Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 03.02.2015 08:26 hod. | |||
|
krásný den, děvčata!![]() ![]() ![]() Máme sluníčko a dobře jsem se vyspala. Teprve vás budu číst. |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 03.02.2015 08:19 hod. | |||
|
Krásné úterní ráno ženičky.Kristínko-badysku mě chtěli operovat páteř už v 2002,ale zjistili,že jsem odvápeněná tak to vzdali.Trpím,ale nic s tím nechtějí dělat,že bych mohla skončit na vozíčku. Bertice na co jsou ty ponožky dobré? i na kašel? Jsem jak Věrka vůbec nevím co vařit.Jakub ještě spí tak potom uvidíme. AŤ se vám děvčata vše daří a nemoci utečou ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 03.02.2015 08:18 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji![]() ![]() Kristy, s tou operací je to tak jak píšeš a není vyloučené, když se člověk nešetří a nerehabilituje, že se nález udělá znovu o obratel výš, či níž...moji sestru hnali na operaci a mužova dcera - rehabka jí říkala, že dokud chodí, ať cvičí, jezdí do lázní a operaci nechá, až nebude cítit nohy úplně.. a už to je jistě 8-9let a ještě na operaci nebyla, je jí za radu vděčná a doktorka na neurologii s ní nakonec souhlasila a lázně jí píše. i rehabilitace občas zajde na pár dnů do špitálu na kapačky, a zase se jí uleví.. Ale občas zůstane až v bezvědomí, když udělá něco,co by neměla. Už dvakrát ji odvezla houkačka, že infarkt a ona to byla páteř. Dokonce jednou i v Darkově, mysleli, že má infarkt a ona říkala, že to už zná, že je to od páteře, a bylo, ale doktor ji raději EKG udělal.Kristy, šetři se! ! |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 03.02.2015 08:17 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Já byla nakoupit v Tesku.Ještě dnes měli jablka za 15Kč a dají se jíst. ![]() Venku je docela teplo. Jen -3°C. U nás přes noc trochu nasněžilo.Je pocukrováno. Zdeni, ať kotel slouží.Zas nějakou dobu vydrží. ![]() Kristínko, ty se šetři.Nejsi už také mladice. ![]() Přeji pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk , | Datum vložení: 03.02.2015 07:51 hod. | |||
|
Marcelko ta páteř to už je omezení na celý život.Operace mi pomohla v tom,že už nepadám,stávalo se mi,že jsem najednou neměla nohy.....Ale z druhé strany,nic nesmím zvedat,nejde se ohýbat jak bys chtěla a když se ti tam dá zánět,což při té mé revmatoidní artitidě se stává dost často,tak pak jsou bolestí..... | ||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 03.02.2015 07:32 hod. | |||
|
děvčata,tady je ještě ticho tichoučko,já už musela vylést s pelíšku,bolí mě celé já od ležení.Tak na chvilku,než zobnu prášek a pak zase zapluji.U nás je zataženo a tma jako v ranci.Rybanko už budete mít teploučko,nový kotlík pofrčí,takhle jste protápěli a teplo nebylo.Ted mají být mrazy.Jdu si udělat čajík a přeji z vesela vztávání.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 03.02.2015 07:29 hod. | |||
|
U nás je jasno,snad bude sluníčko![]() Píší už po druhé,nešlo to odeslat a zmizly mi pisánky ![]() Rybynno kotel ať dobře slouží ![]() ![]() Děvčátka marodi je už vám o trošičku líp? Všem klidný den ![]() |
||||
| rybanaa | ahojky | Datum vložení: 02.02.2015 22:36 hod. | |||
|
tak dnes mám radost i starost.Radost mám z nového plynového kotle.V pátek jsem přišla z práce a uvítalo mě podivné chladno.Nešel kotel a nepomohlo nic,opravář přijel v podvečer,zjistil závadu a stálo by to 7tis.Rozhodli jsme se pro nový.Dnes ho namontoval a už maká.Mám pocit,že topí vydatněji (jsem vymrzlá přes vídend),za chvíli napustím vanu a vyzkouším teplou vodu.Ten starý jsme měli asi 17 let a hodně nás natrápil,byl italský,nový je Junkers.Starost souvisí s prací,dnes jsem zjistila,že jedna žena podvádí.Do práce jdu na dlouhou zítra i ve středu a ve čtvrtek jen na krátkou,ale to už budu odpoledne stejně "mrtvá".Buďte co nejzdravější,nejmenší vnouček taky klempíruje s teplotou.A nejstarší vnučka má zase zraněnou kobylku na noze.Byli u ní odpoledne s dědou jí to ošetřit.Papá | ||||
| bertice | Tady jsou ty vyhlášené ponožky: Asi je také vyzkou | Datum vložení: 02.02.2015 20:20 hod. | |||
|
Příprava cibulových ponožek vůbec není náročná ani složitá. Ani vám nezabere mnoho času. Jak na to? Rozkrájíme nadrobno jednu velkou cibuli. Rozložíme ji na lněnou nebo bavlněný šátek (resp. Na dvě, které můžeme nahradit bavlněnými kapesníky), rozmačkáme ji a ohřejeme na obrácené poklici hrnce, ve kterém se vaří voda. Pozor! Cibuli nikdy neohříváme v mikrovlnné troubě, protože se už po pár vteřinách zničí významné vitamíny a léčivé složky. Kromě toho potřebujeme, aby zahříváním cibule nevyschla, proto je nejideálnější zmíněný hrnec a poklička dnem vzhůru. Šátky si dejte na chodidla tak, aby se pokrájená cibule dotýkala chodidel. Natáhněte si tlusté ponožky přes nohy a udržujte je v teple. Měli byste je mít po c elou noc. Ráno si nohy umyjte v teplé vodě a důkladně vysušte ručníkem. Tehdy už určitě pocítíte, že se přes noc stalo něco zvláštního. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte. Cibulové ponožky opravdu fungují a jejich účinek je tisíckrát lepší, než neustále přežírání antibiotiky. |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 02.02.2015 20:19 hod. | |||
|
tak jsem spala doted,holky máte se když nemíváte anginy,já jsem anginářka od děctví,také to odneslo srdíčko,Maminka se mnou šla za doktorem někdy v 10 letech,aby mi vzal mandle.Nedoporučil to,prý bych měla vše na průduškách.Je to svinstvo.Někomu se to vráží na klouby,na srdce,nebo zasáhne kosti.Aničko to Kuba má štěstí,že dostal práci,dnes je o práci nouze.Irenko,máš štěstí na slevy a zase jsi udělala dceři radost za odštavnovač.Oni ho využijí,jsi hodná babička.Volají mě do práce je tam zase pár marodů,musejí hledat náhrady.MaruK ted když je taková zima a bez proudu,br já bych tady zmrzla,je mi pořád zima,vyhřívám si postýlku s petflaškama,to je paráda,válím si je po těle prima zahřívají.Mějte hezký večer a dobrou noc |
||||