Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 07.02.2015 19:11 hod. | |||
|
ZDENI..trojčátka zase jistě porostla...Naše děvčátka už jsou taky slečny..![]() Holky,už pokukuji na zprávy, ale nejdu ještě do peří, ještě mám uvařený čajík. Dobrou nocku přeji ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 07.02.2015 19:06 hod. | |||
|
Dnes bylo hezky, sluníčko svítilo , cesta byla super. Chvíli jsme se i pohráli s trojčátky. Hali tak to je dobře, mladí pomohli. Dnes se rozloučím a popřeji pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 07.02.2015 18:59 hod. | |||
|
Alenko tu rajskou mám na zítra udělanou, bude s těstovinami. Maso nechám kousek ke kopračce, do mrazáku uschovám. Vývar taky. Maru Hali, tak to máš dobré, když ti synové a snachy pomhou, s vnoučkem si to užíváš. U nás by krytina na podlahu v kuchyni také byla potřeba. Jenže se musím rozhoupat sama a když už by byla linka pryč, mohla by se též opravit alespoň deska a dřez. Bertice, Jaru, těsto na bábovku je sice tužší, ale já kupuji tvaroh ve vaničce, který je řidší. Pak je i těsto tekutější. |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 07.02.2015 17:05 hod. | |||
|
Přeji hezký podvečer.. procházka se nekonala..muž si koupil hovězí na guláš..tak se vařil guláš.. Já chvíli mazala fotky v počítači, mám tam staré fotky dvojmo i vícekrát..a chvilí jsem byla na emailech a taky po chvilkách pletu..jen vždy tak 3-4 řady a musím toho nechat, bolely by mne záda..Aniřko, tak zítra přeji úspěchy ![]() MARU-Hali..budete to mít komplet.. to je fajn máte hodné děti, že pomohou![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký podvečer | Datum vložení: 07.02.2015 16:39 hod. | |||
|
Nebyla jsem tu asi tak 4 - 5 dnů. Vidím, že u někoho řádí malíři, jiní se procházeli, další mají před sebou kávičku ( i já ). Těm co něco bolí přeji, aby je bolest opustila, stejně tak těm, co jsou jakkoliv nemocní. Já dnes byla na výstavě a přijela jsem maximálně spokojená, neboť má CHS Drahokam Holešova posbírala vše co se dalo. Odchovanec Beneček získal:V1,CAJC, BOJ a BOB. A moje Bonička získala V1, CAJC a BOS. Zítra jedu také, bude zase jiný rozhodčí, tak uvidíme co bude za výsledek | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 07.02.2015 16:13 hod. | |||
|
je krásně, sluníčko a vítr už se zklidnil. Byli jsme také na dvouhodinové procházce. Bylo to moc fajn a potkali jsme plno lidí známých, všichni vystartovali na procházku.Teď jsme si dali u mně gáblík a Pepík pivko, já kafčo. Verunkám přeju vše nejlepší, zdravíčko, štěstíčko a učení ať jde samo. ![]() ![]() ![]() Na tu křenovku mám taky chuť, až budu mít po vyšetření, tak ji hned udělám. |
||||
| bertice | Odpolední kávička | Datum vložení: 07.02.2015 15:26 hod. | |||
|
s bábovkou se vydařila. Díky za recept-Régy. S tvarohem jsem sí ještě nedělala. Těsto bylo sice tužší, ale konečný výsledek pružný a měkký. Tak hezky odpočívejte a užívejte přírody- která jdete ven. | ||||
| Hali | pokr. | Datum vložení: 07.02.2015 14:57 hod. | |||
|
Nejmladší synek přivezl včera malého čiperu (šli na ples), a tak viděl,co se u nás děje.Předtím ještě přijel nejstarší se snachou,oni to mají nejblíž a tak se často jen tak „na kafe“ zastaví.Takže oba synové pomohli manželovi vystěhovat těžké kusy linky a ledničku. V úterý odpoledne by se všechno mohlo dávat zpátky,tak to už jsou kluci domluvení a snachy také přijedou.Máme to dobře zařízené…S vnoučkem jsme si užili včerejšek a dnešní dopoledne,byl hodně venku-je nádherně.Ale teď už je doma,protože už se tu práší,všude se zavírají dveře,je to přece jenom omezení,tak je mu líp doma.Však v úterý s rodiči zase přijede.Je to opravdu naše veliká radost-to malé brebentidlo,když vnučky už jsou dospělé |
||||
| Hali | Krásné odpoledne Vám všem! | Datum vložení: 07.02.2015 14:56 hod. | |||
|
Děvčata,přišla jsem nahlédnout,co je kde nového.Pan malíř dolů v kuchyni „řádí“. Měli jsme veliký problém,že se malba na stropě začala loupat (prý tím,že se poslední nátěr kvalitním současným materiálem nespojil s původní malbou-nedali jsme penetraci).Takže na to škrábání malby si manžel netroufal…Je to teď jenom kuchyň,zítra to bude hotovo.Ale ještě se musím „pochlubit“,co mě napadlo-že totiž o jednom krámování vyřešíme i problém s podlahou v kuchyni a ve verandě.V pondělí ráno nastoupí podlaháři,aby položili novou krytinu.Dosud máme-asi 20 let- korek,ale „propásli“ jsme vhodný čas na přelakování,korek je už ošklivý a přebroušení,nové nalakování-to že by stálo víc peněz než nová krytina a ještě že by nebyla záruka,že to dobře dopadne.Takže teď nám na korek položí Vinyl s textilní podložkou,což by mě už mělo přežít!Děvčata,s úklidem si nemusím dělat těžkou hlavu,protože i když jsme tu akci chtěli před naší mládeží ututlat a zvládnout to sami,tak se to stejně dozvěděli. |
||||
| annau | Krásné odpoledne, | Datum vložení: 07.02.2015 14:47 hod. | |||
|
teď jsem se vrátila z dvouhodinové procházky,za vesnicí do lesa. Trénuji chůzi,po zimě je to potřeba.Je moc hezky,modré nebe,vítr se změnil na SZ, ale už není tak silný.Teplota je 2 st. Zasednu k TV a budu odpočívat. Verunkám přeji taky vše nejlepší. |
||||