Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
vítr se uklidnil, svítí sluníčko a je modrá obloha se +2 st. Krásně na vycházku, ale až odpoledne.Musím vařit, budu dělat moravské vrabce/špan.ptáčky/ s rýží....Mladý jen na turnaj v sálovém fotbale do nezamyslic a přijedou až pozdě odpoledne. Mladí jsou na horách, volali jsme si, mají se dobře a Verunka prý lyžuje jako závodník.Ona je pořád pod trenérem a tak se jí to moc líbí, protože ji trenér chválí....Vám přeji hezký den jako máme my, užijte si klid a pohodičku celý den. Nic nestojí za vaše zdravíčko.....SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
také mrazivou a pěknou sobotu.To aby vymrzly bacily.SmajlíkSmajlík
Majko, i mi bychom měli malovat kuchyň, ale mužovi se zatím nějak nechce.

Užijte si vnoučátek a pomazlete se s nimi i za mě.

Jdeme na kávu a pak za fenkami.
Marodi nic nedělejte a ležte a odpočívejte.

Obrázek uživatelky
profil
Konečně nefouká takový vítr.Regi tak ať se daří s pletením.Hali tak máš opět práci.Bady užij si vnoučata. My dnes pojedem za mamkou opět odvézt nákup. Sobotu mějte všechny klidnou a pohodovou.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,MaruK, nedělám nic,pračka pere,myčka frčí a já tu sedím a cvakám pár řádků.Jiřinko,moje neteř žije v Náchodě a v Polsku si kupovala kuchyn výstavní skříně.Přijeli zabudovali,nabylo to tak drahé jako tady a prý kluci byli příjemný.Blani,cibulové ponožky pomáhají,já si natáhla mužovi pracovní fusky A dala jsem si do petek horkou vodu,dala do postele a nohy na ty flašky.To prohřeje.Bez flašek ani ránu,když je mi zima tak jdu s nima spát,zahřejí mě víc jak můj mužSmajlík.Mám nohy pořád studené.Jo a když si vezmeš,rozinky,citron,med a trochu rumu,budeš zobat,uvidíš,jak ti odlehne.Boženko,mě takhle jednou vytopila pračka,stále napouštěla a nepřepla.Voda se valila ven a to před vánoci a všichni jsme byli doma,děti u telky já drbala kuchyn.Až někdo šel na VC a koberec nacucaný,voda skoro až v obýváku.A to někdo zapne pračku na noc,nebo jde třeba nakoupit.Děvčata,mějte příjemný den,plné pohody,já jdu na kafíčko k sousedce,vidíš MaruK,nehnu ani brvou.PapaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je sluníčko,konečně...... -4 st.
Blani,ty ponožky taky musím někdy vyzkoušet,když to je takový zázrakSmajlíkSmajlík
Majko budeš mít zase pěkně svěží stěny,ale úklid nezávidímSmajlíkTak ať se daříSmajlíkSmajlík
Ali včera jsi měla odpoledne s vnučkami,já budu mít dneskaSmajlíkSkoro sám babinec ,zeť je někde v Německu.
Na oběd dneska budu péct plecko , brambory k tomu zelíSmajlík
Marcelko s tím Němcem to mám taky Smajlík
Mějte pěkný denSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme jasno ale -10 st., ani se mi nechce pro chleba. Ale musím.
Hali bude mít práci s uklízením po malování. Také by kuchyně potřebovala. Vždy jsem mužovi pomáhala a zvládali to sami. Dnes nevím, ikdyž je kuchyň malá, jestli by to nebylo samá šmouha.
Děvčata, vy jste hodně hrála. Mne spíše dělala splečnici tréma, jako Alence.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Máme zase pěkně mrazivo. Ještě jsem vás nečetla, tak se ještě později ozvu. Teď jen - cibulové ponožky. Asi jsem to neudělala právě ideálně. Cibuli jsem dala do kapesníků a já mám jen tenké malé dámské. Cibule mi je celé promáčela. Napřed to bylo příjemné, jak to bylo nahřáté,ale když to vystydlo, nohy mě hrozně zábly (to ostatně každou noc). No, teď je to fajn a většinou každé ráno smrkám a kýchám a jsem propocená, to dnes ne. Tak snad je to cibulí. Někdy zase zkusím.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji..
MARU-Hali..To malování Ti nezávidím, co se práce týká, ale jinak bych také vylíčení kuchyně uvítala...Smajlík užij si vnoučka... Já se taky byla včera potěšit s mým třemi děvčátky.. Bylo to pěkné odpoledníčkoSmajlík

MARODI.. brzy se uzdravteSmajlík

My pojedeme do obchodu a pro balík.. odpoledne snad výjde čas i na procházkuSmajlíkzačíná svítit sluníčko a je pod nulouSmajlík
Já jsem trémařka, já jsem ani básničku na MDŽ ze sebe nevysoukala, ale rodiče hráli ochotnické divadlo.
Obrázek uživatelky
profil
Na valašských kopcích to vypadá na jasný mrazivý den.Máme tu malého čiperu,tak si aspoň užije dovádění na zahradě ve sněhu-zatím ještě spinká.Na oběd už si objednal "zelenou" hráškovou polévku a šulánky s mákem.Musím si dnes navařit také guláš na zítra-kuchyně bude zítra mimo provoz,propuklo malování-už to bylo opravdu nutné,malíř přijede dnes po obědě a bude tu i zítra.Děvčata,ať se Vám vydaří co nejhezčí den-na nákupy,na procházky,na setkání s kamarády,s dětmi a jejich rodinkami,na oslavy...marodi ať jsou v pelíšku a brzy zaženou všecky neduhy.
Obrázek uživatelky
profil
doufám, že ještě nespíte.
Jak tak čtu, co jste napsaly, myslím, že se nemusím červenat, když něco zapomenu, mám už na to nárok. Jsem téměř nejstarší z vás!SmajlíkSmajlík

Také jsem jako dítě i pak dospělá hrávala divadlo, ale dnes už nemáme v obci ani jeviště.Smajlík

Boženko, tyhle domácí jobovky, to musela být hrůza. Hlavně, že jsou odpady pročištěné a ty máš uklizeno.

IrenkoS,to jsem na ozářkách v Plzni nezažila. Byla jsem objednaná na určitou dobu a vždy mě vzali přesně na čas.

Jiřinko, to tedy koukám. Nikdy jsem se s tak krásným přístupem k zákazníkovi nesetkala.

Blaničko, jsem zvědavá, zda ti ponožky pomohou. Držím palce, aby pomohly!!!!

Jaruško, ještě že ty babince jsou, alespoň se člověk odreaguje od domácího důchodcovského života!Smajlík

Přeji vám krásnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles