Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jdu se rozloučit..budu dělat sekanou..a večer bude RůžovkaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem byla chvilinku na dvoře,hrabala jsem uschlou trávu na slunném místě. Celý den je nádherně,ale bude ještě mrznout.Zima si dá ještě o sobě vědět.
Věrko, jak ten dort děláš,čím ho plníš.To je z dortových oplatků?
Bez mopu si už nedovedu představit vytírat podlahu, je to skvělý pomocník.
Jsem ráda, že nemusím shánět vajíčka,slepice teď začaly snášet hodně, je to však pro tři rodiny,tak se brzy minou.
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem dočítala..muž má výsledky kve dobré..dopijeme spolu kafíčko a půjdeme do lékárnySmajlík Hezky přes celé město až k Mařaticím, ať se projdeme.SmajlíkI když jednu lékárnu máme i za druhým rohemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
v Penny jsem nepochodila, chtěla jsem vejce a cukr krystal/11,90/, nevadí nakonec jsem peníze utratila v řeznictví....Věruško, všechno nejlepší tvému synovi ke kulatinám, hlavně zdravíčko, dobře dojeďte, je to přece jenom od vás na sever a tak může být počasí horší....Vloni neměl zrovna dobré období a ty sis také zažila strach o jeho zdraví, tak ať jde vše jen k lepšímu...Regi, všichni ti radí velmi dobře, abys chodila mezi seniorky....Věř, že to není zbytečně utracený čas, je to o pohodě, popovídání si a být hlavně mezi lidmi...Máš dost starostí s rodiči a tak se aspoň odreaguješ a někam se i podíváte. U nás tady nic není, tak jsem odkázána jen na svou rodinu, ale ti také pořád nemají čas a náladu.Jsou v práci skoro celý den a když mají volno, tak buď jsou za sportem a nebo dcera na masážích, bez nich by to nešlo. V práci mívá záhul...Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrém chutnání i kafíčkování. Já si už dám kafčo.
Věruš, synovi přeju k narozkám hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody. Jsi šikovná a hodná, že to všechno připravíš.
Obrázek uživatelky
profil
VĚRUŠ..PŘEJI TAKÉ tVÉMU SYNOVI JEŠTĚ JEDNU PADESÁTKU VE ZDRAVÍ...
Oslavu si užijte..je to krásný věk..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
muž šel na diabetologii a synek se vrátil z města..tak jdu vařit čajík..
k obědu byl špenát s br. noky a dušenými vepř. kousky...pár hezkých jsem vybrala z masa co budu mlít na sekanou..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť k obědu a kafíčku. Aničko já bych za Tebe klidně do práce šlaSmajlíkVšude máte sluníčko a tady chumelí, chvílemi přestane a pak zase.Budeme házet sníh, zítra muž jede k lékaři ráno, tak by nevyjel.Regi jen si to mezi seniorkama užívej. Mějte pěkné a klidné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a první Vám všem položím otázku. Kdo chce místo mně hodit do práce dejme tomu tak 2 - 3 měsíce. Úplně vám závidím, že tu nemám čas tu s vámi být a spousta věcí mně uniká. Počasí tu máme také hezké, slunečné a ta troška sněhu co tu napadla se krásně třpytí. Věrko synovi vyřid, že k 50tinám mu přeji hodně zdraví a štěstí, aby mu to utíkalo k důchodu, a aby se mu splnilo vše co si přeje a aby se dožil i další 50tky.
Obrázek uživatelky
profil
Vařit budu mrkvovou polévku, čočku s vajíčkem a ledový salát.
Irenko, je dobře, že je ti lépe, odpočívej!

Regi, udělala jsi to nejlepší, co jsi udělat mohla. Jen mezi seniory choď! My dnes máme schůzi důchodců.
Všem přeji pěkný den.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles