Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
to jsi si ráno užila. Ale snad ti pojistky a vše již někdo pomohl dát dokupy. Vyšetření dopadlo dobře.
Sníh který dnes napadl asi postupně odtaje. Před chvílí jsem koukala na teploměr a je nad nulou.
Měřiče na radiátorech již máme kolik roků ani již domů nechdí na odečty, jen prý snad před domem zastaví auto a technika vše načte. Zrovna tak dělají vodu. Byl vždy problém, ay byli lidičky doma, chdili na odepsánína víckrát.
Obrázek uživatelky
profil
Odpoledne jsme byli v lese. Tam nefoukalo, sněhu moc není a vítr byl jen když jsme šli kolem polí domů.
Regi, tak zítra to také dáš. Když je pan instruktor hodný, určitě jsi klidnější. Máš už hodně naježděno, zkoušky zvládneš v pohodě!SmajlíkSmajlík

Blaničko, je dobře, že ti nic nenašli, ale na gyndu i chíru raději zajdi!Smajlík Měla jsi den b...., ale to se někdy stává. Hlavně, že jsi všechno zvládla opravit!
Na facebook nechodím.

My máme měřiče od loňského roku. Teď by měly být ve všech bytovkách.

Všem přeji pěkný večer a hezkou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
moc Vám děkuji za gratulace k úspěchům které jsem měla na mezinárodní výstavě psů. Blani jen na doporučená vyšetření jdi. Zbytečně tě na ně nikdo nepošle. Aničko F je fajn že jsi u své dcery. Dnes jsem se dověděla, že jak tady budou jarní prázdnin tak budeme doma i my -budeme mít týden dovolené. No zrovna ji ted nepotřebuji, ale co dělat....Jinak jsem zase v Brně hodně utratila na výstavišti peněz za chovatelské potřeby. Pejsci se budou mít zase ještě lépe Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já vám přeji pěkný večer a hezky se vyspěte....Smajlík SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani jsem také zvědavá kdy nám tady ty měřiče dají.A je dobře že ti nic nenašli u lékaře. Muž házel sníh a pořád padá. Mějte se hezky a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
obrátila se na mne Jana (Ježíšek), myslím, že ji většinou znáte, má krásné fotky hlavně pečení. Která jste na facebooku, soutěží na adr.
https://www.facebook.com/itesco.cz?sk=app_126239457527707&app_data=image_4306&fb_ref=Default
Tesco CZ | Valentýnská fotosoutěž, dejte jí hlas. Samozřejmě pokud budete chtít. Díky.
Obrázek uživatelky
profil
U nás od rána chumelí, přes poledne tálo, tak byla břečka, k večeru přituhlo, syn říkal, že sníh ani pořádně odhrnovat nešel...Jestli nepřestane sněžit, tak budeme ráno zase jako na horáchSmajlík
REGI..máš alespoň zkušenost na sněhu.SmajlíkZítra to taky zvládnešSmajlík
BLANI..k doktorům si zajdi, a budeš mít komplet vyšetření, ono to nezaškodí.
Přeji vám klidný večer...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Regi, tak jsi si vyzkoušela jízdu zase v jiném počasí. Zítra držím palce. U nás se dnes špatně chodilo, pod sněhem byl led a vítr jako blálzen honil sníh úplně vodorovně.
Děvčata, mějte příjemné odpoledne, večer ještě nakouknu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
musím poděkovat, že jste na mě myslely, vyšetření dopadlo dobře,skoro nic nenašli, ale pan doktor zase doporučuje gyndu a ještě chirurga, má pocit, že se mi dělá kýla. Ale já se dnes cítím mnohem líp, asi po vypití 4 litrů toho blevajzu a totálním vyčištění střev.
Ráno jsem měla den blbec, vypadly mi pojistky, takže celý byt bez elektriky, baterky bez baterií, nemohla jsem najít klíč ani šroubovák, abych se k pojistkám dostala, pak zase, protože mi předělávali celé vedení, myslela jsem, že ten hlavní jistič už není můj a nahazovala jsem vše a furt tma. No groteska.
Dneska nám montovali měřiče tepla, Pepík musel celé dopoledne být v mém bytě. Ale nejde mi zvonek, ani dole ani u dveří, furt je něco.
Teď se těším na kafčo a na zítra už jsem domluvila, že udělám křenovku.
Naši jsou bez aut taky nahraný, syn potřebuje auto kvůli práci.
Bertice, dobře, že je to s mužem lepší. AničkoF.,je fajn, že tě dcera vzala k sobě, potřebuješ, aby se o tebe někdo staral.
Obrázek uživatelky
profil
holky, zachraňte mně. Irenka tady dávala recept na chudý bramborový salát, asi mi ho skřítek skleroza sežral, nemohu ho najít. Nemáte ho některá?

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles