Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 08.02.2015 20:41 hod. | |||
|
Marti, Verunka je šikulka.![]() Blani, budu na tebe myslet. ![]() Jaru, dobře u mudra s manželem pořiďte. Aničko, k tobě letí gratulace. ![]() Boženko i ostatní co marodíte, hezky se kurýrujte ať je vám líp. Já jsem dneska nakonec uvařila bramborové špalky s cibulkou a špenátem. Chvíli jsem vyhazovala sníh a jak fičelo, tak mi něco se sněhem vlítlo do oka. Zrovna do toho naposled operovaného. Hned jsem oko vyplachovala opthalem, ale stejně mě nepřestalo bolet. Nakonec mě oko zkoukl synek a něco z oka vydoloval. Hned se mi ulevilo, ale ještě to není ono. Snad to do rána přejde. Už abych si brala ochranný brýle i na uklízení sněhu ![]() Kdoví jak je AničceF. Mějte klidnou noc. |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 08.02.2015 20:07 hod. | |||
|
Jaruško a Blani držím palečky,přeji samé dobré výsledky![]() ![]() Aničce gratuluji k úspěchům ![]() Jani jestli nastartuji tak přiletím na perníček ![]() ![]() Bobi zavrtej se do postýlky,ať se brzy vykurýruješ,to samé přeji všem marodům ![]() ![]() ![]() ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 08.02.2015 19:44 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Odpoledne jsem neodolala a upekla perník s ananasem.Je dobrýýý. Marti, na fotky jsem koukla i Stázce na vnoučka. Aničko, gratuluji. Boženko, ty odpočívej a kurýruj se. Kdo jdete zítra k lékaři, tak ať výsledky jsou dobré.Budeme držet palečky. Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 08.02.2015 19:43 hod. | |||
|
Aničko,vyšlo to,letí k tobě a Boničce gratulace,tvá zásluha,věnuješ se a máš supr výsledky,jsi Jaruško,zítra dobré pořízení u lékaře a užijte si drobečka,to jejich žvatlání je nejhezčí.Marti Verunka je šikulka,má z diplomu radost.Také vás obdivuji,jak stále pečete,to já jsem teda pořádný lenoch,muž mi říka-u nás se peče,kdyz mají přijít děti,přitom jsou tady hodně často,všichni žijí nedaleko.Pořád by sladké jedl,potřeboval by doma nějakou pekařku-cukrářku.Ted ukazují,jaká je kalamita na silnicích,dnes bylo počasí nadraka.Chudáci lidi,co se jim něco stalo.Mějte hezký večer a dobrou noc.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 08.02.2015 19:41 hod. | |||
|
Bertice, přeji v nemocnici jen dobré zprávy a dobré výsledky. S vnučkou se poveselíte. Aničko, tak jste šampioni, to Boničce i tobě přeji. Byla jsem u našich, cestou k autobusu mne dohnala pořádná chumelenice a vítr. Zima o sobě dává vědět. Přeji hezkou dobrou noc. Mata má rodinku doma, na fotečky se juknu. |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 08.02.2015 19:22 hod. | |||
|
gratuluju Aničko k tak krásnému úspěchu. ![]() Věnuješ tomu hodně, tak si ocenění zasloužíš. ![]() ![]() Marti, Verunce taky gratuluju, je šikovná na všechno. Na fotky se podívám. Bobi, lež a kurýruj se. Bertici přeju dobré výsledky zítra u lékaře. A mně taky držte zítra palce!! Pěknou pohodu u telky a pak i v pelíšku až do rána. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 08.02.2015 19:08 hod. | |||
|
Nakukuji až teď. Jen jsem uvařila a nic nepekla. Umyla jsem nádobí a celý den odpočívala. Bolí mě v krku, teplotu nemám a potím se. Aničko velká gratulace k úspěchu a ocenění Boničky a Benečka. Děvčata přeji vám dobrou noc a pěkné sny. Jdu zase zalehnout.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 08.02.2015 19:00 hod. | |||
|
Aničko gratuluji k úspěchům. Jste dobří Venku stále mete ani jsem dnes nikde nebyla.Bertici a všem kdo jdete zítra k lékaři přeji dobré pořízení , mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| bertice | Aničko | Datum vložení: 08.02.2015 18:53 hod. | |||
|
blahopřeji k úspěchům Boničky a doufám, že brzo budou i fotečky! Příjemný zbytek dne všem. U nás se zima ještě drží, trošku mrholilo, ale svítilo sluníčko. Zítra jedeme s mužem na kontrolu do nemocnice a odpoledne vyzvedávám vnučku z jesliček .Protože občas ještě využívá dudu- dudlík, tak jí občas říkám " Dujdáku".Včera, aniž bych něco řekla první spustila u dveří: Babičko, já nejsem Dujdák, já jsem malá hodná Sárinka. Naštěstí si dudu včas vytáhla z pusy, takže jí bylo perfektně rozumět. |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 08.02.2015 17:53 hod. | |||
|
z výstav jsem již doma od asi 13.30 hodin. Jsem vyzmrzaná, unavená ale za to moc spokojená s výsledky. I dnes jsme toho získaly hodně. Opět V1, CAJC a BOS. A i Beneček zazářil dnes s V1, CAJC a Boj. Obrovský úspěch mojí CHS - sebrali jsme všechny ceny bez jedné. BOBa si odnesl jiný pejsek z Opavy dnes. Ale 99% je v našich rukou. Sen se stal skutečností a od dnešního dne je moje Bonička už ČESKÝ JUNIORŠAMPION | ||||