Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk | Datum vložení: 06.02.2015 10:21 hod. | |||
|
Přišli jsme vyfoukaní, mám chvilku než dám vařit špagety, tak jsem se přišla podívat.. BLANI..já někdy jdu pro něco třeba do sklepa a příjdu, koukám a nevím, pro co jsem šla..a to jsem o nějaký pátek mladší Pro změnu se ve sklepě dva dny svítilo, zhasla jsem světlo nahoře a dolů mi to nějak uniklo.![]() ![]() |
||||
| koudy | Hezké dopoledne | Datum vložení: 06.02.2015 10:20 hod. | |||
|
Děvčátka, u nás to vyfukuje jako na Sibiři...máme -4,ale pocitvě je to o moc horší,raději ani nevylézat...![]() Blani a Marci, zrovna nedávno jsem taky poctivě větrala u syna a vzpomenula jsem si až po poledni...takže... ![]() Marti, takové je to i u nás na dědině...máme jen jeden COOP obchůdek a jinak všude musím dojíždět... ![]() Ijo,o víkendu si odpočiň!!!!! ![]() Marcelko, dobře a hlavně levno nakupte... ![]() ZdeniR.,chudák malý drobek, příště ho raději nenechávat samotného... ![]() Heli, máš pravdu, není už opravu kam spěchat... Děvčátka, marodi, zkusila jste některá ty cibulové ponožky? Opravdu se vám uleví!!!! Opočívejte a opatrujte se!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| hela52 | Zdravím Vás milé seniorky | Datum vložení: 06.02.2015 10:20 hod. | |||
|
při pátečním dopoledni. U nás svítí sluníčko, vítr nefouká, sice je mráz,no -0,7 - nic moc, ale za oknem v teple domova je velice příjemně. Chystám si na oběd - budu dělat rybu, se zeleninovým salátem - v rámci zdravé výživy - nebudou brambory. Ještě musím udělat nějaký dresink na ten salátek. Jinak vám všem přeji krásný víkend plný pohody, žádné marodění, prostě odpočívejte jak to jen jde, nemáme už přeci kam spěchat. | ||||
| Macizaj | Pěkné dopoledne. | Datum vložení: 06.02.2015 10:03 hod. | |||
|
Blaničko, víš, že jsi mě pobavila. Mně se to stalo nedávno, jednalo se jen o hodinu, ale zima byla šílená. Tak jsem rychle pustila topení, aby se mi muž zase nesmál, že si nic nepamatuji!![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Rybano-Zdeničko, nevím, kolik je vnoučkovi, ale my jsme malé děti v autě nikdy nenechávali. Měla ho vzít maminka s sebou. ![]() Vladěnko, já jsem jezdila na ozářky ještě na Bory a vlakem, ale teď, co jsem psala, se jednalo o kontroly po půl roce ve FN na Lochotíně. Vlak mi proplatili. Irenko-ijo, přes víkend hodně odpočívej!!!!!!! Martičko, u nás je také ledový vichr, byla jsem v obchodě a rychle pospíchala domů. Odpoledne pojedeme na velký nákup - už zase??? U nás se dříve také dalo koupit všechno od jehly až po pletivo na hradbu, ale dnes by se ty obchody neuživily. Markety by je převálcovaly. ![]() ![]() NajdaM, K TOMU UŽ JSEM DOŠLA DÁVNO. NĚKTERÝ DEN SE CÍTÍM NA 100, JINÝ DEN JAKO PATNÁCTKA! ![]() ![]() ![]() Přeji vám pěkný den! Marodům brzké uzdravení! ![]() |
||||
| NajdaM | Identifikace seniorky | Datum vložení: 06.02.2015 09:39 hod. | |||
|
A jaké je věkové rozpětí "seniorky"? Někdo se cítí (nebo vypadá) jak senior ve 40. Někdo má v pětašedesáti elánu, že neví, co s ním. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 06.02.2015 09:28 hod. | |||
|
![]() pěkný den. U nás také fouká, ale my se zasekli na zprávách, co je nového. Musíme už jet a na procházku za fenkami. Marodi, přeji ať je líp. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 06.02.2015 08:53 hod. | |||
|
tak znova. Já už tu totiž před chvílí psala a asi nevložila, nic tu není. Píšete o tom parkování, u nemocnic je to asi všude stejné. Akorát v Klatovech postavili patrové garáže, tak tam to ještě ujde. U nás je taky pěkná zima, ale zataženo, možná i nasněží. Já mám strach z toho Němce, včera jsem otevřela okno v ložnici, že vyvětrám, to bylo před polednem a večer jdu spát v půl dvanácté a okno dokořán, zima jak v psinci. ZdeniR, malého je mi líto, chuděrky, ale holt poslouchat se musí. A jak dopadl pohovor s tou ženštinou? Alčo, výletek sedící by mi vyhovoval. ![]() AničkoF, už je trochu líp? Všichni marodi, i začínající, ležte, ať jste brzy fit. A všem přeju příjemný den! |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 06.02.2015 08:50 hod. | |||
|
Tady -5st a celou noc šílený vítr, Regi tak 3m nikdo nedodržuje a tady máme tak blbě kreslené čáry na parkování, že sotva z auta vylezeš.Děvčátka Stazi, Zdeni , i ostatní co zlobí nemoci, ať jste brzo fit.Mějte všechny pěkný pátek.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 06.02.2015 08:41 hod. | |||
|
Děvčata, 3 m vedle auta by mělo být volno snad při parkování podélném u chodníku, aby tam mohla další auta na silnici projet. U nás je polojasno a zatím -2 st., v noci svítil měsíc a tak bylo jistě více. Divadlo bylo pěkné, hráli naši ochotníci a jsou dobří. Divadlo bylo vyprodané i na balkoně několik lidí sedělo. Dnes se budou dojídat zbytky, na víkend uvidím co si naplánujeme. Sluníčko, myslela jsem že tiskopisy na cesťák dávají normálně automaticky. Alespoň u nás to tak je, podle toho co říkají děvčata. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 06.02.2015 08:39 hod. | |||
|
u nás je silný až do kostí lezoucí vichor.Navíc studený, jako by byl ze Sibiře. Ani pejskovi se nechtělo vylézt, aby se po zahradě proběhl.Jinuško, hlavně že začali něco dělat, to už měli dávno. Určitě ti to pomůže, ale chvíli to potrvá.Jsi trpělivá stejně už dost.Já bych se už dovolávala léčby dávno.,,Děvčata, co marodíte, ležte, nic jiného než postel prášky a klid vám nepomůže k rychlému uzdravění...Já bych měla jít na poštu, u nás není, je to opět autobusem..Blani, ty jsi se divila, že teď víc jezdím, já jezdím pořád, jenom to nepíšu, u nás je jeden ochodu s potravinami, ale maso, zelenina, noviny,časopisy, pošta lékař, lékárna tu není. Tak se jezdit musí....Raději bych se prošla z domu po ulicích a šla nakoupit denně čerstvé pečivo, než dávat do mrazáku....Přeji všem moc prima den.... ![]() ![]() |
||||