Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Přeji hezký večer. | Datum vložení: 02.02.2015 20:10 hod. | |||
|
byla jsem dnes v klubu u seniorú v našem městě. Scházejí se každý týden, podle svých možností, jedna známá, která mě to dopručila sice nepřišla,ale jiná zase byla. Dělají dost výletů a nějaké přednášky, i jednou jedou do divadla, Pardubice nebo Hradec. Snad se někam s nimi podívám. U nás prodávají na 7 roků kartu k autobusu. Běžně je na 5% slevy, senioři od 70 maji kartu na poloviční jízdné. Samo sebou jsou i žákovské, a i se dá koupit měsíční jízdenka, či přestupní. Vlastně by šla použít i na vlak, jen je lepší vědět kolik to stojí, nás do Častolovic vlakem vyjde jízdné bez karty levněji, a splečná vlaková ještě lépe. Aničko je dobře, že Kuba má zase další práci, gratuuji. Sluníčko dobře nakupovala, dětičky budou zdavé, nezaskočí je chřipka. Marodi, brzo se vyzdravte. Jdu na televizi a přeji všem bezbolestnu dobrou noc. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 02.02.2015 19:56 hod. | |||
|
Dnes jsme byli venku, sluníčko se objevilo až pozdě odpoledne, sníh celý den tál, ale v lese bylo docela pěkně. Na náš velký rybník přiletělo plno labutí a kachen. Rybník není zamrzlý, ten v lese zamrzlý je, tam nebyla ani kachnička. ![]() Blaničko, volala mi dcera, měla také v noci problém se zubem, ale ona šla k zubaři. AničkoF, je to zázrak, že Kuba sehnal hned novou práci, moc bych jemu i tobě přála, aby mu dlouho vydržela. Alenko, doufej, že se povede sehnat práci i tvému synovi. Kristínko, myslela jsem, když jsi po operaci páteře, že už nemáš bolest. ![]() Martičko, já se také vždy rychle rozhoduji a řídím se heslem: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek! Mockrát se mi to už vyplatilo. ![]() Maruško, angíny zanechávají následky na srdci nebo na kloubech, u tebe to odnesly klouby. ![]() Věruško, ponožky přišly Janičce poštou ale emailovou! ![]() Irenko, moc ti přeji, aby ti ATB pomohlo a byla jsi brzo fit! IrenkoS, to byla útrata jako hrom. Všem přeji dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 02.02.2015 19:36 hod. | |||
|
Věrko, babimaja je registrovaná od r. 2009 a myslím, že soukromka jí poslat jde. Sluníčko, tak jste zásobili mládež ještě surovinami do odšťavňovače. Kaufland u nás není. Sice jsi utratila dost peněz, ale za potřebné věci a máš toho hodně. Kristi, taky neberu ráda prášky. Na spaní prášky nemám, tohle je na bolest a jinak bych asi nezamhouřila oko do rána. Maru, co to furt máte s tou elektřinou, nějakou rekonstrukci? To musí být hrozně nepříjemné.Snad už to bude u konce. Marti, tak jsi v Brně vše vyřídila,jsi šikulka. A zase nejsem v obraze, pro jakou Belu se kliká? Já byla odpoledne ve městě, nakoupila jsem hlavně semena, teď jenom zeminu a honem sít papriky. Taky přeju příjemné spinkání vám všem. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 02.02.2015 19:30 hod. | |||
|
Já taky dostala PONOŽKY od ZDENIČKY už je dávala dcera minulý týden Fili..pomáhá to ..spinkala až do rána.![]() Děvčátka, přeji klidný večer..a ať už je marodům zítra lépe.. ![]() |
||||
| slunickoka | Dobrou noc, | Datum vložení: 02.02.2015 18:50 hod. | |||
|
Kristínko, to je dobře, že je vše jak má být. jasně, že se musíš opatrovat, páteř není rýmička.Aničko Filipi, Jasně, že máš radost, že má Jakub práci. Blani, jedno ukočíruješ a ozve se druhé. To není dobře. Irenko ta antibiotika na tři dny mám ráda, když už to musí být, tak alespoň rychle pomohou. Tak jsem vnoučátkům darovala korunky za vízo a ten odšťavňovač jsme jim dneska také koupili. .. A k tomu měl kaufland za deset kaček pomeranče, tak 12 kg pomerančů, 3 kg jablek, 2 kg citronu, červenou řepu, mrkev, jahody...V makru jsem se stavila pro maso a osm tisíc je fuč. Musím sedět doma na zadku .Přeji pěkné spinkání bez starostí, i když se obávám, že v našem věku to už moc lepší nebude. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 02.02.2015 18:32 hod. | |||
|
Věrko já rozesílala email na ty cibulové ponožky, Tobě jsem ko neposlala? Dnes jsem měla dost vyřizování, byli jsme si koupit také červenou řepu a na večeři je salát.Aničko je dobře že vnuk má zase práci.Blani tak hlavně aby zub už nezlobil. Děvčátka nemocná brzo se uzdravte. Věrko jdu ten email poslat. Mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| koudy | Ahojky, děvčátka | Datum vložení: 02.02.2015 16:49 hod. | |||
|
Opět už po čtvrté jsme měli vypnutý proud a pý to bude ještě několikrát...nedá se nic dělat,ale mohli to nechat,až bude tepleji...![]() dneska je mi o hodně líp a to díky cibulovým ponožkám... je to malý zázrak... Jsem ráda,že Ije taky pomohly...![]() Angínu nemám, nemám totiž od třiceti let krční mandle... Marci, svatá pravda,je to hnus, mít angíny, já jsem si to přetrpěla xkrát,až mi žáná ATB nezabírala a mandle musely ven...o té doby mám zničené klouby v kolenou... ![]() Kristi,kontrola dopala dobře, ale šetřit se musíš a opočívej... ![]() AničkoF...dobře,že má Kuba zas práci, je to tedˇka bída... Alči, snad i Ada brzo něco sežene...Lukáš musí jezdit až do Brna,tady v okolí nic nesehnal... ![]() ![]() |
||||
| babimaja | sušičkaovoce | Datum vložení: 02.02.2015 16:10 hod. | |||
|
Ráda si uchovávám zeleninu a jablka a houby na zimu v sušené podobě. Sháním sušičku ovoce a zeleniny Geli - Orient, nemá ji někdo doma a chtěl by ji prodat, byla bych ráda |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne, | Datum vložení: 02.02.2015 15:27 hod. | |||
|
Vstávala jsem brzy, ale protože pořád píšou, že budou ledové dny v únoru, tak jsem se na rychlo sebrala a jela autobusem do Brna vyřídit si průkazku na celý rok pro IDS jihomoravského kraje. Stojí 2400, ale jezdím si bez peněz....V Brně jsem si zašla na oběd, dala jsem si vepřové na žampionech a jenom s pečenou zeleninou, měla jsem dost. Něco nakoupila ve Vaňkovce a manžel mě čekal doma u autobusu...Piji kávičku, měl už vše nachystané jenom zalít vodou...Dočtu si vás za chvíli, musím naklikat hlasy pro Belu..Všem pěkné odpoledne, u nás se vylouplo i sluníčko a je moc pěkně... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkné odpoledne děvčátka, | Datum vložení: 02.02.2015 14:56 hod. | |||
|
teprve jsme dorazili,bylo tam hrozně lidí...I když jsem byla objednaná trvalo to dlouho.Vždy jdu i na rentgen.Tak šroubky jsou tam kde mají být,ale pořád mám dodržovat šetřící režim a to už na pořád. Na kontrolu už nemusím,jedině kdybych měla važnější problém,jinak neurolog. Blani dneska jsem toho taky moc nenaspala,bolela mně zas páteř......potom mně vše tlačí,ale prášek jsem si nevzala.Ijo tak to pořádně vylež ![]() ![]() AničkoF je dobře ,že Kubík má zas práci ![]() Jdu si lehnout,vzala jsem si prášek, tak pa ![]() |
||||