Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přišli jsme vyfoukaní, mám chvilku než dám vařit špagety, tak jsem se přišla podívat..
BLANI..já někdy jdu pro něco třeba do sklepa a příjdu, koukám a nevím, pro co jsem šla..a to jsem o nějaký pátek mladšíSmajlíkPro změnu se ve sklepě dva dny svítilo, zhasla jsem světlo nahoře a dolů mi to nějak uniklo.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, u nás to vyfukuje jako na Sibiři...máme -4,ale pocitvě je to o moc horší,raději ani nevylézat...Smajlík
Blani a Marci, zrovna nedávno jsem taky poctivě větrala u syna a vzpomenula jsem si až po poledni...takže...Smajlík
Marti, takové je to i u nás na dědině...máme jen jeden COOP obchůdek a jinak všude musím dojíždět...Smajlík
Ijo,o víkendu si odpočiň!!!!!Smajlík
Marcelko, dobře a hlavně levno nakupte...Smajlík
ZdeniR.,chudák malý drobek, příště ho raději nenechávat samotného...Smajlík
Heli, máš pravdu, není už opravu kam spěchat...
Děvčátka, marodi, zkusila jste některá ty cibulové ponožky? Opravdu se vám uleví!!!! Opočívejte a opatrujte se!!!SmajlíkSmajlíkSmajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
při pátečním dopoledni. U nás svítí sluníčko, vítr nefouká, sice je mráz,no -0,7 - nic moc, ale za oknem v teple domova je velice příjemně. Chystám si na oběd - budu dělat rybu, se zeleninovým salátem - v rámci zdravé výživy - nebudou brambory. Ještě musím udělat nějaký dresink na ten salátek. Jinak vám všem přeji krásný víkend plný pohody, žádné marodění, prostě odpočívejte jak to jen jde, nemáme už přeci kam spěchat.
Obrázek uživatelky
profil
Blaničko, víš, že jsi mě pobavila. Mně se to stalo nedávno, jednalo se jen o hodinu, ale zima byla šílená. Tak jsem rychle pustila topení, aby se mi muž zase nesmál, že si nic nepamatuji!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Rybano-Zdeničko, nevím, kolik je vnoučkovi, ale my jsme malé děti v autě nikdy nenechávali. Měla ho vzít maminka s sebou.Smajlík

Vladěnko, já jsem jezdila na ozářky ještě na Bory a vlakem, ale teď, co jsem psala, se jednalo o kontroly po půl roce ve FN na Lochotíně. Vlak mi proplatili.

Irenko-ijo, přes víkend hodně odpočívej!!!!!!!

Martičko, u nás je také ledový vichr, byla jsem v obchodě a rychle pospíchala domů. Odpoledne pojedeme na velký nákup - už zase??? U nás se dříve také dalo koupit všechno od jehly až po pletivo na hradbu, ale dnes by se ty obchody neuživily. Markety by je převálcovaly.SmajlíkSmajlík

NajdaM, K TOMU UŽ JSEM DOŠLA DÁVNO. NĚKTERÝ DEN SE CÍTÍM NA 100, JINÝ DEN JAKO PATNÁCTKA!SmajlíkSmajlíkSmajlík

Přeji vám pěkný den! Marodům brzké uzdravení!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
A jaké je věkové rozpětí "seniorky"? Někdo se cítí (nebo vypadá) jak senior ve 40. Někdo má v pětašedesáti elánu, že neví, co s ním.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
U nás také fouká, ale my se zasekli na zprávách, co je nového.
Musíme už jet a na procházku za fenkami.

Marodi, přeji ať je líp.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak znova. Já už tu totiž před chvílí psala a asi nevložila, nic tu není.
Píšete o tom parkování, u nemocnic je to asi všude stejné. Akorát v Klatovech postavili patrové garáže, tak tam to ještě ujde.
U nás je taky pěkná zima, ale zataženo, možná i nasněží.
Já mám strach z toho Němce, včera jsem otevřela okno v ložnici, že vyvětrám, to bylo před polednem a večer jdu spát v půl dvanácté a okno dokořán, zima jak v psinci.
ZdeniR, malého je mi líto, chuděrky, ale holt poslouchat se musí. A jak dopadl pohovor s tou ženštinou?
Alčo, výletek sedící by mi vyhovoval.Smajlík
AničkoF, už je trochu líp?
Všichni marodi, i začínající, ležte, ať jste brzy fit. A všem přeju příjemný den!
Obrázek uživatelky
profil
Tady -5st a celou noc šílený vítr, Regi tak 3m nikdo nedodržuje a tady máme tak blbě kreslené čáry na parkování, že sotva z auta vylezeš.Děvčátka Stazi, Zdeni , i ostatní co zlobí nemoci, ať jste brzo fit.Mějte všechny pěkný pátek.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, 3 m vedle auta by mělo být volno snad při parkování podélném u chodníku, aby tam mohla další auta na silnici projet.
U nás je polojasno a zatím -2 st., v noci svítil měsíc a tak bylo jistě více.
Divadlo bylo pěkné, hráli naši ochotníci a jsou dobří. Divadlo bylo vyprodané i na balkoně několik lidí sedělo.
Dnes se budou dojídat zbytky, na víkend uvidím co si naplánujeme.
Sluníčko, myslela jsem že tiskopisy na cesťák dávají normálně automaticky. Alespoň u nás to tak je, podle toho co říkají děvčata.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je silný až do kostí lezoucí vichor.Navíc studený, jako by byl ze Sibiře. Ani pejskovi se nechtělo vylézt, aby se po zahradě proběhl.Jinuško, hlavně že začali něco dělat, to už měli dávno. Určitě ti to pomůže, ale chvíli to potrvá.Jsi trpělivá stejně už dost.Já bych se už dovolávala léčby dávno.,,Děvčata, co marodíte, ležte, nic jiného než postel prášky a klid vám nepomůže k rychlému uzdravění...Já bych měla jít na poštu, u nás není, je to opět autobusem..Blani, ty jsi se divila, že teď víc jezdím, já jezdím pořád, jenom to nepíšu, u nás je jeden ochodu s potravinami, ale maso, zelenina, noviny,časopisy, pošta lékař, lékárna tu není. Tak se jezdit musí....Raději bych se prošla z domu po ulicích a šla nakoupit denně čerstvé pečivo, než dávat do mrazáku....Přeji všem moc prima den....Smajlík SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles