Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak naši už jsou doma, já jsem měla ještě bábovky teplé, ale to jim nevadilo, aby tu nejchladnější nenačali s hrcem teplého čaje, Verča s citronem a mladí citron a rumík. Zmizelo jí dost, ale já jsem jim dala ještě další 2 a budou mít na snídani a až přijedou ti dva " vlčáci" z práce, tak zmizí další kus...Verunka mě asistovala při vkládání 4 foteček, které si vybrala a pomáhala je vložit. Já nejsem žádný umělec, dávám jen párkrát do roka a to mě musí někdo vyprovokovat....Byla strašně spokojená s lyžováním a její mamka říkala, že kopec i dva kilometry sjíždí velmi dobře s instruktorem...Dostala diplom za nejlpší ve své věkové kategorii, tak byla moc ráda...Pěkný večer, nevím, zda se sem dostanu, tak přeji už dopředu....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás co chvíli chumelí.Byli jsme dnes 4 hod. bez elektřiny a zrovna přes poledne....Tak na oběd byla pórková polévka na hustoSmajlíkSmajlík
Holky vy jste nezmary jak pořád pečete,taky bych ráda pekla ,ale já bych potom žra..SmajlíkSmajlík a to bych se neuneslaSmajlíkSmajlík
Manžel už je lepší,ale mně je nějak podezřelé zimaSmajlík
Mějte pěkný podvečerSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přišli jsme vyfoukaní, ale i muž procházku uvítal..a hlavně ta drůbež, labutě vyšly zase až na břeh, jak uviděly, že jdeme k vodě.Smajlík
Teď se zahříváme čajíčkemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
koukáme na pohádku a pak půjdeme chvíli ven...narazíme čepice a aspoň na půl hodinky výjdeme na vzduch...mám nachystáno pro drůbež na MoravěSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jak říká Marcelka, venku je aprílové počasí,jen místo deště
chumelí,vítr odfouká mraky pryč a už svítí sluníčko.Za pár minut se opět přiženou mraky a chumelí.Teplota se celý den drží na +2st.
MaruH, je dobře, že s malováním pomáhají mladí. Nás to letos taky čeká, naposledy maloval syn, ale letos pozveme pravděpodobně malíře.
Aničko, přeji mnoho úspěchů na výstavě.
Dnes jsem šla ven jen s Belou,nechat ji proběhnout po zahradě a taky jsem se šla podívat na Nicolase, jak se naparádil na dnešní maškarní karneval. Mají ho děti v místní tělocvičně.Jde za piráta,trošku jsem si ho fotila, jenže mi nechtěl moc pózovat.
Blani, ještěže se synovi nic nestalo,muž i zeť už měli v minulosti,setkání autem se srnou,dopadlo to dobře,až na odřené auto.
Dnes jsme dostali chuť na tvarohové jahodové knedlíky,přišlo nám to vhod,maso bude zas až v týdnu.
Obrázek uživatelky
profil
u nás to počasí je také jako u vás,ted zrovna svítí sluníčko,před chvilkou nebylo vidět,jak chumelí a fouká a fouká.Ven se nejde ona gaučovka to jistí a koukám že můj děd už chrupe a na stolku má kafčo.Přeji krásný odpočinek.
Obrázek uživatelky
profil
Také všem dobrou chuť k obědu a kafíčku . Počasí stéjné, tak se ven nejdeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pochutnejte si na obídcích.. Já chtěla udělat kotletky na zelenině a muž chtěl řízky..tak jsem usmažila řízkySmajlíku nás by se to mohlo jíst každý denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka u nás je střídavě sluníčko, pak se zatáhne a chumelí,do toho fouká a sníh se smetá...Smajlík
Dnes vařím jen brambory, udělám kaši, polévku mám uzenou od včera, maso uzené a salátek z řepy taky...Smajlík
Ani péct nemusím,hrnkový koláč s tvarohovou nádivkou nám taky zbyl...a ten můj by stejně na vyoký cukr slaké neměl jíst...ale on si říct nedá,jemu se těžko co vysvětluje...Smajlík
Blani,je to trápení, ještě že syn je v pořádku,i u nás je auto třeba, nevím,jak by se Lukin jinak dostal do práce...
Děvčátka, děkuji za přáníčka Verunce...
Mám doma Lukáše, tak je odmetání sněhu na něm...pohoda...

Mějte klidnou a pohodovou neděli...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Koláč je hrnkový s rybízem a metýnku, opravdujen nizoučký a menší. Vezmu našim, aby mne to nelákalo. Jdu ohřát omáčku a maso. Těstoviny navařím. Pa a dobrou chuť.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles