Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 08.02.2015 09:54 hod. | |||
|
U nás taky fučí vítr. Honí se to dokola, až jsou zaváté okna ze všech světových stran. Blani, to je patálie s autem, zrovna když si vzal nové auto. Jsi hodná, že jsi tchyni vyslechla. Ona si třeba dětem stěžovat nechce. No nevím. K obědu ječtě nevím. Muž je v práci, tak jsem mu nabalila jídlo sebou. Nám ještě zbyla polévka ze včerejška a vařené brambory, tak udělám něco z nich. Mějte hezkou neděli. ![]() |
||||
| 2baculka | Je tu neděle. | Datum vložení: 08.02.2015 09:24 hod. | |||
|
Též napadlo trochu sněhu, ale řádně fouká. bloha je modrá s bílými mráčky. Pokusím se něco upéct. Netuším co, ale jen na malý plech. Mějte se krásně, pomalu venku, aby jste nepadaly. Kdo se může těšit s vnoučaty, ať to náležitě vužije. Blani, každý jsme nějaký. Ta auta se opraví, jen těch pěněz co to stojí. Jenže bez dopravních prostředků se neobejdeme. |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 08.02.2015 09:21 hod. | |||
|
Ono je skoro poledne mně bolí asi esíčko-bolí to nad kyčlí..tak jsem déle ležela... muž je doma, sníh odmetl a máme dost silný vítr, tak asi nikam ani nepůjdeme.![]() |
||||
| vlavod | Hezkou neděli přeji, | Datum vložení: 08.02.2015 09:13 hod. | |||
|
ať se vám vše podaří.U nás napadl trochu sníh a teď svítí sluníčko.Děti mají v našem okrese jarní prázdniny tak aby si je užily.Já jdu něco vařit, ani nevím co mám vyndanou krkovici tak uvidíme.Dělala jsem pivní rohlíky podle Hrušky a byly výborné. Mějte hezký den všechny![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěknou neděli, | Datum vložení: 08.02.2015 09:06 hod. | |||
|
U nás to vypadá na konec světa. Vítr silný, sněhu plno, ucelené chodníky a silnice, není je vidět. Byla jsem za psem, ale nezametala jsem, měla jsem co dělat, abych tam došla. Ani nevylezl, musela jsem vrátkama za ním, je to zděný bývalý kurník a v tom má boudu se slámou a je mu tam dobře...Manžel už vstal, tak půjde odhrabat na dvoře schody, aby se dalo jít nahoru a děcka dolů, za chvíli jedou do práce.,..Dnes nevařím, budu péct. Udělám bábovky, dvě a dvě se mi do trouby vejdou a udělám dvoubarevné a dvě oříškové s polevou.Už jsme je dlouho neměli...Mějte se hezky a nezapomeňte od čeho je slovo neděle...![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 08.02.2015 09:03 hod. | |||
|
U nás před chvilkou byla sněhová vánice, myslela jsem, že to bude trvat celý den, ale už svítí sluníčko. Je to jako v dubnu. Majko, máš skvělou rodinu, budete mít vymalováno, novou podlahu a uklizeno. Zdeničko, ty ses krásně pobavila s trojčátky. Aničko, tobě přeji, abys i dnes pobrala s pejsky všechny medaile!!!!!!!!!!!!!! Jiřinko, děkuji za Verunku. Blaničko, stále se něco děje. Člověk by rád pomohl, ale na všechno nestačí, že? Myslím, že je většina z nás stejná. Kolem nás je v poslední době také plno bouraček se zvěří.Hlavně, že on je v pořádku. S tou tchýní to Irenka přede mnou napsala pěkně, totéž si myslím já!![]() |
||||
| ija1 | krásné ráno | Datum vložení: 08.02.2015 08:46 hod. | |||
|
Tady chumelí,jak píše Zdena-bílá tma,hrozný vítr,ani slepičky nejdou s kurníku ven a to mají kurník pod velkou střechou,raději nikam nevycházet.Blani,to je teda smůla 2 auta,mo hlavně že syn je v pořádku,od mého syna tchýně,je to 2 roky nabrala srnu a je sešroubovaná,chodí o holích záda věčně boli,ještěže nikoho nevezla,protože jí vlítla bokem do auta.Ona vyskočila z lesa ze stráně,byla smůla,že ona kolem jela.Ještě že při té smůle měl velké štěstí.No a jeho tchýně nejni sama,má přítele a byl u ní s práškama,co by chtěla víc,to za pomoc nepočítá,hod to za hlavu,třeba její přítel není takový přítel,aby pomohl.Hezký den přeji. | ||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 08.02.2015 08:45 hod. | |||
|
u nás taky bílá tma sněží hustě i s větrem![]() Jani hledala jsem nějakou čepičku pro malou.A pro sebe nějaké triko na léto,už aby to bylo ,ta zima mně už nebaví ![]() ![]() Blani ještě,že se mu nic nestalo,ale jsou to zas starostí a penízky na víc A ty jsi zas svodidlo,vždyť má dceru,nechtěla ať se staráš ty?![]() Mějte pěknou nedělí ![]() ![]() Kdepak se nám ztratila AničkaF?Že ani nenakoukne.... |
||||
| Bm68 | Krásné nedělní ráno, | Datum vložení: 08.02.2015 08:10 hod. | |||
|
byla jsem pro chleba a rohlíky, máme konečně sníh a dost a pořád padá. V baráku zatím ticho, zamčeno, nikdo ani neodmetal, takže jsem prošlapala ke krámu jednolitou bílou vrstvu. Ale je vítr, musela jsem si držet baret. Včera se u mně stavil syn až večer se psem. Tak mají patálii. Jel v pondělí do práce Feldou, co jsem jim vrátila, a zpět už nedojel, museli ho odtáhnout. Auto je v tedy v servisu. A ve středu večer, když jel z práce tím novým, tak nabral srnu. Ještě, že se jemu nic nestalo, ale zase starost a penízky. A do třetice mi volala včera jeho tchýně, že je jí špatně a oni se o ni nestarají. Děvčata, ať se vám všechno daří! ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 08.02.2015 08:05 hod. | |||
|
Teda tady nic moc , tady je celou noc vítr a chumelit začalo do toho, není ani skoro vidět , jak říkají, bílá tma.Aničko posílám gratulaci a dodatečně také Verunkám vše nejlepší.Mějte všechny pěkný den. ![]() |
||||