Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | přeji dobré ráno a pěkný den | Datum vložení: 05.02.2015 08:45 hod. | |||
|
máme sluníčko, ale mrzne, kolem 6 hod. bylo -6st.Obloha je modrá...Já dnes spala špatně, nemohla jsem usnout a hlava jako střep. To mě vždycky dělá úplněk a nebo si to vsugeruji...Články si přečtu hned po snídani, manžel ještě leží. On je jako medvěd v zime spí a v létě od 6.ráno už je na zahradě a vždycky si práci najde.Mějte všechny krásný den...marodi se vyzdravte a já dnes kolem poledne musím pro prášky autobusem a ještě přes km pěšky....Ahojky....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 05.02.2015 08:36 hod. | |||
|
Máme zamračeno. Jste pilné stále, dnes nic neplánuji, uvidím co den přinese. Na oběd bude asi čočka Věrka bude mít zásobu ovoce. Tak kdo jde nakupovat tak dobře nakupte. nemocní ať se brzo uzdraví . Mějte pěkný den. ![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 05.02.2015 08:06 hod. | |||
|
děvčata,Ted jsem přišla z venku a zjistila jsem 1 slepici venku,byla někde zalezlá nebyla v kurníku.Marcelka byla na babinci,na něj se také těším,jdeme příští týden v sobotu.Peču housky na pár jsem si dala anglickou a sýr.Máme -3 stupně a pěkně to tahá za uši.Královna zima se hlásí ta si to nedá ujít,hlásí mrazíky.Hezký den.![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 05.02.2015 08:04 hod. | |||
|
Přeji hezký čtvrteček toto letí.Zase bude konec týdne![]() Děvčátka, s články jsem pozadu, ale najdu si dnes čas a dočtu. Věruš, voní to, když se to ovoce suší??já suším jen v troubě. |
||||
| vlavod | Krásné dobré ráno, | Datum vložení: 05.02.2015 07:53 hod. | |||
|
teď jsem tady dva dny nebyla tak si vás jdu přečíst.Boženka se vrátila už je doma a je ráda.Věruška vyrábí křížalky a Marcelka si užila babinec i s malou oslavou a pohoštěním.Přeji všem ať se daří a pěkný den![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Pěkné | Datum vložení: 05.02.2015 07:28 hod. | |||
|
![]() ráno přeji. Články Marcelky a Blanky jsem přečetla.Hold kdo umí prodat, tak umí. ![]() ![]() Jak bude dnes ještě není vidět, ale mrzne.Je -2°C. Předpověď o zimě jim vychází.Sice ne tolik kolik hlásí, ale vychází. Kdo jde nakoupit, tak dobře nakupte. Spinkejte ještě. ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 05.02.2015 06:59 hod. | |||
|
Dobré ráno. Už jsem doma. Přijely jsme včera podvečer. Doma je doma. Dnes jedem nakupovat, protože je lednice prázdná. Vše si přečtu později.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 04.02.2015 19:40 hod. | |||
|
Nakonec jsem na babinci byla a pěkně jsem se pobavila. Jarmilka měla svátek, přinesla nám zákusky a chlebíčky tak jsme se měli dobře. Já si zde pamatuji jen Jarmilu65, ale na seniorkách jsem ji ještě neviděla. Všem Jarmilkám přeji hodně zdraví!!!!!!!!!!! Ráno jsem se objednala na alergologii, sestra říkala, že mají narváno a objednala mě na březen. Ptala jsem se, co mám dělat, když se mi problémy zhorší, tak prý si mám zavolat záchranku! Snad se mi to zlepší.![]() Majka byla na procházce po nemoci a dnes byla také na babinci. Snad se pobavila jako já. ![]() Jiřinko, zoubky máš opravené a znaménka mám také hlavně po zádech. Mně je vždy postříkají dusíkem. Někdy se sloupnou, někdy ne. Zatím jsem si řekla, že tam nějaký čas chodit nebudu. Když se znaménko sloupne, za nějaký čas se udělá stejně znovu. ![]() Mně svítí měsíc přímo na postel i když mám zatažené žaluzie.Prostě ho vnímám. Zatím máme na obloze mraky, možná ho dnes nenapadne na mě svítit. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Hezký večer, | Datum vložení: 04.02.2015 19:29 hod. | |||
|
měla jsem tu Verunku, mamka má odpolední a tak jsme si povídaly a snažila se mě naučit ubrouskovou techniku.Moc nevím....Děvčata , přeji vám všem krásný večer a klidnou dobrou noc i když je úplněk...![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, děvčata | Datum vložení: 04.02.2015 19:28 hod. | |||
|
sedím doma nabalená, venku jsme nebyli, je mi pořád zima. Je to asi i tím, že mám dneska hladovku. Taky jsem dneska gratulovala, kamarádkám a jedné příbuzné. A pak přítelově dceři,ale ta má narozky. Teď mi admin oznámila, že zítra uveřejní můj článek. Jsem zvědavá, jak bude přijat. Děvčata, všem přeju klidnou dobrou noc. ![]() |
||||