Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk | Datum vložení: 11.02.2015 11:50 hod. | |||
|
Holky..přeji dobré chutnání...já nakonec udělala brambory a brokolici..pro masožravce je tam kousek klobásky...a posypala jsem to sýrem a švestkový kompot.. mám ještě kompoty z roku 2013, tak to musíme pojíst,loni už jsem raději moc nezavařovala. ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 11.02.2015 11:08 hod. | |||
|
Připojuji se s přáním Božence a všem oslavencům a už zase běžím. | ||||
| Bm68 | Dočteno | Datum vložení: 11.02.2015 11:08 hod. | |||
|
a jsem opět v šoku.Večer jsem tu psala při zprávách dlouhý příspěvek, pak jsem ještě opravovala chyby a zase tu nic není. Už jsem fakt magor. Boženko samozřejmě přeju i k narozkám vše nejlepší. ![]() Jinak s tím hlasováním si holky nedělejte hlavu. Psala jsem Janě, že to někomu nejde a ona mi napsala, že se také může přes soutěž a top 10 a že má muffiny s červenou stužkou. Já na FC taky nejsem a nechci být. Jani, tak bacha, abys z pivovaru odešla po dvou. ![]() Regi, taky myslím, abys to nevzdávala, jednou to vyjít musí. Věrko, na ten odkaz mrknu, na tu soutěž se pamatuju. E-maily mi některé taky nejdou otevřít a některé jen po uložení. Stázko, nebo kdo to psal, tže se těší na čtení, já se taky těším, včera mi napsala admin, že už mi posílají objednanou knížku (splatila jsem dluh). Děvčata, tak se držte a marodi odpočívejte. |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata! | Datum vložení: 11.02.2015 10:51 hod. | |||
|
Tak napřed Božence vše nejlepší, hlavně zdravíčko a zase zdravíčko.Ať máš každý den důvod se smát.![]() ![]() ![]() Jsem tu zase pozdě, jsem holt hrabna, byla jsem něco vyřizovat ve městě, taky platit za odpad a pak ještě v Penny. A než se dohrabu, je skoro poledne. Teprve budu číst vaše zprávy. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 11.02.2015 09:57 hod. | |||
|
Vše jsem dočetla, ale ze všeho si pam,atuji, že má svátek Boženka.........Přeji hodně štěstí, lásky, zdraví, co je špatné, ať se spraví. Denně důvod pro zasmání, pusa od mužíčka - a je konec přání....![]() ![]() ![]() Ráno jsem byla nakoupit a tak mě to zdrželo, teprve potom jsem chystala snídani a manžel vstával kolem 9.h, ale ještě to není ono, šel do koupelny a nasnídal se a teď si vzal židli s polštářkem a sedí u telky...Do křesla zatím nejde, asi to bolí. Máme venku +5st. skoro sucho, tak jsem se fajn prošla..Na odkaz od Věruš se podívám, jsou to žáci šikovní, ale pravda je, že kdyby neměli takovou paní učitelku, tak by tak daleko nedošli.Věruško, máš velmi šikovnou dceru a hlavně pro děti ve škole dělá maximum...Přeji pěkný den vám všem a marodi opatrujte se, ať jste fit. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné dopoledne | Datum vložení: 11.02.2015 09:39 hod. | |||
|
Nejprve bych chtěla popřát Božence hodně zdravíčka a štěstíčka k svátku. Doufám, že je ti lépe!![]() ![]() ![]() Jaruško, máš také koloběh, ale je to lepší než se nudit. ![]() Vladěnko, přeji,aby ti přestala bolet hlava a nic se z toho nevyklubalo. ![]() Kristínko, hýčkám, ale už je to docela dobré. ![]() Janičko, tak se nám v tom pivovaru neopij!! ![]() AničkoF, sprej sice stojí kolem 120 Kč, ale moc pomůže, krásně zvukovod vyčistí. Jmenuje se OLIVO. Alenko,včera jsem se vnuka ptala, proč mi v poslední době nejde otevírat hodně emailů. Říkal, že chodí emaily , které mají za názvem pps - otevírá se to složitě a je to docela zdržování. Tak se dívám jen na něco. Stázko, budeš muset udělat dinosauříky, aby měl Nikolásek radost. Příští rok to bude zase něco jiného. ![]() Když se podívám z okna, vidím sníh jen na dvou rovných střechách, jinak je úplně šedá obloha. Muž dnes bude vařit. Polévku máme od včera a bude bramborový salát a karbanátek. Já jdu péci ovesné hrudky. Pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 11.02.2015 09:14 hod. | |||
|
taky přeji jen to nejlepší Božence k svátku,doufám, že už je lépe a nachlazení odchází, není o co stát. U nás je zamračeno,ale neprší,teplota +3 st., byla jsem jen s Belou se proběhnout, všude je plno bláta. Dnes budu péct perníčky pro Nicoláska,on je má moc rád a přeje si je k narozeninám, které bude mít v neděli.Ještě nevím jaké tvary,on by chtěl jen samé dinosauříky. Jinak příjemný den přeji a nemocní se uzdravujte. |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 11.02.2015 08:59 hod. | |||
|
ránko, už asi ani nepřeji, vždyt´ je skoro devět ... Já se rozčílila hned ráno s noťasem.. kdyby nebyl muž doma,tak s ním někam špelím..![]() 3x jsem ho restartovala u emailů..pak pořád to psalo o nějakých modulech..hodina v čudu... ![]() BOŽENKO..přeji Ti hodně zdravíčka... ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 11.02.2015 08:52 hod. | |||
|
Krásné středeční ráno. BOŽENKÁM VŠE NEJ NEJ.![]() Marti-marcizaj Já s ušima trpím už 45let.V porodnici mě dávali krev a já jsem dostala ekzém do uší.Také mám zůžené zvukovody-musí si na mě brát tricht-pro děti. Už jsem byla nakoupit,něco si uvařím a budu polehávat.Dobrala jsem prášky a kašel se zas vrací. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 11.02.2015 08:29 hod. | |||
|
Božence vše nejlepší k svátku i narozeninám, hlavně kopec zdraví , štěstí a radosti. Jarko ponožky ať syn vyzkouší a přeji oběma brzké uzdravení. Venku máme 0st a je zamračeno. Mějte všechny pohodový den. ![]() |
||||