Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 01.02.2015 20:42 hod. | |||
|
přeju dobrou noc. Krásně se vyspěte.Odpoledne jsme byli venku, něco jsem nafotila a karta stávkuje a nechce mi fotky v počítači ukázat. Nevím, co je, minule to šlo jako nic. |
||||
| ija1 | hezký večer | Datum vložení: 01.02.2015 19:50 hod. | |||
|
děvčátka,juknu na vás chvilku,tolik čaje co jsem v jednom dnu vypila,jsem do sebe nedala ani za týden.Zobu rozinky namočené v medu,citronu,trochu skořice a tumu.Je to docela lahoda.Blani,máš pravdu,tady to fest řádí,jen v naší bytovce,jsme tu 4 rodiny a všichni chcípáme,jen můj děda se drží,snad to ode mě nechytne on už to také měl před 14 dněma.Ty máš dietku,tak at ti to pomůže No a vám,kdo marodíte,opatrujte se a vyležte to,ta mrcha bacil se drží jako klíště.Děvčata,držte se já si jdu převléknout postel,zpotila jsem se tak se musím trochu zkulturnit do ní,mějte hezký večer a dobrou noc. |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 01.02.2015 19:30 hod. | |||
|
až ted mám chvíli času tu napsat pár slov. Dopoledne se dlouho spí a pak nestíhám. Musela jsem jako ostatně každou neděli učesat pejsky, každý mně zabere tak 20 minut. Vaření dnes nebylo žádné, vařila mladá. Chvíli odpoledne jsme byli zase na zahradě a blbnuli na sněhu A pak mladí někam jeli. Já dostala chut na něco sladkého, tak jsem si tu našla recept a zákusek jsem upekla. Někdo jej už i okomentoval a těm patří dík. Je vynikající a ke kávě super. Alenko na ty šatičky jsem také moc zvědavá, ruční práce mám moc ráda. | ||||
| Macizaj | Regi, | Datum vložení: 01.02.2015 19:19 hod. | |||
|
hlavně, že sis nic nezlomila. Namaž si i ruku. Už jdu do vany a pak na telku. Všem přeji klidnou, dobrou noc! ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji vám všem | Datum vložení: 01.02.2015 19:08 hod. | |||
|
pěkný večer a krásnou dobrou noc...![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 01.02.2015 19:00 hod. | |||
|
Tak dnes jsem měla zase napilno. Přišel syn s vnukem na oběd , pak jsem byla u babči odpoledne a je večer. Maru už aby ses z toho dostala, Blani tak dietku jsi nasadila. Dnes tady bylo i sluníčko . Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji | Datum vložení: 01.02.2015 18:50 hod. | |||
|
Přeji hezký večer...už budeme koukat na televizku..![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 01.02.2015 18:45 hod. | |||
|
Přejí vám krásný večer.Irenko-Jakub říkal,že to nepálilo,ale rohlík si vzal,aby toho nesnědl moc.Já taky málo kořením,ale chlap to chce ostřejší. Děvčata mě bolí praví mandle,kterou už 50let nemám ![]() Jakub by bral nudle s mákem jako moučník.On chce maso ![]() Zítra musím zavolat veterináři.Péjsek si natrh drápek na pravé pacině. Děvčata už si nepamatují co jste která napsala.Tak vám popřejí krásnou dobrou noc |
||||
| 2baculka | Marti. | Datum vložení: 01.02.2015 18:43 hod. | |||
|
Mám pěknou modřinu na straně stehna, tam mě ta noha trochu bolí a tak ma¨žu Voltarénem. Jenže jsem se asi opřela i pravou rukou a tam cítím rameno a svaly. Je to ta operovaná, mažu i to. Musím to rozhýbat.Sice jsem dnes hůře myla mamině vlasy, ta pravá ruka se ozvala, ale nemůžu být cimprlich. Mamině je 26 roků víc. Dělala jsem si dnes špízy, jí s bramborem, dcera vstávala po noční, než jsem odjížděla k našim, ta si je dala samotné. Sluničkoka udělala dobrý skutek, dala zvířátkům do lesa potavu, to se budou mít. Koudy, pěkně to vylež, ať je zase dobře. |
||||
| Macizaj | Pěkný podvečer | Datum vložení: 01.02.2015 18:19 hod. | |||
|
My jsme byli odpoledne na procházce v lese. Chvílemi nás překvapilo i sluníčko, vítr nefoukal, tak bylo příjemně.![]() Regi, ani nepíšeš, že ti naraženina bolí, tak snad jsi v pořádku, COŽ BYCH TI MOC PŘÁLA. Maruško, potřebovala bys to vyležet, ale asi nemáš nikoho, kdo by za tebe něco udělal. Blaničko, píšeš " asi se z toho nevyhrabu ", to je blbost - promiň - musíš napsat: "URČITĚ SE Z TOHO VYHRABU!" Jiřinko, připomněla jsi mi, že máme také v mrazáku kapříka, tak bude příští týden. Věrko, určitě sis užila sluníčka. Irenko, nudle z mákem bych také jedla, ale jinak nikdo jiný. ![]() Alenko, až šatičky doděláš, vyfoť je a pochlub se s nimi. Pletla a háčkovala jsem ledacos, ale šatičky nikdy ne. Jsi šikulka. Máme oba s mužem chuť na pohádku mládí, tak ji jdu uvařit! |
||||