Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
dnes mi není dobře, potřebuji se vyspat,v noci jsem tomu moc nedala. Venku je sychravý vítr a mrzne.
Tak přeji všem příjemný večer a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata. Zasekla jsem se na e-mailech, mažu a mažu a nemá to konec.
Maru, synovi přeju hodně zdravíčka.
AničkoF, máš hodnou dceru, že tě vzala k lékáři. Hlavně, že jsi dostala prášky. Zalez do pelíšku, ať se pořádně vyléčíš.
Kristi a Bertice, taky se opatrujte.
Jindři, to je něco, s tím parkováním. S nemocnou nohou asi budeš parkovat až kdoví kde. Ale myslela jsem, že na ty lymfodrenáže budeš jezdit častěji. Až za týden se mi zdá dlouho. No, hlavně, aby to pomohlo.Doufám,že jo.
Děvčata, přeju, abyste dnešní noc prospaly v pohodě, bez bolesti a s krásnými sny!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska jsem tu ještě nebyla,tak trošku polehávám,nevím jestli to mám od manžela,ale jaksi mi není dobře....
Jinuško tak snad už ti konečně pomůžou,ten vak jsem měla v lázních, je to sice hodinu,ale velice příjemnéSmajlík
Maru synovi přeji hlavně zdravíčko,ale taky štěstíčkoSmajlík
To samé přeji dalším lidičkám,kterým jsem ještě nepopřála,mám v tom zmatekSmajlík
AničkoF SmajlíkSmajlík dostaneš na zadekSmajlík,ty místo ležet,pořád někde chodíš,zalez do pelíškuSmajlík
Sluničkoka to čekání je nekonečnéSmajlík,parkování u nemocnic by mělo být zdarma!!!!!Dětičky snad už budou brzy OKSmajlík
Děvčátka užily jste si babince ,což je super,třeba jít mezi lidíSmajlíkSmajlíkJá bych taky nevydržela pořád doma......
Bobi vítej domaSmajlík
Taky se už rozloučím,přeji klidný večer a DOBROU NOCSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Aničce přeji ať si rychle zápal plic vyléčí. Já měla loni takový dávivý kašel, že mi nedal spát, tenkrát to byly průdušky. Teď mám asi po třetí rýmu, před měsícem zánět nosních dutin. Také mám asi oslabenou imunitu.
Věrko, pak si přečti e-mail.
Jinak Vám všem děvčata přeji klidnou noc a dobré spaní.
My si s mužem dali na večeři pizzu prosuto , byla moc dobrá!
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF tak hlavně aby to zabralo a bylo lépe. Jino je dobře že se ti to líbí a aby to také pomáhalo. S tím parkováním to je pěkný binec.Boženku také vítám doma. Děvčátka mějte pěkný večer , už sem nepůjdu a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem byla poprvé na té lymfodrenáži. Sestřička mě hodinu dělala masáž obou noh a potom jsem byla skoro hodinu v takovém vaku a ten vak mě masíroval nohy. Bylo to příjemné. Zase jedu za týden ve čtvrtek. Nohu mám stále hodně nateklou a dost bolí. Špatně se mi choidí, ještě že mi to nevadí v autě při jízdě. Ale naštvala jsem se, protože u nemocnice na parkovišti bylo plno aut, tak jsem se vmáčkla mezi auta a když jsem vyšla z nemocnice, tak jsem měla za stěračem lístek. Ten lístek měla skoro všechna auta. Musela jsem do města na městskou policii. Tam mi řekli takovou hloupost, prý auta musí stát od sebe 3 metry. Tak jsem řekla, že zaplatím pokutu a kdyby tak ta auta měla stát, tak se tam jich vleze jen pár. Nakonec jsem pokutu neplatila, jen mi domluvili. Stavovali jsme se v Přerově u známého učitele autoškoly, tak jsem se ho na to zeptala a on mi řekl, že je to blbost.
Teď si přečtu vaše příspěvky. Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Až teprve teď se hlásím,Celou noc jsem nespala,zlobil mě kašel.Ráno přijela dcera a když slyšela jak se dusím tak mě vzala k lékaři.Jenže on má dovolenou a ten co ho na nahrazuje ,měl plnou čekárnu.Tak jsme jely do Třebiče.Tam jsem dostala proprc,že jsem to tak douho nechala.Mám studený zápal plic.Kdyby měli volné místo tak by si mě tam nechali.Vyfasovala jsem plno prášku a kdyby se to do 2 dnů nezlepšilo tak mám přijet nasadili by mě kapačky.Dostala jsem i codein tak se snad konečně vyspím.teď se jdu podívat na fotečky a přečíst články a potom zalehnu.Péjska si dcera odvezla tak nemusím chodit venčit.Dopředu přejí krásnou noc.Já už dnes jsem nepříjdu
Obrázek uživatelky
profil
a pěkné odpoledne...Smajlíkdobrou chuť ke kávičce...Smajlík
Regi, ty jsi šikovná,já nevím ,co se motám,že nic nestíhám,na články teprv půjdu...Smajlík
Ráno mě Lukáš zavezl na hřbitov rozsvítit mojí mamince, má dnes výročí úmrtí...je to v lese,tak je tam vše zapadané sněhem...Smajlík
Potom jsme posílali blahopřání nejstaršímu synovi, ten naopak má dnes narozeniny...Smajlík
Jeli jsme na poštu a do Coopu a zapekla jsem brambory s krůtím a salát peking...Smajlík
Marcelko,dobře,že prášky zabraly...Smajlík
Boženko, vítej doma...máš pravdu...doma je doma...Smajlík
Ijo, už je líp,jak čtu ji v pilné práci...Smajlík
Marodi,uzdravujte se....Smajlík a všichni mějte klidné a hezhé odpoledne...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsem se prošla do Kaflandu pro olej a jablka za 14,90. Bylo doslova na obloze černavo, foukalo. Jablíčka přežila, tak jsem vzala pojízdnou tašku a šupky do Penny pro mléka. No domů jsem se dostala po 10 hodině, uklidila vše a zjistila, že předešle byla doba na krabicích s mlékem o 10 dní delší, než u těchto. Nevadí do 15, 5,již nebudou, zlikviduji je.
K obědu jsem i dala chleba s br. salátem. S dcerou dohodnuto, že si dáme lečo, tak až se probudí z noční. Asi déle.
Marodi držte se. Tady asi chřipky také jsou. My s dcerou zatím odoláváme, sice bych měla jít s otcem na krev, ale asi domluvím termín až nebudou plné čekárny.
Jimas, to jste měli pořádnou zimu. U nás se zatím vyjasnilo, dost tofoukalo a hlásí pořádný vítr na noc. Opět jdeme se setřenkou do divadla na permanenku. Dnes hrají místní ochotnící, ale jsou dobří.
Články se mi líbily.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, tady také svítí sluníčko, je to veselejší i když máme -2st. Byli jsme mamce koupit mléko a teď bude odpolední klidSmajlíkSluníčko ty i Klárka ať jste fit.Mějte všechny pohodové odpoledne.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles