Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jarmilky přeji vše nejlepší, sice pozdě , ale od srdce.Regi neboj vše se naučíš. chce to klid a čas.
Děvčátka přeji všem pěkný večer a klidnou noc, je dnes úplněk,Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko, jela jsem spíše, abych byla na úterý připravenější, samozřejmě parkování není úplně dobré. Chyby se stále opakují. Musím se soustředit.
Prádlo mi dnes neuschne, ale mohlo ýt i venku, sluníčko by navonělo. Nyní je pod mrakem, nebude taková zima.
Obrázek uživatelky
profil
Jarmilkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku,hodně zdraví
a štěstí...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Mám starší a už jedinou sestru Jarmilu i neteř, takže jsem dnes gratulovala...Smajlík

Dneska zase vypnuli na celý den proud...dopolene bylo teplo v kuchyni a odpoledne pod peřinou...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem u mladých a přišla před chvílí, ještě jsem hodila pračku, ale jen krátký program, za půl hodiny to bude..Smajlík
já fotky k receptům dávám a Anička Filipi taky, protože mne to kdysi naučilaSmajlík..většinou polévky si tady najdu, podle receptu uvařím..občas nějaký moučník..Smajlík

REGI..jak autíčko dnes jezdilo??
Koukám očkem na Prostřeno,ale nedívávám se pravidelně.SmajlíkA-Z kvíz mi dnes unikl, ten sleduji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky přeji všem Jarmilkám všechno jen to nejlepší, jméno se mi líbí, však jsem toto jméno dala své starší dceři.
Dneska má být úplněk,ale venku je zataženo,snad ani ten mráz u nás nebude tak hrozný.
Tak snad nám to nám nespavcům bude spát.Vůbec se do té postýlky netěším,ale očka si potřebují odpočinout, tak to risknu.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný podvečer.

Také se připojuji a Jarmilkám přeji hodně zdravíčka a štěstíčka.SmajlíkSmajlík

Jiřinko, i já mám spoustu znamínek.Také bych měla navštívit kožní.

K večeři jsem dělala pizzu, tak si jdeme dát.Smajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jarmilkám všechno nejlepší k svátku.
Mudry mám pro tento týden z krku. Zubař mi spravil 3 krčky.
Na chíře dr. vyřízl na zádech znamínka 2, jelikož i když mě muž každý den domaloval, kde to kožní dr. označila, tak se to doktorovi na chíře nezdálo správně, tak vzal pro jistotu 2 blízko sebe. Mám znamének tolik, že by stálo za to kůži svlíknout a dát novou. Smajlík
Dojeli jsme potom do Kauflandu pro ovoce a zeleninu a domů přijeli před hodinou.
Obrázek uživatelky
profil
já si myslím, že fotku k receptu schvaluje admin...Musí být asi k nějakému receptu již vloženému a admin schválí, jestli odpovídá receptu. Napiš si admin dotaz....Jaruškám vše nejlepší a moje maminka byla také Jarmila.Je to krásné jméno...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkujeme za přáníčka. Dnes jsme vyzvedli vnučku z jesliček a čekala ji i u nás nová postýlka. Moc se jí líbila, hned se v ní zabydlela. V jesličkách spala dlouho, kolem 3 hodin, takže další spánek až večer.
Obrázek uživatelky
profil
Jarmilkám taky přeju vše nejlepší, nevím, jestli naše Jarušky jsou Jarmilky, ale popřát není na škodu. Pak je tu Jarmila65,ona sice k nám nechodí, ale té taky přeju, možná nakoukne.
Nevím, jestli dnes půjdeme na procházku. Je mi furt nějaká zima a Pepíkovi se taky nechce, tak možná budem doma.
Uvidím, až vypiju horké kafe.
AničkoF, s fotkama k receptům nemám zkušenost.



 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles