Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 09.02.2015 08:21 hod. | |||
|
Stále jemně chumelí, bude co odhazovat.AničkoF tak hlavně že jsi nebyla sama, to je dobře.Ijo tak jsi pilná hned po ránu.Mějte den klidný, dobré pořízení u lékařu .![]() |
||||
| fanypol | Dobrý den.. | Datum vložení: 09.02.2015 08:17 hod. | |||
|
Dobré pondělní ránko přeji... Aničko..blahopřeji k úspěchům.. ![]() Aničko Filipi..dobře, že se o tebe postarali.. ![]() U nás trošku přituhlo, kotel hučí jako bláznivý...mužík má nástup v poledne, tak budeme dopoledne kafíčkovat ![]() |
||||
| 2baculka | Máme chumelení. | Datum vložení: 09.02.2015 08:14 hod. | |||
|
Jsem z toho odvázaná, mám cvičnou jízdu, tak tedy hurá na nové zkušenosti. | ||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 09.02.2015 08:07 hod. | |||
|
U nás zataženo ![]() Ijoty už řádíš po ránu jak černá ruka ![]() AničkoF dobře,že jsi byla u dcerky,ty doma nevydržíš ani chvilku v klidu,tak alespoň někdo na tebe dohlížel ![]() ![]() Držím palečky ať máš výsledky OK![]() Mějte všechny pěkný den a u dr dobré výsledky ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 09.02.2015 06:12 hod. | |||
|
Aničko,dobře dcera udělala,žes byla u ní,doma by ti to nedalo být pěkně v pelíšku,zítra budu držet palce už mám vyžehleno,holky po ránu to člověku jde,ale už na mě leze spaní,vytáhla jsem z mrazáku držky,bude polévka s rohlíkama a z brambor budou selské omolety,víc ani ťuk.Hezké vstávání.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 09.02.2015 05:58 hod. | |||
|
Přejí krásné pondělí.Ve čtvrtek večer mě dcera odvezla k ním.Směla jsem vstát jen na záchod i jídlo jsem dostávala go postele.Zíta navštívím ORL.Teď si vás musím přečíst a podívat se na fotečky- Zatím zareagují na Aničku s gratulaci.Je vidět,že to dělá s láskou. kteří jdou k mudr dobré pořízení a vám krásný den |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 09.02.2015 04:46 hod. | |||
|
děvčata,blbnu tady od 4 hodin,spát se nechce,vařim brambory ve slupce,ještě nevím co z nich vykouzlím.Jiřinko co oko?Snad přes noc je líp.Budu žehlit,pak půjdu obstarat zvěř,nějakou rychlovku uvařím no a když se dostaví spánek,tak na chvilku zahučím,protože v práci by to bylo hrůza.Jdu až odpoledne tak času je dost.Kdo marodíte,snad dnes bude líp u doktorů mějte dobré výsledky a odpočívejte,stejně se venku nedá dlouho pobývat,šetřete se na jaro,pak na zahrádkách bude práce ažaž.Hezky dospěte,jsem potichu jako myška,nebudíííím. | ||||
| Jina | hezký večer přeji | Datum vložení: 08.02.2015 22:57 hod. | |||
|
Aničko, gratuluji Tobě i Boničce k takovému krásnému úspěchu. Zasloužíte si to.![]() ![]() ![]() |
||||
| rybanaa | ahojky | Datum vložení: 08.02.2015 21:48 hod. | |||
|
gratuluji Aničce k úspěchu,její chovná stanice má už dobré jméno a to je důležité.S těmi auty to je pech,hnedle dvě.My bychom byli jak bez ruky.Teď oba klempírujeme,nějaká chřipajzna se nás drží.Celý víkend jen ležím a spím.A zítra zase do práce,achjo.Poslala jsem hlásky na mazlíka pro Belu a jdu si zase lehnout.Příští týden na Valentýna má narozky Šimonek,už 8 (to je ten co zabouchl auto).Musím z něho vytáhnout co by si přál za dárek. | ||||
| Macizaj | PĚKNÝ VEČER. | Datum vložení: 08.02.2015 20:48 hod. | |||
|
U nás bylo dnes také chvílemi dost nepříjemně. Silný vítr, chumelenice, pak zase sluníčko. Byli jsme venku jen asi hodinu a měla jsem toho dost¨. Martičko, upéci 4 bábovky, to jsi opravdu cukrářka. Aničko, gratuluji k tolika výhrám. Měla bys také něco nechat soupeřům. Samozřejmě si dělám legraci.- Jen tak dál!!!!!!!!!!!!!!!!Blaničko a Jaruško, přeji vám dobré výsledky u lékařů. ![]() Boženko, kloktej řepík. Já jsem tak léčila děti. Mějte pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() ![]() |
||||