Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Píšu znova příspěvek, mojí nepozorností zmizelo co jsem napsala.
Teď máme -2 stupně. V noci ale bylo -17, tak že slípky přenášíme do kurníku. Ještě že zůstávájí venku jenom 3.
Irenko, to je hrozný takhle dlouho čekat a ještě k tomu trable s parkováním. Klárce i ostatním marodným dětem přeji ať se rychle uzdraví.Smajlík
Marcelko, dobře, že tablety zafungovaly. Rýma je pěkně otravná.
Blani a Marcelko články si přečtu.
Užíjte si hezky dnešek.
Obrázek uživatelky
profil
Nechte si chutnat..Smajlík
u nás je modroučká obloha a na nule..silnice a chodníky suché, na trávě sníh.Smajlík

Postýlku si najdu

Blani, článek je zajímavý i Marcelčin..Smajlík
Irčo-Sluníčko..Také přeji Tobě i Klárce, ať jste brzy Fit..S tím parkovným je to binec, vybírat od nemocných..
Obrázek uživatelky
profil
Do fotogalerie jsem vložila naší vnučku v nové rostoucí postýlce, můžete mrknout. Jinak se sníh drží. Vnučka už téměř nekašle. V jesličkách měli skoro prázdno. Dnes bude na oběd svíčková a hovězí vývar. Odpoledne se chystám nakoupit a trochu se s mužem projdeme.
Obrázek uživatelky
profil
Přečetla jsem a hemží se to tady babinci, taky bych někam vyrazila.
Boženko, vítej doma. Věrka suší křížaly, já nemám ani sušičku, ani jablka. Ale křížaly jsou fajn.
Sluníčko, Klárce přeju zdravíčko a tobě taky. A aby ozářky brzy skončily a bylas fit.
Marti, teď nějak často cestuješ, to jsi dobrá. Snad tě hlava přestane bolet.
Marcelko, brávala jsem prášky na alergii, měla jsem pořád rýmu a červené uslzené oči. Pak mě oči přestaly zlobit, tak jsem si už o prášky neřekla, ale rýmu mám stále,hlavně po ránu nebo hodně večer. Asi zkusím říct zase o ty prášky, jestli mi to přejde.
Děvčata, moc děkuji za komentáře u článku, měla jsem strach, jak ho přijmete.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata já dělám také čočku s buřtama v leču.Marci,kdyby byl větší mráz,tak by jí namrzl hřebínek a to je pro slepičky špatně,nevím,proč večer nezalezla do kurníku.Vykukuje sluníčko,mám na balkoně maso,odmrazuji mrazák,ještě mě čeká jeden,ten si nechám na jindy,už se mi do něho nechce.Irenko,to má Natálka také,byla u nich sanitka,měla zimnici-horečku nemohli srazit.Plno dětí ze školy a školky je doma.Čekárny jsou nadupaný lidmi,vše marodí,volají mě do práce,tak nevím,zda jít ve srabu je nechci nechat je mi líp,ale bojím se,aby se mi to nevrátilo.No slíbyla jsem ,jdu na 5 hodin,to přežiju,pak budu chrnět zítra dopoledne.Jaruš,neumím si představit zahrádku tak daleko od baráku,tady by to vykradli.
Obrázek uživatelky
profil
My máme zataženo a já mám zrovna ten den,kdy se mi špatně chodí. Pepík přišel hned ráno, že jdeme do Penny nakoupit, auto nebral, jen ať chodím.Tak jsem se teprve teď došmajdala domů a při noťasu trochu snídám.
Teprve vás budu číst.
Obrázek uživatelky
profil
Máme tu nádherný slunečný den,docela mrazivý,-7°C.Stejně jako Marcelka jsem si i já včera užila babinec-sešlo se nás hodně,bylo veselo,probralo se kdeco všechno,domlouval se červnový celotřídní sraz...Děvčata,ať se Vám den vydaří co nejlíp,marodi uzdravujte se a okřívejte.
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem se konečně vyspala. Vzala jsem si prášek na alergii a žádná rýma ani kýchání mě v noci nebudily. Tak to asi opravdu alergie je.Smajlík

Věruško, představuji si, jak bych asi vypadala, kdybych oloupala a nakrájela 6kg jablek. Na jablka mám také alergii, ale štrůdl mi nevadí, kompot také ne, jen syrová jablka.Smajlík

Janičko a Vladěnko, díky za komentík k mému článku.

Irenko, ještě, že moc nemrzlo a slepička přežila noc bez úhony.Smajlík

Dnes jsem vyslala muže pro chlebík, ale lednice už je také zase prázdná. Asi pojedeme nakoupit zítra.
Dnes budu vařit gulášovou polévku a bramborové placičky, k nim pijeme mléko.
Všem přeji krásný den bez nemocí a u lékařů dobré pořízení!!!!!!!!!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím, tady se snaží sluníčko, uvidíme, jestli mu snaha vydrží. Dneska máme babinec, už se těším. Na oběd asi taky bude čočka a zeleninová polévka.
MaKuShKa15: já taky říkám, že by mi vyhovoval zimní spánek, v zimě si taky ráda přispím a v létě se snažím jít brzy na zahradu, sice v 6 tam bývám málokdy, máme to 4 zastávky tramvají, ale v létě mi to vstávání nevadí. Kdyby to šlo, tak bych taky zimu prospala a už se těším na jaro. Ještě taky musím obstarat pro syna dárek k narozeninám, přál si froté napínací prostěradlo, tak jsem hledala něco kvalitního.
Obrázek uživatelky
profil
přeji. U nás je -9 stupňů.
Už dvě noci jsem nemohla spát, je to otravné. Včera jsem seděla v nemocnici od 9.30 - 13.30. No hrůza a tak je to tam stále. Za to ozářko dám 1200 kč za parkoviště a to ještě vždy deset minut hledám nějaké místo.
Za chvíli strčím do hnětače sekanou a asi bude brkaše.
U nás se šíří u dětí dvoufázová viroza. Mají vysoké teploty dva, tři dny, potom dva dny nic a potom zase. je toho neuvěřitělně. Takže to má naše Klárka. Ale nemá rýmu, kašel.Je to hrozné, jak ty viry a bakterie mutují. Pátá dětská, šestá dětská nemoc, co ještě bude dalšího.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles