Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
To je recept na chudý salát jak dělá Irenka:
Projela jsem 81 stran a cituji Irenku:
Já dělám chudý salát-jen brambory,cibulku, kys.okurku,hořčici sůl,pepř,vařený vejce,trochu octa,nebo lák z okurek a zakápnu olejem.Bez salámu,majolky,tatarky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný podvečer.
Z pivovaru jsme přijeli na kole a tak to asi nebylo tak špatné s tou cestou.SmajlíkSmajlík
Dali jsme si na ochutnávku každý dvě piva.
Muž jel poklidit zvířátka a já Vás tady čtu.
Věrko, to jsi tedy měla dnes den blbec, ale už je večer a snad bude klid.
Jiřinko, já si koupila ten med hned v pondělí ráno a to tam měli jen pár sklenic.

Bramborový salát jsem si neuložila a tak zatím nemohu pomoci a kančí jsme také zatím neměli.Věrka určitě dobře radí.Našla bych si nějaký recept na internetu.

Marodi, odpočívejte a přeji ať jste fit.Ještě snad nakouknu.Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Věruš, tos měla dnes dobrodružství až nad hlavu. Hlavně, že noha je zase " schůdná". My s vnučkou sledujeme TUTITU, to jsou kreativní videa pro děti. Vždy tipuje, co se bude skládat. Dcera šla dnes k lékaři a na EKG, tak přijde později.
Ještě jedna příhoda s minerálkou. Koupila jsem Hanáckou a manžel říkal, že je nějaká divná. Fakt byla. Psala jsem jim e-mail, aby nedošlo k nějaké kontaminaci konzumentů a oni si přišli pro vzorek.
Nakonec přišli na to, že v láhvi byly přemnožené kvasinky a pokazily tím chuť i zbarvení. Jako kompenzaci dovezli 6 ks minerálky a skládací košík na nákup a samozřejmě omluvu.
Asi se to stalo při stáčení, nikdo jiný si prý neztěžoval.
Hlavně, že to nebylo životu nebezpečné, i když manžel nadával ještě týden.....
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne jsem byla na kontrole na interním. Mudr. mi přidala 1tbl, ale jinak jsou výsledky docela dobrý.
Pak jsme jeli nakoupit. Měli mít v Penny akci na med. Obešla jsem 2 Penny a med už nebyl.
K obědu byly špagety.

Boženko, přeji ti k svátku i narozeninám, všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. To tě teď trápí, tak ať se brzo uzdravíš.
Blani, kance jsem ještě nedělala, ale v receptech ho někdo nakládá a někdo né. Naložením se podle mě stane masko křehčí a takový kanec je možná tuhý, tak by mu naložení mohlo prospět.Smajlík
Věru článek jsem si přečetla. Dcerce to sluší a je i dobrá učitelka, když s dětmi dělá aktivity navíc.
Marcelko, název spreje jsem si napsala, jsem nahluchlá a třeba to pomůže.
Stázko, vnouček bude mít radost z kupy dinosaurů. Přeji mu všechno nejlepší k narozkám.
Jani, ať se vám v pivovaru líbí.
Marti, chudák manžel, takhle trpí.
Alčo, ještě že si dal noťas nakonec říct.
Mějte hezký zbytek dne.
Obrázek uživatelky
profil
Věrko to je dobře,že vyhráli,taky si to pamatuji.GratulujiSmajlíkMáš šikovnou dcerkuSmajlíkSmajlík
Blani nemám s kančím zkušeností....
Dneska jsem vařila kuřecí špízy s bramborem,dietní,ale byla to mňamkaSmajlíkSmajlík
Každou chvíli přijedou naše cácorky,už se moc těšímSmajlíkSmajlíkTak příjemné kafičkováníSmajlík
Jaruško to byla mooooc pěkná výhra,vždy to potěšíSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
článek jsem zkoukla, obdivuji ty děti i paní učitelku. SmajlíkMuselo to dát hromadu práce, ale dopadlo to skvěle. Byla to užitečná práce, ne jen hra. A dceři to sluší!Smajlík

Děvčata, mám k vám prosbu. Pepík dostal kančí maso, mám udělat guláš. Já kančí nikdy nedělala, musím to napřed naložit? Ještě kouknu na nějaké recepty.

Bertice, to jsi šikulka. Taková výhra je super.
A Sluníčko, kdepak jsi? Vím, že ses tu ptala na chudý bramb. salát, ale recept jsem si neuložila, tak nevím.
Mějte fajn odpoledne.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu nakouknout, než odejdu..Smolila jsem článek o Azurovém pobřeží, kde jsme byli před rokem, tak snad mi ho adminky vezmou..
Půjdu pro vnučku..pa Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem Boženkám. Věruš, dívala jsem se na článek o soutěži dětí s tyčinkou. To bylo asi radosti z výhry!
Já se před 2 lety zapojila do soutěže s Ondrášovkou a poslala jsem svůj recept na míchaný nápoj. Zabodoval a já dostala 180 lahví minerálek všech příchutí a ještě vstupenku pro 2 na křest CD Lucie Bílé pro 2. Byli tam synové, pokud najdu foto, dám do galerie.O minerálky jsme se spravedlivě podělili.
Takže občas se ta hravost vyplácí. U nás dnes na oběd rajská s masovými kuličkami a knedlíkem a polévka s drobením. U nás je ledovka a na ní plno vody.
Obrázek uživatelky
profil
Přejí vám dobré chutnáníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata přeji vám dobrou chuť k oběduSmajlík a moc vám děkuji za pěkná přáníčka k svátku. Zatím se stále cítím pod psa. Chtěli jsme s maminkou udělat tento týden malou oslavu, protože je také Boženka, ale necháme to na příští týden.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles