Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer přeji | Datum vložení: 03.02.2015 18:29 hod. | |||
|
jdu se rozloučit..budu dělat sekanou..a večer bude Růžovka![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 03.02.2015 17:35 hod. | |||
|
tak jsem byla chvilinku na dvoře,hrabala jsem uschlou trávu na slunném místě. Celý den je nádherně,ale bude ještě mrznout.Zima si dá ještě o sobě vědět. Věrko, jak ten dort děláš,čím ho plníš.To je z dortových oplatků? Bez mopu si už nedovedu představit vytírat podlahu, je to skvělý pomocník. Jsem ráda, že nemusím shánět vajíčka,slepice teď začaly snášet hodně, je to však pro tři rodiny,tak se brzy minou. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 03.02.2015 14:15 hod. | |||
|
Jen jsem dočítala..muž má výsledky kve dobré..dopijeme spolu kafíčko a půjdeme do lékárny Hezky přes celé město až k Mařaticím, ať se projdeme. I když jednu lékárnu máme i za druhým rohem![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne, | Datum vložení: 03.02.2015 13:31 hod. | |||
|
v Penny jsem nepochodila, chtěla jsem vejce a cukr krystal/11,90/, nevadí nakonec jsem peníze utratila v řeznictví....Věruško, všechno nejlepší tvému synovi ke kulatinám, hlavně zdravíčko, dobře dojeďte, je to přece jenom od vás na sever a tak může být počasí horší....Vloni neměl zrovna dobré období a ty sis také zažila strach o jeho zdraví, tak ať jde vše jen k lepšímu...Regi, všichni ti radí velmi dobře, abys chodila mezi seniorky....Věř, že to není zbytečně utracený čas, je to o pohodě, popovídání si a být hlavně mezi lidmi...Máš dost starostí s rodiči a tak se aspoň odreaguješ a někam se i podíváte. U nás tady nic není, tak jsem odkázána jen na svou rodinu, ale ti také pořád nemají čas a náladu.Jsou v práci skoro celý den a když mají volno, tak buď jsou za sportem a nebo dcera na masážích, bez nich by to nešlo. V práci mívá záhul... ![]() |
||||
| Bm68 | Přeju | Datum vložení: 03.02.2015 12:39 hod. | |||
|
dobrém chutnání i kafíčkování. Já si už dám kafčo. Věruš, synovi přeju k narozkám hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody. Jsi šikovná a hodná, že to všechno připravíš. |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 03.02.2015 12:37 hod. | |||
|
VĚRUŠ..PŘEJI TAKÉ tVÉMU SYNOVI JEŠTĚ JEDNU PADESÁTKU VE ZDRAVÍ... Oslavu si užijte..je to krásný věk.. ![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 03.02.2015 12:35 hod. | |||
|
muž šel na diabetologii a synek se vrátil z města..tak jdu vařit čajík.. k obědu byl špenát s br. noky a dušenými vepř. kousky...pár hezkých jsem vybrala z masa co budu mlít na sekanou.. ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 03.02.2015 12:25 hod. | |||
|
Dobrou chuť k obědu a kafíčku. Aničko já bych za Tebe klidně do práce šla Všude máte sluníčko a tady chumelí, chvílemi přestane a pak zase.Budeme házet sníh, zítra muž jede k lékaři ráno, tak by nevyjel.Regi jen si to mezi seniorkama užívej. Mějte pěkné a klidné odpoledne.![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké úterý | Datum vložení: 03.02.2015 10:06 hod. | |||
|
a první Vám všem položím otázku. Kdo chce místo mně hodit do práce dejme tomu tak 2 - 3 měsíce. Úplně vám závidím, že tu nemám čas tu s vámi být a spousta věcí mně uniká. Počasí tu máme také hezké, slunečné a ta troška sněhu co tu napadla se krásně třpytí. Věrko synovi vyřid, že k 50tinám mu přeji hodně zdraví a štěstí, aby mu to utíkalo k důchodu, a aby se mu splnilo vše co si přeje a aby se dožil i další 50tky. | ||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 03.02.2015 10:01 hod. | |||
|
Vařit budu mrkvovou polévku, čočku s vajíčkem a ledový salát. Irenko, je dobře, že je ti lépe, odpočívej! Regi, udělala jsi to nejlepší, co jsi udělat mohla. Jen mezi seniory choď! My dnes máme schůzi důchodců. Všem přeji pěkný den. ![]() ![]() |
||||