Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
před polednem.

U nás je také k zahradě ledovka a tak jsme ani nešli s fenkami na každodenní procházku.Než si něco zlomit to raději musely zůstat na zahradě.
Nasypala jsem ptáčkům, ale vyfotit de mě je nepodařilo.Jsou moc ostražití.Jen naletí, seberou slunečnici a sednou vysoko do koruny smrku.

Je dobré, kdo byl u lékaře a je vše OK.

Marodům přeji ať nemoc ustoupí.
Regí, na tebe myslím také ať už je po starosti s autoškolou.Smajlík

Jinak už popřeji dobré chutnání.
Nějak se sem nemohu dokopat na naši diskuzi.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím děvčata.Tak už jsem doma.U mudr nic neschledal jen v levém uchu mám špunt.Mám si do něj kapat perxid a za týden na kontrolu.Teď musím s péjskem ven .Potom si vás přečtu.Zatím pápá
Obrázek uživatelky
profil
Blani, já bych Ježíškovi hlasovala,už jsem tam i byla, ale nevím, jak se jmenuje Jana a dál ....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme +2 stupně,sníh je škaredý a taje, silnice je zledovatělá,nevím, jak dojdu do obchodu pro pečivo...Smajlík
Vařit budu halušky s uzeným a zelím...

Regince držím palce,už aby měla o starot méně...
Blani,dobře že jsou výsledky v pořádku...ty pochůzky doktorů si udělej,přeju ti,aby bylo líp...
Věruš,synkovi přeji,aby se zdraví zlepšilo,je možné,že i psychika hraje svoji roli...
Marti, ať se manžel brzo uzdraví, to víš, s chlapama je těžké pořízení,když si nedají říct...
Rybano, pořádně se vylež a nespěchej do práce,zdraví máme jen jedno...
AničkoF,ať ti dobře vyšetření dopadne...
A už nevím...co kdo pal...
Marodi opatrujte se,nákupy ať se zadaří...pěkný a klidný den...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás sníh už taky v noci roztál,je tam +3 st.
AničceF,jen dobré výsledky na ORL přeji,
Regi, hodně štěstí při dnešních jízdách,
Zdeni a všichni nemocní, uzdravujte se,
Marti,ten můj muž taky nechce k doktorovi,má jít tento týden na krev,zhoršily se mu výsledky.Ptám se ho ráno, jestli půjde zítra,a on na to, nevím asi nepůjdu, nemám čas chodit po doktorech,mám jiné starosti.Tam jde až když je nejhůř.
Tak ať je muži lépe.
Obrázek uživatelky
profil
U nás jsou 2 stupně, svítí slunko, ale je větrno.
Marti, přeji manželovi ať se brzo zotaví.
Věru, synovi držím palce. ať se jeho zdravotní stav upraví. Někdy to trvá dlouho, než na něco mudři příjdou.
Zdeni, je dobré to vyležet.
Všem, co mají pochůzky k Mudrů a po nákupech, přeji dobré pořízení.
Mějte klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme nad nulou a už skoro po sněhu.
Myslím na Reginu, jak to jde a pak na AničkuF. Snad ji žádná operace nečeká.
Zdeni Rybano, to je správné rozhodnutí, že nejdeš do práce. Je třeba nemoc vyležet.
Marti, nevěděla jsem, že tvůj muž byl na běžkách. NO, škoda, že nechce k doktorovi, teď je to všechno na tobě. Přeju, aby byl brzy fit.
Děvčata, ty doktory si oběhnu, ale nerada. Jenomže mě to přinutí. Včera mi bylo dobře, dnes je vše při starém.
Zatím pa, někdo zvoní - tak už zvonek funguje??!
Obrázek uživatelky
profil
my máme 2 stupně + a také to pomalu taje a myslím, že do toho bude ještě pršet.Děvčátka přeji všem úspěšný den.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme 0st a snih taje. Aničko F všechny co jdete k lékaži
tak dobré pořízení , Zdeni R ať je už lépe.Regi držím palce. Marti to víš , dlouho na běžkách muž nestál, snad už bude lépe. Mějte všechny klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás už také prší, jsou +3 st., sníh mizí...Manžel ještě leží, tak nevím jak mu je, ale včera proležel celé odpoledne až do rána, kromě koupelny a večeře. Vzal si vždy prášek na záda a ulehl.To se mu ty běžky vyplatily...Kdyby nevstal ze země na kopci, kde nikdo nechodí,, nevím, kdo by ho tam a hlavně kdy, našel.Asi by prochladl. Zlobila jsem se, ale už mě to přešlo a je mi ho líto....K doktorovi nepůjde, to by ho tam museli odvést v poutech a tak to bude zase jenom mezi námi výměna názorů...Mějte pěkný denSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles