Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
krásný den, děvčata!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Máme sluníčko a dobře jsem se vyspala. Teprve vás budu číst.
Obrázek uživatelky
profil
Krásné úterní ráno ženičky.Kristínko-badysku mě chtěli operovat páteř už v 2002,ale zjistili,že jsem odvápeněná tak to vzdali.Trpím,ale nic s tím nechtějí dělat,že bych mohla skončit na vozíčku.
Bertice na co jsou ty ponožky dobré? i na kašel?
Jsem jak Věrka vůbec nevím co vařit.Jakub ještě spí tak potom uvidíme.
AŤ se vám děvčata vše daří a nemoci utečouSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přejiSmajlíkSmajlík
Kristy, s tou operací je to tak jak píšeš a není vyloučené, když se člověk nešetří a nerehabilituje, že se nález udělá znovu o obratel výš, či níž...moji sestru hnali na operaci a mužova dcera - rehabka jí říkala, že dokud chodí, ať cvičí, jezdí do lázní a operaci nechá, až nebude cítit nohy úplně.. a už to je jistě 8-9let a ještě na operaci nebyla, je jí za radu vděčná a doktorka na neurologii s ní nakonec souhlasila a lázně jí píše.Smajlík i rehabilitaceSmajlíkobčas zajde na pár dnů do špitálu na kapačky, a zase se jí uleví..Smajlík Ale občas zůstane až v bezvědomí, když udělá něco,co by neměla. Už dvakrát ji odvezla houkačka, že infarkt a ona to byla páteř.SmajlíkDokonce jednou i v Darkově, mysleli, že má infarkt a ona říkala, že to už zná, že je to od páteře, a bylo, ale doktor ji raději EKG udělal.
Kristy, šetři se! !
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
Já byla nakoupit v Tesku.Ještě dnes měli jablka za 15Kč a dají se jíst.Smajlík
Venku je docela teplo. Jen -3°C. U nás přes noc trochu nasněžilo.Je pocukrováno.

Zdeni, ať kotel slouží.Zas nějakou dobu vydrží.Smajlík
Kristínko, ty se šetři.Nejsi už také mladice.Smajlík
Přeji pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko ta páteř to už je omezení na celý život.Operace mi pomohla v tom,že už nepadám,stávalo se mi,že jsem najednou neměla nohy.....Ale z druhé strany,nic nesmím zvedat,nejde se ohýbat jak bys chtěla a když se ti tam dá zánět,což při té mé revmatoidní artitidě se stává dost často,tak pak jsou bolestí.....
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,tady je ještě ticho tichoučko,já už musela vylést s pelíšku,bolí mě celé já od ležení.Tak na chvilku,než zobnu prášek a pak zase zapluji.U nás je zataženo a tma jako v ranci.Rybanko už budete mít teploučko,nový kotlík pofrčí,takhle jste protápěli a teplo nebylo.Ted mají být mrazy.Jdu si udělat čajík a přeji z vesela vztávání.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je jasno,snad bude sluníčkoSmajlík
Píší už po druhé,nešlo to odeslat a zmizly mi pisánkySmajlík
Rybynno kotel ať dobře sloužíSmajlíkSmajlík
Děvčátka marodi je už vám o trošičku líp?
Všem klidný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak dnes mám radost i starost.Radost mám z nového plynového kotle.V pátek jsem přišla z práce a uvítalo mě podivné chladno.Nešel kotel a nepomohlo nic,opravář přijel v podvečer,zjistil závadu a stálo by to 7tis.Rozhodli jsme se pro nový.Dnes ho namontoval a už maká.Mám pocit,že topí vydatněji (jsem vymrzlá přes vídend),za chvíli napustím vanu a vyzkouším teplou vodu.Ten starý jsme měli asi 17 let a hodně nás natrápil,byl italský,nový je Junkers.Starost souvisí s prací,dnes jsem zjistila,že jedna žena podvádí.Do práce jdu na dlouhou zítra i ve středu a ve čtvrtek jen na krátkou,ale to už budu odpoledne stejně "mrtvá".Buďte co nejzdravější,nejmenší vnouček taky klempíruje s teplotou.A nejstarší vnučka má zase zraněnou kobylku na noze.Byli u ní odpoledne s dědou jí to ošetřit.Papá
Obrázek uživatelky
profil
Příprava cibulových ponožek vůbec není náročná ani složitá.

Ani vám nezabere mnoho času. Jak na to? Rozkrájíme nadrobno jednu velkou
cibuli. Rozložíme ji na lněnou nebo bavlněný šátek (resp. Na dvě, které
můžeme nahradit bavlněnými kapesníky), rozmačkáme ji a ohřejeme na obrácené
poklici hrnce, ve kterém se vaří voda. Pozor! Cibuli nikdy neohříváme v
mikrovlnné troubě, protože se už po pár vteřinách zničí významné vitamíny a
léčivé složky. Kromě toho potřebujeme, aby zahříváním cibule nevyschla,
proto je nejideálnější zmíněný hrnec a poklička dnem vzhůru. Šátky si dejte
na chodidla tak, aby se pokrájená cibule dotýkala chodidel. Natáhněte si
tlusté ponožky přes nohy a udržujte je v teple. Měli byste je mít po c elou
noc. Ráno si nohy umyjte v teplé vodě a důkladně vysušte ručníkem. Tehdy už
určitě pocítíte, že se přes noc stalo něco zvláštního. Nevěříte? Tak to
vyzkoušejte. Cibulové ponožky opravdu fungují a jejich účinek je tisíckrát
lepší, než neustále přežírání antibiotiky.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem spala doted,holky máte se když nemíváte anginy,já jsem anginářka od děctví,také to odneslo srdíčko,Maminka se mnou šla za doktorem někdy v 10 letech,aby mi vzal mandle.Nedoporučil to,prý bych měla vše na průduškách.Je to svinstvo.Někomu se to vráží na klouby,na srdce,nebo zasáhne kosti.Aničko to Kuba má štěstí,že dostal práci,dnes je o práci nouze.Irenko,máš štěstí na slevy a zase jsi udělala dceři radost za odštavnovač.Oni ho využijí,jsi hodná babička.Volají mě do práce je tam zase pár marodů,musejí hledat náhrady.MaruK ted když je taková zima a bez proudu,br já bych tady zmrzla,je mi pořád zima,vyhřívám si postýlku s petflaškama,to je paráda,válím si je po těle prima zahřívají.Mějte hezký večer a dobrou nocSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles