Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásné ráno.Nespal jsem celou noc.Budil mě kašel a potom jsem se bála,že zaspíme.Jakub jel ve 4hod do práce.Bojím se aby večer nebyl domaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady také máme -5st, ale aspoň to vypálí bacily.Zdeni tak hlavně že to odnesly jen plechy a syn je v pořádku.Díky za syna . Jimas přeji zeťi k narozkám věše nejlepší a hlavně zdraví. Pojedeme pro léky až se muž vrátí, tak se opatrujte mějte pohodový den a nemocným brzké uzdravení.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem a nemoci z těla ven.Smajlík

Irenko, také máme -6°C, ale sluníčku se zatím nechce.

Muž vstal a tak jdeme snídat a směr zahrada pejsci a zvířátka.
Věrko, teď budou mít jablka v Tesku za 9,90Kč.Já sušila jablka na podzim.Smajlík Hlavně padaná, ale když nemáš zahradu musíš koupit.
My už také nemáme, máme je většinou do ledna a pak kupuji.

Zdeni, dobře, že se synovi nic nestalo.Plechy se opraví.

Jdu snídat a přeji ať se Vám den vydaří.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Jiřinko všechno nejlepší tvému zetákovi,hodně zdravíčka k narozkám.Máme -6 stupnů a kouká sluníčko.Zdeni,vem čert plechy i když to stojí penízky,ale hlavně že se jim nic nestalo,když to člověk vidí co dokáže bouračka.Marcelko já mám také ráda lidi kolem,protože jsme pořád doma je třeba si někam vyrazit,třeba na ten babinec však to není každý den.Jdu si udělat něco k snědku a přijde sousedka na kafíčko,mějte hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré ránkoSmajlík

HOLKY:.narozeninky vašich blízkých hezky oslavteSmajlík a oslavencům přeji štěstí, zdravíSmajlík


Věruš, moje dcera má taky ráda tenhle oplatkový dort, jen ho nečančá.Smajlík..dělá spíše jako takové oplatky..ale tohle jak to děláš je prima nápad.Smajlík

Já chci jít po obědě k dceři..tak snad se dokopu.
Obrázek uživatelky
profil
jdu pozdravit,u nás zataženo -2 st.
Jedu do města ,manžel leží ,musím pro nějaké léky.Má od včera hroznou rýmu a bolí ho hlava,tak nevím co se s toho vyklube.Doufejme ,že to přejde bez problému....Tak zatím ,pa za chvíli mi jede autobus.
Rybanko,dobře ,že se nic nestalo,ale zase jsou problémy....A s tou babou ti to nezávidím,je to nepříjemné řešit takové věciSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem kouknout a pozdravit vás.Syn měl dnes bouračku s autem,sťukli se s protijedoucím.Nešlo prý s tím nic dělat,umrzlá venkovská neupravená cesta.Neví kdo je viník,dohodli se na úhradě obou aut napůl.Nějak se mi to nezdá kvůli pojišťovně.Aby nebyly ještě nějaké patálie.A odpoledne ho skolila zimnice,musel odejít z práce do postele.Asi to chytil od mrňouse.Zítra mě čeká pohovor s onou povedenou ženštinou,takže nic příjemného.Jo a doma je teplíčko,aspoň to je fajn.Jdu zalehnout,ráno zase do rachoty.Držte se a papá.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
jsem se sem až nyní.
Koukala jsem na televizi.
I já přeji všem rodinným příslušníkům - synům,zeťovi(Věrky, Zdeničky a Jiřinky) k narozeninám hlavně hodně zdraví.SmajlíkSmajlík

Marcelko, tobě přeji ať se vyspíš, ale nevím, nevím.Zítra je úplněk.
Také nějak méně spím.Stačí mě šest a půl hodiny.Většinou jdeme už o půlnoci a v 1/2 7 jsem vzhůru.
Od zítřka Marti, mají cukr v Tesku za 10,90Kč a vajíčka od čtvrtka v Penny za 2,30Kč
Cukr mám a vajíčka půjdu koupit.
Oplatkový dort jsem také dělávala.

Přeji dobrou noc.Smajlík


Obrázek uživatelky
profil
připojuji se s přáním všeho nejlepšího k narozeninám synů.Smajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Dneska jsem byla ráno na krvi. Mudr. chtěla skontrolovat cholesterol. Zítra jedu na prevenčku k zubaři a odpoledne na chíru se znamínkem.
Vás jsem dočetla a vše bylo už řečeno přede mnou.
Mého muže také dříve často chytly záda. On pravidelně cvičí, co ho znám, ale cviky na záda neznal a na rady co cvičit, od rodiny, neslyšel. Nakonec se některé cviky naučil na rehabce. Záda ho už tak často nebolí a řekla bych, že je docela mrštný.
Zeť má 35 narozky zítra. Popřát osobně se nepodařilo, tak mu pošlu přání a příspěvek na dárek.
Jdu koukat na telku. Přeji dobrou noc a marodi ať vám je líp.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles