Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Dobrý večer děvčata, | Datum vložení: 05.02.2015 19:52 hod. | |||
|
dnes mi není dobře, potřebuji se vyspat,v noci jsem tomu moc nedala. Venku je sychravý vítr a mrzne. Tak přeji všem příjemný večer a dobrou noc. |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 05.02.2015 19:43 hod. | |||
|
děvčata. Zasekla jsem se na e-mailech, mažu a mažu a nemá to konec. Maru, synovi přeju hodně zdravíčka. AničkoF, máš hodnou dceru, že tě vzala k lékáři. Hlavně, že jsi dostala prášky. Zalez do pelíšku, ať se pořádně vyléčíš. Kristi a Bertice, taky se opatrujte. Jindři, to je něco, s tím parkováním. S nemocnou nohou asi budeš parkovat až kdoví kde. Ale myslela jsem, že na ty lymfodrenáže budeš jezdit častěji. Až za týden se mi zdá dlouho. No, hlavně, aby to pomohlo.Doufám,že jo. Děvčata, přeju, abyste dnešní noc prospaly v pohodě, bez bolesti a s krásnými sny!! ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 05.02.2015 18:47 hod. | |||
|
dneska jsem tu ještě nebyla,tak trošku polehávám,nevím jestli to mám od manžela,ale jaksi mi není dobře.... Jinuško tak snad už ti konečně pomůžou,ten vak jsem měla v lázních, je to sice hodinu,ale velice příjemné ![]() Maru synovi přeji hlavně zdravíčko,ale taky štěstíčko To samé přeji dalším lidičkám,kterým jsem ještě nepopřála,mám v tom zmatek ![]() AničkoF ![]() dostaneš na zadek ,ty místo ležet,pořád někde chodíš,zalez do pelíšku Sluničkoka to čekání je nekonečné ,parkování u nemocnic by mělo být zdarma!!!!!Dětičky snad už budou brzy OK![]() Děvčátka užily jste si babince ,což je super,třeba jít mezi lidí ![]() Já bych taky nevydržela pořád doma......Bobi vítej doma ![]() Taky se už rozloučím,přeji klidný večer a DOBROU NOC ![]() |
||||
| bertice | Zdravím na večer, | Datum vložení: 05.02.2015 18:29 hod. | |||
|
Aničce přeji ať si rychle zápal plic vyléčí. Já měla loni takový dávivý kašel, že mi nedal spát, tenkrát to byly průdušky. Teď mám asi po třetí rýmu, před měsícem zánět nosních dutin. Také mám asi oslabenou imunitu. Věrko, pak si přečti e-mail. Jinak Vám všem děvčata přeji klidnou noc a dobré spaní. My si s mužem dali na večeři pizzu prosuto , byla moc dobrá! |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 05.02.2015 18:18 hod. | |||
|
AničkoF tak hlavně aby to zabralo a bylo lépe. Jino je dobře že se ti to líbí a aby to také pomáhalo. S tím parkováním to je pěkný binec.Boženku také vítám doma. Děvčátka mějte pěkný večer , už sem nepůjdu a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 05.02.2015 18:04 hod. | |||
|
Dnes jsem byla poprvé na té lymfodrenáži. Sestřička mě hodinu dělala masáž obou noh a potom jsem byla skoro hodinu v takovém vaku a ten vak mě masíroval nohy. Bylo to příjemné. Zase jedu za týden ve čtvrtek. Nohu mám stále hodně nateklou a dost bolí. Špatně se mi choidí, ještě že mi to nevadí v autě při jízdě. Ale naštvala jsem se, protože u nemocnice na parkovišti bylo plno aut, tak jsem se vmáčkla mezi auta a když jsem vyšla z nemocnice, tak jsem měla za stěračem lístek. Ten lístek měla skoro všechna auta. Musela jsem do města na městskou policii. Tam mi řekli takovou hloupost, prý auta musí stát od sebe 3 metry. Tak jsem řekla, že zaplatím pokutu a kdyby tak ta auta měla stát, tak se tam jich vleze jen pár. Nakonec jsem pokutu neplatila, jen mi domluvili. Stavovali jsme se v Přerově u známého učitele autoškoly, tak jsem se ho na to zeptala a on mi řekl, že je to blbost. Teď si přečtu vaše příspěvky. ![]() ![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 05.02.2015 16:26 hod. | |||
|
Až teprve teď se hlásím,Celou noc jsem nespala,zlobil mě kašel.Ráno přijela dcera a když slyšela jak se dusím tak mě vzala k lékaři.Jenže on má dovolenou a ten co ho na nahrazuje ,měl plnou čekárnu.Tak jsme jely do Třebiče.Tam jsem dostala proprc,že jsem to tak douho nechala.Mám studený zápal plic.Kdyby měli volné místo tak by si mě tam nechali.Vyfasovala jsem plno prášku a kdyby se to do 2 dnů nezlepšilo tak mám přijet nasadili by mě kapačky.Dostala jsem i codein tak se snad konečně vyspím.teď se jdu podívat na fotečky a přečíst články a potom zalehnu.Péjska si dcera odvezla tak nemusím chodit venčit.Dopředu přejí krásnou noc.Já už dnes jsem nepříjdu | ||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 05.02.2015 13:10 hod. | |||
|
a pěkné odpoledne... dobrou chuť ke kávičce...![]() Regi, ty jsi šikovná,já nevím ,co se motám,že nic nestíhám,na články teprv půjdu... ![]() Ráno mě Lukáš zavezl na hřbitov rozsvítit mojí mamince, má dnes výročí úmrtí...je to v lese,tak je tam vše zapadané sněhem... ![]() Potom jsme posílali blahopřání nejstaršímu synovi, ten naopak má dnes narozeniny... ![]() Jeli jsme na poštu a do Coopu a zapekla jsem brambory s krůtím a salát peking... ![]() Marcelko,dobře,že prášky zabraly... ![]() Boženko, vítej doma...máš pravdu...doma je doma... ![]() Ijo, už je líp,jak čtu ji v pilné práci... ![]() Marodi,uzdravujte se.... a všichni mějte klidné a hezhé odpoledne...![]() |
||||
| 2baculka | Knečně jsem se prodrala přes články a přízpěvky. | Datum vložení: 05.02.2015 12:50 hod. | |||
|
Ráno jsem se prošla do Kaflandu pro olej a jablka za 14,90. Bylo doslova na obloze černavo, foukalo. Jablíčka přežila, tak jsem vzala pojízdnou tašku a šupky do Penny pro mléka. No domů jsem se dostala po 10 hodině, uklidila vše a zjistila, že předešle byla doba na krabicích s mlékem o 10 dní delší, než u těchto. Nevadí do 15, 5,již nebudou, zlikviduji je. K obědu jsem i dala chleba s br. salátem. S dcerou dohodnuto, že si dáme lečo, tak až se probudí z noční. Asi déle. Marodi držte se. Tady asi chřipky také jsou. My s dcerou zatím odoláváme, sice bych měla jít s otcem na krev, ale asi domluvím termín až nebudou plné čekárny. Jimas, to jste měli pořádnou zimu. U nás se zatím vyjasnilo, dost tofoukalo a hlásí pořádný vítr na noc. Opět jdeme se setřenkou do divadla na permanenku. Dnes hrají místní ochotnící, ale jsou dobří. Články se mi líbily. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 05.02.2015 12:18 hod. | |||
|
Dobré chutnání, tady také svítí sluníčko, je to veselejší i když máme -2st. Byli jsme mamce koupit mléko a teď bude odpolední klid Sluníčko ty i Klárka ať jste fit.Mějte všechny pohodové odpoledne.![]() |
||||