Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Marti, Verunka je šikulka.Smajlík
Blani, budu na tebe myslet.Smajlík
Jaru, dobře u mudra s manželem pořiďte.
Aničko, k tobě letí gratulace. Smajlík
Boženko i ostatní co marodíte, hezky se kurýrujte ať je vám líp.
Já jsem dneska nakonec uvařila bramborové špalky s cibulkou a špenátem.
Chvíli jsem vyhazovala sníh a jak fičelo, tak mi něco se sněhem vlítlo do oka. Zrovna do toho naposled operovaného. Hned jsem oko vyplachovala opthalem, ale stejně mě nepřestalo bolet. Nakonec mě oko zkoukl synek a něco z oka vydoloval. Hned se mi ulevilo, ale ještě to není ono. Snad to do rána přejde. Už abych si brala ochranný brýle i na uklízení sněhuSmajlík

Kdoví jak je AničceF.
Mějte klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Jaruško a Blani držím palečky,přeji samé dobré výsledkySmajlíkSmajlík
Aničce gratuluji k úspěchůmSmajlík
Jani jestli nastartuji tak přiletím na perníčekSmajlíkSmajlík
Bobi zavrtej se do postýlky,ať se brzy vykurýruješ,to samé přeji všem marodůmSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

pěkný večer.

Odpoledne jsem neodolala a upekla perník s ananasem.Je dobrýýý.

Marti, na fotky jsem koukla i Stázce na vnoučka.

Aničko, gratuluji.
Boženko, ty odpočívej a kurýruj se.

Kdo jdete zítra k lékaři, tak ať výsledky jsou dobré.Budeme držet palečky.

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Aničko,vyšlo to,letí k tobě a Boničce gratulace,tvá zásluha,věnuješ se a máš supr výsledky,jsi SmajlíkJaruško,zítra dobré pořízení u lékaře a užijte si drobečka,to jejich žvatlání je nejhezčí.Marti Verunka je šikulka,má z diplomu radost.Také vás obdivuji,jak stále pečete,to já jsem teda pořádný lenoch,muž mi říka-u nás se peče,kdyz mají přijít děti,přitom jsou tady hodně často,všichni žijí nedaleko.Pořád by sladké jedl,potřeboval by doma nějakou pekařku-cukrářku.Ted ukazují,jaká je kalamita na silnicích,dnes bylo počasí nadraka.Chudáci lidi,co se jim něco stalo.Mějte hezký večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Bertice, přeji v nemocnici jen dobré zprávy a dobré výsledky. S vnučkou se poveselíte.
Aničko, tak jste šampioni, to Boničce i tobě přeji.
Byla jsem u našich, cestou k autobusu mne dohnala pořádná chumelenice a vítr. Zima o sobě dává vědět.
Přeji hezkou dobrou noc.
Mata má rodinku doma, na fotečky se juknu.
Obrázek uživatelky
profil
gratuluju Aničko k tak krásnému úspěchu. Smajlík
Věnuješ tomu hodně, tak si ocenění zasloužíš.SmajlíkSmajlík
Marti, Verunce taky gratuluju, je šikovná na všechno. Na fotky se podívám.
Bobi, lež a kurýruj se. Bertici přeju dobré výsledky zítra u lékaře.
A mně taky držte zítra palce!!
Pěknou pohodu u telky a pak i v pelíšku až do rána.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nakukuji až teď. Jen jsem uvařila a nic nepekla. Umyla jsem nádobí a celý den odpočívala. Bolí mě v krku, teplotu nemám a potím se. Aničko velká gratulace k úspěchu a ocenění Boničky a Benečka.Smajlík SmajlíkDěvčata přeji vám dobrou noc a pěkné sny.Smajlík Jdu zase zalehnout.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko gratuluji k úspěchům. Jste dobříSmajlíkVenku stále mete ani jsem dnes nikde nebyla.Bertici a všem kdo jdete zítra k lékaři přeji dobré pořízení , mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
blahopřeji k úspěchům Boničky a doufám, že brzo budou i fotečky!
Příjemný zbytek dne všem. U nás se zima ještě drží, trošku mrholilo, ale svítilo sluníčko. Zítra jedeme s mužem na kontrolu do nemocnice a odpoledne vyzvedávám vnučku z jesliček

.Protože občas ještě využívá dudu- dudlík, tak jí občas říkám " Dujdáku".Včera, aniž bych něco řekla první spustila u dveří: Babičko, já nejsem Dujdák, já jsem malá hodná Sárinka. Naštěstí si dudu včas vytáhla z pusy, takže jí bylo perfektně rozumět.
Obrázek uživatelky
profil
z výstav jsem již doma od asi 13.30 hodin. Jsem vyzmrzaná, unavená ale za to moc spokojená s výsledky. I dnes jsme toho získaly hodně. Opět V1, CAJC a BOS. A i Beneček zazářil dnes s V1, CAJC a Boj. Obrovský úspěch mojí CHS - sebrali jsme všechny ceny bez jedné. BOBa si odnesl jiný pejsek z Opavy dnes. Ale 99% je v našich rukou. Sen se stal skutečností a od dnešního dne je moje Bonička už ČESKÝ JUNIORŠAMPION

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles