Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 02.02.2015 08:59 hod. | |||
|
V noci trochu padal sníh, teď je lehce pod mrakem. Holky, v pátek večer u nás létala helikoptéra a jezdili hasiči. Nevěděli jsme co se děje. Teď jsem se dočetla v novinách, že hledali 62 letou paní ze sousední vesnice. Odpoledne v pátek šla s pejskem na procházku a do večera se domů nevrátila. Našli ji v potoce, musela se prý zřítit ze svahu v nepřístupném terénu. Moc nechápu, proč v počasí, jaké teď panuje šla, paní do nepřístupného terénu, když jsou všude kolem nás pěkné cesty.![]() Chřipek je kolem nás také plno. Věruško, také se mi večer stalo to, co tobě. Stále se mi objevovalo, že stránku nelze obnovit, abych restartovala počítač nebo abych se znovu přihlásila na Seznam. Nefungovalo mi nic. Měla jsem obavu,že jsem rozbila PC, tak jsem to vypnula a ráno už to šlo. ![]() Irenko, já jsem měla angínu jednou v životě, ale to byla hrůza. Paní doktorka ti pomůže, i když budeš zase brát ATB. Kristínko, přeji ať jsou výsledky kontroly páteře co nejlepší. ![]() Všem přeji pěkný den! ![]() |
||||
| 2baculka | Krásné ráno. | Datum vložení: 02.02.2015 08:52 hod. | |||
|
U nás mírně pod nulou, nechumelí. Musím na nákup a dohodnout ještě jízdy, abych trochu trénvala. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 02.02.2015 08:37 hod. | |||
|
Dobré ráno, začíná tady chumelit. Dobré pořízení nemocným u lékaře a hlavně mějte všechny klidný den. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 02.02.2015 08:14 hod. | |||
|
Dneska jedu na kontrolu po 3 létech po operaci páteře,včera bylo výročí![]() Irenko utíkej k dr,ať se daří ![]() Všem marodům brzké uzdravení ![]() ![]() Hezky den ![]() |
||||
| vocjan | I já | Datum vložení: 02.02.2015 08:12 hod. | |||
|
![]() přeji pěkné pondělí. Večer jsem se už na diskuzi nedostala.Koukala jsem na seriálek. Je pod mrakem a jak psala Věrka také máme -2°C Cibulové ponožky jsem také dostala poštou, ale nezkoušela. Marodům přeji ať se uleví a jsou fit. Přeji pěkný celý den. ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásné pondělní ráno, | Datum vložení: 02.02.2015 07:56 hod. | |||
|
jdu si vás nejprve počíst.Irence Ije ať zabereou antibiotika, která na angínu určitě dostane a co nejdříve má od angíny klid.Jinak všem co není dobře ať odpočívají v postýlkách.Je období chřipek a chce to vyležet.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 02.02.2015 07:38 hod. | |||
|
děvčátka,Věrušlo,zobám mandle mám nateklé nejde polknout ani mluvit,muž mě ráno potěšil,řekl mi- no babičko,ty vypadáš. Naklušu k doktorce,jsem anginářka a na srdíčko to dobré není.Večer jsem si nasadila cibulové ponožky,poradila mi MarušK,holky váborná věc,ulevilo se mi rýma se zpustila i celkově se cítím líp,jen mi děsí ty boule na krku.Hezký den přeji a já pádím. |
||||
| filipi | + | Datum vložení: 02.02.2015 05:35 hod. | |||
|
Děvčata dobré ráno![]() |
||||
| jimas | . | Datum vložení: 01.02.2015 23:56 hod. | |||
|
Děvčata, dobrou noc.![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 01.02.2015 23:18 hod. | |||
|
Přeji všem krásnou a klidnou dobrou noc a ráno ať jsou všechny nemoci a neduhy pryč | ||||