás později. Mějte se dneska hezky. | ||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 30.01.2015 09:59 hod. | |||
|
Ali,Anetka 27.2.,aha tak 10 dnů je rozdíl![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 30.01.2015 09:44 hod. | |||
|
Kristy, 17.2 má rok![]() čekám na dceru s holčičkami, už jsem oblečená..jdu vypnout počítač ![]() |
||||
| Macizaj | . | Datum vložení: 30.01.2015 09:17 hod. | |||
|
ODEŠLO!!!!!!!![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 30.01.2015 09:17 hod. | |||
|
Nevím, co se to zase děje. Napsala jsem 1000 znaků klikla vložit příspěvek a objevilo se mi "tato stránka nelze zobrazit". Nevím, čím to zase je, včera to bylo také. Tak v rychlosti. Sníh jen poletoval, ale moc ho neleží . Alenko, vnuk říkal, že problémy s tiskárnou má na svědomí "Windows" a já tomu nepřikládala význam. Vidím, že ty to popisuješ stejně. AničkoF, jsi obětavá, citlivá duše. Všechny moc zdravím, jdu žehlit. Přeji vám pěkný den! ![]() Jsem zvědavá, zda to po odkliknutí odejde! |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 30.01.2015 09:00 hod. | |||
|
U nás ženičky začalo chumelit.Poslala jsem fotku škvarek za 9kč. | ||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 30.01.2015 08:43 hod. | |||
|
dobré ráno, děvčata!! Opět se chumelí. Já zatím jen pocvičila,posnídala a nemám dočteno. Jen vidím pode mnou, že Věrka je jiný kabrňák. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 30.01.2015 08:42 hod. | |||
|
Tady teda nic moc, je silný vítr a hrozí sněhem. Věrko tak hlavně že jste v pořádku doma.Sluničkoka také dobrá zpráva. Vnoučátkům rostou zoubky tak máte babičky radost.**7* Už jsem byla pro prádlo, tak se jde žehlit. Mějte všechny pohodový den.![]() |
||||
| badysek | Krásné ránko děvčátka, | Datum vložení: 30.01.2015 08:27 hod. | |||
|
Vlaďko šťastnou cestu a užij si to![]() ![]() ![]() AničkoF jsi moc hodná a obětavá ![]() ![]() Ijo dneska už jsi doma,nebo ještě jdeš do práce? Alenko ty naše zlatíčka,mně to ani nenapadlo,že by šlo o zoubky ![]() Už jsem zapomněla...Kdy má tvůj Andělíček roček,za týden???Odpoledne jdeme popřát Robínkovi,už to začíná ty nározky a svátky![]() ![]() ![]() Tak mějte všechny krásný páteček ![]() ![]() ![]() |
||||