Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 11.02.2015 17:46 hod. | |||
|
![]() To je recept na chudý salát jak dělá Irenka: Projela jsem 81 stran a cituji Irenku: Já dělám chudý salát-jen brambory,cibulku, kys.okurku,hořčici sůl,pepř,vařený vejce,trochu octa,nebo lák z okurek a zakápnu olejem.Bez salámu,majolky,tatarky. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 11.02.2015 17:26 hod. | |||
|
![]() pěkný podvečer. Z pivovaru jsme přijeli na kole a tak to asi nebylo tak špatné s tou cestou. ![]() ![]() Dali jsme si na ochutnávku každý dvě piva. Muž jel poklidit zvířátka a já Vás tady čtu. Věrko, to jsi tedy měla dnes den blbec, ale už je večer a snad bude klid. Jiřinko, já si koupila ten med hned v pondělí ráno a to tam měli jen pár sklenic. Bramborový salát jsem si neuložila a tak zatím nemohu pomoci a kančí jsme také zatím neměli.Věrka určitě dobře radí.Našla bych si nějaký recept na internetu. Marodi, odpočívejte a přeji ať jste fit.Ještě snad nakouknu. ![]() |
||||
| bertice | Všem příjemné odpoledne, | Datum vložení: 11.02.2015 16:54 hod. | |||
|
Věruš, tos měla dnes dobrodružství až nad hlavu. Hlavně, že noha je zase " schůdná". My s vnučkou sledujeme TUTITU, to jsou kreativní videa pro děti. Vždy tipuje, co se bude skládat. Dcera šla dnes k lékaři a na EKG, tak přijde později. Ještě jedna příhoda s minerálkou. Koupila jsem Hanáckou a manžel říkal, že je nějaká divná. Fakt byla. Psala jsem jim e-mail, aby nedošlo k nějaké kontaminaci konzumentů a oni si přišli pro vzorek. Nakonec přišli na to, že v láhvi byly přemnožené kvasinky a pokazily tím chuť i zbarvení. Jako kompenzaci dovezli 6 ks minerálky a skládací košík na nákup a samozřejmě omluvu. Asi se to stalo při stáčení, nikdo jiný si prý neztěžoval. Hlavně, že to nebylo životu nebezpečné, i když manžel nadával ještě týden..... |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 11.02.2015 15:41 hod. | |||
|
Dopoledne jsem byla na kontrole na interním. Mudr. mi přidala 1tbl, ale jinak jsou výsledky docela dobrý. Pak jsme jeli nakoupit. Měli mít v Penny akci na med. Obešla jsem 2 Penny a med už nebyl. K obědu byly špagety. Boženko, přeji ti k svátku i narozeninám, všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. To tě teď trápí, tak ať se brzo uzdravíš. Blani, kance jsem ještě nedělala, ale v receptech ho někdo nakládá a někdo né. Naložením se podle mě stane masko křehčí a takový kanec je možná tuhý, tak by mu naložení mohlo prospět. ![]() Věru článek jsem si přečetla. Dcerce to sluší a je i dobrá učitelka, když s dětmi dělá aktivity navíc. Marcelko, název spreje jsem si napsala, jsem nahluchlá a třeba to pomůže. Stázko, vnouček bude mít radost z kupy dinosaurů. Přeji mu všechno nejlepší k narozkám. Jani, ať se vám v pivovaru líbí. Marti, chudák manžel, takhle trpí. Alčo, ještě že si dal noťas nakonec říct. Mějte hezký zbytek dne. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 11.02.2015 15:27 hod. | |||
|
Věrko to je dobře,že vyhráli,taky si to pamatuji.Gratuluji Máš šikovnou dcerku![]() ![]() Blani nemám s kančím zkušeností.... Dneska jsem vařila kuřecí špízy s bramborem,dietní,ale byla to mňamka ![]() ![]() Každou chvíli přijedou naše cácorky,už se moc těším ![]() Tak příjemné kafičkování![]() Jaruško to byla mooooc pěkná výhra,vždy to potěší ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Věrko, | Datum vložení: 11.02.2015 14:16 hod. | |||
|
článek jsem zkoukla, obdivuji ty děti i paní učitelku. Muselo to dát hromadu práce, ale dopadlo to skvěle. Byla to užitečná práce, ne jen hra. A dceři to sluší!![]() Děvčata, mám k vám prosbu. Pepík dostal kančí maso, mám udělat guláš. Já kančí nikdy nedělala, musím to napřed naložit? Ještě kouknu na nějaké recepty. Bertice, to jsi šikulka. Taková výhra je super. A Sluníčko, kdepak jsi? Vím, že ses tu ptala na chudý bramb. salát, ale recept jsem si neuložila, tak nevím. Mějte fajn odpoledne. |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 11.02.2015 14:14 hod. | |||
|
Jdu nakouknout, než odejdu..Smolila jsem článek o Azurovém pobřeží, kde jsme byli před rokem, tak snad mi ho adminky vezmou.. Půjdu pro vnučku..pa ![]() |
||||
| bertice | I já blahopřeji | Datum vložení: 11.02.2015 13:46 hod. | |||
|
všem Boženkám. Věruš, dívala jsem se na článek o soutěži dětí s tyčinkou. To bylo asi radosti z výhry! Já se před 2 lety zapojila do soutěže s Ondrášovkou a poslala jsem svůj recept na míchaný nápoj. Zabodoval a já dostala 180 lahví minerálek všech příchutí a ještě vstupenku pro 2 na křest CD Lucie Bílé pro 2. Byli tam synové, pokud najdu foto, dám do galerie.O minerálky jsme se spravedlivě podělili. Takže občas se ta hravost vyplácí. U nás dnes na oběd rajská s masovými kuličkami a knedlíkem a polévka s drobením. U nás je ledovka a na ní plno vody. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 11.02.2015 12:36 hod. | |||
|
Přejí vám dobré chutnání![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 11.02.2015 12:30 hod. | |||
|
Děvčata přeji vám dobrou chuť k obědu a moc vám děkuji za pěkná přáníčka k svátku. Zatím se stále cítím pod psa. Chtěli jsme s maminkou udělat tento týden malou oslavu, protože je také Boženka, ale necháme to na příští týden. |
||||