Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF, tak snad prášky na zápal plic zaberou, snad jsi se v noci vyspala. Pejsan je zaopatřený, dcera je hodná, že si jej vzala na chvilku k sobě. Jino, snad ti ty lymfomasáže uleví. S parkováním u nemocnic je to asi všude stejné. Kolegyně si též v úterý nababinci stěžovala, že když jede na ozařka, jsu parkoviště plná.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata dnes jsem spala jako dudek,chudáci slepičky,ty mě dají.Aničko,uzdrav se já dostala jen 3 prášky a codein na kašel,spala jsem kudy jsem chodila,to chce prospat.Jinuš,také se mi zdá,že máš velkou pauzu,asi to tak musí být hlavně aby to mělo úspěch užila jsis dost.No a 3m auta od sebe,co to policajt plácá,to není nikde,podle čár.Irenko,tady u nemocnice je parkoviště na 2 hodky zdarma,pak se platí.Ale když jede někdo na déle,jede přímo do areálu,tam neplatí nic,to je spojeno s léčbou.Marci,do práce to mám kousek,dnes končím,snad se už holky sejdou.Zdeni,to samé se stalo mému muži,dal nákup do auta a zabouchnul dveře-klíče uvnitř.Stálo ho to 500,-za vysvobození.No a já jdu konečně vysvobodit slepičky a Barču,ty mě dajíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji...Smajlík
U nás dnes poprve mrzne..je -5°CSmajlík..je modrá obloha..Smajlík
Vladi, dobře, že jsi IRči poradilaSmajlíkna ty cesťáky jsem si nevzpomněla, že dávali na benzin.Smajlík.
Kristy, výletek byl, ale takový sedící, žádná procházkaSmajlík ale zase měl táta radost, i to se počítáSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko já když jezdila na ozařování do Plzně tak jsem řekla, že jedu na onko, oni mi dali papírek já si ho nechala potvrdit a měli jsme parkování v nemocnici před onkem zdarma a manžel tam vyčkal, když nebylo místo a za chvilku se uvolnilo.To chci taky říct Irence S, aby se na to zeptala na to parkovné jest-li jako pacient onko musí platit parkovné.A taky budeš mít nárok na cestovní příkaz - nech si vystavit a potvrdit - pojišťovna to zaplatí.
Děvčata přeji marodům a't problémy ustoupí a je všem jen dobře.Jinuš doufám, že léčba už zabere moc ti to přeji, zasloužíš si to.
Hezký den všem.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak už tu zas straším hodinu.Zatím tma, -4st.
ZdeniR taky jste nachlazení a musíš ještě do práce...Vnouček to schytal,ale to se stává i dospělým.Dobře to dopadloSmajlík
Alenka měla včera výletekSmajlík
Maru,teď nechodíme ven,v lednici něco ještě je a chléba si upečuSmajlík
Děvčátka marodi pěkně to vyležte ,nemá to cenu přechoditSmajlík
Smajlík
Mějte pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
čtu,že vás trápí chřipka,je toho teď hodně,my jsme oba taky nachřajzaný,ale ještě to ujde.Zítra jdu ještě na krátkou a potom mám klid,ale jen pro tento týden.Další zádrhel dnes vyvedl vnouček.Měl sedět a čekat v autě,jenže vystoupil a zabouchnul dveře a tím se auto zamklo,klíče byly uvnitř.Máma ho seřvala a on tak strašně brečel,miláček malej.Volali opraváři,poradil jak se dostat dovnitř přes okýnko,no povedlo se.Mějte hezké dny ve zdraví,papá
Obrázek uživatelky
profil
Blaničko,také trávím hodně času na emailech, ale pak už mi bolí celé tělo.Smajlík
Regi, už jsi v divadle, tak snad se ti to bude líbit!

Irenko, ono se špatně říká :já vám pomoci nepůjdu, ale hlavně, abys něco nepřechodila.Smajlík

Maruško, přeji synovi hodně zdravíčka k narozeninám.

Jaruško, také už jsem tu pizzu koupila, ale já než ji peču na ni nandám, co doma mám, aby to bylo hodně syté.Smajlík

Kristínko a Stázko, přeji, aby vám bylo brzo dobře. Pokud nemusíte, nechoďte ven. U nás dnes sluníčko nesvítilo a byl ostrý vítr. Byla jsem venku zachumlaná.
Přeji vám všem pěkný zbytek večera a klidnou, bezbolestnou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, byla jsem nakonec z mužem v práci..tak jen zdravím, aby jste si nemyslely, že jsem se ztratilaSmajlíkSmajlík

JINO..ty masáže jsou prima, škoda, že tě nechali čekat tak dlouho..už jsi mohla docházet dříve...Smajlík

Aničko..LEŽ!!!!

hOLKY UŽ VYPÍNÁM POČÍTAČ..MUSÍM UMÝT NÁDOBÍ JEŠTĚ OD OBĚDA..
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF.,to není žáná sranda, ještě,že dcera odvezla pejska...ty lež,abys nemusela o špitálu...Smajlík
Jinuš,tak to je děs,běs s tím parkováním...hlavně aby ti ty lymfodrenáže pomohly, je fajn,že je to příjemné, bolestí jsi už zakusila až,až...Smajlík
Kristi...odpočívej,abys neonemocněla...Smajlík
Bertice,opatruj se...Smajlík
Stázi,na už bueš mít lepší spaní...Smajlík
Děkuji moc za přání synovi,volali,že na víkend kvůli mrazům nepřijeou, tak oslavička bude příště...Smajlík
Přeji pěkný večer, klidné spaní bez bolestí a starostí...dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všem vám chci poděkovat za hezké komentíky k mému článku.
Odpoledne jsme šli zase kolem rybníka. Je zamrzlý, jen uprostřed byla velká kaluž vody, kde byly namačkány desítky kachen a opravdu hodně labutí. Nevím, kde se tam voda vzala, ale mám obavy, že tam do rána zamrznou všichni. Ze břehu by se k nim nikdo nedostal. Smajlík

AničkoF, máš hodnou dceru. Jelikož nemáš doma pejska, nemáš se na co vymlouvat, tak lež, léči se a brzo se vymaroď !!!!!!!!!!!!

Jindřiško, parkování u nemocnic je něco strašného. Když jedu v Plzni na onko, vyskočím z auta a manžel kolikrát krouží kolem nemocnice i 20 minut než někdo odjede, aby zaparkoval. Moc ti přeji, aby ti léčba pomohla. Moje známá má od léta oteklou ruku, jelikož jí to také hodně bolelo napsali jí rehabilitaci. Jezdila 2xtýdně do Berouna, přestalo jí to bolet a aby tam nemusela jezdit, je to asi 35km, tak jí teď dali rukáv domů. Dělá si to sama. Neumím si to představit. Kdyby ti alespoň noha přestala bolet, než začne léčba účinkovat.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles