Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Hezký zimní den, děvčata | Datum vložení: 04.02.2015 11:26 hod. | |||
|
I já tuto noc špatně spala, budila mně rýma a pes, co několikrát za noc cupital po plovoučce k vodě. Nad ránem se mi zdály podivné sny , krom jiného o bílém a černém psu. Toho bílého chtěl nějaký chlapík zabít tak, že jej držel za zadní nohy a chtěl jej praštit o náhrobní kámen. Křičela jsem, ať jej nechá a pustil jej. Pak tam bylo hodně kytek, živé i umělé a nakonec jsem ztratila peněženku. Nevím, kde se vzala taková směsice, jdu kouknout, co na to snář. Dnes máme zeleninovou polévku a rizoto se salátem z červené řepy. Přeji všem oslavencům hodně zdraví a totéž i Vám všem. |
||||
| ija1 | kuk | Datum vložení: 04.02.2015 11:25 hod. | |||
|
za chvilku bude poledne,kuřecí nadívané stehýnka se dopíkají,bramborovou kaši jsem dodělala,polévka je od včera hrášková no a zahučím do pelíšku,poslední prášek jsem zobla a jsem po nich jak pitomá,pořád pospávám.Sluníčko nám svítí,hřeje do oken,je nádherně,ale drží se na nule.Jiřinko,oběhni si zubaře a chíru,at tě moc netrápí.Přeji dobrou chut k obědu a já lezu do hajan.![]() |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 04.02.2015 10:52 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání..už přišel synek..pak dočtu![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 04.02.2015 10:22 hod. | |||
|
všem oslavencům přeji hodně pevné zdravíčko, štěstí a vše nejlepší v životě...Jani, děkuji za radu na léták, k nám jezdí Tesco a hodně lidí už toho využívá. Dopravu si objednáš sama a někdy to vyjde i na 49Kč a někdy na 89Kč. To si ale zvolí každý sám a je to ovlivněno dnem a hodinou...Mají na to nabízející tabulky na dopravné...Všem nemocným ať se brzy vyzdraví a nám ostatním, ať se raději chřipy a nachlazení vyhne...Je toho všude plno....![]() ![]() ![]() |
||||
| Hali | Příjemný zimní den Vám všem! | Datum vložení: 04.02.2015 10:21 hod. | |||
|
Máme příjemnou zimu,včera byla první procházka po chřipce.Děvčata,všem Vašim blízkým oslavencům přeji hodně zdraví,štěstí a rodinné pohody.A Vám všem příjemné cestování,vydařené nákupy,ať Vám dělá radost vše,co Vás dnes čeká, a hlavně marodům přeji brzké uzdravení!Chystám se na babinec,na děvčata se moc těším-snad nám jízdu z našich kopců sníh nezkomplikuje. |
||||
| annau | ... | Datum vložení: 04.02.2015 10:12 hod. | |||
|
také všem kdo má tento týden narozeniny, nebo je slavíte, přeji jen to nejlepší,hlavně zdraví. ZdeniR, hlavně, že se nic vážného nestalo,já každý den se strachuji o děti, aby dobře dojely. Věrko, děkuji za odkaz na oplatkový dort. |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 04.02.2015 10:05 hod. | |||
|
taky v noci špatně spím,budím se každé dvě hodiny a vlastně tak jen slabě dřímám a nemohu se dočkat rána.Když si vezmu léky na spaní, trošku zaspím, ale taky se často budím.Proto jsem je teď omezila. A říká se,že se po nich horší paměť a to mám strach. Nedávno se mi zdál sen,že jsem přišla do bývalé práce,a tam na mně koukali,jak na zjevení,nebyl tam pro mne žádný stůl,židle ani práce.A já byla tak nešťatná. No a dnes se mi zdál sen,že jsem opět přišla do práce, a tam pro mne byl už stůl,židle a úplně vše,jak jsem si to přála , i ta práce. Ale, abych pravdu řekla,do práce bych už napořád nechtěla.Už jsem si zvykla na pohodlí, jaké mám teď.Hlavně nemusím brzy vstávat a nervovat se z papírů. |
||||
| jimas | Dobrý den | Datum vložení: 04.02.2015 09:59 hod. | |||
|
děvčata. Děkuji za přání pro zetě. Jak jsem včera byla na krvi, tak tam byla v čekárně paní, která chrchlala, kašlala a vůbec se nenamáhala zakrýt ústa. ![]() Rybano, ještě že to dopadlo takhle i když s rozbitým autem bude starost. Kristínko, přeji manželovi ať se brzo uzdraví. To přeji všem marodům. ![]() Za chvíli vyrazím do města k zubaři a pak vedle do města na chíru. Vůbec se mi nikam po doktorech nechce. Mějte se dneska fajn. |
||||
| Macizaj | Pěkné dopoledne. | Datum vložení: 04.02.2015 09:36 hod. | |||
|
![]() Janičko, moc jsem toho zase nenaspala. V poslední době mám v noci problémy. Najednou mě přepadne rýma a kýchání. Nemohu dýchat nosem a rýma mi teče do krku, proto nemohu spát.Buď mám alergii, venku od prosince kvetou lísky, nebo to může být od prášků na cholesterol, které beru něco přes měsíc. Dnes se objednám na alergologii, tak uvidím. Zdeničko-rybana, hlavně, že se synovi nic nestalo, zimnice může být ze stresu. Jiřinko, přeji zeťovi k narozkám hodně zdravíčka. Blaničko, až si vzpomeneš, napiš! Také si toho moc nepamatuji, co jste která napsala. Nějak se nemohu soustředit po tom nevyspání. Jdu žehlit. Přeji vám pěkný den. Odpoledne mám babinec, ale nevím, zda půjdu. Ahojky všem! |
||||
| Bm68 | Krásné ráno, | Datum vložení: 04.02.2015 08:28 hod. | |||
|
Byla jsem na krvi. Dneska máme taky pěkně frišno a sluníčko už leze. Holky, v čekárně to kašlalo a chrchlalo a ve Strakonicích už prý zakázali návštěvy v nemocnici kvůli chřipce.Tak se opatrujte. Věrky synovi už jsem přála, tak teď ještě Zdeničky synovi a Jiřinky zeťákovi přeju hodně zdravíčka a vše nejlepší. Věrko, na dort do Maminčiných receptů mrknu, ještě jsem ho nikdy nedělala a asi ani nejedla. Jen nevím, jestli u nás mají ty oplatky. Až bude příležitost, tak se popídím. Levnější jablka bych taky brala. Naposled jsem koupila za 16 u nás v Jednotě, ale teď jsem viděla všude za 35. Škoda, že tu nemáme Tesko. Zdeni Rybano, hlavně, že se nikomu nic nestalo. S tou babou je to taky nepříjemné, ale to vyřešíš. Dobře, žes to o ní zjistila. Chtěla jsem ještě reagovat na Marci, ale teď nevím na co a její příspěvek je na další stránce, tak nic. Ať se vám všechno daří! ![]() ![]() |
||||