Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 06.02.2015 08:22 hod. | |||
|
AničkoF, tak snad prášky na zápal plic zaberou, snad jsi se v noci vyspala. Pejsan je zaopatřený, dcera je hodná, že si jej vzala na chvilku k sobě. Jino, snad ti ty lymfomasáže uleví. S parkováním u nemocnic je to asi všude stejné. Kolegyně si též v úterý nababinci stěžovala, že když jede na ozařka, jsu parkoviště plná. | ||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 06.02.2015 08:17 hod. | |||
|
děvčata dnes jsem spala jako dudek,chudáci slepičky,ty mě dají.Aničko,uzdrav se já dostala jen 3 prášky a codein na kašel,spala jsem kudy jsem chodila,to chce prospat.Jinuš,také se mi zdá,že máš velkou pauzu,asi to tak musí být hlavně aby to mělo úspěch užila jsis dost.No a 3m auta od sebe,co to policajt plácá,to není nikde,podle čár.Irenko,tady u nemocnice je parkoviště na 2 hodky zdarma,pak se platí.Ale když jede někdo na déle,jede přímo do areálu,tam neplatí nic,to je spojeno s léčbou.Marci,do práce to mám kousek,dnes končím,snad se už holky sejdou.Zdeni,to samé se stalo mému muži,dal nákup do auta a zabouchnul dveře-klíče uvnitř.Stálo ho to 500,-za vysvobození.No a já jdu konečně vysvobodit slepičky a Barču,ty mě dají![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 06.02.2015 08:04 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji...![]() U nás dnes poprve mrzne..je -5°C ..je modrá obloha..![]() Vladi, dobře, že jsi IRči poradila na ty cesťáky jsem si nevzpomněla, že dávali na benzin. .Kristy, výletek byl, ale takový sedící, žádná procházka ale zase měl táta radost, i to se počítá![]() |
||||
| vlavod | Ahoj děvčata pěkný pátek, | Datum vložení: 06.02.2015 07:50 hod. | |||
|
Marcelko já když jezdila na ozařování do Plzně tak jsem řekla, že jedu na onko, oni mi dali papírek já si ho nechala potvrdit a měli jsme parkování v nemocnici před onkem zdarma a manžel tam vyčkal, když nebylo místo a za chvilku se uvolnilo.To chci taky říct Irence S, aby se na to zeptala na to parkovné jest-li jako pacient onko musí platit parkovné.A taky budeš mít nárok na cestovní příkaz - nech si vystavit a potvrdit - pojišťovna to zaplatí. Děvčata přeji marodům a't problémy ustoupí a je všem jen dobře.Jinuš doufám, že léčba už zabere moc ti to přeji, zasloužíš si to. Hezký den všem. ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 06.02.2015 06:38 hod. | |||
|
tak už tu zas straším hodinu.Zatím tma, -4st. ZdeniR taky jste nachlazení a musíš ještě do práce...Vnouček to schytal,ale to se stává i dospělým.Dobře to dopadlo ![]() Alenka měla včera výletek ![]() Maru,teď nechodíme ven,v lednici něco ještě je a chléba si upeču ![]() Děvčátka marodi pěkně to vyležte ,nemá to cenu přechodit ![]() ![]() Mějte pěkný den ![]() ![]() |
||||
| rybanaa | Ahojky | Datum vložení: 05.02.2015 23:15 hod. | |||
|
čtu,že vás trápí chřipka,je toho teď hodně,my jsme oba taky nachřajzaný,ale ještě to ujde.Zítra jdu ještě na krátkou a potom mám klid,ale jen pro tento týden.Další zádrhel dnes vyvedl vnouček.Měl sedět a čekat v autě,jenže vystoupil a zabouchnul dveře a tím se auto zamklo,klíče byly uvnitř.Máma ho seřvala a on tak strašně brečel,miláček malej.Volali opraváři,poradil jak se dostat dovnitř přes okýnko,no povedlo se.Mějte hezké dny ve zdraví,papá | ||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 05.02.2015 20:15 hod. | |||
|
Blaničko,také trávím hodně času na emailech, ale pak už mi bolí celé tělo.![]() Regi, už jsi v divadle, tak snad se ti to bude líbit! Irenko, ono se špatně říká :já vám pomoci nepůjdu, ale hlavně, abys něco nepřechodila. ![]() Maruško, přeji synovi hodně zdravíčka k narozeninám. Jaruško, také už jsem tu pizzu koupila, ale já než ji peču na ni nandám, co doma mám, aby to bylo hodně syté. ![]() Kristínko a Stázko, přeji, aby vám bylo brzo dobře. Pokud nemusíte, nechoďte ven. U nás dnes sluníčko nesvítilo a byl ostrý vítr. Byla jsem venku zachumlaná. Přeji vám všem pěkný zbytek večera a klidnou, bezbolestnou noc. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 05.02.2015 20:13 hod. | |||
|
Holky, byla jsem nakonec z mužem v práci..tak jen zdravím, aby jste si nemyslely, že jsem se ztratila![]() ![]() JINO..ty masáže jsou prima, škoda, že tě nechali čekat tak dlouho..už jsi mohla docházet dříve... ![]() Aničko..LEŽ!!!! hOLKY UŽ VYPÍNÁM POČÍTAČ..MUSÍM UMÝT NÁDOBÍ JEŠTĚ OD OBĚDA.. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 05.02.2015 20:11 hod. | |||
|
AničkoF.,to není žáná sranda, ještě,že dcera odvezla pejska...ty lež,abys nemusela o špitálu...![]() Jinuš,tak to je děs,běs s tím parkováním...hlavně aby ti ty lymfodrenáže pomohly, je fajn,že je to příjemné, bolestí jsi už zakusila až,až... ![]() Kristi...odpočívej,abys neonemocněla... ![]() Bertice,opatruj se... ![]() Stázi,na už bueš mít lepší spaní... ![]() Děkuji moc za přání synovi,volali,že na víkend kvůli mrazům nepřijeou, tak oslavička bude příště... ![]() Přeji pěkný večer, klidné spaní bez bolestí a starostí...dobrou noc... ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 05.02.2015 20:05 hod. | |||
|
Všem vám chci poděkovat za hezké komentíky k mému článku. Odpoledne jsme šli zase kolem rybníka. Je zamrzlý, jen uprostřed byla velká kaluž vody, kde byly namačkány desítky kachen a opravdu hodně labutí. Nevím, kde se tam voda vzala, ale mám obavy, že tam do rána zamrznou všichni. Ze břehu by se k nim nikdo nedostal. ![]() AničkoF, máš hodnou dceru. Jelikož nemáš doma pejska, nemáš se na co vymlouvat, tak lež, léči se a brzo se vymaroď !!!!!!!!!!!! Jindřiško, parkování u nemocnic je něco strašného. Když jedu v Plzni na onko, vyskočím z auta a manžel kolikrát krouží kolem nemocnice i 20 minut než někdo odjede, aby zaparkoval. Moc ti přeji, aby ti léčba pomohla. Moje známá má od léta oteklou ruku, jelikož jí to také hodně bolelo napsali jí rehabilitaci. Jezdila 2xtýdně do Berouna, přestalo jí to bolet a aby tam nemusela jezdit, je to asi 35km, tak jí teď dali rukáv domů. Dělá si to sama. Neumím si to představit. Kdyby ti alespoň noha přestala bolet, než začne léčba účinkovat. |
||||