Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 10.02.2015 08:22 hod. | |||
|
u nás opět zamračeno,sněží ale je to s deštěm..... Věruško tak to jste si pěkně užili návštěvu u syna ![]() ![]() Rybanna pěkně se vyhřívej v pelíšku ![]() ![]() Regi taky jsem myšlenkami s tebou ![]() ![]() Děvčátka všem ať se daří a marodům dobré výsledky!!!! Jedeme dneska na nákup,už jsme nebyli celý týden ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 10.02.2015 07:54 hod. | |||
|
Včera chumelilo, dnes do toho prší, máme +3°C...to je břečka k pohledání a dnes musím do obchodu..![]() Blani, já jsem hlásnout Jažíškovi chtěla, ale na facebooku to nezvládám.. ![]() Držte se kdo může v teple radiátorů a kamínek ![]() |
||||
| rybanaa | teď | Datum vložení: 10.02.2015 01:21 hod. | |||
|
jsem se vzbudila z toho věčného podřimování.Nakonec jsem v práci nebyla,nešlo to a ani zítra nejdu.Ale mám pocit,že se to obrací k lepšímu.Na Regi budu zítra doma v teplíčku myslet.Už je zkušenější,otrkanější a dopadne to! | ||||
| badysek | Dorou noc, | Datum vložení: 09.02.2015 22:49 hod. | |||
|
měla jsem návštěvu,tak se jdu jenom rozloučit. Marodi ať už jste zdraví.AničkoF držím pěstí!! Blani,Bertice výsledky jsou OK, to jsou dobré zprávy ![]() ![]() Regi zítra ať se daří ![]() ![]() ![]() Všem přeji klidnou noc ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 09.02.2015 22:17 hod. | |||
|
Dneska u nás chumelilo, teď jsou 2°. Ve středu u nás mají děti z různých škol závody na lyžích, tak snad sníh bude. Vloni se musely závody zrušit, jelikož sníh nebyl. Irenko, oko se mi do rána usadilo. Jaruško, to je dobrá zpráva, že se manžel lepší. Regi, držím ti palce. ![]() Blani, to jsi tedy měla den. Ještě, že výsledky u mudra dopadly dobře. Oběhni si ostatní doporučené doktory a budeš mít na chvíli pokoj. Janě jsem klikla. AničkoF.,budu na tebe zítra myslet a držet palce. Mějte dobrou noc. ![]() |
||||
| bertice | Všem marodům a těm, co jdou na kontroly | Datum vložení: 09.02.2015 21:43 hod. | |||
|
včetně Aniččina vyšetření, přeji ať vše dobře dopadne a nepotká je žádná nepříjemnost. Klidnou noc Vám všem. |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 09.02.2015 20:29 hod. | |||
|
AničkoF, přeju štěstí zítra na ORL. ![]() ![]() ![]() Regi, dík, ty odečty prý budeme mít taky z aut před domem. Vodu ne, to dají na barák hlášku, kdy přijdou a každý musí zajistit přístup do bytu. Na fotky se snad dostanu zítra. Krásně se všechny vyspěte. ![]() ![]() |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 09.02.2015 20:23 hod. | |||
|
Krásnou dobrou noc.Já jsem dnes na PC nebyla.Jsem jak po výprasku.Asi rozmazlená.Chystám se zítra na ORL tak mě prosím držte palečky Už 2x jsem byla na operaci z hlasivkama.Vyhrožovali mě ,že po třetí mě dají slavíka.Bojím bojím. Mějte krásnou bezbolestnou noc.PÁ |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 09.02.2015 20:08 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Jdu na seriál a tak přeji klidnou dobrou noc. Marodi, ozdravujte. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 09.02.2015 19:45 hod. | |||
|
Snad jsem odhlasovala. Dík za hlásky u fotek, zítra může být jinak, alespoň mi odtaje odhrabané auto. |
||||