Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás taky fučí vítr. Honí se to dokola, až jsou zaváté okna ze všech světových stran.
Blani, to je patálie s autem, zrovna když si vzal nové auto. Jsi hodná, že jsi tchyni vyslechla. Ona si třeba dětem stěžovat nechce. No nevím.
K obědu ječtě nevím. Muž je v práci, tak jsem mu nabalila jídlo sebou. Nám ještě zbyla polévka ze včerejška a vařené brambory, tak udělám něco z nich.
Mějte hezkou neděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Též napadlo trochu sněhu, ale řádně fouká. bloha je modrá s bílými mráčky. Pokusím se něco upéct. Netuším co, ale jen na malý plech.
Mějte se krásně, pomalu venku, aby jste nepadaly. Kdo se může těšit s vnoučaty, ať to náležitě vužije.
Blani, každý jsme nějaký. Ta auta se opraví, jen těch pěněz co to stojí. Jenže bez dopravních prostředků se neobejdeme.
Obrázek uživatelky
profil
Ono je skoro poledneSmajlík mně bolí asi esíčko-bolí to nad kyčlí..tak jsem déle ležela... muž je doma, sníh odmetl a máme dost silný vítr, tak asi nikam ani nepůjdeme.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ať se vám vše podaří.U nás napadl trochu sníh a teď svítí sluníčko.Děti mají v našem okrese jarní prázdniny tak aby si je užily.Já jdu něco vařit, ani nevím co mám vyndanou krkovici tak uvidíme.Dělala jsem pivní rohlíky podle Hrušky a byly výborné. Mějte hezký den všechnySmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás to vypadá na konec světa. Vítr silný, sněhu plno, ucelené chodníky a silnice, není je vidět. Byla jsem za psem, ale nezametala jsem, měla jsem co dělat, abych tam došla. Ani nevylezl, musela jsem vrátkama za ním, je to zděný bývalý kurník a v tom má boudu se slámou a je mu tam dobře...Manžel už vstal, tak půjde odhrabat na dvoře schody, aby se dalo jít nahoru a děcka dolů, za chvíli jedou do práce.,..Dnes nevařím, budu péct. Udělám bábovky, dvě a dvě se mi do trouby vejdou a udělám dvoubarevné a dvě oříškové s polevou.Už jsme je dlouho neměli...Mějte se hezky a nezapomeňte od čeho je slovo neděle...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás před chvilkou byla sněhová vánice, myslela jsem, že to bude trvat celý den, ale už svítí sluníčko. Je to jako v dubnu.
Majko, máš skvělou rodinu, budete mít vymalováno, novou podlahu a uklizeno.

Zdeničko, ty ses krásně pobavila s trojčátky.

Aničko, tobě přeji, abys i dnes pobrala s pejsky všechny medaile!!!!!!!!!!!!!!

Jiřinko, děkuji za Verunku.

Blaničko, stále se něco děje. Člověk by rád pomohl, ale na všechno nestačí, že? Myslím, že je většina z nás stejná.Smajlík Kolem nás je v poslední době také plno bouraček se zvěří.Hlavně, že on je v pořádku. S tou tchýní to Irenka přede mnou napsala pěkně, totéž si myslím já!Smajlík





Obrázek uživatelky
profil
Tady chumelí,jak píše Zdena-bílá tma,hrozný vítr,ani slepičky nejdou s kurníku ven a to mají kurník pod velkou střechou,raději nikam nevycházet.Blani,to je teda smůla 2 auta,mo hlavně že syn je v pořádku,od mého syna tchýně,je to 2 roky nabrala srnu a je sešroubovaná,chodí o holích záda věčně boli,ještěže nikoho nevezla,protože jí vlítla bokem do auta.Ona vyskočila z lesa ze stráně,byla smůla,že ona kolem jela.Ještě že při té smůle měl velké štěstí.No a jeho tchýně nejni sama,má přítele a byl u ní s práškama,co by chtěla víc,to za pomoc nepočítá,hod to za hlavu,třeba její přítel není takový přítel,aby pomohl.Hezký den přeji.
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky bílá tma sněží hustě i s větremSmajlík
Jani hledala jsem nějakou čepičku pro malou.A pro sebe nějaké triko na léto,už aby to bylo ,ta zima mně už nebavíSmajlík
Smajlík
Blani ještě,že se mu nic nestalo,ale jsou to zas starostí a penízky na vícSmajlíkA ty jsi zas svodidlo,vždyť má dceru,nechtěla ať se staráš ty?Smajlík
Mějte pěknou nedělíSmajlíkSmajlík
Kdepak se nám ztratila AničkaF?Že ani nenakoukne....
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem pro chleba a rohlíky, máme konečně sníh a dost a pořád padá. V baráku zatím ticho, zamčeno, nikdo ani neodmetal, takže jsem prošlapala ke krámu jednolitou bílou vrstvu. Ale je vítr, musela jsem si držet baret.
Včera se u mně stavil syn až večer se psem. Tak mají patálii. Jel v pondělí do práce Feldou, co jsem jim vrátila, a zpět už nedojel, museli ho odtáhnout. Auto je v tedy v servisu. A ve středu večer, když jel z práce tím novým, tak nabral srnu. Ještě, že se jemu nic nestalo, ale zase starost a penízky. A do třetice mi volala včera jeho tchýně, že je jí špatně a oni se o ni nestarají.
Děvčata, ať se vám všechno daří!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teda tady nic moc , tady je celou noc vítr a chumelit začalo do toho, není ani skoro vidět , jak říkají,
bílá tma.Aničko posílám gratulaci a dodatečně také Verunkám
vše nejlepší.Mějte všechny pěkný den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles