Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jo a změnila jsem obrázek u svého nicku.Jsem na něm s borůvčím na Visalajích
Obrázek uživatelky
profil
dobrou noc všem.
Věruš, ať tu kadeřnici neodstůněš, snad sis dala něco ostřejšího pro zahřátí. Já se objednala na úterý na ostříhání a melír. Mám problémy s vlasy, zřídly mi a nedrží mi žádný účes a ani barva . Doufám , že paní Kája něco vymyslí a budu mít chvíli klid. Hlavně to bude pro mně relax...Na nic nemyslet, jen se nechat opečovávat, to se mi v poslední době moc neděje!
Obrázek uživatelky
profil
Odpoledne jsem se na hoinu hezky natáhla a pak jem oliila níh,ale jen venku.Protože pořád někdo kolem chodil, trvalo mi to dost dlouho...Smajlík
Pobrala jsem mejlíky tímto děvčátka, děkuji...Smajlík
Tedˇka jsem přečetla, co píšete...únorových oslavenců bude hodně...Smajlík
Věrko, to jsi měla horor...vypadá to,že bys mohla mít studené vlny...Smajlíkhlavně aby nechytila rýmu...Smajlík
Jiřinko, s mrazákem jsem to už taky zažila...Smajlík
Jaruš, kapičky by měly zabrat,kyž bylytak drahé...Smajlík
Marti, to bylo strávníků...asi nezbylo,že...Smajlík
Holky,fotku Aničky vložil Sámo-Kuba...Smajlík

Přeji pěkný večer, pohodu a klinou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Regi, já mám jehly speciálně na rifle, ale také se občas zlomí.Smajlík

Irenko, jednou jsem četla v novinách, že se vši mezi středoškoláky i prodávají.Smajlík

Maruško, pít se má dost, ale někdy se musím hodně nutit.Smajlík

Jaruško, když kapičky stály tolik peněz, tak přeji, aby vnučce brzo pomohly. V dnešní době děti, které se narodily po prvním září, jdou do školy o rok později.Smajlík

AničkoF, TVOJI FOTKU JSEM NENAŠLA!

Věrko, to musela být chuťovka, sedět v nevytopené místnosti a nechat si mýt vlasy studenou vodou. Snad to neodstůněš.Smajlík
My máme také únorového vnuka, teď mu bude 30 let!Smajlík

Děvčátka, mám smluvený telefon. Přeji vám klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Syn se narodil 13.2.
Obrázek uživatelky
profil
Alenko tak si dej něco pořádného a šup do pelíšku. Dnes jsem měla dost práce a pak jsme byli mamce nakoupit. Také mám syna narozeného 2.2. Děvčátka jdu popřát pěkný večer , musím ještě obvolat mamku a babču. Dobrou noc a pěkně se vyspěte do růžova.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já poléhávám a jde na mne dřimkání..tak jdu do pelíšku..Smajlík

Prožijte pěkný páteční večerSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Po obědě a uklizené kuchynijsem se spolehla a usnula, co to udělá v noci nevím. Už jsem odpoledně nespala dobrých 20 let, svíčková dopadla dobře, bylo nás 7.Musela jsem 2x pustit myčku, ještě mám tu druhou vyskládat..U nás celý den sněží jako u Marušky, už je sněhu hodně...Sledovala jsem AZ kvíz a teď jdu na tu myčku...Pěkný večer, ještě nakouknu....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
venku je nevlídno, teplota mírně nad 0.Celý den pršelo.
Ale pořád lepší, než v jiných krajích,kde je kalamita.
Já zatím vysvědčení vnoučat neviděla, vnučka je moc daleko,ale říkala, že bude mít i dvojky,vnouček je ve školce,tak zatím nic a nejstarší, prý až v pondělí, tento týden měla praxi.
AničkoF,na fotce ti to sluší. Škoda, že nemohu vidět mnohé z vás,hned by se mi s vámi lépe komunikovalo.
Maru,vím co to je ucpaný záchod, vůbec nezávidím. Když byly děti malé,bylo to velmi často.A vodu ve sklepě máme jen když hodně prší, jinak ne. Bývá to jednou do roka. Domek stavil sám muž,když mu bylo přes 21 let.Je zedníkem, ale měl málo zkušeností, na domku se učil.Ve sklepě udělal velmi špatnou izolaci. I jinde jsou vidět chybičky, vždy říká, že by to teď postavil jinak a lépe.No, ale mi jsme byli rádi, že máme i toto,a teď tu i dožijem.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles