Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Jdu popřát všem , | Datum vložení: 06.02.2015 21:22 hod. | |||
|
dobrou nocku.Já to dneska fakt dodržela tu flinkáčku a Ijo jak si na tom ty???? Akorát jsem uvařila oběd ,měli jsme ještě od svátku kapříka,tak byl s bramborem a rajčatový salát s jogurtem.![]() Odpoledne přišla snacha mi dobarvit šediny ![]() Blani taky jsem kdysi ochotničila,bylo to bezva,vždy byl plný sál.Dokonce hrál i můj manžel,sestra ,švagr.Byla vždy hrozná sranda,jojo kde ty časy jsou....... No konec nostalgie ,pěkně se vyspinkejte ![]() |
||||
| bertice | Jindřiško | Datum vložení: 06.02.2015 21:08 hod. | |||
|
cibulové ponožky jsem tady před pár dny dávala. Najdi si v googlu- cibulové ponožky a vyjede Ti, jak na to. Je to jednoduché- cibule přes noc v ponožkách,ale najdi si přesný postup na netu nebo zpět v diskuzi. | ||||
| Jakaz | Jina - Opsala jsem si to tady nedávno | Datum vložení: 06.02.2015 21:07 hod. | |||
|
Cibulové ponožky Příprava cibulových ponožek vůbec není náročná ani složitá. Ani vám nezabere mnoho času. Jak na to? Rozkrájíme nadrobno jednu velkou cibuli. Rozložíme ji na lněnou nebo bavlněný šátek (resp. Na dvě, které můžeme nahradit bavlněnými kapesníky), rozmačkáme ji a ohřejeme na obrácené poklici hrnce, ve kterém se vaří voda. Pozor! Cibuli nikdy neohříváme v mikrovlnné troubě, protože se už po pár vteřinách zničí významné vitamíny a léčivé složky. Kromě toho potřebujeme, aby zahříváním cibule nevyschla, proto je nejideálnější zmíněný hrnec a poklička dnem vzhůru. Šátky si dejte na chodidla tak, aby se pokrájená cibule dotýkala chodidel. Natáhněte si tlusté ponožky přes nohy a udržujte je v teple. Měli byste je mít po celou noc. Ráno si nohy umyjte v teplé vodě a důkladně vysušte ručníkem. Tehdy už určitě pocítíte, že se přes noc stalo něco zvláštního. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte. Cibulové ponožky opravdu fungují a jejich účinek je tisíckrát lepší, než neustále přežírání antibiotiky. |
||||
| 2baculka | Děvčata, | Datum vložení: 06.02.2015 20:57 hod. | |||
|
všude fouká, jak píšete. i ve zprávách to ukazovali. Dnes jsem doma a nešla jsem nikam ven. Nebylo nutno. Tak čtu a pletu, abych se někam pohnula s kabátkem. Pořád se mi to vleče. Na zip nedošlo. Přeji pěknou dobrou noc a hlavně klidnou. | ||||
| Jina | hezký večer přeji | Datum vložení: 06.02.2015 20:43 hod. | |||
|
Děvčata, chci se zeptat, co to je ty cibulové ponožky? A jak se to dělá, pomůže to při chřipce? Ten můj dědeček je dost nachcípaný, tak bych mu to udělala. Přeji hezkou dobrou noc a ještě hezčí sny. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 06.02.2015 20:26 hod. | |||
|
Já se těsně před osmou teprve vrátila od mladých..a už dorazil i mužík..tak se loučím..Prožijte hezky večer..![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer, | Datum vložení: 06.02.2015 19:40 hod. | |||
|
dvojčata jsou po večeři, byly chleby ve vajíčku s hořčicí, salámem, rajčaty a cibulou. To oni milují.....Já půjdu do vodičky a pak hned zasednu k telce zamotaná do deky a nahřeji si postel, abych se dobře vyspala. Dnes jsem párkrát vymrzla z toho větru, venku je to pořád na nic, myslím, že ten vítr je ještě silnější a chladnější...Vy se pěkně vyspěte celou noc a mějte hezké sny.....![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 06.02.2015 19:27 hod. | |||
|
Tak jsem si přečetla 3 stránky nazpět a mám z toho v hlavě guláš, tady taky přes den hodně foukalo, bralo to i stříšku z krmítka, tak jsem dopoledne přivazovala, už se snažili holubi, že by sýkorkám vyzobali, ale mají smůlu. Všem, co jsou nemocní, tak ať nemoc brzy odezní, říkali, že na Jižní Moravě je za poslední roky nejvyšší počet chřipkových onemocnění. Včera se babinec povedl, sešly jsme se všechny, zatím žádná není nemocná. Jinak všem přeji klidnou dobrou noc, úplněk už byl, ten dělá problém mně, nemohu při něm spát, tak už i spaní snad bude lepší. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 06.02.2015 18:55 hod. | |||
|
Tak vítr se trochu tiší, bylo to hrozné, byli jsme v lékárně a Penny , mamce nakoupit a i kapuci mě to bralo V penny bylo lidi jako by měl být konec světa Čtu co píšete, ale mám z toho guláš. Mějte všechny pěkný večer , nemoc vyžeňte z domu a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne,děvčata. | Datum vložení: 06.02.2015 18:11 hod. | |||
|
Já měla návštěvu, přijela bývalá kolegyně, před časem jí to nevyšlo, tak až teď. Semlely jsme všechno možné, hlavně o minulém srazu,kde já jsem nebyla, tak mi referovala. Akorát, že jsem se tedy nedostala ven, ale stejně je i u nás mrazivo a vítr, tak možná je to dobře. Divadlo jsem taky hrála. Ve škole a pak ještě v ochotnickém souboru. Když jsem se nastěhovala do nového bydliště, taky mě místní ochotníci lákali, ale syn byl malý a neměl mi ho kdo hlídat, tak jsem musela divadlo oželet. Ale pamatuju si, ve škole jsem hrála královnu Rapcapcajdu, měla bolavou nohu a komorná ji nohu podkládala polštářem. Někdo se ptal, jestli nám pomohly cibulové ponožky. Ale, vždyť já si je ještě neudělala. To jsem makovice. Bobi, to jste měli pěknou práci, s vodou. Maru už má na takovou práci grif, s vodou je v neustálém kontaktu, viď. Děvčata, jdu do sklepa pro tu cibuli, jinak zase zapomenu. ![]() |
||||