Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 08.02.2015 07:54 hod. | |||
|
![]() také pěknou neděli. ![]() I u nás je poprašek sněhu a fičí. Kristínko, co budeš plést? Něco pro vnučky? Marodi, ozdravuje. My se držíme. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Děvčátka | Datum vložení: 08.02.2015 07:22 hod. | |||
|
vitám vás do nového dne,ještě si pochrupujete a to je dobře,máme nasněženo,jen trochu,vše přikryto ale fičí vítr,houká meluzína.Zima vystrkuje růžky.Jdu vyházet z druhého mrazáku vše ven na balkon a musím odmrazit.Příjemné vstávání a Aničko držím![]() |
||||
| jimas | Já se jdu už jenom | Datum vložení: 07.02.2015 22:33 hod. | |||
|
rozloučit. Dočetla jsem vás během dne. Aničko, gratuluji k úspěšným výsledkům na výstavě. Zítra ať se tobě a pejskům také daří. ![]() irenkoS, začala jsem si dělat šťávu a nevadí mi. Předtím jsem jedla všechnu zeleninu a ovoce nastrouhané a to mi vadilo. Možná toho bylo moc nebo mi bylo blbě z něčeho jiného. Ta holá šťáva mě chutná a co zbyde, tak sním během dne. Užívaly jste si některé sluníčka. U nás bylo taky krásně, ale teď prší a rovnou to namrzá. Marci a Marti přeji vašim i všem dalším Verunkám všechno nejlepší. Jdu do hajan a vy se hezky dorůžova vyspěte. ![]() |
||||
| badysek | Dobrou noc !!! | Datum vložení: 07.02.2015 22:27 hod. | |||
|
Měli jsme tu dcerku s vnučkami.A pak jsem se zasekla u hledání vzoru na pletení ![]() ![]() ![]() Tak ještě přeji Verunkám hodně zdravíčka a štěstíčka ![]() ![]() Pěkně se vyspinkejte do růžova ![]() ![]() ANIČKO GRATULUJI k úspěchu,jsem skleroza ![]() |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 07.02.2015 21:44 hod. | |||
|
jen nakukuji. Po obědě přišli vnuci, byli jsme krmit labutě a pak absolvovali procházku asi 6kilometrovou. Bylo nádherně, vítr dnes nefoukal, svítilo sluníčko a nebe bylo modré jako u moře. Pak přišla návštěva a teď jsme měly se snachou dvouhodinový pokec. Mějte se pěkně, dočítat budu až zítra. Všem přeji dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 07.02.2015 19:54 hod. | |||
|
přeji,Aničko gratuluji a zítra držím palce![]() .Mám hlad jako vlk hřeju si párek,slupnu ho a jdu do kanafasu vy si užívejte večera dobrou noc. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 07.02.2015 19:44 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Dodatečně přeji Verunkám - vašim vnučkám k svátku a také Aničce k úspěchu na výstavě. Každá jste využívala sobotu na plno podle svých možností. Já ráno vyprala jednu pračku a už mám i vyžehleno.Venku to uschlo a teď peru druhou a ta uschne už v chodbě.Ráno mohu žehlit. Jdu na televizi a tak jen už popřeji klidný spánek. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | 2baculka | Datum vložení: 07.02.2015 19:31 hod. | |||
|
CHS je zkratka pro chovnou stanici | ||||
| Bm68 | Dobrý večer, | Datum vložení: 07.02.2015 19:23 hod. | |||
|
Alčo, taky mám čajík - a oslazený medem. Většinou nesladím, ale dneska mám chuť na sladké. Aničko, gratuluju, to je velký úspěch. Na zítra držím palce. Zdeni, potěšila jsi se s trojčátky. Udělala jsi nějaké fotky? Majko, můžu jen opakovat, že máš bezvadnou rodinu. Když je třeba, nastoupí rychlá rota. ![]() Děvčata, mám hlášené nějaké telefony, tak dneska už se loučím. Krásný večer a dobrou noc! ![]() |
||||
| 2baculka | Aničko59, | Datum vložení: 07.02.2015 19:12 hod. | |||
|
zase jsi byla s pejsky úspěšná. To má tvoje CHS plusové body a další případná štěnátka by se dobře prodávala. I když jsem musela dlouze přemýšlet, že se asi jedná o chovnou stanici. | ||||