Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 03.02.2015 20:20 hod. | |||
|
děvčátka,Zdeni a Věruš také přeji vašim synům vše nejlepší,hlavně zdravíčko.Aničko,já bych také chodila za tebe do práce tak na půl roku abys sis odpočala,ale každý den už také né,chodím jen na střídačku,změna je život.Regi,ty chod na babince,potřebuješ odreagování,máš toho moc,co musíš stíhat.Bertice,jsi kočka,já bych to také potřebovala jako prase drbání,ted když se jen válím,hrůza pohledět.Dnes je mi zase o chlup líp,mám rýmu a pálí mi oči,pořád mi tečou slzy.Už aby to zkončilo.Mějte příjemný večer a pohodovou noc.Jdu na Růžovku.![]() |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 03.02.2015 20:11 hod. | |||
|
teprve jsem přišla ze schůze, nějak jsme to natáhly a zítra máme babinec. Já hrozně moc potřebuji lidi kolem sebe. Muž říká: "Copak já nejsem člověk?" Samozřejmě že je a jsem šťastná, že ho mám, ale potřebuji si popovídat také o jiných věcech, nejen o naší rodině.![]() Dnes bych se potřebovala vyspat. Podívám se na Sejdeme se na cibulce a pak po nezbytné hygieně hned zalehnu. Vám všem přeji pěkný večer a bezbolestnou, klidnou noc! ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 03.02.2015 19:43 hod. | |||
|
Anička59 má hodně práce s vnoučaty, pejsky, čas ji na nás nezbývá, proto si přeje na 3 mšsíce vysadit. Já bych si do práce klidně šla, zjišťuji, že mi lidé chybí. Sice tento týden mám každý den nějakou činnost, ale konec ledna bylo několik dní, kdy jsem nebyla ani venku a již mě společnost chyběla. S důchodci budu chodit, ono je to o seznámení. Dnes na babinci z práce jsem si vyslechla, jak se děvčata domlouvají, že pojednou do FABu a do hasičárny. Těší se na to a některé jsou jen o 2 roky starší. Ona totiž moje mamina nikam nechodila. Do Solnice se přestěhovala zpět po letech a s kamaráudkami ze základky se již nestýkala i když ji zvaly. Tak proto jsem byla včera také trochu nesvá. | ||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 03.02.2015 19:34 hod. | |||
|
Věruško a Zdeničko přeji vaším synkům k narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka.![]() ![]() Marci s tím cvičením máš asi pravdu,taky jsme po operaci v nemocnici cvičili,hlavně chůzi do schodu a jednoduché cviky.Ale rehabku mi nikdy nedávají tak akorát kapačky a opíchy.Nesmím nic přes bolest a když tě bolí,tak cvič....Je to individualní,podle toho kdo co má. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Irenko, | Datum vložení: 03.02.2015 19:29 hod. | |||
|
věřím,že články z chemo a ozařování praví ledasco, není mi jasné, co je lepší. Dnes jsem byla na setkání s kolegyněmi z práce, důchodkyněmi. Jedné našli nádor v prsu,když ji bylo 70 roků. Byla velmi špatná z diagnozi a bála se. Na tyto procedůry šla a je to již více jak 5 roků. Jí to třeba pomohlo a dnes se o těchto věcech bavily s jinou kolegyní, která měla zákrok vloni a na ozařování chodí ještě dnes. Ta mladší říká, musím tomu věřit, že mi to pomůže. Ale těžko radit, je to na každém z nás. | ||||
| Bm68 | Dobrý večer, | Datum vložení: 03.02.2015 19:27 hod. | |||
|
měla jsem zase telefonování s kamarádkou, se sestřenicí a pak ještě s nemocnou příbuznou. No a je večer. Bertice, máš novou hlavu, já bych potřebovala novou hlavu, hlavně, aby si víc pamatovala. ![]() Aničko, mě by bavilo chodit do práce jen tak ob den nebo i ob týden, každý den už ne. A ty v práci stojíš? Tak to bych nezvládala. Holky, mop jsem rozbila a jiný už nekoupila, ždímám hadr furt růčo. Užijte si večer u telky nebo u knížky, jak která chcete a v noci se dobře vyspěte. ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 03.02.2015 19:16 hod. | |||
|
Já jsem si popovídala se starší dcerou, přijela se pochlubit, jak bude vypadat po vytržených předních zubů. Má zatím od čtvrtka náhradní, ale pravé budou na fest a na korunkách vedlejších zubů...Trhání bylo nutné kvůli paradentoze...Jaruš, naše malá měla už 10 v říjnu a spí zatím pořád na rostoucí posteli z IKEI, ale už jí asi v létě poří novou, ale rozmýšlí se jakou....Dětské pokoje jsou vybaveny oba z IKEI a jsou všichni spokojeni. Už je tam mají asi přes 10 let....Děvčata přeji všem krásnou dobrou noc a klidné spaní....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 03.02.2015 18:53 hod. | |||
|
Věrko nevím zda jsem synovi přála/ svému ano včera Tak tvému přeji hodně zdraví , štěstí a lásky.Bertice jsi kočka určitě.Odpoledne jsme tady dělali reorganizaci obyváků , stěhovala jsem stěnu na kytky kvůli orchidejkám aby nestály na okně na sluníčku. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| bertice | Příjemný podvečer, děvčata | Datum vložení: 03.02.2015 18:33 hod. | |||
|
Dnes jsem zvládla oční kontrolu a také kadeřnici, dost radikálně jsem změnila účes i barvu, snad budu s novou "hlavou" spokojená. Zítra přijde vnučka a bude testovat novou "rostoucí" postel, co jsme jí pořídili v Ikey, i doma u dcery již vyměnili klasickou malou postýlku za válendu. A spala v ní prý hezky a vůbec neutíkala... Holt už je to velká "baba". Zima se zatím drží, mám sice radost, ale ta ledovka na chodnících se mi už tak nelíbí. Zima se ještě nemá vzdát. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji | Datum vložení: 03.02.2015 18:29 hod. | |||
|
jdu se rozloučit..budu dělat sekanou..a večer bude Růžovka![]() |
||||