Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka jdu vám popřát krásnou dobrou noc.Já beru 2x denně kodein a po něm spím ve dne i vnoci.Dnes jsem ho chtěla vynechat(jsem po něm jak zdrogovaná),ale začala jsem zase kašlat a na hlasivky to není dobré. Tak spolknu prášek a půjdu spát.
Vám přejí krásnou bezbolestnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem ve škole u Verunky, ona jezdí každé úterý do Vyškova na břišní s paní učitelkou autem, ta tam bydlí a já nechci, aby zpět tahala aktovku/ jede autobusem a jsou dvě děvčata, maminky se střídají v doprovodu//, tak si pro aktovku chodím do školy do družiny já nebo manžel..I tak má ještě tašku přes rameno s úborem na tančení....Byla pěkná procházka ,mám to do kopce, aspoň jsem se prodýchala...Regi manžel pořád leží, ale jídlo a hygienu nevynechává, snad to jde k lepšímu, jsi hodná....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ježíškovi jsem chtěla hlasovat, ale netuším zda se daří. Po zamodření se na odkaz dostanu hned, možná jsem včera klika na mufiny, jenže se počet hlasů nezvíšil. Dnes jsem se snažila klikat, ale nikdy se mi nezměnilo číslo u hlasů. Asi dělám něco špatně.
Marti, snad se muž užcítí lépe. Ony naraženiny hodně bolí.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, musím si přiznat, že mě pěkně podporujete, za to moc děkuji, ale já dělám zmatky. Jsem holt blbá, když vím co se po mě čeká, ale nezastavím úplně.
Jinak Věrko, jsou to velké starosti, když je někdo, tak dlouho nemocný, jako tvůj syn. Snad se situace zlepší, najde se pomoc. Kdo jste byl na vyšetření snad máte dobré výsledky.
K doktorům se mi vlastně také moc nechce, nerada otravuji, už si připadám, jak moje mamina. Mám problém na noze a stále léčím sama.
Obrázek uživatelky
profil
Hlásím se jako neznalá předpisů co nezastaví na 100% na STOPce, jen na malou chvilinku. Co se sebou nadělám. Utrhnout hlavu. Achjo.....
Obrázek uživatelky
profil
jen aby nezačalo mrznout, to by byla katastrofa. Kusy ledu jsou dost hrubé a chvíli bude trvat než také roztaje. Koncem týdne se má zase ochladit.Mně zlobí rýma dlouhodobě, teď když smrknu ,pískne mi v uších. Hlavně, že to jde ven a je to "jen" voda.
Dnes jsme měli karboše s bramborovým salátem a hovězí vývar s domácími nudlemi. Občas je dělávám, když se mi chce....
Koupila jsem si knihu, kterou napsal autista- O kolečko míň. Už se těším na zajímavé čtení.
Přeji hezký a klidný zbytek dne.
Obrázek uživatelky
profil
myslím, že už sedíte u kafíčka. Já se vypravuji k obvoďákovi s kartou, ale čekat tam nechci, zajdu, až budu mít další vyšetření. Snad.
Máme zataženo, něco se asi chystá, tak pomažu.
Maru, jsi hodná, ale já taky nevím její příjmení, má tam nějaké muffiny. Já se přiznám, že na FB nejsem a když jsem chtěla hlásnout, chtělo to po mně přihlášení. Myslela jsem, že ten odkaz je přímo k její fotce.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je všude voda..sníh jen na trávě..Smajlík

Nechte si chutnat..já vařila brokolicovou polévku a rizotoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání.
Boženko on mě to 2x vyplachoval injekční stříkačkou.Že to mám u bubínku a přischlé.Asi mě nechtěl trápit.
Obrázek uživatelky
profil
Hezký den. Regi ať se ti jízdy zdaříSmajlík Aničko F divím se, že ti ucho doktor nepročistil. Já když měla před pár lety špunt v uchu tak mě to praktická lékařka pročistila. Marodi kurýrujte se a ať je vám brzy lépe. Já se toho taky stále nemohu střepat. Jen uvařím a umyji nádobí a polehávám.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles