Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné sobotní odpoledne. Konečně vítr ustal a svítí sluníčko. Přeji také Verunkám nej...... Taky si malujeme sami. Ale bez válečku - jen na bílo. Nám se to tak líbí a vyniknou obrazy na stěně. Taky to dá míň práce.Smajlík A máme poměrně nízké stropy, tak to nejméně opticky snižuje. Pomalu se jistě chystáte na kávičku a snad i nějaký zákusek.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
myslím, že už kafíčkujete a když ne, tak vám přeji pohové posezení u kávičky s nožkama nahoře....Já jsem od rána se nezastavila, ale už mám uklizeno a plnou myčku.....Jedli jsme jenom tři-my a Marky, mladej až přijede z turnaje....Pořád máme hezky, chci jít na sluníčko až mě přestanou bolet nohy.....Zítra jdou dvojky na brigádu a tak nám zbude i na zítra oběd. Oni si tam dají nějakou tortilu s kuřecím a zeleninou, mají slevu 50% jako zaměstnanci...Večer zítra už přijedou naši a tak jim zítra něco upeču na přivítanou. Myslím, že se staví při cestě na večeři.....Verunce jsem přála hned ráno, má s sebou svůj telefon a slíbila jsem, že až bude doma, že zajedeme na nějaký pohár do cukrárny. ....Vám přeji pěkné odpoledneSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
O tom malování, my budeme malovat na jaře obývák a ložnici.
A do obýváku musíme koupit nový koberec. Ten můj dědek je nachcípaný, ale jel na Uhřínov lyžovat. Tam má lyžařský klub chatu a on je členem. Je tam krásný kopec na lyžování a tam můžou jezdit lyžovat i nečlenové. Musí ale zaplatit za vlek.
Dnes nevařím, mám od včera, tak až se vrátí tak to jenom ohřeju. Máme vepřozeloknedlo.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já vařím čočkovou polévku, synek dnes na oběd nepříjde, tak dojíme rajskou, já ze špagetama a muž s rožkem sekané.Smajlík


Holky, taky přeji vašim Verunkám, vše nej...
Obrázek uživatelky
profil
Mám navařené hovězí, udělám jen omáčku asi rajskou, i když já ráda i kopračku. K té by mi stačilo vejce. Možná udělám v týdnu, nebo za týden, pokud dcera nesní všechno maso. K rajské udělám těstoviny. Knedlík jsem chtěla jít koupit, nebo je ho kousek v mraznici, ale dítě by raději vřetena.
Malování musím nějak naplánovat, kam s věcmi je problém v bytovce, ale zatím neřeším.
Kdo máte Verunky, přeji jim zdravíčko.
Hali užij si vnoučka, to pomazleníti závidím.
Obrázek uživatelky
profil
hodně štěstíčka a zdravíčka,svítí sluníčko a ven se mi nechce máme-3 stupně.Muž má dnes školení řidičů-přeskoušení na tahače a ruku,tak jsem sama doma,mám vegáč.Asi se dám do papírů,mám v nich chaos,pořád to odkládám.MaruK,navař víc,zajdu na křenovkuSmajlíktu u nás nikdo nejí a pro sebe jí nedělám.Přitom jí mám ráda,dávala jsem si jí v práci.
Obrázek uživatelky
profil
U nás v noci pěkně mrzlo...ráno bylo -5, už ale svítí sluníčko,tak bude hezký den...Smajlík
Vařím velké uzené koleno, bue polévka, křenová omáčka,knedle mám v mrazáku...Smajlík
Ijo, pokračuj v odpočinku,hezky v klídku a jen to nejnutnější...Smajlík
Regi, kabátek bude bezva a užiješ ho...Smajlík
Malování bych taky nezamítla,ale ten úklid...dřív jsme to s mužem zvládli sami,tedˇka je hůř,dojde brzo na malíře......Smajlík
Marci, Blani,nevím,ale nepíšou tam nic o igelitu...teplou cibuli jsem dala na šátky po mamince,zabalila,zavázala a dala tlusté,teplé ponožky...nic víc to nechce...teplo a paráda...Smajlíkkapesníky nestačí...Smajlík
Marci, Marti, už jsem poslala Verunce přáníčko,ale slavit budem později, zároveň s narozeninami syna a vnuka Ondry...Smajlík
Všem Verunkám přeji všechno nejlepší...SmajlíkSmajlík
Blani, taky jsem mimo divadla chodila recitovat a zpívat
na různé oslavy a vítání občánků...Smajlík
Děvčátka, užijte si dětí, vnoučátek, maminek a všech blízkých...SmajlíkAť se vám vše daří
Obrázek uživatelky
profil
U nás dnes byla nejstudenější noc, teď svítí sluníčko.
Majko upřímně, to malování ti nezávidím, ale trochu závidím toho mrňouska.SmajlíkSmajlík

Blaničko, napadlo mě, zda by to nechtělo na cibulový obklad dát igelitový sáček a pak teprve obléknout ponožky. Asi to zkusím.Smajlík

Irenko, ráda něco mlsám. Hned si jdu udělat rozinky, med,citron,rum.SmajlíkTo by mohlo být zdravé.Smajlík

Zdeničko, jsi hodná, že často jezdíš za maminkou.

Martičko, dnes mají Verunky svátek /což určitě víš/. Naše Verunka má prázdniny a jela s tatínkem do Francie na lyžařský zájezd. Slavit budeme až se vrátí.

Všem Verunkám přeji hodně zdravíčka a štěstíčka!!!!SmajlíkSmajlík

Mějte pěkný den, jdu něco dělat.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem vyrostla na malé vesnici, ale měli jsme tam školu - jedenotřídku 1.-5. třída a s panem učitelem jsme taky hrávali ochotnické divadlo, mám na to krásné vzpomínky. Už si ani nepamatuji role, které jsem hrála, jen na tu první si pamatuji,to jsem byla v 1. třídě y hrála jsem ve Sněhurce jednoho z trpaslíků. Pořádali jsme i vesnické zábavy a bylo to moc fajn
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, já nemám ani pánské kapesníky, ani ponožky. Příště si dám cibuli na šátky a musím si asi velké ponožky teplé koupit.
Ještě k tomu divadlu. Já v mládí recitovala na všech akcích - na zlatých svatbách, na vítání občánků, na různých výročích, na schůzích v podnicích, na vernisáži... Občas z toho i něco káplo - ve sklárně jsem dostala krásnou vázu, na vernisáži obrázek od akad. malíře.
Majko, malování nezávidím, ale výsledek jo. Já bych potřebovala vymalovat ložnici, ale s Pepíkem už si sami na to netroufneme a hlavně mám hrůzu, kam dám všechen nábytek. Dřív jsem se i domluvila se sousedkou a nacpala něco do její předsíně, ona měla velkou. Teď tam bydlí jiná partaj a s těmi se tak neznám, to by nešlo.
Dneska nevařím, máme ještě od včera a zítra nesmím už jíst, tak je to zbytečné.
Vy si užijte sobotěnku.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles