Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeju dobrou noc.Smajlík Krásně se vyspěte.
Odpoledne jsme byli venku, něco jsem nafotila a karta stávkuje a nechce mi fotky v počítači ukázat. Nevím, co je, minule to šlo jako nic.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,juknu na vás chvilku,tolik čaje co jsem v jednom dnu vypila,jsem do sebe nedala ani za týden.Zobu rozinky namočené v medu,citronu,trochu skořice a tumu.Je to docela lahoda.Blani,máš pravdu,tady to fest řádí,jen v naší bytovce,jsme tu 4 rodiny a všichni chcípáme,jen můj děda se drží,snad to ode mě nechytne on už to také měl před 14 dněma.Ty máš dietku,tak at ti to pomůžeSmajlíkNo a vám,kdo marodíte,opatrujte se a vyležte to,ta mrcha bacil se drží jako klíště.Děvčata,držte se já si jdu převléknout postel,zpotila jsem se tak se musím trochu zkulturnit do ní,mějte hezký večer a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
až ted mám chvíli času tu napsat pár slov. Dopoledne se dlouho spí a pak nestíhám. Musela jsem jako ostatně každou neděli učesat pejsky, každý mně zabere tak 20 minut. Vaření dnes nebylo žádné, vařila mladá. Chvíli odpoledne jsme byli zase na zahradě a blbnuli na sněhu A pak mladí někam jeli. Já dostala chut na něco sladkého, tak jsem si tu našla recept a zákusek jsem upekla. Někdo jej už i okomentoval a těm patří dík. Je vynikající a ke kávě super. Alenko na ty šatičky jsem také moc zvědavá, ruční práce mám moc ráda.
Obrázek uživatelky
profil
hlavně, že sis nic nezlomila. Namaž si i ruku.

Už jdu do vany a pak na telku.

Všem přeji klidnou, dobrou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkný večer a krásnou dobrou noc...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak dnes jsem měla zase napilno. Přišel syn s vnukem na oběd , pak jsem byla u babči odpoledne a je večer. Maru už aby ses z toho dostala, Blani tak dietku jsi nasadila. Dnes tady bylo i sluníčko . Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký večer...už budeme koukat na televizku..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí vám krásný večer.Irenko-Jakub říkal,že to nepálilo,ale rohlík si vzal,aby toho nesnědl moc.Já taky málo kořením,ale chlap to chce ostřejší.
Děvčata mě bolí praví mandle,kterou už 50let nemámSmajlík
Jakub by bral nudle s mákem jako moučník.On chce masoSmajlík
Zítra musím zavolat veterináři.Péjsek si natrh drápek na pravé pacině.
Děvčata už si nepamatují co jste která napsala.Tak vám popřejí krásnou dobrou noc
Obrázek uživatelky
profil
Mám pěknou modřinu na straně stehna, tam mě ta noha trochu bolí a tak ma¨žu Voltarénem. Jenže jsem se asi opřela i pravou rukou a tam cítím rameno a svaly. Je to ta operovaná, mažu i to. Musím to rozhýbat.Sice jsem dnes hůře myla mamině vlasy, ta pravá ruka se ozvala, ale nemůžu být cimprlich. Mamině je 26 roků víc.
Dělala jsem si dnes špízy, jí s bramborem, dcera vstávala po noční, než jsem odjížděla k našim, ta si je dala samotné.
Sluničkoka udělala dobrý skutek, dala zvířátkům do lesa potavu, to se budou mít.
Koudy, pěkně to vylež, ať je zase dobře.
Obrázek uživatelky
profil
My jsme byli odpoledne na procházce v lese. Chvílemi nás překvapilo i sluníčko, vítr nefoukal, tak bylo příjemně.Smajlík

Regi, ani nepíšeš, že ti naraženina bolí, tak snad jsi v pořádku, COŽ BYCH TI MOC PŘÁLA.

Maruško, potřebovala bys to vyležet, ale asi nemáš nikoho, kdo by za tebe něco udělal.

Blaničko, píšeš " asi se z toho nevyhrabu ", to je blbost - promiň - musíš napsat: "URČITĚ SE Z TOHO VYHRABU!"

Jiřinko, připomněla jsi mi, že máme také v mrazáku kapříka, tak bude příští týden.

Věrko, určitě sis užila sluníčka.

Irenko, nudle z mákem bych také jedla, ale jinak nikdo jiný.Smajlík
Alenko, až šatičky doděláš, vyfoť je a pochlub se s nimi. Pletla a háčkovala jsem ledacos, ale šatičky nikdy ne. Jsi šikulka.

Máme oba s mužem chuť na pohádku mládí, tak ji jdu uvařit!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles