Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko, ale mrzne, kolem 6 hod. bylo -6st.Obloha je modrá...Já dnes spala špatně, nemohla jsem usnout a hlava jako střep. To mě vždycky dělá úplněk a nebo si to vsugeruji...Články si přečtu hned po snídani, manžel ještě leží. On je jako medvěd v zime spí a v létě od 6.ráno už je na zahradě a vždycky si práci najde.Mějte všechny krásný den...marodi se vyzdravte a já dnes kolem poledne musím pro prášky autobusem a ještě přes km pěšky....Ahojky....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno. Jste pilné stále, dnes nic neplánuji, uvidím co den přinese. Na oběd bude asi čočkaSmajlík Věrka bude mít zásobu ovoce. Tak kdo jde nakupovat tak dobře nakupte. nemocní ať se brzo uzdraví . Mějte pěkný den. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Ted jsem přišla z venku a zjistila jsem 1 slepici venku,byla někde zalezlá nebyla v kurníku.Marcelka byla na babinci,na něj se také těším,jdeme příští týden v sobotu.Peču housky na pár jsem si dala anglickou a sýr.Máme -3 stupně a pěkně to tahá za uši.Královna zima se hlásí ta si to nedá ujít,hlásí mrazíky.Hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký čtvrtečekSmajlíktoto letí.Zase bude konec týdneSmajlík

Děvčátka, s články jsem pozadu, ale najdu si dnes čas a dočtu.
Věruš, voní to, když se to ovoce suší??já suším jen v troubě.
Obrázek uživatelky
profil
teď jsem tady dva dny nebyla tak si vás jdu přečíst.Boženka se vrátila už je doma a je ráda.Věruška vyrábí křížalky a Marcelka si užila babinec i s malou oslavou a pohoštěním.Přeji všem ať se daří a pěkný denSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
ráno přeji.

Články Marcelky a Blanky jsem přečetla.Hold kdo umí prodat, tak umí.SmajlíkSmajlík

Jak bude dnes ještě není vidět, ale mrzne.Je -2°C.
Předpověď o zimě jim vychází.Sice ne tolik kolik hlásí, ale vychází.
Kdo jde nakoupit, tak dobře nakupte.
Spinkejte ještě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ráno. Už jsem doma. Přijely jsme včera podvečer. Doma je doma. Dnes jedem nakupovat, protože je lednice prázdná. Vše si přečtu později.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nakonec jsem na babinci byla a pěkně jsem se pobavila. Jarmilka měla svátek, přinesla nám zákusky a chlebíčky tak jsme se měli dobře.
Já si zde pamatuji jen Jarmilu65, ale na seniorkách jsem ji ještě neviděla. Všem Jarmilkám přeji hodně zdraví!!!!!!!!!!!

Ráno jsem se objednala na alergologii, sestra říkala, že mají narváno a objednala mě na březen. Ptala jsem se, co mám dělat, když se mi problémy zhorší, tak prý si mám zavolat záchranku!Smajlík Snad se mi to zlepší.Smajlík

Majka byla na procházce po nemoci a dnes byla také na babinci. Snad se pobavila jako já.Smajlík

Jiřinko, zoubky máš opravené a znaménka mám také hlavně po zádech. Mně je vždy postříkají dusíkem. Někdy se sloupnou, někdy ne. Zatím jsem si řekla, že tam nějaký čas chodit nebudu. Když se znaménko sloupne, za nějaký čas se udělá stejně znovu.Smajlík
Mně svítí měsíc přímo na postel i když mám zatažené žaluzie.Prostě ho vnímám. Zatím máme na obloze mraky, možná ho dnes nenapadne na mě svítit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
měla jsem tu Verunku, mamka má odpolední a tak jsme si povídaly a snažila se mě naučit ubrouskovou techniku.Moc nevím....Děvčata , přeji vám všem krásný večer a klidnou dobrou noc i když je úplněk...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
sedím doma nabalená, venku jsme nebyli, je mi pořád zima. Je to asi i tím, že mám dneska hladovku.
Taky jsem dneska gratulovala, kamarádkám a jedné příbuzné.
A pak přítelově dceři,ale ta má narozky.
Teď mi admin oznámila, že zítra uveřejní můj článek. Jsem zvědavá, jak bude přijat.
Děvčata, všem přeju klidnou dobrou noc.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles