Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 10.02.2015 18:16 hod. | |||
|
Děvčátka jdu vám popřát krásnou dobrou noc.Já beru 2x denně kodein a po něm spím ve dne i vnoci.Dnes jsem ho chtěla vynechat(jsem po něm jak zdrogovaná),ale začala jsem zase kašlat a na hlasivky to není dobré. Tak spolknu prášek a půjdu spát. Vám přejí krásnou bezbolestnou noc. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 10.02.2015 15:59 hod. | |||
|
Byla jsem ve škole u Verunky, ona jezdí každé úterý do Vyškova na břišní s paní učitelkou autem, ta tam bydlí a já nechci, aby zpět tahala aktovku/ jede autobusem a jsou dvě děvčata, maminky se střídají v doprovodu//, tak si pro aktovku chodím do školy do družiny já nebo manžel..I tak má ještě tašku přes rameno s úborem na tančení....Byla pěkná procházka ,mám to do kopce, aspoň jsem se prodýchala...Regi manžel pořád leží, ale jídlo a hygienu nevynechává, snad to jde k lepšímu, jsi hodná....![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 10.02.2015 15:28 hod. | |||
|
Ježíškovi jsem chtěla hlasovat, ale netuším zda se daří. Po zamodření se na odkaz dostanu hned, možná jsem včera klika na mufiny, jenže se počet hlasů nezvíšil. Dnes jsem se snažila klikat, ale nikdy se mi nezměnilo číslo u hlasů. Asi dělám něco špatně. Marti, snad se muž užcítí lépe. Ony naraženiny hodně bolí. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 10.02.2015 15:21 hod. | |||
|
Děvčata, musím si přiznat, že mě pěkně podporujete, za to moc děkuji, ale já dělám zmatky. Jsem holt blbá, když vím co se po mě čeká, ale nezastavím úplně. Jinak Věrko, jsou to velké starosti, když je někdo, tak dlouho nemocný, jako tvůj syn. Snad se situace zlepší, najde se pomoc. Kdo jste byl na vyšetření snad máte dobré výsledky. K doktorům se mi vlastně také moc nechce, nerada otravuji, už si připadám, jak moje mamina. Mám problém na noze a stále léčím sama. |
||||
| 2baculka | Přeji pěkné odpoledne. | Datum vložení: 10.02.2015 15:01 hod. | |||
|
Hlásím se jako neznalá předpisů co nezastaví na 100% na STOPce, jen na malou chvilinku. Co se sebou nadělám. Utrhnout hlavu. Achjo..... | ||||
| bertice | Sníh pomalu a jistě taje, | Datum vložení: 10.02.2015 13:12 hod. | |||
|
jen aby nezačalo mrznout, to by byla katastrofa. Kusy ledu jsou dost hrubé a chvíli bude trvat než také roztaje. Koncem týdne se má zase ochladit.Mně zlobí rýma dlouhodobě, teď když smrknu ,pískne mi v uších. Hlavně, že to jde ven a je to "jen" voda. Dnes jsme měli karboše s bramborovým salátem a hovězí vývar s domácími nudlemi. Občas je dělávám, když se mi chce.... Koupila jsem si knihu, kterou napsal autista- O kolečko míň. Už se těším na zajímavé čtení. Přeji hezký a klidný zbytek dne. |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 10.02.2015 13:08 hod. | |||
|
myslím, že už sedíte u kafíčka. Já se vypravuji k obvoďákovi s kartou, ale čekat tam nechci, zajdu, až budu mít další vyšetření. Snad. Máme zataženo, něco se asi chystá, tak pomažu. Maru, jsi hodná, ale já taky nevím její příjmení, má tam nějaké muffiny. Já se přiznám, že na FB nejsem a když jsem chtěla hlásnout, chtělo to po mně přihlášení. Myslela jsem, že ten odkaz je přímo k její fotce. |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 10.02.2015 11:50 hod. | |||
|
u nás je všude voda..sníh jen na trávě..![]() Nechte si chutnat..já vařila brokolicovou polévku a rizoto ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 10.02.2015 11:42 hod. | |||
|
Dobré chutnání. Boženko on mě to 2x vyplachoval injekční stříkačkou.Že to mám u bubínku a přischlé.Asi mě nechtěl trápit. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 10.02.2015 11:28 hod. | |||
|
Hezký den. Regi ať se ti jízdy zdaří Aničko F divím se, že ti ucho doktor nepročistil. Já když měla před pár lety špunt v uchu tak mě to praktická lékařka pročistila. Marodi kurýrujte se a ať je vám brzy lépe. Já se toho taky stále nemohu střepat. Jen uvařím a umyji nádobí a polehávám.![]() |
||||