Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 05.02.2015 11:54 hod. | |||
|
Píšu znova příspěvek, mojí nepozorností zmizelo co jsem napsala. Teď máme -2 stupně. V noci ale bylo -17, tak že slípky přenášíme do kurníku. Ještě že zůstávájí venku jenom 3. Irenko, to je hrozný takhle dlouho čekat a ještě k tomu trable s parkováním. Klárce i ostatním marodným dětem přeji ať se rychle uzdraví. ![]() Marcelko, dobře, že tablety zafungovaly. Rýma je pěkně otravná. Blani a Marcelko články si přečtu. Užíjte si hezky dnešek. |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 05.02.2015 11:54 hod. | |||
|
Nechte si chutnat..![]() u nás je modroučká obloha a na nule..silnice a chodníky suché, na trávě sníh. ![]() Postýlku si najdu Blani, článek je zajímavý i Marcelčin.. ![]() Irčo-Sluníčko..Také přeji Tobě i Klárce, ať jste brzy Fit..S tím parkovným je to binec, vybírat od nemocných.. |
||||
| bertice | Zdravím všechny a přeji klidný a pohodový den | Datum vložení: 05.02.2015 10:31 hod. | |||
|
Do fotogalerie jsem vložila naší vnučku v nové rostoucí postýlce, můžete mrknout. Jinak se sníh drží. Vnučka už téměř nekašle. V jesličkách měli skoro prázdno. Dnes bude na oběd svíčková a hovězí vývar. Odpoledne se chystám nakoupit a trochu se s mužem projdeme. | ||||
| Bm68 | Ještě dodatek. | Datum vložení: 05.02.2015 09:44 hod. | |||
|
Přečetla jsem a hemží se to tady babinci, taky bych někam vyrazila. Boženko, vítej doma. Věrka suší křížaly, já nemám ani sušičku, ani jablka. Ale křížaly jsou fajn. Sluníčko, Klárce přeju zdravíčko a tobě taky. A aby ozářky brzy skončily a bylas fit. Marti, teď nějak často cestuješ, to jsi dobrá. Snad tě hlava přestane bolet. Marcelko, brávala jsem prášky na alergii, měla jsem pořád rýmu a červené uslzené oči. Pak mě oči přestaly zlobit, tak jsem si už o prášky neřekla, ale rýmu mám stále,hlavně po ránu nebo hodně večer. Asi zkusím říct zase o ty prášky, jestli mi to přejde. Děvčata, moc děkuji za komentáře u článku, měla jsem strach, jak ho přijmete. |
||||
| ija1 | kuk | Datum vložení: 05.02.2015 09:42 hod. | |||
|
Děvčata já dělám také čočku s buřtama v leču.Marci,kdyby byl větší mráz,tak by jí namrzl hřebínek a to je pro slepičky špatně,nevím,proč večer nezalezla do kurníku.Vykukuje sluníčko,mám na balkoně maso,odmrazuji mrazák,ještě mě čeká jeden,ten si nechám na jindy,už se mi do něho nechce.Irenko,to má Natálka také,byla u nich sanitka,měla zimnici-horečku nemohli srazit.Plno dětí ze školy a školky je doma.Čekárny jsou nadupaný lidmi,vše marodí,volají mě do práce,tak nevím,zda jít ve srabu je nechci nechat je mi líp,ale bojím se,aby se mi to nevrátilo.No slíbyla jsem ,jdu na 5 hodin,to přežiju,pak budu chrnět zítra dopoledne.Jaruš,neumím si představit zahrádku tak daleko od baráku,tady by to vykradli. | ||||
| Bm68 | Krásný den, děvčata! | Datum vložení: 05.02.2015 09:24 hod. | |||
|
My máme zataženo a já mám zrovna ten den,kdy se mi špatně chodí. Pepík přišel hned ráno, že jdeme do Penny nakoupit, auto nebral, jen ať chodím.Tak jsem se teprve teď došmajdala domů a při noťasu trochu snídám. Teprve vás budu číst. |
||||
| Hali | Příjemný pohodový den bez trampot ! | Datum vložení: 05.02.2015 09:22 hod. | |||
|
Máme tu nádherný slunečný den,docela mrazivý,-7°C.Stejně jako Marcelka jsem si i já včera užila babinec-sešlo se nás hodně,bylo veselo,probralo se kdeco všechno,domlouval se červnový celotřídní sraz...Děvčata,ať se Vám den vydaří co nejlíp,marodi uzdravujte se a okřívejte. | ||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 05.02.2015 09:01 hod. | |||
|
Já jsem se konečně vyspala. Vzala jsem si prášek na alergii a žádná rýma ani kýchání mě v noci nebudily. Tak to asi opravdu alergie je.![]() Věruško, představuji si, jak bych asi vypadala, kdybych oloupala a nakrájela 6kg jablek. Na jablka mám také alergii, ale štrůdl mi nevadí, kompot také ne, jen syrová jablka. ![]() Janičko a Vladěnko, díky za komentík k mému článku. Irenko, ještě, že moc nemrzlo a slepička přežila noc bez úhony. ![]() Dnes jsem vyslala muže pro chlebík, ale lednice už je také zase prázdná. Asi pojedeme nakoupit zítra. Dnes budu vařit gulášovou polévku a bramborové placičky, k nim pijeme mléko. Všem přeji krásný den bez nemocí a u lékařů dobré pořízení!!!!!!!!! ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 05.02.2015 08:52 hod. | |||
|
Zdravím, tady se snaží sluníčko, uvidíme, jestli mu snaha vydrží. Dneska máme babinec, už se těším. Na oběd asi taky bude čočka a zeleninová polévka. MaKuShKa15: já taky říkám, že by mi vyhovoval zimní spánek, v zimě si taky ráda přispím a v létě se snažím jít brzy na zahradu, sice v 6 tam bývám málokdy, máme to 4 zastávky tramvají, ale v létě mi to vstávání nevadí. Kdyby to šlo, tak bych taky zimu prospala a už se těším na jaro. Ještě taky musím obstarat pro syna dárek k narozeninám, přál si froté napínací prostěradlo, tak jsem hledala něco kvalitního. |
||||
| slunickoka | Krásné ráno | Datum vložení: 05.02.2015 08:52 hod. | |||
|
přeji. U nás je -9 stupňů. Už dvě noci jsem nemohla spát, je to otravné. Včera jsem seděla v nemocnici od 9.30 - 13.30. No hrůza a tak je to tam stále. Za to ozářko dám 1200 kč za parkoviště a to ještě vždy deset minut hledám nějaké místo. Za chvíli strčím do hnětače sekanou a asi bude brkaše. U nás se šíří u dětí dvoufázová viroza. Mají vysoké teploty dva, tři dny, potom dva dny nic a potom zase. je toho neuvěřitělně. Takže to má naše Klárka. Ale nemá rýmu, kašel.Je to hrozné, jak ty viry a bakterie mutují. Pátá dětská, šestá dětská nemoc, co ještě bude dalšího. |
||||