Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
Nejdříve popřeji hodně zdraví a štěstí Božence k svátku.
Přeji ať užiješ radostí a pomazlíš se víc s vnoučaty v cizině.SmajlíkSmajlík
Zároveň pozvedám číši a připíjím k zítřejším narozeninám.
Zítra bych si možná nevzpomněla.To víš to je ten začínající němec.SmajlíkSmajlík
Už je Ti líp?
Obloha je zamračená, tak uvidíme co z toho vznikne.

Po obědě jdeme se seniory na exkurzi do pivovaru.Smajlík

Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Božence hodně zdravíčka a štěstíčkaSmajlíkSmajlík
My jsme včera byli na tom nákupu,ale hrůzostrašné cesty.Kamiony stály v 20km kolonách,bylo to i ve zprávách.Ještě,že jsme je měli možnost minout jinak by jsme taky stáli hodiny.Ale lidé se dostat někde autobusem k (lékaři),vůbec neměli šanciSmajlíkSmajlík
Marti ,Marci naraženina bolí víc než zlomenina,manžílky si pěkně hýčkejteSmajlík
Všem marodům brzké uzdraveníSmajlík
Mějte klidný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ale asi spinkáte.Věrko dceři to na fotce sluší.Regi jen se poválej to je docela příjemné.Mne bolí hlava asi na mne něco leze.Manžel jede na krev půjdem příští týden na cukr.Mějte hezký den
Obrázek uživatelky
profil
Nespím, mám noťas v posteli a čtu si tu. Věro, děti mají jistě radost z úspěchu, gratuluji.
Jakaz, vitamíny jsou potřeby, cibulové ponožky zkuste.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem přečetla 3 stránky pozpátku. Dneska jsem byla za mamkou v Třebíči, zítra jsem slíbila jet k synovi, v práci chytil nějaký bacil, říkal, že asi bude mít chřipku, dělala jsem tlačenku, mamce jsem taky vezla kousek a syn se měl zastavit zítra ráno, ale bude pracovat z domova, tak mu přivezu oběd, budeme mít plněné papriky s rajskou a taky musím koupit nějaké vitamíny, říkal, že něco má, ale pro jistotu. Taky asi koupím cibuli, aby zkusil cibulové ponožky. Myslím, že tomu bude nakloněn, muže jsem nepřesvědčila, radši si vezme aspirin. Všem, kdo jste nemocní, ať jste brzy v pořádku. Regi, chce to klid a všechno půjde, držím palečky. Jinak všem klidnou dobrou noc a ráno dobré probuzení bez bolesti.
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF, s tím mám také zkušenosti. Mám úzký zvukovod a jednou za měsíc jsem měla chodit na proplachování a čištění ucha. Je to hrozná otrava. V lékárně mi poradili sprej do ucha, koupila jsem si ho, občas si do ucha stříknu a už jsem na čištění nebyla snad 1/2 roku. Je to super. Za týden ti ucho pročistí a uslyšíš i to, co bys neměla.SmajlíkSmajlík
Regi, vůbec se nevzdávej. Já stejně pořád věřím, že nakonec zvítězíš!!!!!!!!!!!!

Moc vám děkuji za komentíky k fotkám. Dnes zase psali v novinách, abychom nekrmili labutě ani kachny, ale nikdo nemá to svědomí, nechat je o hladu. Je roztomilé vidět, jak běží po ledové ploše, když vidí někoho u zábradlí kolem rybníka.

Loučím se . Mějte pěkný večer a hezkou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
holky, já zas měla dnes noc. Kýchání, smrkání, bolest hlavy, nespaní. Moc bych potřebovala jít na tu alergologii.
Dnes jsem si koupila v lékárně nějaký sprej, prý by mi měl pomoci od kýchání. Jsem moc zvědavá. Když to nepomůže, půjdu obvodní, aby mi dala doporučení, pak prý mi vezmou. Počasí je ošklivé, sníh téměř zmizel a teď prší.
Věruško, užili jste si oslavu. Už se těším na fotky z Indie. Je divné, že synovi na nic nepřišli, ale i psychické problémy dokáží člověka ničit. Smajlík
Měřáky u nás také budou odečítat z venku.

Alenko, na facebook také nechodím a chodit nebudu.

Martičko, přeji manželovi, aby ho bolest brzo přešla. Můj muž upadl před měsícem. Pod sněhem byl led. Dodnes ho záda pobolívají. U doktora byl, vzal ho na rentgen, řekl že je to naražené a ať si koupí v lékárně prášky na bolest a nějakou mast.Tak jsem mu záda mazala ibobrufenem.
Blaničko, zítra to bude zase jiné, doufej, že lepší.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Asi se dnes rozloučím, budu koukat na růžovku. Dočetla jsem si knížku, a rukávy jsoou na dobré cestě. Možná dnes dopletu.
Obrázek uživatelky
profil
Mám tady Verunku, čeká až přijede maminka z práce, dnes dělá dvanáctku.Za chvíli tady už bude. Verunka přijela s tanečního kroužku a má pořád co vyprávět....Všem pěkný večer a hezky se vyspěte....Dobrou nocSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Regi tak to musíš také nás učili na stopce úplně stát.Neboj budeš si to pamatovat.Aničko jen si léky ber dokud se to nezlepší.Marti tak manželovi bude každý den lépe.Blani také se mi nějak nedaří hlasovat. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc,.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles