Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Blani, | Datum vložení: 09.02.2015 19:35 hod. | |||
|
to jsi si ráno užila. Ale snad ti pojistky a vše již někdo pomohl dát dokupy. Vyšetření dopadlo dobře. Sníh který dnes napadl asi postupně odtaje. Před chvílí jsem koukala na teploměr a je nad nulou. Měřiče na radiátorech již máme kolik roků ani již domů nechdí na odečty, jen prý snad před domem zastaví auto a technika vše načte. Zrovna tak dělají vodu. Byl vždy problém, ay byli lidičky doma, chdili na odepsánína víckrát. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 09.02.2015 19:28 hod. | |||
|
Odpoledne jsme byli v lese. Tam nefoukalo, sněhu moc není a vítr byl jen když jsme šli kolem polí domů. Regi, tak zítra to také dáš. Když je pan instruktor hodný, určitě jsi klidnější. Máš už hodně naježděno, zkoušky zvládneš v pohodě! ![]() ![]() Blaničko, je dobře, že ti nic nenašli, ale na gyndu i chíru raději zajdi! Měla jsi den b...., ale to se někdy stává. Hlavně, že jsi všechno zvládla opravit!Na facebook nechodím. My máme měřiče od loňského roku. Teď by měly být ve všech bytovkách. Všem přeji pěkný večer a hezkou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 09.02.2015 19:18 hod. | |||
|
moc Vám děkuji za gratulace k úspěchům které jsem měla na mezinárodní výstavě psů. Blani jen na doporučená vyšetření jdi. Zbytečně tě na ně nikdo nepošle. Aničko F je fajn že jsi u své dcery. Dnes jsem se dověděla, že jak tady budou jarní prázdnin tak budeme doma i my -budeme mít týden dovolené. No zrovna ji ted nepotřebuji, ale co dělat....Jinak jsem zase v Brně hodně utratila na výstavišti peněz za chovatelské potřeby. Pejsci se budou mít zase ještě lépe |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 09.02.2015 19:17 hod. | |||
|
Já vám přeji pěkný večer a hezky se vyspěte.... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 09.02.2015 19:13 hod. | |||
|
Blani jsem také zvědavá kdy nám tady ty měřiče dají.A je dobře že ti nic nenašli u lékaře. Muž házel sníh a pořád padá. Mějte se hezky a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 09.02.2015 19:01 hod. | |||
|
obrátila se na mne Jana (Ježíšek), myslím, že ji většinou znáte, má krásné fotky hlavně pečení. Která jste na facebooku, soutěží na adr. https://www.facebook.com/itesco.cz?sk=app_126239457527707&app_data=image_4306&fb_ref=Default Tesco CZ | Valentýnská fotosoutěž, dejte jí hlas. Samozřejmě pokud budete chtít. Díky. |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 09.02.2015 18:28 hod. | |||
|
U nás od rána chumelí, přes poledne tálo, tak byla břečka, k večeru přituhlo, syn říkal, že sníh ani pořádně odhrnovat nešel...Jestli nepřestane sněžit, tak budeme ráno zase jako na horách![]() REGI..máš alespoň zkušenost na sněhu. Zítra to taky zvládneš![]() BLANI..k doktorům si zajdi, a budeš mít komplet vyšetření, ono to nezaškodí. Přeji vám klidný večer... ![]() |
||||
| Bm68 | pokrač. | Datum vložení: 09.02.2015 16:59 hod. | |||
|
Regi, tak jsi si vyzkoušela jízdu zase v jiném počasí. Zítra držím palce. U nás se dnes špatně chodilo, pod sněhem byl led a vítr jako blálzen honil sníh úplně vodorovně. Děvčata, mějte příjemné odpoledne, večer ještě nakouknu. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, kalupinky, | Datum vložení: 09.02.2015 16:54 hod. | |||
|
musím poděkovat, že jste na mě myslely, vyšetření dopadlo dobře,skoro nic nenašli, ale pan doktor zase doporučuje gyndu a ještě chirurga, má pocit, že se mi dělá kýla. Ale já se dnes cítím mnohem líp, asi po vypití 4 litrů toho blevajzu a totálním vyčištění střev. Ráno jsem měla den blbec, vypadly mi pojistky, takže celý byt bez elektriky, baterky bez baterií, nemohla jsem najít klíč ani šroubovák, abych se k pojistkám dostala, pak zase, protože mi předělávali celé vedení, myslela jsem, že ten hlavní jistič už není můj a nahazovala jsem vše a furt tma. No groteska. Dneska nám montovali měřiče tepla, Pepík musel celé dopoledne být v mém bytě. Ale nejde mi zvonek, ani dole ani u dveří, furt je něco. Teď se těším na kafčo a na zítra už jsem domluvila, že udělám křenovku. Naši jsou bez aut taky nahraný, syn potřebuje auto kvůli práci. Bertice, dobře, že je to s mužem lepší. AničkoF.,je fajn, že tě dcera vzala k sobě, potřebuješ, aby se o tebe někdo staral. |
||||
| slunickoka | Dobré odpoledne, | Datum vložení: 09.02.2015 14:40 hod. | |||
|
holky, zachraňte mně. Irenka tady dávala recept na chudý bramborový salát, asi mi ho skřítek skleroza sežral, nemohu ho najít. Nemáte ho některá? |
||||