Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 02.02.2015 14:34 hod. | |||
|
Jdu pozdravit..asi půjdeme krmit labutě...![]() IJO.. tak raději lež.. ať jsi brzy zdravá.. ony se tyhle věci rády vrací ![]() Aničko, můj synek šel dnes na pohovor... už je měsíc doma |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 02.02.2015 13:42 hod. | |||
|
U nás chumelí jako o závod a já musím do města. Dopoledne jsem to nestihla. Kristi, snad kontrola dopadla dobře, ale buď na sebe opatrná. Irenko,s anginou nejsou žádné žerty, to jistě víš. Tak poslušně zobej prášky a koukej se vyléčit. Já jezdím k zubařce do Strakonic, domluvím se s Pepíkem,on vyndal z auta baterii a autobusem je to nešikovné. Cibulové ponožky taky mám uložené i ty hrozinky, ale pak na to vždycky zapomenu. AničkoF, tak Kuba už má práci novou? To šlo nějak rychle.Je to dobře, aspoň si neodvykne. Děvčata,dík za komentáře u fotek. Jste zlaté. |
||||
| ija1 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 02.02.2015 13:23 hod. | |||
|
Tak jsem doma,dostala jsem 3 prášky,mám si vzít každý den jeden a je to na ty uzliny.Mě nebolí v krku ale prý mám tak nateklé uzliny,kde se mi to vzalo nevím.Cibulové ponožky jsou děvčata opravdu zázrak,je mi o moc lépe,horkost s těla mi to sebralo,rýma se spouští tak,že mám místo kapesníku pleny,co je v těle za humus.U doktorky je tolik lidí,všechno to tam prská,smrká,ještě jsem tam asi něco přikrmila,jdu do pelíšku,vezmu tabletu,prý budu ospalá tak si chrupnu.U nás chumelí a pěkně se zatahuje.Přeji hezký den.Blani,navštiv zubaře,nebo se ti zoubek ozve zase v noci. | ||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 02.02.2015 11:57 hod. | |||
|
Dobré chutnání.Já jsem dnes vařila zeleninovou polévku,vepřové na zelenině,kolínka.Jakub vstával před chvilku teď snídá i obědvá.Zase jsem ušetřila![]() Dnes mu volali,že ho vezmou do práce.Ve středu nástup.HURÁ ![]() |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 02.02.2015 11:17 hod. | |||
|
už mám doma mužíka..tak jdu dodělat oběd..pa | ||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 02.02.2015 09:43 hod. | |||
|
krásné pondělí.![]() ![]() ![]() ![]() Zase je pocukrováno. A já měla dnes děsnou noc. Nevím,co mě ještě potká, v noci mi hrozně škubalo v zubu, že jsem si ve tři musela jít pro prášek a ráno jsem tím pádem zaspala. Teď je zub zatím v klidu. Reagovat budu později, ať se vám všechno daří. |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 02.02.2015 09:42 hod. | |||
|
Kolik je stupňů, nevím, jelikož se vybila v meteostanici baterka, ale z okna to vypadá pohádkově. Čekám pošťáka a pak půjdu nakoupit. K obědu zbyl od včera salát i polívka. Něco musím vymyslet k salátu. Irenko i ostatní co jdete k mudrům, tak dobře pořiďte. ![]() |
||||
| annau | Příjemné pondělí, | Datum vložení: 02.02.2015 09:24 hod. | |||
|
venku je mrazivo,ráno bylo -5 st., teď už je na O, a svítí sluníčko.Sníh žádný. Taky dnes půjdu do vesnice nakoupit,ale až později. Vařit nemusím, mám od včera guláš, nakonec jsem uvařila vepřový guláš s hříbky a zelenou paprikou, byla to změna. Muž opět začal chodit do práce,nějaké zednické práce,už s ním nebylo k vydržení,bez práce nemůže být. Marodi se uzdravujte, a kdo jdete k lékaři,jen dobré výsledky. |
||||
| fanypol | Dobrý den.. | Datum vložení: 02.02.2015 09:09 hod. | |||
|
přeji hezké pondělí..![]() Já se sem nemohla dostat..nejprve vůbec Mozilla a pak už šla a zase stránka s chytrou neexistovala.. a aby toho nebylo málo, tak mi nešly ani nahrát fotky...tak jsem počítač nechala restartovat a už to šlo, ale skoro hodina času fuč....Kdo jde k doktorům, tak držím palečky a MARODI..at´ se vám brzy od bolestí uleví.. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 02.02.2015 08:59 hod. | |||
|
V noci trochu padal sníh, teď je lehce pod mrakem. Holky, v pátek večer u nás létala helikoptéra a jezdili hasiči. Nevěděli jsme co se děje. Teď jsem se dočetla v novinách, že hledali 62 letou paní ze sousední vesnice. Odpoledne v pátek šla s pejskem na procházku a do večera se domů nevrátila. Našli ji v potoce, musela se prý zřítit ze svahu v nepřístupném terénu. Moc nechápu, proč v počasí, jaké teď panuje šla, paní do nepřístupného terénu, když jsou všude kolem nás pěkné cesty.![]() Chřipek je kolem nás také plno. Věruško, také se mi večer stalo to, co tobě. Stále se mi objevovalo, že stránku nelze obnovit, abych restartovala počítač nebo abych se znovu přihlásila na Seznam. Nefungovalo mi nic. Měla jsem obavu,že jsem rozbila PC, tak jsem to vypnula a ráno už to šlo. ![]() Irenko, já jsem měla angínu jednou v životě, ale to byla hrůza. Paní doktorka ti pomůže, i když budeš zase brát ATB. Kristínko, přeji ať jsou výsledky kontroly páteře co nejlepší. ![]() Všem přeji pěkný den! ![]() |
||||