Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Jaru, | Datum vložení: 09.02.2015 14:40 hod. | |||
|
jsem ráda,že nemoc ustupuje. Hned se bude lépe žít a věřit, že zvítězíte. Děvčata, dnešní zkušenost je asi k nezaplacení. Nebýt mých špatných dnů, kdy se mi nedařilo, neměla bych možnost vyzkoušet si v autě takovou nadílku sněhu. Rozjezdy někdy vyšly, jindy ne, ale byla jsem raději pomalejší. On pan instruktor dobře radil. Teď jsem jen zvědavá, jak ta sněhová nadílka vydrží dlouho, zítra je další kolo. Stázi, ani se nedivím, že se ti nechce jít na pošti. Moc špatně se ve sněhu šlape. AničkoF, dobtře že jisi byla u dcery, pro nemoc je lepší vyležet ji. |
||||
| Macizaj | Jen nakukuji | Datum vložení: 09.02.2015 14:07 hod. | |||
|
Jaruško, je dobře, že nemoc manželovi ustupuje, tak ať se daří stále lépe!![]() |
||||
| annau | Příjemné odpoledne všem, | Datum vložení: 09.02.2015 13:21 hod. | |||
|
Venku padá sníh a dlouho nevydrží,je tam +3 st. Odpoledne potřebuji zajít na poštu a obec,ale vůbec se mi tam nechce.Ale aspoň budu mít malou procházku. Regi snad už máš cvičnou jízdu úspěšně za sebou. Bertice,to je dobře, že se manželovi daří lépe, hned je veselejší mysl a užij si to s vnučkou. Ostatní se opatrujte,nemocní se uzdravujte. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 09.02.2015 12:30 hod. | |||
|
Dobré chutnání, Regi jaká byla jízda. Tady by se špatně jezdilo, stále padá sníh a špatně se tam i chodí.Bertice tak alespoň se to lepší manželovi.Chce to jen pěvně věřit , to je polovina úspěchu. Naše děti mají prázdniny až za týden tady. Dejte si kafíčko a mějte všechny pěkné odpoledne.![]() |
||||
| bertice | Dnes konečně příjemnější zpráva | Datum vložení: 09.02.2015 11:50 hod. | |||
|
stran zdraví manžela. Všem Vám, děvčátka moc děkuji za přání dobrého pořízení u lékařů. Po roce nastalo malé zlepšení a po drsných léčbách, je patrný ústup. Konečně můžeme nabrat nový dech do boje s nemocí a věřit, že tu potvoru zdoláme..... Všem Vám rovněž přeji, aby těch dobrých zpráv bylo co nejvíce! Dnes jedeme pro vnučku, takže se už těším, co si na nás vymyslela. Ten dnešní den bude moje " bedrunička", tak jsem zvědavá, jak se bude bránit. U nás je skoro bílá tma, mrholí od rána a je dost chladno. Byla jsem koupit pejskovi inzulín , granule a plíny, ať máme nějakou zásobu. |
||||
| vlavod | Krásné pondělní už dopoledne | Datum vložení: 09.02.2015 09:24 hod. | |||
|
u nás tak nijak děti mají prázdniny, chtěly, by bruslit, ale není zamrznuto, docela to včera polevilo.Tak půjdou asi bobovat nebo sáňkovat.Všem marodům přeji brzké uzdravení.Aničce s pejsky blahopřeji ke krásným výsledkům.Anička F ať pěkně hajá v postýlce a zítra má perfektní výsledky.Věrka pomalu dočte co se tady napsalo a jistě si užila oslavy.Marcelka jde jenom pro chleba a bude odpočívat.Tak všem přeji krásný den a celý týden. | ||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 09.02.2015 09:23 hod. | |||
|
a úspěšný vstup o nového týdne...![]() ![]() Aničce moc blahopřeji... ![]() AničkoF.,dobře udělala dcera, aspoň jsi hezky ležela... ulékaře dobré pořízení...![]() Regi,taky držím palce, ať se jízdy daří... ![]() Věruš, vítej doma, oslava se určitě vydařila... ![]() Ijo,ty ji už zase pilňuška...v práci,ať se ti daří... ![]() Marodi,opatrujte se,čajíky, vitamíny...aby bylo brzy lépe... ![]() U MUDRů,na nákupech taky dobře pořiďte a OK výsledky... ![]() U nás drobně sněží... ![]() Budu dělat sekanou,vařit rajdu a těstoviny... ![]() Mějte dnes klidný a pohodový den... ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 09.02.2015 09:12 hod. | |||
|
![]() dobré ráno. Také u nás drobně sněží.Vítr už tolik nefouká. Regí, držím palečky, ať se Ti dobře jezdí. ![]() Vítej Věrko, zpět.Oslavy jistě dopadly dobře. Přeji pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den všem, | Datum vložení: 09.02.2015 09:12 hod. | |||
|
Regi, držím ti pěsti, to štěstíčko potřebuješ jako každá, co se to učí.Hlavně si ,holka, věř a bude dobře.....Aničko59 já jsem nepochybovala, že budeš mít úspěch, přece jen tady vidím už pár měsíců, jak se dokážeš obětovat pro své mazlíky a oni se ti za odměňují...Jsi moc obětavá a to přineslo úspěchy....AničkoF. dobře, že jdeš k lékaři, určitě ti pomůže a ty se nebudeš trápit s nemocemi...Děvčata, co marodíte, buďte v teple a pijte hodně čajíků, ono se uleví, jen to trvá déle....Přeji vám pěkné pondělí a klidový den...![]() ![]() ![]() Děkuji vám všem za Verunku, že jste se podívaly na fotečky a ona odpoledne bude moc ráda.. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 09.02.2015 09:10 hod. | |||
|
U nás už od večera sníh nepadá ani nefouká. ZdeničkoR- pokud byste měli chřipku, chtělo by to ji vyležet. Šimonkovi kup něco pěkného. ![]() Irenko-ijo, také spím "blbě", ale na rozdíl od tebe, do práce nemusím a v noci vstát a sednout si k počítači, to bych nedokázala. Pořád doufám, že se mi spaní zlepší. ![]() AničkoF, je dobře, že na tebe dcera dohlédla, jsi hrozně "neposedná", pořád musíš něco dělat. Tak ať máš zítra konečně dobré výsledky! ![]() ![]() Regi, budu na tebe moc myslet, určitě se dnes už někam posuneš!!!!!!!!!!!!Je dobré si zkusit i jízdu ve sněhu. /To se mi to radí, když sama žádné zkušenosti nemám, viď!/ ![]() Věrko, určitě jsi se potěšila se synem a měli jste krásnou oslavu. Všem přeji pěkný den, dnes mám vařeno, teď jdu pro chlebík. ![]() ![]() |
||||