Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ZDENI..trojčátka zase jistě porostla...Naše děvčátka už jsou taky slečny..Smajlík

Holky,už pokukuji na zprávy, ale nejdu ještě do peří, ještě mám uvařený čajík.
Dobrou nocku přejiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes bylo hezky, sluníčko svítilo , cesta byla super. Chvíli jsme se i pohráli s trojčátky.SmajlíkHali tak to je dobře, mladí pomohli. Dnes se rozloučím a popřeji pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko tu rajskou mám na zítra udělanou, bude s těstovinami. Maso nechám kousek ke kopračce, do mrazáku uschovám. Vývar taky.
Maru Hali, tak to máš dobré, když ti synové a snachy pomhou, s vnoučkem si to užíváš. U nás by krytina na podlahu v kuchyni také byla potřeba. Jenže se musím rozhoupat sama a když už by byla linka pryč, mohla by se též opravit alespoň deska a dřez.
Bertice, Jaru, těsto na bábovku je sice tužší, ale já kupuji tvaroh ve vaničce, který je řidší. Pak je i těsto tekutější.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký podvečer..
procházka se nekonala..muž si koupil hovězí na guláš..tak se vařil guláš..Smajlík Já chvíli mazala fotky v počítači, mám tam staré fotky dvojmo i vícekrát..a chvilí jsem byla na emailech a taky po chvilkách pletu..jen vždy tak 3-4 řady a musím toho nechat, bolely by mne záda..
Aniřko, tak zítra přeji úspěchySmajlík

MARU-Hali..budete to mít komplet..Smajlíkto je fajnSmajlíkmáte hodné děti, že pomohouSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nebyla jsem tu asi tak 4 - 5 dnů. Vidím, že u někoho řádí malíři, jiní se procházeli, další mají před sebou kávičku ( i já ). Těm co něco bolí přeji, aby je bolest opustila, stejně tak těm, co jsou jakkoliv nemocní. Já dnes byla na výstavě a přijela jsem maximálně spokojená, neboť má CHS Drahokam Holešova posbírala vše co se dalo. Odchovanec Beneček získal:V1,CAJC, BOJ a BOB. A moje Bonička získala V1, CAJC a BOS. Zítra jedu také, bude zase jiný rozhodčí, tak uvidíme co bude za výsledek
Obrázek uživatelky
profil
je krásně, sluníčko a vítr už se zklidnil. Byli jsme také na dvouhodinové procházce. Bylo to moc fajn a potkali jsme plno lidí známých, všichni vystartovali na procházku.Teď jsme si dali u mně gáblík a Pepík pivko, já kafčo.

Verunkám přeju vše nejlepší, zdravíčko, štěstíčko a učení ať jde samo.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Na tu křenovku mám taky chuť, až budu mít po vyšetření, tak ji hned udělám.
Obrázek uživatelky
profil
s bábovkou se vydařila. Díky za recept-Régy. S tvarohem jsem sí ještě nedělala. Těsto bylo sice tužší, ale konečný výsledek pružný a měkký. Tak hezky odpočívejte a užívejte přírody- která jdete ven.
Obrázek uživatelky
profil
Nejmladší synek přivezl včera malého čiperu (šli na ples), a tak viděl,co se u nás děje.Předtím ještě přijel nejstarší se snachou,oni to mají nejblíž a tak se často jen tak „na kafe“ zastaví.Takže oba synové pomohli manželovi vystěhovat těžké kusy linky a ledničku.
V úterý odpoledne by se všechno mohlo dávat zpátky,tak to už jsou kluci domluvení a snachy také přijedou.Máme to dobře zařízené…S vnoučkem jsme si užili včerejšek a dnešní dopoledne,byl hodně venku-je nádherně.Ale teď už je doma,protože už se tu práší,všude se zavírají dveře,je to přece jenom omezení,tak je mu líp doma.Však v úterý s rodiči zase přijede.Je to opravdu naše veliká radost-to malé brebentidlo,když vnučky už jsou dospělé
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata,přišla jsem nahlédnout,co je kde nového.Pan malíř dolů v kuchyni „řádí“.
Měli jsme veliký problém,že se malba na stropě začala loupat (prý tím,že se poslední nátěr kvalitním současným materiálem nespojil s původní malbou-nedali jsme penetraci).Takže na to škrábání malby si manžel netroufal…Je to teď jenom kuchyň,zítra to bude hotovo.Ale ještě se musím „pochlubit“,co mě napadlo-že totiž o jednom krámování vyřešíme i problém s podlahou v kuchyni a ve verandě.V pondělí ráno nastoupí podlaháři,aby položili novou krytinu.Dosud máme-asi 20 let- korek,ale „propásli“ jsme vhodný čas na přelakování,korek je už ošklivý a přebroušení,nové nalakování-to že by stálo víc peněz než nová krytina a ještě že by nebyla záruka,že to dobře dopadne.Takže teď nám na korek položí Vinyl s textilní podložkou,což by mě už mělo přežít!Děvčata,s úklidem si nemusím dělat těžkou hlavu,protože i když jsme tu akci chtěli před naší mládeží ututlat a zvládnout to sami,tak se to stejně dozvěděli.
Obrázek uživatelky
profil
teď jsem se vrátila z dvouhodinové procházky,za vesnicí do lesa. Trénuji chůzi,po zimě je to potřeba.Je moc hezky,modré nebe,vítr se změnil na SZ, ale už není tak silný.Teplota je 2 st.
Zasednu k TV a budu odpočívat.
Verunkám přeji taky vše nejlepší.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles