Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Holky, dnes jsem měla hroznou noc. Vůbec se mi nechtělo spát, ale oči to vyžadovaly. V jednu hodinu mi muž hledal, kde jsem. Seděla jsem v kuchyni a měla vztek, že je u všech lidí tma, jen já ponocuji. Venku bylo světlo jako ve dne, ale měsíc jsem neviděla.Smajlík

Zdeničko-rybano, ať vám kotel dlouho slouží.

Kristínko, manželův bratranec byl na operaci páteře. Po operaci měl jít na rehabilitaci, odmítl to, doma nechtěl cvičit a skončil na vozíku. Člověk musí pro sebe něco dělat. Přeji ti, abys neměla žádné problémy.

Janičko, pro nás je Tesko daleko.

Blaničko, přeji dobré výsledky na krvi.

Věruško, ještě, že můžeš synovi připravit hostinu k oslavě.
Irenko, nedovedu posoudit, zda mně ozářky uškodily nebo pomohly. Jezdila jsem na ně denně 66km tam a zpět vlakem. Odmítla jsem manžela, který mi chtěl vozit autem. Nic mi nebylo, až poslední týden jsem byla unavená. Některé ženy měly spálený hrudník, já nic.
Maruško, přeji manželovi, aby mu léky pomohly.
Obrázek uživatelky
profil
Blani,ponožky si dej,nebudeš cibulová,stejně půjdeš do sprchy,nožičky si ošetříš krémem,bude ti líp uvidíš.MaruK je mi o hodně líp,rýma teče jako o závod,krk ještě nateklý je,snad to ustoupí po těch práškách,jsem po nich pořád ospalá a nic mě neba.Kristi,musíš se šetřit,soused byl na operaci,s krční páteří,dávali mu štěp ze stehna a jemu se udělalo dobře,chodí do práce a říkal,že má po bolesti.Ono to je jak člověk co má.U nás se to vybralo,máme modrou oblohu a svítí sluníčko,není nikde ani mráček.Vypadá to na pěkné mrazíky,hlásí je,aspon bacil zničí.Přišla se na mě podívat sousedka,přinesla mi buchty.Beru prášek a jdu do pelíšku.Mějte příjemný den.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je krásně,svítí nám sluníčko,napadl poprašek sněhu,tak je hezky bílo i stromy jsou jako z pohádky...SmajlíkSmajlík

Blani,přeji dobré výsleky...Smajlík
Ijo,už je dnes lépe?...Smajlík
Marti,dobře nakup...Smajlík
Zdeni, tak ať se hezky od nového kotle ohřejete a ten problém určitě vyřešíš...Smajlík
Kristínko, ty se opravdu hodně šetři...Smajlík
Věrko, určitě se ti přípravy zdaří, synovi přeji vše nejlepší, hlavně hodně zravíčka,aby si mohl ještě pořádně zaběhat...Smajlík
Regi,to je teda u vás ošklivo,trochu sluníčka ti
pošlu...Smajlík
Dnes vařím zelňačku a drůbeží játra na paprice s rýží...
Děvčata, problémy se zády má teďka tolik lidí...někdo horší,někdo méně...já momentálně nemůžu pro bolest otočit hlavu na pravou stranu..mám se prý otáčet celá,prohlásil můj muž...
dávám mu na ta kolena magnet. desku a zatím tak nenaříká...zítra dojde ten lék na kloubní chrupavku,co Dr.doporučila...
Děvčata, mějte klidný den...

Obrázek uživatelky
profil
u nás budou též kuřecí stehna. Udělám mrkev na husto.
Obrázek uživatelky
profil
ty si dovedeš poradit. Hlavně, že tě někdo s těmi věcmi k synovi doveze. Přeji mu moc zdraví, štěstí a všeho co k životu potřebuje.
Co jsem si vysušila vlasy, je venká chumelenice a mlha, že není vidět na křižovatku. Potřebovala jsem jít kouknout, zda nedovezli filé,co je ve slevě, včera bylo již vyprodané, mamina si ho přeje. Tak se asi ustrojím, zachumlám do kapuci a budu doufat, že v mlze nezabloudím., Chi chi.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jedu do Penny, jestli ještě budou vajíčka, když ne,tak něco určitě koupím...My dnes máme kuřecí stehna na zelenině, brambor a čočkovou polévku. Máme slunečno, modrou oblohu a le je -5st......Pěkný denSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zase šedivo, zamračeno.
Holčičky, už máme kus života za sebou, tak se vše zúročuje. Musíme na sebe víc myslet. Když si vzpomenu, co před necelýma dvěma rokama prožil manžel s páteří, když se mu pánev vyhnula z osy asi o osm cm.... zkusil víc než zvíře. Operaci nedoporučili, že by to od bolesti nepomohlo a až víc jak půl roku dennodenního cvičení mu pomohlo. To bylo naše poslední dřevo, co jsme kupovali v kulatině. Nadzvedl kládu a už to bylo.
Já mám zítra zaměření na ozařování, stále jsem přesvědčena, že bych to neměla absolvovat. Po tom, co jsem načetla, je to jenom zavedený standard, vůbec nejde o pacienta.Bojím se, že to v těle udělá víc škody jak užitku.
Udělám kuřecí stehenní řízky naruby, zapečené šlehačkou a brambor. A nějakou buchtu s jablíčkama.Manžel jel do nějaké firmy s něčím pomoci, tak jsme s Mumáškem zatím sami.
Irenko, už je líp? Blani, jdeš na nějaké vyšetření?
Obrázek uživatelky
profil
Tady pěkně chumelí. je -2st. Kristi šetři se , to už budeš muset stále. Zdeni ,tak ať kotel dobře slouží.Blani tak dobré pořízení. Děvčátka mějte klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přečetla jsem, tak ještě něco doplním. K obědu dnes bude konečně rajská, knedlík a hovězí.
Kristi, opravdu se šetři. Kamarádka byla na operaci bederní a pak i krční páteře a bolesti má pořád. Řekl jí doktor, že operace byla nutná proto, aby neochrnula, ale od bolesti že moc nepomůže. Sestra si napřed libovala,ale teď už taky říká, že jí bolí v zádech.Jenže nedodržuje, že se nemá ohýbat. Ono je to těžké,když je doma sama a něco jí upadne, tak holt to zvedne. Mě zlobí páteř už řadu let, vždycky jsem měla období, že jsem nemohla vůbec chodit.
Ponožky vyzkouším zítra večer. Dnes ne,protože ráno mažu na krev, tak abych nebyla ještě cibulová.
Rybano, tak ať kotel dobře slouží!
Obrázek uživatelky
profil
Kritínko, děvčata pasala dobře, šetři, Alenka napsala radu, která je vyzkoušená.
Rybanna, kotel vydržel dost dlouho a nový pošlape.
U nás je světlešedivá oloha, ráno byl slabý poprašek sněhu a silnice jsou nasolené. Umyla jsem si vlasy, a půjduje vyfoukat, již proschly. To schválě, abych dlouho nedělala rámus. Dcera přišla po noční a spí, bytovka nese rámu a tak aby to bylo hned hotové.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles