Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Změna obrázku | Datum vložení: 30.01.2015 21:40 hod. | |||
|
jo a změnila jsem obrázek u svého nicku.Jsem na něm s borůvčím na Visalajích | ||||
| bertice | Pomalu | Datum vložení: 30.01.2015 21:30 hod. | |||
|
dobrou noc všem. Věruš, ať tu kadeřnici neodstůněš, snad sis dala něco ostřejšího pro zahřátí. Já se objednala na úterý na ostříhání a melír. Mám problémy s vlasy, zřídly mi a nedrží mi žádný účes a ani barva . Doufám , že paní Kája něco vymyslí a budu mít chvíli klid. Hlavně to bude pro mně relax...Na nic nemyslet, jen se nechat opečovávat, to se mi v poslední době moc neděje! |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 30.01.2015 20:13 hod. | |||
|
Odpoledne jsem se na hoinu hezky natáhla a pak jem oliila níh,ale jen venku.Protože pořád někdo kolem chodil, trvalo mi to dost dlouho...![]() Pobrala jsem mejlíky tímto děvčátka, děkuji... ![]() Tedˇka jsem přečetla, co píšete...únorových oslavenců bude hodně... ![]() Věrko, to jsi měla horor...vypadá to,že bys mohla mít studené vlny... hlavně aby nechytila rýmu...![]() Jiřinko, s mrazákem jsem to už taky zažila... ![]() Jaruš, kapičky by měly zabrat,kyž bylytak drahé... ![]() Marti, to bylo strávníků...asi nezbylo,že... ![]() Holky,fotku Aničky vložil Sámo-Kuba... ![]() Přeji pěkný večer, pohodu a klinou noc... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | + | Datum vložení: 30.01.2015 20:10 hod. | |||
|
Děvčata, pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 30.01.2015 19:49 hod. | |||
|
Regi, já mám jehly speciálně na rifle, ale také se občas zlomí.![]() Irenko, jednou jsem četla v novinách, že se vši mezi středoškoláky i prodávají. ![]() Maruško, pít se má dost, ale někdy se musím hodně nutit. ![]() Jaruško, když kapičky stály tolik peněz, tak přeji, aby vnučce brzo pomohly. V dnešní době děti, které se narodily po prvním září, jdou do školy o rok později. ![]() AničkoF, TVOJI FOTKU JSEM NENAŠLA! Věrko, to musela být chuťovka, sedět v nevytopené místnosti a nechat si mýt vlasy studenou vodou. Snad to neodstůněš. ![]() My máme také únorového vnuka, teď mu bude 30 let! ![]() Děvčátka, mám smluvený telefon. Přeji vám klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 30.01.2015 18:50 hod. | |||
|
Syn se narodil 13.2. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 30.01.2015 18:46 hod. | |||
|
Alenko tak si dej něco pořádného a šup do pelíšku. Dnes jsem měla dost práce a pak jsme byli mamce nakoupit. Také mám syna narozeného 2.2. Děvčátka jdu popřát pěkný večer , musím ještě obvolat mamku a babču. Dobrou noc a pěkně se vyspěte do růžova.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 30.01.2015 18:33 hod. | |||
|
já poléhávám a jde na mne dřimkání..tak jdu do pelíšku..![]() Prožijte pěkný páteční večer ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer, | Datum vložení: 30.01.2015 18:25 hod. | |||
|
Po obědě a uklizené kuchynijsem se spolehla a usnula, co to udělá v noci nevím. Už jsem odpoledně nespala dobrých 20 let, svíčková dopadla dobře, bylo nás 7.Musela jsem 2x pustit myčku, ještě mám tu druhou vyskládat..U nás celý den sněží jako u Marušky, už je sněhu hodně...Sledovala jsem AZ kvíz a teď jdu na tu myčku...Pěkný večer, ještě nakouknu....![]() |
||||
| annau | Příjemný večer všem, | Datum vložení: 30.01.2015 18:24 hod. | |||
|
venku je nevlídno, teplota mírně nad 0.Celý den pršelo. Ale pořád lepší, než v jiných krajích,kde je kalamita. Já zatím vysvědčení vnoučat neviděla, vnučka je moc daleko,ale říkala, že bude mít i dvojky,vnouček je ve školce,tak zatím nic a nejstarší, prý až v pondělí, tento týden měla praxi. AničkoF,na fotce ti to sluší. Škoda, že nemohu vidět mnohé z vás,hned by se mi s vámi lépe komunikovalo. Maru,vím co to je ucpaný záchod, vůbec nezávidím. Když byly děti malé,bylo to velmi často.A vodu ve sklepě máme jen když hodně prší, jinak ne. Bývá to jednou do roka. Domek stavil sám muž,když mu bylo přes 21 let.Je zedníkem, ale měl málo zkušeností, na domku se učil.Ve sklepě udělal velmi špatnou izolaci. I jinde jsou vidět chybičky, vždy říká, že by to teď postavil jinak a lépe.No, ale mi jsme byli rádi, že máme i toto,a teď tu i dožijem. |
||||