Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jdu pozdravit..asi půjdeme krmit labutě...Smajlík

IJO.. tak raději lež.. ať jsi brzy zdravá.. ony se tyhle věci rády vracíSmajlík

Aničko, můj synek šel dnes na pohovor...Smajlíkuž je měsíc doma
Obrázek uživatelky
profil
U nás chumelí jako o závod a já musím do města. Dopoledne jsem to nestihla.
Kristi, snad kontrola dopadla dobře, ale buď na sebe opatrná.
Irenko,s anginou nejsou žádné žerty, to jistě víš. Tak poslušně zobej prášky a koukej se vyléčit.
Já jezdím k zubařce do Strakonic, domluvím se s Pepíkem,on vyndal z auta baterii a autobusem je to nešikovné.
Cibulové ponožky taky mám uložené i ty hrozinky, ale pak na to vždycky zapomenu.
AničkoF, tak Kuba už má práci novou? To šlo nějak rychle.Je to dobře, aspoň si neodvykne.
Děvčata,dík za komentáře u fotek. Jste zlaté.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem doma,dostala jsem 3 prášky,mám si vzít každý den jeden a je to na ty uzliny.Mě nebolí v krku ale prý mám tak nateklé uzliny,kde se mi to vzalo nevím.Cibulové ponožky jsou děvčata opravdu zázrak,je mi o moc lépe,horkost s těla mi to sebralo,rýma se spouští tak,že mám místo kapesníku pleny,co je v těle za humus.U doktorky je tolik lidí,všechno to tam prská,smrká,ještě jsem tam asi něco přikrmila,jdu do pelíšku,vezmu tabletu,prý budu ospalá tak si chrupnu.U nás chumelí a pěkně se zatahuje.Přeji hezký den.Blani,navštiv zubaře,nebo se ti zoubek ozve zase v noci.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání.Já jsem dnes vařila zeleninovou polévku,vepřové na zelenině,kolínka.Jakub vstával před chvilku teď snídá i obědvá.Zase jsem ušetřilaSmajlík
Dnes mu volali,že ho vezmou do práce.Ve středu nástup.HURÁSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už mám doma mužíka..tak jdu dodělat oběd..pa
Obrázek uživatelky
profil
krásné pondělí.Smajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Zase je pocukrováno. A já měla dnes děsnou noc. Nevím,co mě ještě potká, v noci mi hrozně škubalo v zubu, že jsem si ve tři musela jít pro prášek a ráno jsem tím pádem zaspala. Teď je zub zatím v klidu.
Reagovat budu později, ať se vám všechno daří.
Obrázek uživatelky
profil
Kolik je stupňů, nevím, jelikož se vybila v meteostanici baterka, ale z okna to vypadá pohádkově. Čekám pošťáka a pak půjdu nakoupit. K obědu zbyl od včera salát i polívka. Něco musím vymyslet k salátu.
Irenko i ostatní co jdete k mudrům, tak dobře pořiďte. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
venku je mrazivo,ráno bylo -5 st., teď už je na O, a svítí sluníčko.Sníh žádný.
Taky dnes půjdu do vesnice nakoupit,ale až později.
Vařit nemusím, mám od včera guláš, nakonec jsem uvařila vepřový guláš s hříbky a zelenou paprikou, byla to změna.
Muž opět začal chodit do práce,nějaké zednické práce,už s ním nebylo k vydržení,bez práce nemůže být. Marodi se uzdravujte, a kdo jdete k lékaři,jen dobré výsledky.
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezké pondělí..Smajlík
Já se sem nemohla dostat..nejprve vůbec Mozilla a pak už šla a zase stránka s chytrou neexistovala..Smajlík a aby toho nebylo málo, tak mi nešly ani nahrát fotky...tak jsem počítač nechala restartovat a už to šlo, ale skoro hodina času fuč....

Kdo jde k doktorům, tak držím palečky Smajlíka SmajlíkMARODI..at´ se vám brzy od bolestí uleví..
Obrázek uživatelky
profil
V noci trochu padal sníh, teď je lehce pod mrakem.
Holky, v pátek večer u nás létala helikoptéra a jezdili hasiči. Nevěděli jsme co se děje. Teď jsem se dočetla v novinách, že hledali 62 letou paní ze sousední vesnice. Odpoledne v pátek šla s pejskem na procházku a do večera se domů nevrátila. Našli ji v potoce, musela se prý zřítit ze svahu v nepřístupném terénu. Moc nechápu, proč v počasí, jaké teď panuje šla,Smajlík paní do nepřístupného terénu, když jsou všude kolem nás pěkné cesty.Smajlík
Chřipek je kolem nás také plno.

Věruško, také se mi večer stalo to, co tobě. Stále se mi objevovalo, že stránku nelze obnovit, abych restartovala počítač nebo abych se znovu přihlásila na Seznam. Nefungovalo mi nic. Měla jsem obavu,že jsem rozbila PC, tak jsem to vypnula a ráno už to šlo.Smajlík

Irenko, já jsem měla angínu jednou v životě, ale to byla hrůza. Paní doktorka ti pomůže, i když budeš zase brát ATB.
Kristínko, přeji ať jsou výsledky kontroly páteře co nejlepší.Smajlík
Všem přeji pěkný den!Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles