Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 04.02.2015 18:53 hod. | |||
|
Jarmilky přeji vše nejlepší, sice pozdě , ale od srdce.Regi neboj vše se naučíš. chce to klid a čas. Děvčátka přeji všem pěkný večer a klidnou noc, je dnes úplněk, ![]() |
||||
| 2baculka | Ještě nakukuji. | Datum vložení: 04.02.2015 18:46 hod. | |||
|
Alenko, jela jsem spíše, abych byla na úterý připravenější, samozřejmě parkování není úplně dobré. Chyby se stále opakují. Musím se soustředit. Prádlo mi dnes neuschne, ale mohlo ýt i venku, sluníčko by navonělo. Nyní je pod mrakem, nebude taková zima. |
||||
| koudy | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 04.02.2015 18:31 hod. | |||
|
Jarmilkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku,hodně zdraví a štěstí... ![]() ![]() ![]() Mám starší a už jedinou sestru Jarmilu i neteř, takže jsem dnes gratulovala... ![]() Dneska zase vypnuli na celý den proud...dopolene bylo teplo v kuchyni a odpoledne pod peřinou... ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 04.02.2015 18:28 hod. | |||
|
byla jsem u mladých a přišla před chvílí, ještě jsem hodila pračku, ale jen krátký program, za půl hodiny to bude..![]() já fotky k receptům dávám a Anička Filipi taky, protože mne to kdysi naučila ..většinou polévky si tady najdu, podle receptu uvařím..občas nějaký moučník..![]() REGI..jak autíčko dnes jezdilo?? Koukám očkem na Prostřeno,ale nedívávám se pravidelně. A-Z kvíz mi dnes unikl, ten sleduji.![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata. | Datum vložení: 04.02.2015 18:04 hod. | |||
|
Taky přeji všem Jarmilkám všechno jen to nejlepší, jméno se mi líbí, však jsem toto jméno dala své starší dceři. Dneska má být úplněk,ale venku je zataženo,snad ani ten mráz u nás nebude tak hrozný. Tak snad nám to nám nespavcům bude spát.Vůbec se do té postýlky netěším,ale očka si potřebují odpočinout, tak to risknu. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 04.02.2015 17:19 hod. | |||
|
![]() pěkný podvečer. Také se připojuji a Jarmilkám přeji hodně zdravíčka a štěstíčka. ![]() ![]() Jiřinko, i já mám spoustu znamínek.Také bych měla navštívit kožní. K večeři jsem dělala pizzu, tak si jdeme dát. ![]() ![]() |
||||
| jimas | Přeji | Datum vložení: 04.02.2015 16:25 hod. | |||
|
Jarmilkám všechno nejlepší k svátku. Mudry mám pro tento týden z krku. Zubař mi spravil 3 krčky. Na chíře dr. vyřízl na zádech znamínka 2, jelikož i když mě muž každý den domaloval, kde to kožní dr. označila, tak se to doktorovi na chíře nezdálo správně, tak vzal pro jistotu 2 blízko sebe. Mám znamének tolik, že by stálo za to kůži svlíknout a dát novou. ![]() Dojeli jsme potom do Kauflandu pro ovoce a zeleninu a domů přijeli před hodinou. |
||||
| MaKuShKa15 | AničkoF | Datum vložení: 04.02.2015 15:53 hod. | |||
|
já si myslím, že fotku k receptu schvaluje admin...Musí být asi k nějakému receptu již vloženému a admin schválí, jestli odpovídá receptu. Napiš si admin dotaz....Jaruškám vše nejlepší a moje maminka byla také Jarmila.Je to krásné jméno...![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| bertice | Přání- Jarmilky | Datum vložení: 04.02.2015 15:36 hod. | |||
|
Děkujeme za přáníčka. Dnes jsme vyzvedli vnučku z jesliček a čekala ji i u nás nová postýlka. Moc se jí líbila, hned se v ní zabydlela. V jesličkách spala dlouho, kolem 3 hodin, takže další spánek až večer. | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 04.02.2015 13:53 hod. | |||
|
Jarmilkám taky přeju vše nejlepší, nevím, jestli naše Jarušky jsou Jarmilky, ale popřát není na škodu. Pak je tu Jarmila65,ona sice k nám nechodí, ale té taky přeju, možná nakoukne. Nevím, jestli dnes půjdeme na procházku. Je mi furt nějaká zima a Pepíkovi se taky nechce, tak možná budem doma. Uvidím, až vypiju horké kafe. AničkoF, s fotkama k receptům nemám zkušenost. |
||||