Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Holky..přeji dobré chutnání...já nakonec udělala brambory a brokolici..pro masožravce je tam kousek klobásky...a posypala jsem to sýrem a švestkový kompot..
mám ještě kompoty z roku 2013, tak to musíme pojíst,loni už jsem raději moc nezavařovala.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Připojuji se s přáním Božence a všem oslavencům a už zase běžím.
Obrázek uživatelky
profil
a jsem opět v šoku.Večer jsem tu psala při zprávách dlouhý příspěvek, pak jsem ještě opravovala chyby a zase tu nic není. Už jsem fakt magor.

Boženko samozřejmě přeju i k narozkám vše nejlepší.Smajlík
Jinak s tím hlasováním si holky nedělejte hlavu. Psala jsem Janě, že to někomu nejde a ona mi napsala, že se také může přes soutěž a top 10 a že má muffiny s červenou stužkou. Já na FC taky nejsem a nechci být.
Jani, tak bacha, abys z pivovaru odešla po dvou.Smajlík
Regi, taky myslím, abys to nevzdávala, jednou to vyjít musí.
Věrko, na ten odkaz mrknu, na tu soutěž se pamatuju.
E-maily mi některé taky nejdou otevřít a některé jen po uložení.
Stázko, nebo kdo to psal, tže se těší na čtení, já se taky těším, včera mi napsala admin, že už mi posílají objednanou knížku (splatila jsem dluh).
Děvčata, tak se držte a marodi odpočívejte.
Obrázek uživatelky
profil
Tak napřed Božence vše nejlepší, hlavně zdravíčko a zase zdravíčko.Ať máš každý den důvod se smát.SmajlíkSmajlíkSmajlík

Jsem tu zase pozdě, jsem holt hrabna, byla jsem něco vyřizovat ve městě, taky platit za odpad a pak ještě v Penny. A než se dohrabu, je skoro poledne.
Teprve budu číst vaše zprávy.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vše jsem dočetla, ale ze všeho si pam,atuji, že má svátek Boženka.........Přeji hodně štěstí, lásky, zdraví, co je špatné, ať se spraví. Denně důvod pro zasmání, pusa od mužíčka - a je konec přání....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Ráno jsem byla nakoupit a tak mě to zdrželo, teprve potom jsem chystala snídani a manžel vstával kolem 9.h, ale ještě to není ono, šel do koupelny a nasnídal se a teď si vzal židli s polštářkem a sedí u telky...Do křesla zatím nejde, asi to bolí. Máme venku +5st. skoro sucho, tak jsem se fajn prošla..Na odkaz od Věruš se podívám, jsou to žáci šikovní, ale pravda je, že kdyby neměli takovou paní učitelku, tak by tak daleko nedošli.Věruško, máš velmi šikovnou dceru a hlavně pro děti ve škole dělá maximum...Přeji pěkný den vám všem a marodi opatrujte se, ať jste fit.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nejprve bych chtěla popřát Božence hodně zdravíčka a štěstíčka k svátku. Doufám, že je ti lépe!SmajlíkSmajlíkSmajlík

Jaruško, máš také koloběh, ale je to lepší než se nudit.Smajlík

Vladěnko, přeji,aby ti přestala bolet hlava a nic se z toho nevyklubalo.Smajlík
Kristínko, hýčkám, ale už je to docela dobré.Smajlík

Janičko, tak se nám v tom pivovaru neopij!!Smajlík

AničkoF, sprej sice stojí kolem 120 Kč, ale moc pomůže, krásně zvukovod vyčistí. Jmenuje se OLIVO.

Alenko,včera jsem se vnuka ptala, proč mi v poslední době nejde otevírat hodně emailů. Říkal, že chodí emaily , které mají za názvem pps - otevírá se to složitě a je to docela zdržování. Tak se dívám jen na něco.
Stázko, budeš muset udělat dinosauříky, aby měl Nikolásek radost. Příští rok to bude zase něco jiného.Smajlík

Když se podívám z okna, vidím sníh jen na dvou rovných střechách, jinak je úplně šedá obloha.
Muž dnes bude vařit. Polévku máme od včera a bude bramborový salát a karbanátek. Já jdu péci ovesné hrudky.
Pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky přeji jen to nejlepší Božence k svátku,doufám, že už je lépe a nachlazení odchází, není o co stát.
U nás je zamračeno,ale neprší,teplota +3 st., byla jsem jen
s Belou se proběhnout, všude je plno bláta.
Dnes budu péct perníčky pro Nicoláska,on je má moc rád a přeje si je k narozeninám, které bude mít v neděli.Ještě nevím jaké tvary,on by chtěl jen samé dinosauříky.
Jinak příjemný den přeji a nemocní se uzdravujte.
Obrázek uživatelky
profil
ránko, už asi ani nepřeji, vždyt´ je skoro devětSmajlík... Já se rozčílila hned ráno s noťasem.. kdyby nebyl muž doma,tak s ním někam špelím..Smajlík
3x jsem ho restartovala u emailů..pak pořád to psalo o nějakých modulech..hodina v čudu...Smajlík


BOŽENKO..přeji Ti hodně zdravíčka...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné středeční ráno.
SmajlíkBOŽENKÁM VŠE NEJ NEJ.Smajlík
Marti-marcizaj Já s ušima trpím už 45let.V porodnici mě dávali krev a já jsem dostala ekzém do uší.Také mám zůžené zvukovody-musí si na mě brát tricht-pro děti.
Už jsem byla nakoupit,něco si uvařím a budu polehávat.Dobrala jsem prášky a kašel se zas vrací.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Božence vše nejlepší k svátku i narozeninám, hlavně kopec zdraví , štěstí a radosti. Jarko ponožky ať syn vyzkouší a přeji oběma brzké uzdravení.
Venku máme 0st a je zamračeno. Mějte všechny pohodový den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles