Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji pěkně | Datum vložení: 10.02.2015 11:08 hod. | |||
|
![]() před polednem. U nás je také k zahradě ledovka a tak jsme ani nešli s fenkami na každodenní procházku.Než si něco zlomit to raději musely zůstat na zahradě. Nasypala jsem ptáčkům, ale vyfotit de mě je nepodařilo.Jsou moc ostražití.Jen naletí, seberou slunečnici a sednou vysoko do koruny smrku. Je dobré, kdo byl u lékaře a je vše OK. Marodům přeji ať nemoc ustoupí. Regí, na tebe myslím také ať už je po starosti s autoškolou. ![]() Jinak už popřeji dobré chutnání. Nějak se sem nemohu dokopat na naši diskuzi. ![]() ![]() |
||||
| filipi | ahoj ženičky | Datum vložení: 10.02.2015 09:44 hod. | |||
|
Zdravím děvčata.Tak už jsem doma.U mudr nic neschledal jen v levém uchu mám špunt.Mám si do něj kapat perxid a za týden na kontrolu.Teď musím s péjskem ven .Potom si vás přečtu.Zatím pápá | ||||
| koudy | kuk | Datum vložení: 10.02.2015 09:34 hod. | |||
|
Blani, já bych Ježíškovi hlasovala,už jsem tam i byla, ale nevím, jak se jmenuje Jana a dál ....![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 10.02.2015 09:26 hod. | |||
|
Máme +2 stupně,sníh je škaredý a taje, silnice je zledovatělá,nevím, jak dojdu do obchodu pro pečivo...![]() Vařit budu halušky s uzeným a zelím... Regince držím palce,už aby měla o starot méně... Blani,dobře že jsou výsledky v pořádku...ty pochůzky doktorů si udělej,přeju ti,aby bylo líp... Věruš,synkovi přeji,aby se zdraví zlepšilo,je možné,že i psychika hraje svoji roli... Marti, ať se manžel brzo uzdraví, to víš, s chlapama je těžké pořízení,když si nedají říct... Rybano, pořádně se vylež a nespěchej do práce,zdraví máme jen jedno... AničkoF,ať ti dobře vyšetření dopadne... A už nevím...co kdo pal... Marodi opatrujte se,nákupy ať se zadaří...pěkný a klidný den... ![]() ![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 10.02.2015 09:18 hod. | |||
|
u nás sníh už taky v noci roztál,je tam +3 st. AničceF,jen dobré výsledky na ORL přeji, Regi, hodně štěstí při dnešních jízdách, Zdeni a všichni nemocní, uzdravujte se, Marti,ten můj muž taky nechce k doktorovi,má jít tento týden na krev,zhoršily se mu výsledky.Ptám se ho ráno, jestli půjde zítra,a on na to, nevím asi nepůjdu, nemám čas chodit po doktorech,mám jiné starosti.Tam jde až když je nejhůř. Tak ať je muži lépe. |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 10.02.2015 09:12 hod. | |||
|
U nás jsou 2 stupně, svítí slunko, ale je větrno. Marti, přeji manželovi ať se brzo zotaví. Věru, synovi držím palce. ať se jeho zdravotní stav upraví. Někdy to trvá dlouho, než na něco mudři příjdou. Zdeni, je dobré to vyležet. Všem, co mají pochůzky k Mudrů a po nákupech, přeji dobré pořízení. Mějte klidný den. ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, děvčata, | Datum vložení: 10.02.2015 09:11 hod. | |||
|
máme nad nulou a už skoro po sněhu. Myslím na Reginu, jak to jde a pak na AničkuF. Snad ji žádná operace nečeká. Zdeni Rybano, to je správné rozhodnutí, že nejdeš do práce. Je třeba nemoc vyležet. Marti, nevěděla jsem, že tvůj muž byl na běžkách. NO, škoda, že nechce k doktorovi, teď je to všechno na tobě. Přeju, aby byl brzy fit. Děvčata, ty doktory si oběhnu, ale nerada. Jenomže mě to přinutí. Včera mi bylo dobře, dnes je vše při starém. Zatím pa, někdo zvoní - tak už zvonek funguje??! |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 10.02.2015 08:49 hod. | |||
|
my máme 2 stupně + a také to pomalu taje a myslím, že do toho bude ještě pršet.Děvčátka přeji všem úspěšný den.![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 10.02.2015 08:42 hod. | |||
|
Máme 0st a snih taje. Aničko F všechny co jdete k lékaži tak dobré pořízení , Zdeni R ať je už lépe.Regi držím palce. Marti to víš , dlouho na běžkách muž nestál, snad už bude lépe. Mějte všechny klidný den. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 10.02.2015 08:31 hod. | |||
|
u nás už také prší, jsou +3 st., sníh mizí...Manžel ještě leží, tak nevím jak mu je, ale včera proležel celé odpoledne až do rána, kromě koupelny a večeře. Vzal si vždy prášek na záda a ulehl.To se mu ty běžky vyplatily...Kdyby nevstal ze země na kopci, kde nikdo nechodí,, nevím, kdo by ho tam a hlavně kdy, našel.Asi by prochladl. Zlobila jsem se, ale už mě to přešlo a je mi ho líto....K doktorovi nepůjde, to by ho tam museli odvést v poutech a tak to bude zase jenom mezi námi výměna názorů...Mějte pěkný den![]() ![]() ![]() |
||||