Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jsem ráda,že nemoc ustupuje. Hned se bude lépe žít a věřit, že zvítězíte.
Děvčata, dnešní zkušenost je asi k nezaplacení. Nebýt mých špatných dnů, kdy se mi nedařilo, neměla bych možnost vyzkoušet si v autě takovou nadílku sněhu. Rozjezdy někdy vyšly, jindy ne, ale byla jsem raději pomalejší. On pan instruktor dobře radil. Teď jsem jen zvědavá, jak ta sněhová nadílka vydrží dlouho, zítra je další kolo.
Stázi, ani se nedivím, že se ti nechce jít na pošti. Moc špatně se ve sněhu šlape.
AničkoF, dobtře že jisi byla u dcery, pro nemoc je lepší vyležet ji.
Obrázek uživatelky
profil
Jaruško, je dobře, že nemoc manželovi ustupuje, tak ať se daří stále lépe!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Venku padá sníh a dlouho nevydrží,je tam +3 st.
Odpoledne potřebuji zajít na poštu a obec,ale vůbec se mi tam nechce.Ale aspoň budu mít malou procházku.
Regi snad už máš cvičnou jízdu úspěšně za sebou.
Bertice,to je dobře, že se manželovi daří lépe, hned je veselejší mysl a užij si to s vnučkou.
Ostatní se opatrujte,nemocní se uzdravujte.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, Regi jaká byla jízda. Tady by se špatně jezdilo, stále padá sníh a špatně se tam i chodí.Bertice tak alespoň se to lepší manželovi.Chce to jen pěvně věřit , to je polovina úspěchu. Naše děti mají prázdniny až za týden tady. Dejte si kafíčko a mějte všechny pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
stran zdraví manžela. Všem Vám, děvčátka moc děkuji za přání dobrého pořízení u lékařů. Po roce nastalo malé zlepšení a po drsných léčbách, je patrný ústup. Konečně můžeme nabrat nový dech do boje s nemocí a věřit, že tu potvoru zdoláme.....
Všem Vám rovněž přeji, aby těch dobrých zpráv bylo co nejvíce!
Dnes jedeme pro vnučku, takže se už těším, co si na nás vymyslela. Ten dnešní den bude moje " bedrunička", tak jsem zvědavá, jak se bude bránit. U nás je skoro bílá tma, mrholí od rána a je dost chladno. Byla jsem koupit pejskovi inzulín , granule a plíny, ať máme nějakou zásobu.
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás tak nijak děti mají prázdniny, chtěly, by bruslit, ale není zamrznuto, docela to včera polevilo.Tak půjdou asi bobovat nebo sáňkovat.Všem marodům přeji brzké uzdravení.Aničce s pejsky blahopřeji ke krásným výsledkům.Anička F ať pěkně hajá v postýlce a zítra má perfektní výsledky.Věrka pomalu dočte co se tady napsalo a jistě si užila oslavy.Marcelka jde jenom pro chleba a bude odpočívat.Tak všem přeji krásný den a celý týden.
Obrázek uživatelky
profil
a úspěšný vstup o nového týdne...SmajlíkSmajlík
Aničce moc blahopřeji...Smajlík
AničkoF.,dobře udělala dcera, aspoň jsi hezky ležela...Smajlíkulékaře dobré pořízení...Smajlík
Regi,taky držím palce, ať se jízdy daří...Smajlík
Věruš, vítej doma, oslava se určitě vydařila...Smajlík
Ijo,ty ji už zase pilňuška...v práci,ať se ti daří...Smajlík
Marodi,opatrujte se,čajíky, vitamíny...aby bylo brzy lépe...Smajlík
U MUDRů,na nákupech taky dobře pořiďte a OK výsledky...Smajlík
U nás drobně sněží...Smajlík
Budu dělat sekanou,vařit rajdu a těstoviny...Smajlík

Mějte dnes klidný a pohodový den...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré ráno.
Také u nás drobně sněží.Vítr už tolik nefouká.

Regí, držím palečky, ať se Ti dobře jezdí.Smajlík

Vítej Věrko, zpět.Oslavy jistě dopadly dobře.

Přeji pěkný den.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Regi, držím ti pěsti, to štěstíčko potřebuješ jako každá, co se to učí.Hlavně si ,holka, věř a bude dobře.....Aničko59 já jsem nepochybovala, že budeš mít úspěch, přece jen tady vidím už pár měsíců, jak se dokážeš obětovat pro své mazlíky a oni se ti za odměňují...Jsi moc obětavá a to přineslo úspěchy....AničkoF. dobře, že jdeš k lékaři, určitě ti pomůže a ty se nebudeš trápit s nemocemi...Děvčata, co marodíte, buďte v teple a pijte hodně čajíků, ono se uleví, jen to trvá déle....Přeji vám pěkné pondělí a klidový den...SmajlíkSmajlíkSmajlík

Děkuji vám všem za Verunku, že jste se podívaly na fotečky a ona odpoledne bude moc ráda..
Obrázek uživatelky
profil
U nás už od večera sníh nepadá ani nefouká.
ZdeničkoR- pokud byste měli chřipku, chtělo by to ji vyležet.
Šimonkovi kup něco pěkného.Smajlík
Irenko-ijo, také spím "blbě", ale na rozdíl od tebe, do práce nemusím a v noci vstát a sednout si k počítači, to bych nedokázala. Pořád doufám, že se mi spaní zlepší.Smajlík
AničkoF, je dobře, že na tebe dcera dohlédla, jsi hrozně "neposedná", pořád musíš něco dělat. Tak ať máš zítra konečně dobré výsledky!SmajlíkSmajlík

Regi, budu na tebe moc myslet, určitě se dnes už někam posuneš!!!!!!!!!!!!Je dobré si zkusit i jízdu ve sněhu. /To se mi to radí, když sama žádné zkušenosti nemám, viď!/Smajlík

Věrko, určitě jsi se potěšila se synem a měli jste krásnou oslavu.

Všem přeji pěkný den, dnes mám vařeno, teď jdu pro chlebík.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles