Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 11.02.2015 08:13 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Nejdříve popřeji hodně zdraví a štěstí Božence k svátku. Přeji ať užiješ radostí a pomazlíš se víc s vnoučaty v cizině. ![]() ![]() Zároveň pozvedám číši a připíjím k zítřejším narozeninám. Zítra bych si možná nevzpomněla.To víš to je ten začínající němec. ![]() ![]() Už je Ti líp? Obloha je zamračená, tak uvidíme co z toho vznikne. Po obědě jdeme se seniory na exkurzi do pivovaru. ![]() Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné ráno, | Datum vložení: 11.02.2015 08:13 hod. | |||
|
Božence hodně zdravíčka a štěstíčka![]() ![]() My jsme včera byli na tom nákupu,ale hrůzostrašné cesty.Kamiony stály v 20km kolonách,bylo to i ve zprávách.Ještě,že jsme je měli možnost minout jinak by jsme taky stáli hodiny.Ale lidé se dostat někde autobusem k (lékaři),vůbec neměli šanci ![]() ![]() Marti ,Marci naraženina bolí víc než zlomenina,manžílky si pěkně hýčkejte ![]() Všem marodům brzké uzdravení ![]() Mějte klidný den ![]() |
||||
| vlavod | Zdravím, | Datum vložení: 11.02.2015 07:46 hod. | |||
|
ale asi spinkáte.Věrko dceři to na fotce sluší.Regi jen se poválej to je docela příjemné.Mne bolí hlava asi na mne něco leze.Manžel jede na krev půjdem příští týden na cukr.Mějte hezký den | ||||
| 2baculka | Ahoj, | Datum vložení: 11.02.2015 06:46 hod. | |||
|
Nespím, mám noťas v posteli a čtu si tu. Věro, děti mají jistě radost z úspěchu, gratuluji. Jakaz, vitamíny jsou potřeby, cibulové ponožky zkuste. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 11.02.2015 00:01 hod. | |||
|
Tak jsem přečetla 3 stránky pozpátku. Dneska jsem byla za mamkou v Třebíči, zítra jsem slíbila jet k synovi, v práci chytil nějaký bacil, říkal, že asi bude mít chřipku, dělala jsem tlačenku, mamce jsem taky vezla kousek a syn se měl zastavit zítra ráno, ale bude pracovat z domova, tak mu přivezu oběd, budeme mít plněné papriky s rajskou a taky musím koupit nějaké vitamíny, říkal, že něco má, ale pro jistotu. Taky asi koupím cibuli, aby zkusil cibulové ponožky. Myslím, že tomu bude nakloněn, muže jsem nepřesvědčila, radši si vezme aspirin. Všem, kdo jste nemocní, ať jste brzy v pořádku. Regi, chce to klid a všechno půjde, držím palečky. Jinak všem klidnou dobrou noc a ráno dobré probuzení bez bolesti. | ||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 10.02.2015 20:08 hod. | |||
|
AničkoF, s tím mám také zkušenosti. Mám úzký zvukovod a jednou za měsíc jsem měla chodit na proplachování a čištění ucha. Je to hrozná otrava. V lékárně mi poradili sprej do ucha, koupila jsem si ho, občas si do ucha stříknu a už jsem na čištění nebyla snad 1/2 roku. Je to super. Za týden ti ucho pročistí a uslyšíš i to, co bys neměla.![]() ![]() Regi, vůbec se nevzdávej. Já stejně pořád věřím, že nakonec zvítězíš!!!!!!!!!!!! Moc vám děkuji za komentíky k fotkám. Dnes zase psali v novinách, abychom nekrmili labutě ani kachny, ale nikdo nemá to svědomí, nechat je o hladu. Je roztomilé vidět, jak běží po ledové ploše, když vidí někoho u zábradlí kolem rybníka. Loučím se . Mějte pěkný večer a hezkou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 10.02.2015 19:58 hod. | |||
|
holky, já zas měla dnes noc. Kýchání, smrkání, bolest hlavy, nespaní. Moc bych potřebovala jít na tu alergologii. Dnes jsem si koupila v lékárně nějaký sprej, prý by mi měl pomoci od kýchání. Jsem moc zvědavá. Když to nepomůže, půjdu obvodní, aby mi dala doporučení, pak prý mi vezmou. Počasí je ošklivé, sníh téměř zmizel a teď prší. Věruško, užili jste si oslavu. Už se těším na fotky z Indie. Je divné, že synovi na nic nepřišli, ale i psychické problémy dokáží člověka ničit. ![]() Měřáky u nás také budou odečítat z venku. Alenko, na facebook také nechodím a chodit nebudu. Martičko, přeji manželovi, aby ho bolest brzo přešla. Můj muž upadl před měsícem. Pod sněhem byl led. Dodnes ho záda pobolívají. U doktora byl, vzal ho na rentgen, řekl že je to naražené a ať si koupí v lékárně prášky na bolest a nějakou mast.Tak jsem mu záda mazala ibobrufenem. Blaničko, zítra to bude zase jiné, doufej, že lepší. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 10.02.2015 19:23 hod. | |||
|
Asi se dnes rozloučím, budu koukat na růžovku. Dočetla jsem si knížku, a rukávy jsoou na dobré cestě. Možná dnes dopletu. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 10.02.2015 19:07 hod. | |||
|
Mám tady Verunku, čeká až přijede maminka z práce, dnes dělá dvanáctku.Za chvíli tady už bude. Verunka přijela s tanečního kroužku a má pořád co vyprávět....Všem pěkný večer a hezky se vyspěte....Dobrou noc![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 10.02.2015 19:00 hod. | |||
|
Regi tak to musíš také nás učili na stopce úplně stát.Neboj budeš si to pamatovat.Aničko jen si léky ber dokud se to nezlepší.Marti tak manželovi bude každý den lépe.Blani také se mi nějak nedaří hlasovat. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc,.![]() |
||||