Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 04.02.2015 08:24 hod. | |||
|
Přejí krásné ráno.Nespal jsem celou noc.Budil mě kašel a potom jsem se bála,že zaspíme.Jakub jel ve 4hod do práce.Bojím se aby večer nebyl doma![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 04.02.2015 08:24 hod. | |||
|
Tady také máme -5st, ale aspoň to vypálí bacily.Zdeni tak hlavně že to odnesly jen plechy a syn je v pořádku.Díky za syna . Jimas přeji zeťi k narozkám věše nejlepší a hlavně zdraví. Pojedeme pro léky až se muž vrátí, tak se opatrujte mějte pohodový den a nemocným brzké uzdravení.![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 04.02.2015 08:16 hod. | |||
|
![]() přeji všem a nemoci z těla ven. ![]() Irenko, také máme -6°C, ale sluníčku se zatím nechce. Muž vstal a tak jdeme snídat a směr zahrada pejsci a zvířátka. Věrko, teď budou mít jablka v Tesku za 9,90Kč.Já sušila jablka na podzim. Hlavně padaná, ale když nemáš zahradu musíš koupit.My už také nemáme, máme je většinou do ledna a pak kupuji. Zdeni, dobře, že se synovi nic nestalo.Plechy se opraví. Jdu snídat a přeji ať se Vám den vydaří. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 04.02.2015 07:38 hod. | |||
|
děvčata,Jiřinko všechno nejlepší tvému zetákovi,hodně zdravíčka k narozkám.Máme -6 stupnů a kouká sluníčko.Zdeni,vem čert plechy i když to stojí penízky,ale hlavně že se jim nic nestalo,když to člověk vidí co dokáže bouračka.Marcelko já mám také ráda lidi kolem,protože jsme pořád doma je třeba si někam vyrazit,třeba na ten babinec však to není každý den.Jdu si udělat něco k snědku a přijde sousedka na kafíčko,mějte hezký den. | ||||
| fanypol | Dobrý den.. | Datum vložení: 04.02.2015 07:27 hod. | |||
|
Přeji dobré ránko![]() HOLKY:.narozeninky vašich blízkých hezky oslavte a oslavencům přeji štěstí, zdraví![]() Věruš, moje dcera má taky ráda tenhle oplatkový dort, jen ho nečančá. ..dělá spíše jako takové oplatky..ale tohle jak to děláš je prima nápad.![]() Já chci jít po obědě k dceři..tak snad se dokopu. |
||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 04.02.2015 07:22 hod. | |||
|
jdu pozdravit,u nás zataženo -2 st. Jedu do města ,manžel leží ,musím pro nějaké léky.Má od včera hroznou rýmu a bolí ho hlava,tak nevím co se s toho vyklube.Doufejme ,že to přejde bez problému....Tak zatím ,pa za chvíli mi jede autobus. Rybanko,dobře ,že se nic nestalo,ale zase jsou problémy....A s tou babou ti to nezávidím,je to nepříjemné řešit takové věci ![]() ![]() |
||||
| rybanaa | ahojky | Datum vložení: 03.02.2015 22:55 hod. | |||
|
přišla jsem kouknout a pozdravit vás.Syn měl dnes bouračku s autem,sťukli se s protijedoucím.Nešlo prý s tím nic dělat,umrzlá venkovská neupravená cesta.Neví kdo je viník,dohodli se na úhradě obou aut napůl.Nějak se mi to nezdá kvůli pojišťovně.Aby nebyly ještě nějaké patálie.A odpoledne ho skolila zimnice,musel odejít z práce do postele.Asi to chytil od mrňouse.Zítra mě čeká pohovor s onou povedenou ženštinou,takže nic příjemného.Jo a doma je teplíčko,aspoň to je fajn.Jdu zalehnout,ráno zase do rachoty.Držte se a papá. | ||||
| vocjan | Dostala | Datum vložení: 03.02.2015 22:10 hod. | |||
|
![]() jsem se sem až nyní. Koukala jsem na televizi. I já přeji všem rodinným příslušníkům - synům,zeťovi(Věrky, Zdeničky a Jiřinky) k narozeninám hlavně hodně zdraví. ![]() ![]() Marcelko, tobě přeji ať se vyspíš, ale nevím, nevím.Zítra je úplněk. Také nějak méně spím.Stačí mě šest a půl hodiny.Většinou jdeme už o půlnoci a v 1/2 7 jsem vzhůru. Od zítřka Marti, mají cukr v Tesku za 10,90Kč a vajíčka od čtvrtka v Penny za 2,30Kč Cukr mám a vajíčka půjdu koupit. Oplatkový dort jsem také dělávala. Přeji dobrou noc. ![]() |
||||
| jimas | Věru a Zdeni, | Datum vložení: 03.02.2015 20:47 hod. | |||
|
připojuji se s přáním všeho nejlepšího k narozeninám synů. . |
||||
| jimas | Dobrý večer děvčata. | Datum vložení: 03.02.2015 20:39 hod. | |||
|
Dneska jsem byla ráno na krvi. Mudr. chtěla skontrolovat cholesterol. Zítra jedu na prevenčku k zubaři a odpoledne na chíru se znamínkem. Vás jsem dočetla a vše bylo už řečeno přede mnou. Mého muže také dříve často chytly záda. On pravidelně cvičí, co ho znám, ale cviky na záda neznal a na rady co cvičit, od rodiny, neslyšel. Nakonec se některé cviky naučil na rehabce. Záda ho už tak často nebolí a řekla bych, že je docela mrštný. Zeť má 35 narozky zítra. Popřát osobně se nepodařilo, tak mu pošlu přání a příspěvek na dárek. Jdu koukat na telku. Přeji dobrou noc a marodi ať vám je líp. ![]() |
||||