Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem dnes v klubu u seniorú v našem městě. Scházejí se každý týden, podle svých možností, jedna známá, která mě to dopručila sice nepřišla,ale jiná zase byla. Dělají dost výletů a nějaké přednášky, i jednou jedou do divadla, Pardubice nebo Hradec. Snad se někam s nimi podívám.
U nás prodávají na 7 roků kartu k autobusu. Běžně je na 5% slevy, senioři od 70 maji kartu na poloviční jízdné. Samo sebou jsou i žákovské, a i se dá koupit měsíční jízdenka, či přestupní. Vlastně by šla použít i na vlak, jen je lepší vědět kolik to stojí, nás do Častolovic vlakem vyjde jízdné bez karty levněji, a splečná vlaková ještě lépe.
Aničko je dobře, že Kuba má zase další práci, gratuuji.
Sluníčko dobře nakupovala, dětičky budou zdavé, nezaskočí je chřipka.
Marodi, brzo se vyzdravte. Jdu na televizi a přeji všem bezbolestnu dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsme byli venku, sluníčko se objevilo až pozdě odpoledne, sníh celý den tál, ale v lese bylo docela pěkně. Na náš velký rybník přiletělo plno labutí a kachen. Rybník není zamrzlý, ten v lese zamrzlý je, tam nebyla ani kachnička. Smajlík
Blaničko, volala mi dcera, měla také v noci problém se zubem, ale ona šla k zubaři.

AničkoF, je to zázrak, že Kuba sehnal hned novou práci, moc bych jemu i tobě přála, aby mu dlouho vydržela.

Alenko, doufej, že se povede sehnat práci i tvému synovi.

Kristínko, myslela jsem, když jsi po operaci páteře, že už nemáš bolest.Smajlík


Martičko, já se také vždy rychle rozhoduji a řídím se heslem: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek! Mockrát se mi to už vyplatilo.Smajlík

Maruško, angíny zanechávají následky na srdci nebo na kloubech, u tebe to odnesly klouby.Smajlík

Věruško, ponožky přišly Janičce poštou ale emailovou!Smajlík

Irenko, moc ti přeji, aby ti ATB pomohlo a byla jsi brzo fit!

IrenkoS, to byla útrata jako hrom.
Všem přeji dobrou noc!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, babimaja je registrovaná od r. 2009 a myslím, že soukromka jí poslat jde.
Sluníčko, tak jste zásobili mládež ještě surovinami do odšťavňovače. Kaufland u nás není. Sice jsi utratila dost peněz, ale za potřebné věci a máš toho hodně.
Kristi, taky neberu ráda prášky. Na spaní prášky nemám, tohle je na bolest a jinak bych asi nezamhouřila oko do rána.
Maru, co to furt máte s tou elektřinou, nějakou rekonstrukci? To musí být hrozně nepříjemné.Snad už to bude u konce.
Marti, tak jsi v Brně vše vyřídila,jsi šikulka. A zase nejsem v obraze, pro jakou Belu se kliká?
Já byla odpoledne ve městě, nakoupila jsem hlavně semena, teď jenom zeminu a honem sít papriky.
Taky přeju příjemné spinkání vám všem.Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já taky dostala PONOŽKY od ZDENIČKYSmajlíkuž je dávala dcera minulý týden Fili..pomáhá toSmajlík..spinkala až do rána.Smajlík

Děvčátka, přeji klidný večer..a ať už je marodům zítra lépe..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristínko, to je dobře, že je vše jak má být. jasně, že se musíš opatrovat, páteř není rýmička.Aničko Filipi, Jasně, že máš radost, že má Jakub práci.
Blani, jedno ukočíruješ a ozve se druhé. To není dobře.
Irenko ta antibiotika na tři dny mám ráda, když už to musí být, tak alespoň rychle pomohou.
Tak jsem vnoučátkům darovala korunky za vízo a ten odšťavňovač jsme jim dneska také koupili. Smajlík.. A k tomu měl kaufland za deset kaček pomeranče, tak 12 kg pomerančů, 3 kg jablek, 2 kg citronu, červenou řepu, mrkev, jahody...V makru jsem se stavila pro maso a osm tisíc je fuč. Musím sedět doma na zadku Smajlík.
Přeji pěkné spinkání bez starostí, i když se obávám, že v našem věku to už moc lepší nebude.
Obrázek uživatelky
profil
Věrko já rozesílala email na ty cibulové ponožky, Tobě jsem ko neposlala? Dnes jsem měla dost vyřizování, byli jsme si koupit také červenou řepu a na večeři je salát.Aničko je dobře že vnuk má zase práci.Blani tak hlavně aby zub už nezlobil. Děvčátka nemocná brzo se uzdravte. Věrko jdu ten email poslat. Mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Opět už po čtvrté jsme měli vypnutý proud a pý to bude ještě několikrát...nedá se nic dělat,ale mohli to nechat,až bude tepleji...Smajlík
dneska je mi o hodně líp a to díky cibulovým ponožkám...
je to malý zázrak...SmajlíkJsem ráda,že Ije taky pomohly...Smajlík
Angínu nemám, nemám totiž od třiceti let krční mandle...
Marci, svatá pravda,je to hnus, mít angíny, já jsem si to přetrpěla xkrát,až mi žáná ATB nezabírala a mandle musely ven...o té doby mám zničené klouby v kolenou...Smajlík
Kristi,kontrola dopala dobře, ale šetřit se musíš a opočívej...Smajlík
AničkoF...dobře,že má Kuba zas práci, je to tedˇka bída...
Alči, snad i Ada brzo něco sežene...Lukáš musí jezdit až do Brna,tady v okolí nic nesehnal...Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

Ráda si uchovávám zeleninu a jablka a houby na zimu v sušené podobě. Sháním sušičku ovoce a zeleniny Geli - Orient, nemá ji někdo doma a chtěl by ji prodat, byla bych ráda
Obrázek uživatelky
profil
Vstávala jsem brzy, ale protože pořád píšou, že budou ledové dny v únoru, tak jsem se na rychlo sebrala a jela autobusem do Brna vyřídit si průkazku na celý rok pro IDS jihomoravského kraje. Stojí 2400, ale jezdím si bez peněz....V Brně jsem si zašla na oběd, dala jsem si vepřové na žampionech a jenom s pečenou zeleninou, měla jsem dost. Něco nakoupila ve Vaňkovce a manžel mě čekal doma u autobusu...Piji kávičku, měl už vše nachystané jenom zalít vodou...Dočtu si vás za chvíli, musím naklikat hlasy pro Belu..Všem pěkné odpoledne, u nás se vylouplo i sluníčko a je moc pěkně...Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
teprve jsme dorazili,bylo tam hrozně lidí...I když jsem byla objednaná trvalo to dlouho.Vždy jdu i na rentgen.Tak šroubky jsou tam kde mají být,ale pořád mám dodržovat šetřící režim a to už na pořád. SmajlíkNa kontrolu už nemusím,jedině kdybych měla važnější problém,jinak neurolog. Blani dneska jsem toho taky moc nenaspala,bolela mně zas páteř......potom mně vše tlačí,ale prášek jsem si nevzala.
Ijo tak to pořádně vyležSmajlíkSmajlík
AničkoF je dobře ,že Kubík má zas práciSmajlík
Jdu si lehnout,vzala jsem si prášek, tak paSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles