Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkné úterní ráno. | Datum vložení: 03.02.2015 09:58 hod. | |||
|
Holky, dnes jsem měla hroznou noc. Vůbec se mi nechtělo spát, ale oči to vyžadovaly. V jednu hodinu mi muž hledal, kde jsem. Seděla jsem v kuchyni a měla vztek, že je u všech lidí tma, jen já ponocuji. Venku bylo světlo jako ve dne, ale měsíc jsem neviděla. Zdeničko-rybano, ať vám kotel dlouho slouží. Kristínko, manželův bratranec byl na operaci páteře. Po operaci měl jít na rehabilitaci, odmítl to, doma nechtěl cvičit a skončil na vozíku. Člověk musí pro sebe něco dělat. Přeji ti, abys neměla žádné problémy. Janičko, pro nás je Tesko daleko. Blaničko, přeji dobré výsledky na krvi. Věruško, ještě, že můžeš synovi připravit hostinu k oslavě. Irenko, nedovedu posoudit, zda mně ozářky uškodily nebo pomohly. Jezdila jsem na ně denně 66km tam a zpět vlakem. Odmítla jsem manžela, který mi chtěl vozit autem. Nic mi nebylo, až poslední týden jsem byla unavená. Některé ženy měly spálený hrudník, já nic. Maruško, přeji manželovi, aby mu léky pomohly. |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 03.02.2015 09:54 hod. | |||
|
Blani,ponožky si dej,nebudeš cibulová,stejně půjdeš do sprchy,nožičky si ošetříš krémem,bude ti líp uvidíš.MaruK je mi o hodně líp,rýma teče jako o závod,krk ještě nateklý je,snad to ustoupí po těch práškách,jsem po nich pořád ospalá a nic mě neba.Kristi,musíš se šetřit,soused byl na operaci,s krční páteří,dávali mu štěp ze stehna a jemu se udělalo dobře,chodí do práce a říkal,že má po bolesti.Ono to je jak člověk co má.U nás se to vybralo,máme modrou oblohu a svítí sluníčko,není nikde ani mráček.Vypadá to na pěkné mrazíky,hlásí je,aspon bacil zničí.Přišla se na mě podívat sousedka,přinesla mi buchty.Beru prášek a jdu do pelíšku.Mějte příjemný den. | ||||
| koudy | Přeji dobrý den...děvčátka, | Datum vložení: 03.02.2015 09:22 hod. | |||
|
u nás je krásně,svítí nám sluníčko,napadl poprašek sněhu,tak je hezky bílo i stromy jsou jako z pohádky...![]() ![]() Blani,přeji dobré výsleky... ![]() Ijo,už je dnes lépe?... ![]() Marti,dobře nakup... ![]() Zdeni, tak ať se hezky od nového kotle ohřejete a ten problém určitě vyřešíš... ![]() Kristínko, ty se opravdu hodně šetři... ![]() Věrko, určitě se ti přípravy zdaří, synovi přeji vše nejlepší, hlavně hodně zravíčka,aby si mohl ještě pořádně zaběhat... ![]() Regi,to je teda u vás ošklivo,trochu sluníčka ti pošlu... ![]() Dnes vařím zelňačku a drůbeží játra na paprice s rýží... Děvčata, problémy se zády má teďka tolik lidí...někdo horší,někdo méně...já momentálně nemůžu pro bolest otočit hlavu na pravou stranu..mám se prý otáčet celá,prohlásil můj muž... dávám mu na ta kolena magnet. desku a zatím tak nenaříká...zítra dojde ten lék na kloubní chrupavku,co Dr.doporučila... Děvčata, mějte klidný den... |
||||
| 2baculka | Marti. | Datum vložení: 03.02.2015 09:13 hod. | |||
|
u nás budou též kuřecí stehna. Udělám mrkev na husto. | ||||
| 2baculka | Věruško, | Datum vložení: 03.02.2015 09:09 hod. | |||
|
ty si dovedeš poradit. Hlavně, že tě někdo s těmi věcmi k synovi doveze. Přeji mu moc zdraví, štěstí a všeho co k životu potřebuje. Co jsem si vysušila vlasy, je venká chumelenice a mlha, že není vidět na křižovatku. Potřebovala jsem jít kouknout, zda nedovezli filé,co je ve slevě, včera bylo již vyprodané, mamina si ho přeje. Tak se asi ustrojím, zachumlám do kapuci a budu doufat, že v mlze nezabloudím., Chi chi. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 03.02.2015 09:06 hod. | |||
|
jedu do Penny, jestli ještě budou vajíčka, když ne,tak něco určitě koupím...My dnes máme kuřecí stehna na zelenině, brambor a čočkovou polévku. Máme slunečno, modrou oblohu a le je -5st......Pěkný den![]() ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré dopoledne, | Datum vložení: 03.02.2015 09:06 hod. | |||
|
u nás zase šedivo, zamračeno. Holčičky, už máme kus života za sebou, tak se vše zúročuje. Musíme na sebe víc myslet. Když si vzpomenu, co před necelýma dvěma rokama prožil manžel s páteří, když se mu pánev vyhnula z osy asi o osm cm.... zkusil víc než zvíře. Operaci nedoporučili, že by to od bolesti nepomohlo a až víc jak půl roku dennodenního cvičení mu pomohlo. To bylo naše poslední dřevo, co jsme kupovali v kulatině. Nadzvedl kládu a už to bylo. Já mám zítra zaměření na ozařování, stále jsem přesvědčena, že bych to neměla absolvovat. Po tom, co jsem načetla, je to jenom zavedený standard, vůbec nejde o pacienta.Bojím se, že to v těle udělá víc škody jak užitku. Udělám kuřecí stehenní řízky naruby, zapečené šlehačkou a brambor. A nějakou buchtu s jablíčkama.Manžel jel do nějaké firmy s něčím pomoci, tak jsme s Mumáškem zatím sami. Irenko, už je líp? Blani, jdeš na nějaké vyšetření? |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 03.02.2015 09:00 hod. | |||
|
Tady pěkně chumelí. je -2st. Kristi šetři se , to už budeš muset stále. Zdeni ,tak ať kotel dobře slouží.Blani tak dobré pořízení. Děvčátka mějte klidný den.![]() |
||||
| Bm68 | Ještě se ozývám | Datum vložení: 03.02.2015 08:45 hod. | |||
|
Přečetla jsem, tak ještě něco doplním. K obědu dnes bude konečně rajská, knedlík a hovězí. Kristi, opravdu se šetři. Kamarádka byla na operaci bederní a pak i krční páteře a bolesti má pořád. Řekl jí doktor, že operace byla nutná proto, aby neochrnula, ale od bolesti že moc nepomůže. Sestra si napřed libovala,ale teď už taky říká, že jí bolí v zádech.Jenže nedodržuje, že se nemá ohýbat. Ono je to těžké,když je doma sama a něco jí upadne, tak holt to zvedne. Mě zlobí páteř už řadu let, vždycky jsem měla období, že jsem nemohla vůbec chodit. Ponožky vyzkouším zítra večer. Dnes ne,protože ráno mažu na krev, tak abych nebyla ještě cibulová. Rybano, tak ať kotel dobře slouží! |
||||
| 2baculka | Zdrfavíčko. | Datum vložení: 03.02.2015 08:28 hod. | |||
|
Kritínko, děvčata pasala dobře, šetři, Alenka napsala radu, která je vyzkoušená. Rybanna, kotel vydržel dost dlouho a nový pošlape. U nás je světlešedivá oloha, ráno byl slabý poprašek sněhu a silnice jsou nasolené. Umyla jsem si vlasy, a půjduje vyfoukat, již proschly. To schválě, abych dlouho nedělala rámus. Dcera přišla po noční a spí, bytovka nese rámu a tak aby to bylo hned hotové. |
||||