Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Stále jemně chumelí, bude co odhazovat.AničkoF tak hlavně že jsi nebyla sama, to je dobře.Ijo tak jsi pilná hned po ránu.Mějte den klidný, dobré pořízení u lékařu .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré pondělní ránko přeji...
Aničko..blahopřeji k úspěchům..Smajlík
Aničko Filipi..dobře, že se o tebe postarali..Smajlík
U nás trošku přituhlo, kotel hučí jako bláznivý...mužík má nástup v poledne, tak budeme dopoledne kafíčkovatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem z toho odvázaná, mám cvičnou jízdu, tak tedy hurá na nové zkušenosti.
Obrázek uživatelky
profil
U nás zataženo Smajlík
Ijoty už řádíš po ránu jak černá rukaSmajlík
AničkoF dobře,že jsi byla u dcerky,ty doma nevydržíš ani chvilku v klidu,tak alespoň někdo na tebe dohlíželSmajlíkSmajlíkSmajlíkDržím palečky ať máš výsledky OKSmajlík
Mějte všechny pěkný den a u dr dobré výsledkySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko,dobře dcera udělala,žes byla u ní,doma by ti to nedalo být pěkně v pelíšku,zítra budu držet palceSmajlíkuž mám vyžehleno,holky po ránu to člověku jde,ale už na mě leze spaní,vytáhla jsem z mrazáku držky,bude polévka s rohlíkama a z brambor budou selské omolety,víc ani ťuk.Hezké vstávání.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásné pondělí.Ve čtvrtek večer mě dcera odvezla k ním.Směla jsem vstát jen na záchod i jídlo jsem dostávala go postele.Zíta navštívím ORL.Teď si vás musím přečíst a podívat se na fotečky-
Zatím zareagují na Aničku s gratulaci.Je vidět,že to dělá s láskou.
kteří jdou k mudr dobré pořízení a vám krásný den
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,blbnu tady od 4 hodin,spát se nechce,vařim brambory ve slupce,ještě nevím co z nich vykouzlím.Jiřinko co oko?Snad přes noc je líp.Budu žehlit,pak půjdu obstarat zvěř,nějakou rychlovku uvařím no a když se dostaví spánek,tak na chvilku zahučím,protože v práci by to bylo hrůza.Jdu až odpoledne tak času je dost.Kdo marodíte,snad dnes bude líp u doktorů mějte dobré výsledky a odpočívejte,stejně se venku nedá dlouho pobývat,šetřete se na jaro,pak na zahrádkách bude práce ažaž.Hezky dospěte,jsem potichu jako myška,nebudíííím.
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, gratuluji Tobě i Boničce k takovému krásnému úspěchu. Zasloužíte si to.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
gratuluji Aničce k úspěchu,její chovná stanice má už dobré jméno a to je důležité.S těmi auty to je pech,hnedle dvě.My bychom byli jak bez ruky.Teď oba klempírujeme,nějaká chřipajzna se nás drží.Celý víkend jen ležím a spím.A zítra zase do práce,achjo.Poslala jsem hlásky na mazlíka pro Belu a jdu si zase lehnout.Příští týden na Valentýna má narozky Šimonek,už 8 (to je ten co zabouchl auto).Musím z něho vytáhnout co by si přál za dárek.
Obrázek uživatelky
profil
U nás bylo dnes také chvílemi dost nepříjemně. Silný vítr, chumelenice, pak zase sluníčko. Byli jsme venku jen asi hodinu a měla jsem toho dost¨.
Martičko, upéci 4 bábovky, to jsi opravdu cukrářka.

Aničko, gratuluji k tolika výhrám. Měla bys také něco nechat soupeřům.Smajlík Samozřejmě si dělám legraci.- Jen tak dál!!!!!!!!!!!!!!!!

Blaničko a Jaruško, přeji vám dobré výsledky u lékařů.Smajlík
Boženko, kloktej řepík. Já jsem tak léčila děti.

Mějte pěkný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles