Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný podvečer, | Datum vložení: 08.02.2015 17:31 hod. | |||
|
Tak naši už jsou doma, já jsem měla ještě bábovky teplé, ale to jim nevadilo, aby tu nejchladnější nenačali s hrcem teplého čaje, Verča s citronem a mladí citron a rumík. Zmizelo jí dost, ale já jsem jim dala ještě další 2 a budou mít na snídani a až přijedou ti dva " vlčáci" z práce, tak zmizí další kus...Verunka mě asistovala při vkládání 4 foteček, které si vybrala a pomáhala je vložit. Já nejsem žádný umělec, dávám jen párkrát do roka a to mě musí někdo vyprovokovat....Byla strašně spokojená s lyžováním a její mamka říkala, že kopec i dva kilometry sjíždí velmi dobře s instruktorem...Dostala diplom za nejlpší ve své věkové kategorii, tak byla moc ráda...Pěkný večer, nevím, zda se sem dostanu, tak přeji už dopředu....![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 08.02.2015 17:11 hod. | |||
|
u nás co chvíli chumelí.Byli jsme dnes 4 hod. bez elektřiny a zrovna přes poledne....Tak na oběd byla pórková polévka na husto![]() ![]() Holky vy jste nezmary jak pořád pečete,taky bych ráda pekla ,ale já bych potom žra.. ![]() a to bych se neunesla![]() ![]() Manžel už je lepší,ale mně je nějak podezřelé zima ![]() Mějte pěkný podvečer ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 08.02.2015 16:59 hod. | |||
|
přišli jsme vyfoukaní, ale i muž procházku uvítal..a hlavně ta drůbež, labutě vyšly zase až na břeh, jak uviděly, že jdeme k vodě.![]() Teď se zahříváme čajíčkem ![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 08.02.2015 14:35 hod. | |||
|
koukáme na pohádku a pak půjdeme chvíli ven...narazíme čepice a aspoň na půl hodinky výjdeme na vzduch...mám nachystáno pro drůbež na Moravě![]() |
||||
| annau | Příjemné odpoledne děvčata, | Datum vložení: 08.02.2015 14:31 hod. | |||
|
jak říká Marcelka, venku je aprílové počasí,jen místo deště chumelí,vítr odfouká mraky pryč a už svítí sluníčko.Za pár minut se opět přiženou mraky a chumelí.Teplota se celý den drží na +2st. MaruH, je dobře, že s malováním pomáhají mladí. Nás to letos taky čeká, naposledy maloval syn, ale letos pozveme pravděpodobně malíře. Aničko, přeji mnoho úspěchů na výstavě. Dnes jsem šla ven jen s Belou,nechat ji proběhnout po zahradě a taky jsem se šla podívat na Nicolase, jak se naparádil na dnešní maškarní karneval. Mají ho děti v místní tělocvičně.Jde za piráta,trošku jsem si ho fotila, jenže mi nechtěl moc pózovat. Blani, ještěže se synovi nic nestalo,muž i zeť už měli v minulosti,setkání autem se srnou,dopadlo to dobře,až na odřené auto. Dnes jsme dostali chuť na tvarohové jahodové knedlíky,přišlo nám to vhod,maso bude zas až v týdnu. |
||||
| ija1 | kuk | Datum vložení: 08.02.2015 12:40 hod. | |||
|
u nás to počasí je také jako u vás,ted zrovna svítí sluníčko,před chvilkou nebylo vidět,jak chumelí a fouká a fouká.Ven se nejde ona gaučovka to jistí a koukám že můj děd už chrupe a na stolku má kafčo.Přeji krásný odpočinek. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 08.02.2015 12:15 hod. | |||
|
Také všem dobrou chuť k obědu a kafíčku . Počasí stéjné, tak se ven nejde![]() |
||||
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 08.02.2015 12:02 hod. | |||
|
pochutnejte si na obídcích.. Já chtěla udělat kotletky na zelenině a muž chtěl řízky..tak jsem usmažila řízky u nás by se to mohlo jíst každý den![]() |
||||
| koudy | Krásnou neděli... | Datum vložení: 08.02.2015 11:02 hod. | |||
|
děvčátka u nás je střídavě sluníčko, pak se zatáhne a chumelí,do toho fouká a sníh se smetá...![]() Dnes vařím jen brambory, udělám kaši, polévku mám uzenou od včera, maso uzené a salátek z řepy taky... ![]() Ani péct nemusím,hrnkový koláč s tvarohovou nádivkou nám taky zbyl...a ten můj by stejně na vyoký cukr slaké neměl jíst...ale on si říct nedá,jemu se těžko co vysvětluje... ![]() Blani,je to trápení, ještě že syn je v pořádku,i u nás je auto třeba, nevím,jak by se Lukin jinak dostal do práce... Děvčátka, děkuji za přáníčka Verunce... Mám doma Lukáše, tak je odmetání sněhu na něm...pohoda... Mějte klidnou a pohodovou neděli... ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 08.02.2015 10:52 hod. | |||
|
Koláč je hrnkový s rybízem a metýnku, opravdujen nizoučký a menší. Vezmu našim, aby mne to nelákalo. Jdu ohřát omáčku a maso. Těstoviny navařím. Pa a dobrou chuť. | ||||