Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den všem, | Datum vložení: 07.02.2015 09:11 hod. | |||
|
vítr se uklidnil, svítí sluníčko a je modrá obloha se +2 st. Krásně na vycházku, ale až odpoledne.Musím vařit, budu dělat moravské vrabce/špan.ptáčky/ s rýží....Mladý jen na turnaj v sálovém fotbale do nezamyslic a přijedou až pozdě odpoledne. Mladí jsou na horách, volali jsme si, mají se dobře a Verunka prý lyžuje jako závodník.Ona je pořád pod trenérem a tak se jí to moc líbí, protože ji trenér chválí....Vám přeji hezký den jako máme my, užijte si klid a pohodičku celý den. Nic nestojí za vaše zdravíčko.....![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 07.02.2015 08:55 hod. | |||
|
![]() také mrazivou a pěknou sobotu.To aby vymrzly bacily. ![]() ![]() Majko, i mi bychom měli malovat kuchyň, ale mužovi se zatím nějak nechce. Užijte si vnoučátek a pomazlete se s nimi i za mě. Jdeme na kávu a pak za fenkami. Marodi nic nedělejte a ležte a odpočívejte. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 07.02.2015 08:42 hod. | |||
|
Konečně nefouká takový vítr.Regi tak ať se daří s pletením.Hali tak máš opět práci.Bady užij si vnoučata. My dnes pojedem za mamkou opět odvézt nákup. Sobotu mějte všechny klidnou a pohodovou.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 07.02.2015 08:41 hod. | |||
|
děvčata,MaruK, nedělám nic,pračka pere,myčka frčí a já tu sedím a cvakám pár řádků.Jiřinko,moje neteř žije v Náchodě a v Polsku si kupovala kuchyn výstavní skříně.Přijeli zabudovali,nabylo to tak drahé jako tady a prý kluci byli příjemný.Blani,cibulové ponožky pomáhají,já si natáhla mužovi pracovní fusky A dala jsem si do petek horkou vodu,dala do postele a nohy na ty flašky.To prohřeje.Bez flašek ani ránu,když je mi zima tak jdu s nima spát,zahřejí mě víc jak můj muž .Mám nohy pořád studené.Jo a když si vezmeš,rozinky,citron,med a trochu rumu,budeš zobat,uvidíš,jak ti odlehne.Boženko,mě takhle jednou vytopila pračka,stále napouštěla a nepřepla.Voda se valila ven a to před vánoci a všichni jsme byli doma,děti u telky já drbala kuchyn.Až někdo šel na VC a koberec nacucaný,voda skoro až v obýváku.A to někdo zapne pračku na noc,nebo jde třeba nakoupit.Děvčata,mějte příjemný den,plné pohody,já jdu na kafíčko k sousedce,vidíš MaruK,nehnu ani brvou.Papa![]() |
||||
| badysek | Krásnou sobotěnku přeji, | Datum vložení: 07.02.2015 08:36 hod. | |||
|
u nás je sluníčko,konečně...... -4 st. Blani,ty ponožky taky musím někdy vyzkoušet,když to je takový zázrak ![]() ![]() Majko budeš mít zase pěkně svěží stěny,ale úklid nezávidím Tak ať se daří![]() ![]() Ali včera jsi měla odpoledne s vnučkami,já budu mít dneska Skoro sám babinec ,zeť je někde v Německu.Na oběd dneska budu péct plecko , brambory k tomu zelí ![]() Marcelko s tím Němcem to mám taky ![]() Mějte pěkný den ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím, | Datum vložení: 07.02.2015 08:33 hod. | |||
|
Máme jasno ale -10 st., ani se mi nechce pro chleba. Ale musím. Hali bude mít práci s uklízením po malování. Také by kuchyně potřebovala. Vždy jsem mužovi pomáhala a zvládali to sami. Dnes nevím, ikdyž je kuchyň malá, jestli by to nebylo samá šmouha. Děvčata, vy jste hodně hrála. Mne spíše dělala splečnici tréma, jako Alence. |
||||
| Bm68 | Krásné ráno, | Datum vložení: 07.02.2015 08:10 hod. | |||
|
děvčátka!![]() ![]() ![]() Máme zase pěkně mrazivo. Ještě jsem vás nečetla, tak se ještě později ozvu. Teď jen - cibulové ponožky. Asi jsem to neudělala právě ideálně. Cibuli jsem dala do kapesníků a já mám jen tenké malé dámské. Cibule mi je celé promáčela. Napřed to bylo příjemné, jak to bylo nahřáté,ale když to vystydlo, nohy mě hrozně zábly (to ostatně každou noc). No, teď je to fajn a většinou každé ráno smrkám a kýchám a jsem propocená, to dnes ne. Tak snad je to cibulí. Někdy zase zkusím. |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 07.02.2015 08:01 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji.. MARU-Hali..To malování Ti nezávidím, co se práce týká, ale jinak bych také vylíčení kuchyně uvítala... užij si vnoučka... Já se taky byla včera potěšit s mým třemi děvčátky.. Bylo to pěkné odpoledníčko![]() MARODI.. brzy se uzdravte ![]() My pojedeme do obchodu a pro balík.. odpoledne snad výjde čas i na procházku začíná svítit sluníčko a je pod nulou![]() Já jsem trémařka, já jsem ani básničku na MDŽ ze sebe nevysoukala, ale rodiče hráli ochotnické divadlo. |
||||
| Hali | Příjemnou pohodovou sobotu Vám všem! | Datum vložení: 07.02.2015 07:06 hod. | |||
|
Na valašských kopcích to vypadá na jasný mrazivý den.Máme tu malého čiperu,tak si aspoň užije dovádění na zahradě ve sněhu-zatím ještě spinká.Na oběd už si objednal "zelenou" hráškovou polévku a šulánky s mákem.Musím si dnes navařit také guláš na zítra-kuchyně bude zítra mimo provoz,propuklo malování-už to bylo opravdu nutné,malíř přijede dnes po obědě a bude tu i zítra.Děvčata,ať se Vám vydaří co nejhezčí den-na nákupy,na procházky,na setkání s kamarády,s dětmi a jejich rodinkami,na oslavy...marodi ať jsou v pelíšku a brzy zaženou všecky neduhy. | ||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 06.02.2015 21:43 hod. | |||
|
doufám, že ještě nespíte. Jak tak čtu, co jste napsaly, myslím, že se nemusím červenat, když něco zapomenu, mám už na to nárok. Jsem téměř nejstarší z vás! ![]() ![]() Také jsem jako dítě i pak dospělá hrávala divadlo, ale dnes už nemáme v obci ani jeviště. ![]() Boženko, tyhle domácí jobovky, to musela být hrůza. Hlavně, že jsou odpady pročištěné a ty máš uklizeno. IrenkoS,to jsem na ozářkách v Plzni nezažila. Byla jsem objednaná na určitou dobu a vždy mě vzali přesně na čas. Jiřinko, to tedy koukám. Nikdy jsem se s tak krásným přístupem k zákazníkovi nesetkala. Blaničko, jsem zvědavá, zda ti ponožky pomohou. Držím palce, aby pomohly!!!! Jaruško, ještě že ty babince jsou, alespoň se člověk odreaguje od domácího důchodcovského života! ![]() Přeji vám krásnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||