Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | kuk | Datum vložení: 04.02.2015 13:50 hod. | |||
|
JARMILKY VŠE NEJ NEJ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 04.02.2015 13:32 hod. | |||
|
Jejda zapomínám gratulovat k narozkám i Jarmilkám, tak vše nejlepší. Úplně jsem tu vytuhla. Vypiju si kávičku. | ||||
| 2baculka | Pěkný den přeji | Datum vložení: 04.02.2015 13:30 hod. | |||
|
Mám dnes samou změnu. V noci jsem se budila,jelikož bylo nutno vstávat v 6 hodin. Když jsem skoro chtěla jít na jízdy, volal pan instruktror, je u zubního na pohotovosti a moc lidí. Posunuli jsme akci na 11 hodinu, nakonec se ozval, že je možné v 8. Díky tomu, že bylo mrazivo se mi v 7 nechtělo na nákup, tudíž jsem dala vařit jen vejce a seděla u PC. Sice prala pračka, ale šla jsem. Potom jen dokoupit salám a drobnsti. Prádlo mám doma na sušáčku, je jasno a venku bude v noci mrazivo, pak jsem udělala bramborový salát ze 3 velkých brambor a oo k večeru obalím ktlety. Dcera nyní vstávala po noční. Už je z nichzase utahaná. Všem přeji lepší spaní, možná i mne začíná ovlivňovat úplněk. Oplatkový dort jsem zkoukla, vypadal dobře a jistě vám chutná, ale pro mne samoutnou se nevyplatí. | ||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 04.02.2015 13:19 hod. | |||
|
Bertice a Jakaz..jste Jarmilky?? Přeji vše nejlepší k svátku??![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 04.02.2015 13:17 hod. | |||
|
dopiji kafíčko a půjdu pro vnučku do družinky a k dceři![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 04.02.2015 13:09 hod. | |||
|
Všem Jarmilkám všechno nejlepší k jejich dnešním jmeninám, hlavně hodně zdraví | ||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 04.02.2015 12:51 hod. | |||
|
přeji dobrou chuť k obědu![]() Jaruškám přeji hodně štěstíčka a zdravíčka k svátku ![]() ![]() My máme dneska hrachovou kaši s chlebíkem ![]() ![]() Tak mějte krásné odpoledne ,pak si vás dočtu ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 04.02.2015 12:36 hod. | |||
|
Děvčata poraďte.Když chci já nebo Jakub vložit fotku k receptúm(hlásí mě to,že nemám povoleno)Máte s tím některá zkušenosti? Dík Anna | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 04.02.2015 12:26 hod. | |||
|
Dobrou chuť k obědu a kafíčku. Byla jsem u lékařky, mám vyšší tlak, tak mi změnila léky. Venku svítí sluníčko, tak půjdeme do lékárny a projít se. Mějte sluníčkové odpoledne.![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 04.02.2015 11:57 hod. | |||
|
Přejí dobrou chuť, Jaru-bertice koukala jsem do snáře Pes bílý.navážete příjemnou známost (16) Pes černý:blízký přítel vás zradí((16) Náhrobní kámen:potká vás zármutek(34 Kytice:štěstí v lásce (17) Peněženku ztratiti -mrzutá věc Jaruš nic dobrého.Ale určitě to bylo tím,že péjsek ´tapal po podlaze. Krásný den přejí všem |
||||