Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | - | Datum vložení: 07.02.2015 14:03 hod. | |||
|
Pěkné sobotní odpoledne. Konečně vítr ustal a svítí sluníčko. Přeji také Verunkám nej...... Taky si malujeme sami. Ale bez válečku - jen na bílo. Nám se to tak líbí a vyniknou obrazy na stěně. Taky to dá míň práce. A máme poměrně nízké stropy, tak to nejméně opticky snižuje. Pomalu se jistě chystáte na kávičku a snad i nějaký zákusek.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne, | Datum vložení: 07.02.2015 13:01 hod. | |||
|
myslím, že už kafíčkujete a když ne, tak vám přeji pohové posezení u kávičky s nožkama nahoře....Já jsem od rána se nezastavila, ale už mám uklizeno a plnou myčku.....Jedli jsme jenom tři-my a Marky, mladej až přijede z turnaje....Pořád máme hezky, chci jít na sluníčko až mě přestanou bolet nohy.....Zítra jdou dvojky na brigádu a tak nám zbude i na zítra oběd. Oni si tam dají nějakou tortilu s kuřecím a zeleninou, mají slevu 50% jako zaměstnanci...Večer zítra už přijedou naši a tak jim zítra něco upeču na přivítanou. Myslím, že se staví při cestě na večeři.....Verunce jsem přála hned ráno, má s sebou svůj telefon a slíbila jsem, že až bude doma, že zajedeme na nějaký pohár do cukrárny. ....Vám přeji pěkné odpoledne![]() ![]() ![]() |
||||
| Jina | zdravím a přeji krásnou slunečnou sobotu | Datum vložení: 07.02.2015 12:36 hod. | |||
|
O tom malování, my budeme malovat na jaře obývák a ložnici. A do obýváku musíme koupit nový koberec. Ten můj dědek je nachcípaný, ale jel na Uhřínov lyžovat. Tam má lyžařský klub chatu a on je členem. Je tam krásný kopec na lyžování a tam můžou jezdit lyžovat i nečlenové. Musí ale zaplatit za vlek. Dnes nevařím, mám od včera, tak až se vrátí tak to jenom ohřeju. Máme vepřozeloknedlo. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 07.02.2015 12:02 hod. | |||
|
já vařím čočkovou polévku, synek dnes na oběd nepříjde, tak dojíme rajskou, já ze špagetama a muž s rožkem sekané.![]() Holky, taky přeji vašim Verunkám, vše nej... |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 07.02.2015 11:55 hod. | |||
|
Mám navařené hovězí, udělám jen omáčku asi rajskou, i když já ráda i kopračku. K té by mi stačilo vejce. Možná udělám v týdnu, nebo za týden, pokud dcera nesní všechno maso. K rajské udělám těstoviny. Knedlík jsem chtěla jít koupit, nebo je ho kousek v mraznici, ale dítě by raději vřetena. Malování musím nějak naplánovat, kam s věcmi je problém v bytovce, ale zatím neřeším. Kdo máte Verunky, přeji jim zdravíčko. Hali užij si vnoučka, to pomazleníti závidím. |
||||
| ija1 | Verunkám | Datum vložení: 07.02.2015 10:48 hod. | |||
|
hodně štěstíčka a zdravíčka,svítí sluníčko a ven se mi nechce máme-3 stupně.Muž má dnes školení řidičů-přeskoušení na tahače a ruku,tak jsem sama doma,mám vegáč.Asi se dám do papírů,mám v nich chaos,pořád to odkládám.MaruK,navař víc,zajdu na křenovku tu u nás nikdo nejí a pro sebe jí nedělám.Přitom jí mám ráda,dávala jsem si jí v práci. |
||||
| koudy | Pěkný den,děvčata... | Datum vložení: 07.02.2015 10:03 hod. | |||
|
U nás v noci pěkně mrzlo...ráno bylo -5, už ale svítí sluníčko,tak bude hezký den...![]() Vařím velké uzené koleno, bue polévka, křenová omáčka,knedle mám v mrazáku... ![]() Ijo, pokračuj v odpočinku,hezky v klídku a jen to nejnutnější... ![]() Regi, kabátek bude bezva a užiješ ho... ![]() Malování bych taky nezamítla,ale ten úklid...dřív jsme to s mužem zvládli sami,tedˇka je hůř,dojde brzo na malíře...... ![]() Marci, Blani,nevím,ale nepíšou tam nic o igelitu...teplou cibuli jsem dala na šátky po mamince,zabalila,zavázala a dala tlusté,teplé ponožky...nic víc to nechce...teplo a paráda... kapesníky nestačí...![]() Marci, Marti, už jsem poslala Verunce přáníčko,ale slavit budem později, zároveň s narozeninami syna a vnuka Ondry... ![]() Všem Verunkám přeji všechno nejlepší... ![]() ![]() Blani, taky jsem mimo divadla chodila recitovat a zpívat na různé oslavy a vítání občánků... ![]() Děvčátka, užijte si dětí, vnoučátek, maminek a všech blízkých... Ať se vám vše daří |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 07.02.2015 09:44 hod. | |||
|
U nás dnes byla nejstudenější noc, teď svítí sluníčko. Majko upřímně, to malování ti nezávidím, ale trochu závidím toho mrňouska. ![]() ![]() Blaničko, napadlo mě, zda by to nechtělo na cibulový obklad dát igelitový sáček a pak teprve obléknout ponožky. Asi to zkusím. ![]() Irenko, ráda něco mlsám. Hned si jdu udělat rozinky, med,citron,rum. To by mohlo být zdravé.![]() Zdeničko, jsi hodná, že často jezdíš za maminkou. Martičko, dnes mají Verunky svátek /což určitě víš/. Naše Verunka má prázdniny a jela s tatínkem do Francie na lyžařský zájezd. Slavit budeme až se vrátí. Všem Verunkám přeji hodně zdravíčka a štěstíčka!!!! ![]() ![]() Mějte pěkný den, jdu něco dělat. ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 07.02.2015 09:19 hod. | |||
|
Já jsem vyrostla na malé vesnici, ale měli jsme tam školu - jedenotřídku 1.-5. třída a s panem učitelem jsme taky hrávali ochotnické divadlo, mám na to krásné vzpomínky. Už si ani nepamatuji role, které jsem hrála, jen na tu první si pamatuji,to jsem byla v 1. třídě y hrála jsem ve Sněhurce jednoho z trpaslíků. Pořádali jsme i vesnické zábavy a bylo to moc fajn | ||||
| Bm68 | Tak ještě něco přidám. | Datum vložení: 07.02.2015 09:17 hod. | |||
|
Irenko, já nemám ani pánské kapesníky, ani ponožky. Příště si dám cibuli na šátky a musím si asi velké ponožky teplé koupit. Ještě k tomu divadlu. Já v mládí recitovala na všech akcích - na zlatých svatbách, na vítání občánků, na různých výročích, na schůzích v podnicích, na vernisáži... Občas z toho i něco káplo - ve sklárně jsem dostala krásnou vázu, na vernisáži obrázek od akad. malíře. Majko, malování nezávidím, ale výsledek jo. Já bych potřebovala vymalovat ložnici, ale s Pepíkem už si sami na to netroufneme a hlavně mám hrůzu, kam dám všechen nábytek. Dřív jsem se i domluvila se sousedkou a nacpala něco do její předsíně, ona měla velkou. Teď tam bydlí jiná partaj a s těmi se tak neznám, to by nešlo. Dneska nevařím, máme ještě od včera a zítra nesmím už jíst, tak je to zbytečné. Vy si užijte sobotěnku. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||